Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7941 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..
Váá így olyan lett mintha az egésszet nekem szántad volna :)
Chelsea FOREVER!!!

Almighty

#7942 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Minek írnám-hozzád eljutott az a lényeg.Tudod hányadán állunk.
Kirúgatlak innen.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7943 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

miért szekesztetted át a hszedet?
kár volt ird csak vissza nyugodtan...

Almighty

#7944 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Bilhacica-az egri Fekete Lyuk.Szánalmas féreg.

Ezen a fórumon senkit sem sértettem meg-csak tűrtem a mocskolódó soraitokat.



Oziris jó arc bár smink-színeiből kiindulva inkább Celtic drukkernek vélném:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7945 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:Egyre viccesebb a fórum :D

ez nem vicces. ez kb olyan mintha ide jön egy orvos és a boncolásrol kezdene el oktatni minket... nem azért járunk ide hogy politikát vagy angliában is a minden napi beszédet elkerülö dolgokrol csevegjünk.
most öszintén ki nem szarja le melyik együttes énekese drukkol a Chelseanek? vagy hogy melyik csapatnak milyen hovatartozásu a szurkolo tábora?
én nem sorolom magam semmilyen oldalra... EZ SPORT
szent dolog. hit!
én azért szurkolok a csapatnak mert a játékosok élő képregényhősök akik olyat tudnak mint a normális emberek nem. na nem Seva produkciojára gondolok... hanem pl Essienre vagy Terryre vagy Drogbara.
ez a JM kérdés is... aki csak elsiklik felette az egy szar érzelem nélküli 0.
ragaszkodom Mourihoz persze hisz 3 éve látom a fejét és akkor is láttam amikor 4-3 ra elvertük azt a fostalicska barcat vagy amikor 2* bajnokok lettünk, vagy amikor 1-4 re elvertük a vicc lpoolt.
más most hirtelen nem jut eszembe amit az uj forum""társunk"" felhozott.
ja igen a lexikális tudásrol még csak annyit hogy csak az igazán nagyok kiváltsága az hogy tudnak bánni az erejükkel és nem evetik ki ill nézik le a gyengébbet. legyen szo sportrol, készségről ,lexikálistudásrol.
ha te arra élvezel el hogy idejösz oltogatni azzal hogy te milyen okos vagy akkor csak az lesz a véleményük az embereknek rolad amit idáig is kaptál.
én pl akárkikkel fociztam idáig együtt mindig én voltam a legjobb és a csapattársaim és az ellenfél is elismert a meccs végén és kérdezték hogy Te MB3 ba játszol ugye?? mondom nem csak a haverokkal....
ha ilyen nagyképün azzal kezdeném minden meccs előtt mint te hogy mekkora király vagyok tuti ilyen lenne nekem is a fogadtatásom..

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7946 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Egyre viccesebb a fórum :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7947 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Almighty írta:A bennfentes barát telefonkönyvében benne van Ken Bates száma valamint a mai management vezetői közül a fontosabbaké-úgyszint.
A bennfentes barát mezgyűjteménye ma megtekinthető a Stamford-bridgen.És az a mez-kollekció amelyben itt gyönyörködhedtek nap mint nap(Chelseafc.hu)szintén az ő gyűjteménye-bár pár darab már nálam van:)
Az itteni vezetők közül is jó pár arcot ismer:pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak és futólag ismerem.Wisey egy Up-to-date Chelsea Fan őt elismerem kék-vérnek!Mentalitása loyalitása a brit koronához példamutató lehetne sok itteni tanonc számára is.

Kiegészítés:hogy végképp pofára essetek-többször néztem veletek meccset a Vén-Diákban-de nem tetszett a hely miliője.(Max az általános Tiagó szídás)Én mindíg is a Beckettsben néztem a meccseket-az ottani hangulat gyakran hasonlít egy valódi brit stadionéhoz.Annak ellenére,hogy ír hely ugye.


