Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7901 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Visszafogom magam. Vagyis megpróbálom.

Almighty, ha nem sértettél volna meg senkit, akkor most nem lenne ilyen az a topic. Egyszerűen ostoba vagy, ha komolyan gondolod amit írsz.

Ja és: "pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak", Wisey Balázs legjobb tudásom szerint, bár én őt személyesen nem ismerem. De okoskodj tovább, haver!! :lol:

Remélem eléggé visszafogtam magam, jobban nem ment.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7902 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:Minek írnám-hozzád eljutott az a lényeg.Tudod hányadán állunk.
Kirúgatlak innen.

és akkor mi van? :)
akikkel joba vagyok megmaradnak :) tudják azok a forumokzok akikket kedvelek, és akikkel szeretek beszélgetni. a Chelsea is megmarad nekem :) tudod ez becsületbeli ügy... nem töriora.
nah én kiszálltam a "beszélgetésből". az ilyen emberek akik ilyen szupernek hiszik magukat mint te, nah látod azoknak nincsen se egészséges életük, se egészséges emberi kapcsolataik. szánalmas önfényező vagy... és álomvilágba élsz. azt hiszed vagy vki... közbe meg :)
nem tom mivel kellene lezárni ezt a hszt...
inkább csak annyival hogy Mouri tiszteletére több sort nem irok ebbe a topicba ami nem vele kapcsolatos.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7903 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)
Áhh szarul állna az a sminkszín... 8)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#7904 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Na elég Almighty, Bilha! :twisted: Hiába szóltam! Ne csodálkozzatok ha bannolnak benneteket! Ha problémátok van egymással egy külön fórumon rendezzétek.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7905 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..
Váá így olyan lett mintha az egésszet nekem szántad volna :)
Chelsea FOREVER!!!

Almighty

#7906 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Minek írnám-hozzád eljutott az a lényeg.Tudod hányadán állunk.
Kirúgatlak innen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7907 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

miért szekesztetted át a hszedet?
kár volt ird csak vissza nyugodtan...

Almighty

#7908 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7909 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7910 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Egyre viccesebb a fórum :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7911 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:A bennfentes barát telefonkönyvében benne van Ken Bates száma valamint a mai management vezetői közül a fontosabbaké-úgyszint.
A bennfentes barát mezgyűjteménye ma megtekinthető a Stamford-bridgen.És az a mez-kollekció amelyben itt gyönyörködhedtek nap mint nap(Chelseafc.hu)szintén az ő gyűjteménye-bár pár darab már nálam van:)
Az itteni vezetők közül is jó pár arcot ismer:pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak és futólag ismerem.Wisey egy Up-to-date Chelsea Fan őt elismerem kék-vérnek!Mentalitása loyalitása a brit koronához példamutató lehetne sok itteni tanonc számára is.

Kiegészítés:hogy végképp pofára essetek-többször néztem veletek meccset a Vén-Diákban-de nem tetszett a hely miliője.(Max az általános Tiagó szídás)Én mindíg is a Beckettsben néztem a meccseket-az ottani hangulat gyakran hasonlít egy valódi brit stadionéhoz.Annak ellenére,hogy ír hely ugye.


Drukkolok Capellonak-elsősorban tibeti kapcsolatai miatt.

ne haragudj, de most jöttem haza és el vagyok fáradva és látva az ujabb irásaidat csak annyi jutott eszembe hogy: nagyképü arogáns paraszt

ha fejből tudod hogy mikor fingik capello vagy abramovics az sem érdekel.... szivességet tennél ha a gusztustalan visszataszito stilusoddal elmennél a http://www.legalja.hu ra.
nah mindenestre pisz

Almighty

#7912 Hozzászólás Szerző: Almighty »

A bennfentes barát telefonkönyvében benne van Ken Bates száma valamint a mai management vezetői közül a fontosabbaké-úgyszint.
A bennfentes barát mezgyűjteménye ma megtekinthető a Stamford-bridgen.És az a mez-kollekció amelyben itt gyönyörködhedtek nap mint nap(Chelseafc.hu)szintén az ő gyűjteménye-bár pár darab már nálam van:)
Az itteni vezetők közül is jó pár arcot ismer:pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak és futólag ismerem.Wisey egy Up-to-date Chelsea Fan őt elismerem kék-vérnek!Mentalitása loyalitása a brit koronához példamutató lehetne sok itteni tanonc számára is.

