Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: José "aranyköpései"

#7401 Hozzászólás Szerző: undertow »

josé ott lesz a titfordon holnap, és egy rövid interjút is adott angol sajtónak:
http://www.inter.it/aas/news/reader?N=30596&L=en

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Egykori játékosaink

#7402 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

kdako írta:És az sem zavar senkit, hogy abban a két évben 20 játékost vettünk? most meg már elleneznétek, ha akár csak egy nyáron fele mértékű költekezés lenne, bármennyire is hasznosak az érkezők.
Persze, egy nagy csapat alapjait kellett letenni akkor, de néha ész nélkül szórtuk a pénzt. Minek kellett Kezsman, ha itt volt Drogba, Crespo, Mutu... Parker ugyanez.
"Abra" érkezésekor örültem neki, hogy a Chelsea végre minden tekintetben felnőhet az európai top csapatok közé. (pénzügyi- & játékoskeret)
Ebből gondolom világos, hogy az első /esetleg a 2./ :) év költekezéseit jogosnak és örömtelinek érzem/éreztem.
Ami utána jött, az már nem az én világom. Nálam jobban senki nem "utálja" a Mourinho-féle igazolási "szisztémát".../bízom benne, hogy az Inter keretét is olyan irányba formálja, mint a Chelsea-ét tette. 8) Ez nem volt túlságosan jóindulatú, de ez van. :)

Felvetődött pl. Johnson neve. Lehet szidni, hogy védekezésben könnyelmű volt, de támadásban volt/van olyan, mint Bosingwa.
Ezzel csak arra céloztam, hogy sajnos nem becsüljük meg a játékosainkat eléggé.../inkább kiadunk egy halom pénzt - legtöbbször feleslegesen/...

Jelenleg már felesleges évente keretet cserélni. A csapat kész; Max. 2-3 ember cseréje lenne érdemes évente. A keret frissítése és egyéb okokból...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7403 Hozzászólás Szerző: kdako »

És az sem zavar senkit, hogy abban a két évben 20 játékost vettünk? most meg már elleneznétek, ha akár csak egy nyáron fele mértékű költekezés lenne, bármennyire is hasznosak az érkezők.
Persze, egy nagy csapat alapjait kellett letenni akkor, de néha ész nélkül szórtuk a pénzt. Minek kellett Kezsman, ha itt volt Drogba, Crespo, Mutu... Parker ugyanez.
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Egykori játékosaink

#7404 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Megyó írta:
ToreAndre írta:http://uk.youtube.com/watch?v=kPawGcPc_-s

Hát, én megsirattam. Sosem lesznek már olyan csodás idők, mint 2003 és 2005 között...
Az egész csapat szerethető volt...ma ez már nehezen mondható el. Küzdöttek, harcoltak, élvezték a játékot.
Most mindegy, csak utalják a 80k+ fizetést hetente... :roll: :(
lol pont erről irtam Zsocának msnen. PONT RRŐL
a kedvenc Chelseam ranieri ucso évében volt...
imádtam. akkor annyira magaménak éreztem a klubot és a játékosokat annyira fantasztkius katonáknak tartottam őket, akik vérüket és életüket adták egy nemesebb célért, mint a pénz :)
hiányzik nekem is nagyon a régi Chelsea... Duff, Grönks, Gudjohnsen, Babayaro ... én Veront is csiptem na :D
sokkal jobban tetszett hogy nem voltak nagy sztárok... mindenkinek muszáj volt küzdenie mert csak csapatként müködtünk...
remélem egyszer még tudok majd ugy szoritani a csapatért mint anno...

edit: ranierit kihagytam.. nekem akkor is ő marad a kedvenc edzőm akármien luzerke isvolt, gonolkodás nélkül visszavárnám a csapat élére..
Számomra Ranieri utol-show éve, és Mourinho első éve a top.
A Dream Team-embe rajtuk kívül csak a Zola-korszak játékosai férnek be...
Sajnos soha nem fogjuk megtudni mit alakított volna az "öreg lúzer", ha Ő marad az edzőnk...
...Wake Up... :)