Drukkolok Capellonak-elsősorban tibeti kapcsolatai miatt.

ne haragudj, de most jöttem haza és el vagyok fáradva és látva az ujabb irásaidat csak annyi jutott eszembe hogy: nagyképü arogáns paraszt

ha fejből tudod hogy mikor fingik capello vagy abramovics az sem érdekel.... szivességet tennél ha a gusztustalan visszataszito stilusoddal elmennél a http://www.legalja.hu ra.
nah mindenestre pisz

Almighty

#7948 Hozzászólás Szerző: Almighty »

A bennfentes barát telefonkönyvében benne van Ken Bates száma valamint a mai management vezetői közül a fontosabbaké-úgyszint.
A bennfentes barát mezgyűjteménye ma megtekinthető a Stamford-bridgen.És az a mez-kollekció amelyben itt gyönyörködhedtek nap mint nap(Chelseafc.hu)szintén az ő gyűjteménye-bár pár darab már nálam van:)
Az itteni vezetők közül is jó pár arcot ismer:pl.Wisey-akit amúgy Andrásnak hívnak és futólag ismerem.Wisey egy Up-to-date Chelsea Fan őt elismerem kék-vérnek!Mentalitása loyalitása a brit koronához példamutató lehetne sok itteni tanonc számára is.

Kiegészítés:hogy végképp pofára essetek-többször néztem veletek meccset a Vén-Diákban-de nem tetszett a hely miliője.(Max az általános Tiagó szídás)Én mindíg is a Beckettsben néztem a meccseket-az ottani hangulat gyakran hasonlít egy valódi brit stadionéhoz.Annak ellenére,hogy ír hely ugye.


Drukkolok Capellonak-elsősorban tibeti kapcsolatai miatt.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7949 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://www.chelseapies.tv/

Mennyi állatság van itt, érdemes végignézni. "Szívükbe zárták" Aaaavramot...
érdemes a dalokat is elolvsani...
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7950 Hozzászólás Szerző: kdako »

Csak találgatások, és tudom, hogy nem a legjobb forrásból:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779

Ez pedig elég negatív képet ad Avram edzői tulajdonságáról:

http://www.dailymail.co.uk/pages/live/a ... ge_id=1779
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7951 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:ejj, ez a Bennfentes Barat, mindig jo tippeket ad. ez ugye ugyanaz a Bennfentes Barat, aki a sunnak es az notwnek is szallitja az infokat? :)
Az NSO-nak meg a Topfocinak is van ilyenje, ja, meg asszem a SamsungSportnak is...

Egyébként a kérdésre is válaszolva:
1. Jm-et valószínűleg valamilyen oknál fogva nagyon sokan utálják
2. te azt mondod, volt a Realnal, én azt, hogy nem... ki tudja ezt bebizonyítani???
3. nem intergalaktikus hőst faragunk Mourinhoból, azt megtette ő maga azzal, amit elért itt három év alatt. Mi méltatjuk az eredményeit. Azt viszont végképp nem értem, hogy ez miért baj számodra... főleg, ha te is elismered, hogy - ahogyan írtad - nagy edző? A klub eddigi legsikeresebb edzője távozott. Emiatt csak lehet egy kicsit nosztalgiázni vagy akár szomorkodni, vagy ez a te világnézetedbe nem fér bele? 50 év után - az első évében bajnoki címhez segítette az általunk szeretett/imádott/tisztelt klubot, méghozzá rekord ponttal. 3 év alatt megnyert minden angol trófeát. 3 év alatt egyszer kapott ki itthon, azt is a BL-ben, a Barca ellen, egyébként angol rekordot állított fel ezzel. Megvédte a bajnoki címet, sőt, a harmadik évben is 2. lett a csapattal. Olyan rekordokat állított fel, amit más edzőknek évtizedekig tart majd megdönteni. Ez csak megér egy misét nem?!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7952 Hozzászólás Szerző: undertow »

ejj, ez a Bennfentes Barat, mindig jo tippeket ad. ez ugye ugyanaz a Bennfentes Barat, aki a sunnak es az notwnek is szallitja az infokat? :)

Almighty

#7953 Hozzászólás Szerző: Almighty »

Ami pedig JM-et illeti....miért kéne mindenkinek szeretnie?
Egy valaki pl. nagyon utálja:Roman Abramovics.

