Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8581 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mostanában gondolkodtam egy kicsit ezen az "edző-körül-jól-felvert" mizérián. José-t már eladták mindenhová, és persze a helyére is találtak már egy rakat másik edzőt. De minnél tovább gondolkodtam ezen, annál közelebb jutottam azon állásponthoz, hogy ez az egész csak egy újabb - mondhatni tipikus - Mourinho-taktika, hogy a média ne a csapat viszonylag szerényebb eredményeivel legyen elfoglalva, ne a játékosokat kezdjék ki, legyen mindenki elfoglalva csak azzal, hogy ő megy vagy marad Londonban. Közben a játékosok viszonylagos nyugodtsággal tehetik túl magukat példának okáért a Wycombe elleni 1-1-en, az öltözőben pedig karöltve Joséval jókat röhögjenek a fél világon. Mindenki visz egy napilapot az edzésre, és az elején azzal oldják a hangulatot, hogy mindenki felolvashat egy újabb cikket, "ma éppen hová küldik Josét" címszó alatt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#8582 Hozzászólás Szerző: Dani »

hát az oldalról megvan a véleményem...
Semmi realitás,tény,egyszerű feltételezés...
Ennyi erőből Ranieri visszajön a csapathoz...ennek is kb ennyi realitás alapja van :)
engem kifejezetten idegesít,amit a Média művel :?

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8583 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egy újabb cikk az edzőváltási dilemmához:

http://www.foci24.com/index.php?ugras=h ... 0646&qq=hl
IN CHELSEA WE TRUST!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8584 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Azért ez elég vicces. José 2 és fél év alatt 200 millió fontot fordított csak az igazolásokra és most nincsenek játékosok...nevetségesnek tartom.
Remélem nem jön senki vagy max. 1 ember!
Ő ragaszkodott állandóan a szűk kerethez, most megitta a levét...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8585 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Kép
The Sun cikke

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8586 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azért ez elég vicces. José 2 és fél év alatt 200 millió fontot fordított csak az igazolásokra és most nincsenek játékosok...nevetségesnek tartom.
Remélem nem jön senki vagy max. 1 ember!
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8587 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

kdako írta:Röviden: mégis várhatóak új igazolások, mivel Roman is rájött, hogy van szükség egy csatárra és egy középső védőre.
ennyire nem néztem hülyének az oroszt...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8588 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

kdako írta:Röviden: mégis várhatóak új igazolások, mivel Roman is rájött, hogy van szükség egy csatárra és egy középső védőre.
ennyire nem néztem hülyének az oroszt...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#8589 Hozzászólás Szerző: mourinho »


kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8590 Hozzászólás Szerző: kdako »

Röviden: mégis várhatóak új igazolások, mivel Roman is rájött, hogy van szükség egy csatárra és egy középső védőre.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8591 Hozzászólás Szerző: kdako »

Elolvastam a hiv. honalpon José meccs utáni nyilatkozatát. Ami jó hír: Cech hétfőn együtt edzhet a csapattal, de nem tudni, hoigy már a Pool ellen játszhat-e. Ami nekem viszont kicsit búcsúszagú mondatnak tűnt Josétól:
"I think I will love Chelsea forever - I cannot separate my story from Chelsea's story."
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8592 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Chelseafan írta:Chelsea owner Roman Abramovich is ready to stump up new cash for manager Jose Mourinho's transfer plans.

The Observer says Mourinho's outburst following Chelsea's Carling Cup draw at Wycombe last week, which he repeated in an address to the club's fans yesterday, has forced Abramovich to accept that he must spend on new players - and that they should be the manager's choice.

"Since Wednesday, he [Abramovich] has realised Jose needs to bring in players during this transfer window. There will definitely be a central defender, and maybe a striker," said a source. "Those in power now want to bring some peace to the club. This has been about who is really the big boss. And at the moment, especially when you see the result against Wigan, Jose will not be resigning."


forrás: tribalfootball.com
sajna ennyire nem megy az angol ! leirnátok a lényeget. köszi

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#8593 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea owner Roman Abramovich is ready to stump up new cash for manager Jose Mourinho's transfer plans.

The Observer says Mourinho's outburst following Chelsea's Carling Cup draw at Wycombe last week, which he repeated in an address to the club's fans yesterday, has forced Abramovich to accept that he must spend on new players - and that they should be the manager's choice.

"Since Wednesday, he [Abramovich] has realised Jose needs to bring in players during this transfer window. There will definitely be a central defender, and maybe a striker," said a source. "Those in power now want to bring some peace to the club. This has been about who is really the big boss. And at the moment, especially when you see the result against Wigan, Jose will not be resigning."


forrás: tribalfootball.com

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8594 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8595 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Úgy látszik, egyre több edzőnek hiányozna José, ha távozna. Szőr Sanyi Fergusson után L'Wenger is olyképp nyilatkozott, hogy jobban örülne, ha a portugál továbbra is a PL-ben maradna. Nohát! (Én meg legfőképp) Egyébiránt a sajtó szerint José távozását követelő Drogba is nyilatkozott, igaz, ezt (is) a Sun közölte: szerinte (IS) JM távozása nagyon nagy veszteség lenne a Chelsea számára.
SkySports.com:
"Jose has built a culture that has become Chelsea's," Drogba told The Sun.

"We're in love with his style of coaching and the confidence he has infused into the team.

"Losing him will be extremely painful and an unfortunate departure for the players. It's not easy losing a good friend.

"I don't know if it will happen - but if it's true, it is very sad.

"Stories keep cropping up everywhere but, hopefully, he will stay."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#8596 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

ToreAndre írta:http://www.fansfc.com/frontpage/frontpa ... sid=161520

:)) Akkor tessék, még egy lapáttal!:)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#8597 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:http://www.fansfc.com/frontpage/frontpa ... sid=161520

:)) Akkor tessék, még egy lapáttal!:)
Hát erre szavakat is nehéz találni vazze....

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8598 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

ToreAndre írta:http://www.fansfc.com/frontpage/frontpa ... sid=161520

:)) Akkor tessék, még egy lapáttal!:)
Hát ez már tényleg sok, eddig csak tűrtem még valahogy, de most már betelt a pohár... :evil: Ezt a baromságot, komolyan mondom jobb lenne, ha be se linkelnék ilyen hülyeségeket, mert csak mindenki hülyét kap tőle, tom hogy te csak az előző hsz.-ek miatt linkelted be :D De tényleg vicces...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8599 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

http://www.fansfc.com/frontpage/frontpa ... sid=161520

:)) Akkor tessék, még egy lapáttal!:)
Only one Di Matteo!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8600 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

mourinho írta:eddig ki hitt a tavozasban ??? :roll: :lol: :lol: :lol:
Épp ez az, ezek a bulvárlapok egymásra licitálnak, hogy minnél nagyobb legyen az eladási példányszám, közben meg már az sem igaz, amit kérdeznek, akkor is haudnak amikor levegőt vesznek, elképesztő, hogy mennyi hülyeséget össze tudnak írni, nálunk is van rá példa: Blikk
Én is olvastam Mouri és Sheva nyilatkozatát (és ez nem a kitalált sztori!!!) csak én a SkySports-on, és mindketten kijelentették, hogy nem fognak elmenni. Sheva még azt is hozzátette, hogy itt szeretné majd befejezni a pályafutását.
Hát mit mondjak, valahogy jobban hiszek a hivatalos honlapnak és a Sky-nak, mint a Sun-nak és társainak.

Válasz küldése