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7405 Hozzászólás Szerző: tiszi »

dunyha köszi!
kdako köszi a linket!!! ilyen kellet!! de olyat még nem tucc amin több kép van? (de ha nem akkor mindegy mert ez is jó és köszönöm még egyszer!!)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7406 Hozzászólás Szerző: kdako »

tiszi írta:ha valaki tud valami infót róla akkor írjon mert fontos! előre is köszönöm!
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 812159.stm" onclick="window.open(this.href);return false;
esetleg?
GO BLUES!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Egykori játékosaink

#7407 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Szia Bridge-t már bemutatták a citynél, és hétvégén elvileg már játszik is, és a szuper igazolás defoe is:lol:
ToreAndre írta:Egyetértek Megyó!! Grönks, Melchiot, Guddy, Duffer, Bridge és még sorolhatnám.
A mai csapatból Cech, Carlo, JT, Lamps és Coley maradt, akit feltétel nélkül szeretek.... (nem ebben a sorrendben)
Ranieri-ról is egyetértünk...
Én még Belletti-t, de legjobban Essien-t csipázom

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Egykori játékosaink

#7408 Hozzászólás Szerző: undertow »

Oziris írta:(Forsselt nagyon csipáztam de elcsesztük őt is :? )
igen, külön embert alkalmaztunk arra, hogy állandóan eltörje a térdeit...

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7409 Hozzászólás Szerző: tiszi »

ha valaki tud valami infót róla akkor írjon mert fontos! előre is köszönöm!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7410 Hozzászólás Szerző: tiszi »

nem tudja valaki hogy mikor mutatják be Wayne Bridge a Cityben?? Vagy ha bemutatták már valaki tud képet mutatni vagy linkelni?

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Egykori játékosaink

#7411 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:
ToreAndre írta:Glen Johnson elképzelhető, hogy a Liverpool-ba igazol...
Régi szép emlékek...
http://www.youtube.com/watch?v=xwB-JQbm ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
19 éves volt ekkor emberek!! 19!!!
Akkoriban a védekezését én nem szerettem, talán még nem volt elég érett. Sokat hibázott talán. Azóta viszont tényleg az egyik legjobb jobb-védő lett a PL-ben.
Hát igen akkor a vezetőség is azt hitte h az őt követö jobboldali védök
jobban muzsikálnak majd!De azóta azért kiderült h semmivel sem volt jobb Boula,Ferreira,Belletti vagy a mostani Bosingwa!2jó volt védekezésben másik 2jó támadásban de olyat még nem találtunk aki mind2ben hoz egy szintet...
Ezzel az erővel Johnson is maradhatott volna(támadni ő is tud védekezni kevésbé)!
Megyó írta: legszivesebben mostantól csak svéd, dán, angol, ír, orosz ( :) ) és esetleg horvát játékost vennék...
meg finnt :D (Forsselt nagyon csipáztam de elcsesztük őt is :? )
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7412 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Egyetértek Megyó!! Grönks, Melchiot, Guddy, Duffer, Bridge és még sorolhatnám.
A mai csapatból Cech, Carlo, JT, Lamps és Coley maradt, akit feltétel nélkül szeretek.... (nem ebben a sorrendben)
Ranieri-ról is egyetértünk...
:)
legszivesebben mostantól csak svéd, dán, angol, ír, orosz ( :) ) és esetleg horvát játékost vennék...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7413 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyetértek Megyó!! Grönks, Melchiot, Guddy, Duffer, Bridge és még sorolhatnám.
A mai csapatból Cech, Carlo, JT, Lamps és Coley maradt, akit feltétel nélkül szeretek.... (nem ebben a sorrendben)
Ranieri-ról is egyetértünk...
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7414 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:http://uk.youtube.com/watch?v=kPawGcPc_-s