Arról miért nem regél a fórum,hogy őszentsége JM tavaly tárgyalásokat folytatott a Real Madriddal?És a klub belső köreiből származó megbízható információk szerint* folyamatosan azzal zsarolta a managementet,hogy lelép-sőt mi több viszi a sztárjátékosokat is.

A Mourinho éra lezárult.A mostani-remélhetőleg ideiglenes-managernek kell szorítani.
Aztán majd jön egy Mourinho-hoz hasonló kaliberű edző-és vele remélhetően a hasonló kaliberű sikerek is.

Nem zavar,ha nosztalgiáztok Mourinho-ról....csak ne kreáljatok belőle egy intergalaktikus hőst.Nagy edző és nagy egyéniség - elismerem.


*Nem bulvár szcéna-mai vezetők és a volt tulaj is ezt közölték egy bennfentes barátommal.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#7954 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Valaki lelőné már végre ezt az almighty-t???
Yes, We BLUE!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7955 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7956 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért a Pool-t hagyjuk. Egyelőre egy meccsel kevesebbet játszva is előttünk vannak. Nincs jogunk kritizálni őket!:/
Only one Di Matteo!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#7957 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A scouserek fogalkozzanak saját csapatukkal. Nem érdekel a véleméyük. Úgy vélem van mit söprögetni nekik is a házuk táján a B'ham elleni hazai 0-0 után. Almighty olyan nehéz megérteni hogy ez a topic JM-ról szól és nem másról :!: :?
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7958 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

focitipp.hu - no comment; szubjektív vélemény - no comment. Mások értékelését bevágni ide - no comment. Viszont lassan már azt sem tudom eldönteni, te milyen drukker vagy...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Almighty

#7959 Hozzászólás Szerző: Almighty »

No Comment:

focitipp.hu

"Manchester United
Edwin Van der Sar (0) - A tétlen ácsorgásért nem jár pont, bár ez nem Van der Sart, hanem a Chelsea támadósorát minősíti. A holland kapus persze így is kimagaslott a mezőnyből, de ezt csak 197 centijének köszönhette.

Wes Brown (7) - Az első meglepetés: Wes Brown tud cselezni! A meccs elején volt egy jelenet (11. perc), amikor kiosztott egy kötényt az ellenfél tizenhatosánál - a védővel együtt az állunk is leesett. A westernfilmek rosszarcú, sunyi orvlövészeire emlékeztet, de a Chelsea elleni játékáért taps jár.

Rio Ferdinand (6) - Ferguson fogta a fejét, amikor hat perc elteltével Ferdinandot izomhúzódás miatt ápolni kellett. Sevcsenkót semlegesíteni ma már nem erény, ez most csak egy hatos.

Nemanja Vidics (7) - Ő a legtöbbet bakizó manchesteri védő, viszont a szögleteknél aranyat ér: az első félóra végén volt egy veszélyes fejese, s bár most nem lett gól belőle, mint egy hete az Everton ellen, Vidics szemünkben a betonbiztos középszer, hétről hétre.

Patrice Evra (9) - Heinze bölcsen belátta, hogy Evra mellett nincs esélye bekerülni a kezdőcsapatba, ezért szedte a sátorfáját. Ma Patrice Evra a világ egyik legjobb balhátvédje, legalább olyan veszélyes elöl, mint amilyen precíz hátul: kiállították róla Mikelt, a 17. percben pedig joggal reklamált büntetőt, amikor Joe Cole elkaszálta. Az tiszta tizenegyes volt, ez tiszta kilences.

Cristiano Ronaldo (6) - gyorsnak gyors, pengének penge, s még mindig jár a lába, mint a motolla, de már csak sóhajtottunk, amikor rávezette három védőre a labdát, mert frontális ütközés lett a vége. Lesz ez jobb is. Hat mínusz.

Paul Scholes (6) - Scholes már nem nem lesz jobb, az is csoda, hogy hét bajnoki címmel a vitrinben még mindig ugyanolyan szemtelenül kemény középpályás, aki ráadásul remekül osztogat. Roy Keane szerint a Sunderlandben a helye. Talán nem sértjük meg Scholest, de szerintünk is.