Kiegészítés:hogy végképp pofára essetek-többször néztem veletek meccset a Vén-Diákban-de nem tetszett a hely miliője.(Max az általános Tiagó szídás)Én mindíg is a Beckettsben néztem a meccseket-az ottani hangulat gyakran hasonlít egy valódi brit stadionéhoz.Annak ellenére,hogy ír hely ugye.


Drukkolok Capellonak-elsősorban tibeti kapcsolatai miatt.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7913 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://www.chelseapies.tv/

Mennyi állatság van itt, érdemes végignézni. "Szívükbe zárták" Aaaavramot...
érdemes a dalokat is elolvsani...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7914 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak találgatások, és tudom, hogy nem a legjobb forrásból:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779

Ez pedig elég negatív képet ad Avram edzői tulajdonságáról:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7915 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:ejj, ez a Bennfentes Barat, mindig jo tippeket ad. ez ugye ugyanaz a Bennfentes Barat, aki a sunnak es az notwnek is szallitja az infokat? :)
Az NSO-nak meg a Topfocinak is van ilyenje, ja, meg asszem a SamsungSportnak is...

Egyébként a kérdésre is válaszolva:
1. Jm-et valószínűleg valamilyen oknál fogva nagyon sokan utálják
2. te azt mondod, volt a Realnal, én azt, hogy nem... ki tudja ezt bebizonyítani???
3. nem intergalaktikus hőst faragunk Mourinhoból, azt megtette ő maga azzal, amit elért itt három év alatt. Mi méltatjuk az eredményeit. Azt viszont végképp nem értem, hogy ez miért baj számodra... főleg, ha te is elismered, hogy - ahogyan írtad - nagy edző? A klub eddigi legsikeresebb edzője távozott. Emiatt csak lehet egy kicsit nosztalgiázni vagy akár szomorkodni, vagy ez a te világnézetedbe nem fér bele? 50 év után - az első évében bajnoki címhez segítette az általunk szeretett/imádott/tisztelt klubot, méghozzá rekord ponttal. 3 év alatt megnyert minden angol trófeát. 3 év alatt egyszer kapott ki itthon, azt is a BL-ben, a Barca ellen, egyébként angol rekordot állított fel ezzel. Megvédte a bajnoki címet, sőt, a harmadik évben is 2. lett a csapattal. Olyan rekordokat állított fel, amit más edzőknek évtizedekig tart majd megdönteni. Ez csak megér egy misét nem?!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7916 Hozzászólás Szerző: undertow »

ejj, ez a Bennfentes Barat, mindig jo tippeket ad. ez ugye ugyanaz a Bennfentes Barat, aki a sunnak es az notwnek is szallitja az infokat? :)

Almighty

#7917 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Ami pedig JM-et illeti....miért kéne mindenkinek szeretnie?
Egy valaki pl. nagyon utálja:Roman Abramovics.

Arról miért nem regél a fórum,hogy őszentsége JM tavaly tárgyalásokat folytatott a Real Madriddal?És a klub belső köreiből származó megbízható információk szerint* folyamatosan azzal zsarolta a managementet,hogy lelép-sőt mi több viszi a sztárjátékosokat is.

A Mourinho éra lezárult.A mostani-remélhetőleg ideiglenes-managernek kell szorítani.
Aztán majd jön egy Mourinho-hoz hasonló kaliberű edző-és vele remélhetően a hasonló kaliberű sikerek is.

Nem zavar,ha nosztalgiáztok Mourinho-ról....csak ne kreáljatok belőle egy intergalaktikus hőst.Nagy edző és nagy egyéniség - elismerem.


*Nem bulvár szcéna-mai vezetők és a volt tulaj is ezt közölték egy bennfentes barátommal.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#7918 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Valaki lelőné már végre ezt az almighty-t???
Yes, We BLUE!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7919 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7920 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Pool-t hagyjuk. Egyelőre egy meccsel kevesebbet játszva is előttünk vannak. Nincs jogunk kritizálni őket!:/
Only one Di Matteo!

Válasz küldése