Hát, én megsirattam. Sosem lesznek már olyan csodás idők, mint 2003 és 2005 között...
Az egész csapat szerethető volt...ma ez már nehezen mondható el. Küzdöttek, harcoltak, élvezték a játékot.
Most mindegy, csak utalják a 80k+ fizetést hetente... :roll: :(
Azért kirázott a hideg. :) Az emlékek. De rég volt. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7415 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:http://uk.youtube.com/watch?v=kPawGcPc_-s

Hát, én megsirattam. Sosem lesznek már olyan csodás idők, mint 2003 és 2005 között...
Az egész csapat szerethető volt...ma ez már nehezen mondható el. Küzdöttek, harcoltak, élvezték a játékot.
Most mindegy, csak utalják a 80k+ fizetést hetente... :roll: :(
lol pont erről irtam Zsocának msnen. PONT RRŐL
a kedvenc Chelseam ranieri ucso évében volt...
imádtam. akkor annyira magaménak éreztem a klubot és a játékosokat annyira fantasztkius katonáknak tartottam őket, akik vérüket és életüket adták egy nemesebb célért, mint a pénz :)
hiányzik nekem is nagyon a régi Chelsea... Duff, Grönks, Gudjohnsen, Babayaro ... én Veront is csiptem na :D
sokkal jobban tetszett hogy nem voltak nagy sztárok... mindenkinek muszáj volt küzdenie mert csak csapatként müködtünk...
remélem egyszer még tudok majd ugy szoritani a csapatért mint anno...

edit: ranierit kihagytam.. nekem akkor is ő marad a kedvenc edzőm akármien luzerke isvolt, gonolkodás nélkül visszavárnám a csapat élére..

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7416 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

http://uk.youtube.com/watch?v=kPawGcPc_-s" onclick="window.open(this.href);return false;

Hát, én megsirattam. Sosem lesznek már olyan csodás idők, mint 2003 és 2005 között...
Az egész csapat szerethető volt...ma ez már nehezen mondható el. Küzdöttek, harcoltak, élvezték a játékot.
Most mindegy, csak utalják a 80k+ fizetést hetente... :roll: :(
Only one Di Matteo!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: José "aranyköpései"

#7417 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Tavaly ugye kirúgták szegényt... Grant az a fajankó semmit sem csinált. Mind mind José életműve volt, illetve nem szabad elfelejteni hogy a csapatban mennyi volt, h mentoruk elvesztésével, edző nélkül, új stábbal ezt maguktól megtették, ezt a csoda menetelést. Mennyi minden benne volt, és 5 centin múlott. Fáj még visszagondolni is rá :cry:
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Egykori játékosaink

#7418 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:Glen Johnson elképzelhető, hogy a Liverpool-ba igazol...

Régi szép emlékek...
http://www.youtube.com/watch?v=xwB-JQbm ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
19 éves volt ekkor emberek!! 19!!!
Ahogy egy régi nagy mesterem mondta, az ilyen szitukra, amikor egy védő ilyen szép gólt lő: "Szép volt fiam, de nem ez a dolgod..."

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#7419 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én inkább azt mondanám, hogy volt pár kapitális hibája. (Birmingham meg a Barca ellenire emlékszem) Ebből persze mindenkinek az jött le, hogy szar védő...
Meglátjátok, 1-2 év és stabil válogatott lesz a Liverpool hátsó alakzatából...
Nekünk meg nem kellett, mert 21 évesen otthon hagyta az útlevelét meg poénból megfújt egy wc ülőkét... Szerintem ezek inkább mókás dolgok, mint elitélendők...
(Terry-ék 2001 09-11-es vicce sokkal szánalmasabb volt, mégse haragudtunk rájuk...)
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#7420 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ToreAndre írta:Glen Johnson elképzelhető, hogy a Liverpool-ba igazol...

Régi szép emlékek...
http://www.youtube.com/watch?v=xwB-JQbm ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
19 éves volt ekkor emberek!! 19!!!
Akkoriban a védekezését én nem szerettem, talán még nem volt elég érett. Sokat hibázott talán. Azóta viszont tényleg az egyik legjobb jobb-védő lett a PL-ben.

Válasz küldése