Michael Carrick (7) - a szürke eminenciás tavaly annyira szürke volt, hogy olykor meccsekre eltűnt. Most feljegyeztünk egy jelenetet az 59. percből: olyan labdát varázsolt Giggs elé, hogy maga az átadás nálunk többet ért egy gólnál (végül Giggs kapásból fölé lőtte). A keresztlabdák embere ő, erős hetes.

Ryan Giggs (9) - Gary Neville távollétében ő viseli a csapatkapitányi karszalagot, a döntéssel a legmesszebbmenőkig egyetértünk. Látták, mit művelt a Chelsea ellen? Mi tudjuk: Giggsnek négy tüdeje van, és a látszattal ellentétben hat lába, ezért tűnhet úgy, hogy a pálya minden pontján kéri a labdát. És az a gólpassz! A tizenhatos jobb oldaláról bal külsővel lőtte meg a labdát - majdnem tíz!

Carlos Tévez (7) - Tévez téved, ha azt hiszi, egyetlen góllal megváltja a világot. Ez kevés egy olyan kaliberű játékostól, mint ő. Ha nem láttuk volna az argentin válogatottal olimpiát nyerni, ha nem láttuk volna legszebb megmozdulásait a Corinthiansban, most csak a vállunkat vonogatnánk. Így viszont tudjuk: Tévezben több van. Egy hetesnél mindenképpen több. (Louis Saha váltotta Tévezt a 79. percben, kiharcolt és értékesített egy tizenegyest, feladat elvégezve, a program hibátlan volt.)

Wayne Rooney (9) - Imádnivaló, amit csinál. Volt Rooney, és voltak a többiek: agresszív, bunkó, de az életét ajánlaná a győzelemért. Rooneyt nem lehet nem észrevenni: cselez, harap, öklel, lót-fut, tör-zúz. Ki is mondta, hogy ő a hentesképű Pelé? Nem tévedett. Kilenc.


Chelsea FC

Peter Cech (7) - a bukósisakért már nem jár empátia-jóváírás a pontozásnál. Vagy járjon? Legyen ez egy kegyelemhetes!



Paulo Ferreira (4) - José Mourinho távozása után kétszer is meggondolja, maradjon-e a Chelsea-ben - ilyen kijelentéseket tett a portugál Paulo Ferreira. Tőlünk aztán mehet, a vasárnapi teljesítményével talán a Setúbal vagy a Pacos Ferreira tartalékcsapatába befér. Ha fésülködés helyett melegítene a meccs előtt, akkor nem tűnne ennyire esetlennek. A legrosszabb jobb hátvéd, aki a bedobásaiért várt volna dicséretet. Na nem, ez csak egy négyes.



Tal Ben-Haim (3) - Mit keres Ben-Haim a Chelsea-ben? Sőt: mit keresett a Boltonban? Sőt: ki az a Ben-Haim? Rooney úgy megforgatta a legelején, hogy elszédült, s aztán már nem is tért magához. Rosszul helyezkedett, lassú volt (éppen csak egy apró ütemet késett mindig), az összjátékból szerényen kivonta magát, és bónuszként összehozott egy tizenegyest az ellenfélnek. Csak gratulálni tudunk: ragyogó hármas.



John Terry (4) - Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy John Terry: félelmetes hírű, kőkemény középhátvéd volt, mindenkit legyalult a pályáról. Aztán fogta magát, és eltűnt. Azóta is játszik ugyan egy Terry nevű bekk a Chelsea-ben, de ez már csak egy gyűrött arcú klón, akit egy egyszerű lövőcsellel is el lehet fektetni. Hogy ő vezényelte a pénteki edzésen a lázadást? Tévedés, az a Bounty című kalózfilm. Ez viszont futballmeccs volt - Terryvel, de Terry nélkül. Négy.



Ashley Cole (3) - azt hittük, ő lesz A Legjobb Balhátvéd (ez még az Evra előtti években volt). Akkor még az Arsenalban futballozott, de aztán Mourinho elhappolta. S tessék: Ashley Cole kiégett, lelassult, körülményes lett, és a játékvezetővel többet foglalkozott, mint a játékkal. Hármas a hátán: nálunk is annyi.



Claude Makelele (7) - Húros hangszer? Ukulele. Kameruni focista, aki gólt lőtt Angliának az 1990-es vébén? Ekeke. Napjaink legjobb védekező középpályása? Makelele. Ezzel mindent elmondtunk róla, egymaga próbálta tartani a frontot az Old Traffordon. Nem volt könnyű dolga.



Mickael Essien (5) - A csonttörő Essien ezúttal elkeseredettségében vicsorgott: kétszer úgy adta el a labdát, hogy majdnem gól lett belőle. Szabotázs lett volna? Aligha. Csupán üresjárat: Essien esszencia és ötlet nélkül, ötössel.



Obi Mikel (0) - Lampard helyett kellett volna irányítania: más sem bírná elviselni ezt a terhet. Már az elején látszott a tekintetén, hogy baj van. Aztán úgy döntött, kettétöri Evra karrierjét egy lábtöréssel. Evra szerencsére megúszta, Mikelt szerencsére kiállították. Nagy, felkiáltójeles nulla!



Joe Cole (3) - Volt idő, amikor Joe Cole volt a mezőny leggyorsabb játékosa. Mostanra elkényelmesedett, és Ashley Cole-lal együtt primadonnára hasonlít (a Cole-lányok). Kiabált, reklamált, veszekedett, hadonászott - csak éppen futballozni felejtett el. Három, alulról. (Claudio Pizarrótól nem vártunk sokat, nem is kaptunk sokat - csereként állt be Cole helyett, ez minden.)



Andrij Sevcsenko (4) - Seva már történelem. Amikor a Dinamo Kijev csatáraként a Camp Nouban kivégezte a Barcelonát, vagy amikor a Milannal tarolt - na igen, akkor még volt valaki. Ajánljuk ezt a négyest Sevcsenko emlékének. (Salomon Kalou (0) - Róla az égvilágon semmi mondanivalónk nincs. Csereként jött be az utolsó félórára, megcsinált egy cselt. Ennyi? Ennyi.)



Florent Malouda (4) - Ez volt a legrosszabb meccse a Chelsea-ben. Aki csak vasárnap látta, soha nem mondaná, hogy ezért a játékosért 21 millió eurót fizettek ki a nyáron.



Shaun Wrigth-Phillips (5) - fürge rókalábak, aztán ezzel véget is ér az erények listája. Mostohaapja, Ian Wright egykoron híres csatár volt: Shaun - bár angol válogatott - nem éri utol, a fürge lábaival sem.



(anfield.focitipp.hu)"


Ennyit az elfogulatlan magyar Liverpool drukkerekről.Köztudottan ha Angliában egy Liverpool fan (legyen bármekkora "proli" is:) (önirónia) meghallja azt a szóösszetételt,hogy Manchester United akkor minimálisan kiköp de lehet,hogy hány is egyet.Szívemből útálom a Liverpool fan-okat- kb.annyira mint a Man U drukkereket - de köztudott hogy egy valódi Liverpool fan minimálisan is a döntetlennek drukkolt volna jelen esetben.De az sem lenne abszurd feltételezés,hogy egy esetleges Chelsea győzelem esetén koccintanának csapatunk egészségére.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7960 Hozzászólás Szerző: undertow »

Almighty írta:Tibinek.

Miért vennék vissza?Proletár diktatúra van tán?
Mondjuk az van-de mertem remélni,hogy legalább a Chelsea drukkerek nem fertőződtek meg a halálos bolsevik vírussal....
Szerintem önálló gondolatokhoz mindenkinek joga van.És azok közzétételéhez is.
mert szepen megkerlek?
nem a velemennyel van a gond, hanem a stilussal. remelem erzed. (Zsoca, ez neked is szol. eleg konnyen elszakadt a cerna...)
a masik meg a politka. semmilyen szinten nem kivanatos a forumon. nem kell ez a bolsevikozas. senkit nem erdekel ki kire szavazott, MIND Chelsea drukkerek vagyunk. meg kulturalt formaban sem akarok politikai vitakat latni, privatban lehet intezni, ha valakik nagyon erre vagynak.

Válasz küldése