Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8161 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

kdako írta:
andyslacker írta:
Kicker írta:Ha Mourinho akkora hátteret kapott volna, mint Sir Alex, vagy Wenger, esetleg Benitez, akkor még most is ő lehetne a manager, de sajnos a Chelsea vezetése nem épp ésszerű, túlzottan teljesítmény orientált, amit meg is kaptak, de amikor felesleges igazolásokba hajszolták bele Mourinhot, akkor már lehetett érezni, hogy ez a házasság nem lesz túl hosszú... sajnálom én is nagyon, de előre kell nézni, és BL-t kell nyerni!
Már ne is haragudj, de szerinted miben nyilvánult meg, hogy muri 'nem kapott akkora hátteret?' Volt egy feneketlen pénztárca, amihez bármikor hozzányúlhatott..... Mi az hogy felesleges igazolásokba 'hajszolták' bele???? Sheva nem volt felesleges, és ha nem tévedek ő volt az egyetlen, akit Abra kérésére igazoltunk le......
Az, hogy mennyire bíznak meg valakiben. Fergie-t nem szeretem, és Wengert sem, de valamit jelent, hogy 21 és 11 éve a helyükön vannak, 3 nyeretlen meccs után nem rúgnak ki senkit. Még a rottenhamnél sem.
Muri már régóta feszítette a húr, most meg elpattant. Nem ez a három meccs a fő ok, de ez volt az utolsó dobása a jelek szerint. Amúgy kicsit irónikus, hogy most telt be a pohár holott volt már olyan, hogy sokkal szarabbul játszva vergődtünk, azt túlélte. Most viszont relatíve jól játszva szórtunk el pontokat.... na mindegy.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8162 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Rajz óra közben kaptam az sms-t a telómra, hogy José elment... 10 percig meg se tudtam mozdulni, José nem csak egy edző volt a Chelsea-nél ahogy már páran leírták, sokkal több... Ezt a nyomott Grantet meg küldjék a megye 3-ba kapálni... Mouri helyén csak Zolát vagy Hiddinket tudnám elképzelni...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

#8163 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Josénak volt régen egy ilyen mondása: "Ha Abra irányítaná a csapatot akkor kiesnénk a pl-ből, de ha én kezelném a csapat pénzét akkor biztos anyagi csőd lenne a vége"

Most úgy látszik valamelyikőjük átlépett a túloldalra. Lehet tippelni, hogy ki!

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8164 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Mint kiderül a végén, a Portugál válogatott kispadja volt a mágnes, ami Muri-t elcsalta....

A felesleges igazolások: Sheva-Ballack duó megkérdőjelezhető, nem biztos, hogy Jose kérte őket annyira... és idén pedig kapott egy szem Malouda-t aztán meg pár ingyen játékost... ellenben mikor ide érkezett, jöttek portugál védők iszonyat áron, akkor sokkal jobban ő irányította az igazolásokat... szvsz

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#8165 Hozzászólás Szerző: findex »

Ebbe a percbe értem haza suliból.gondoltam itt olvasok vmi jót.erre tessék.majdnem lefordultam a székről.nem hiszem el.
Carefree, wherever we may be

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8166 Hozzászólás Szerző: kdako »

andyslacker írta:
Kicker írta:Ha Mourinho akkora hátteret kapott volna, mint Sir Alex, vagy Wenger, esetleg Benitez, akkor még most is ő lehetne a manager, de sajnos a Chelsea vezetése nem épp ésszerű, túlzottan teljesítmény orientált, amit meg is kaptak, de amikor felesleges igazolásokba hajszolták bele Mourinhot, akkor már lehetett érezni, hogy ez a házasság nem lesz túl hosszú... sajnálom én is nagyon, de előre kell nézni, és BL-t kell nyerni!
Már ne is haragudj, de szerinted miben nyilvánult meg, hogy muri 'nem kapott akkora hátteret?' Volt egy feneketlen pénztárca, amihez bármikor hozzányúlhatott..... Mi az hogy felesleges igazolásokba 'hajszolták' bele???? Sheva nem volt felesleges, és ha nem tévedek ő volt az egyetlen, akit Abra kérésére igazoltunk le......
Az, hogy mennyire bíznak meg valakiben. Fergie-t nem szeretem, és Wengert sem, de valamit jelent, hogy 21 és 11 éve a helyükön vannak, 3 nyeretlen meccs után nem rúgnak ki senkit. Még a rottenhamnél sem.
GO BLUES!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#8167 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

Kicker írta:Ha Mourinho akkora hátteret kapott volna, mint Sir Alex, vagy Wenger, esetleg Benitez, akkor még most is ő lehetne a manager, de sajnos a Chelsea vezetése nem épp ésszerű, túlzottan teljesítmény orientált, amit meg is kaptak, de amikor felesleges igazolásokba hajszolták bele Mourinhot, akkor már lehetett érezni, hogy ez a házasság nem lesz túl hosszú... sajnálom én is nagyon, de előre kell nézni, és BL-t kell nyerni!
Már ne is haragudj, de szerinted miben nyilvánult meg, hogy muri 'nem kapott akkora hátteret?' Volt egy feneketlen pénztárca, amihez bármikor hozzányúlhatott..... Mi az hogy felesleges igazolásokba 'hajszolták' bele???? Sheva nem volt felesleges, és ha nem tévedek ő volt az egyetlen, akit Abra kérésére igazoltunk le......
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8168 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:http://inforadio.hu/hir/sport/hir-149840

Újabb elemzés DT-től.
Érdekes ez a Hiddinkes dolog mert pl a PSV edzője volt és közben irányította az Ausztrál válogatottat is,szoval megoldotta a 2t együtt!
Énis Hiddinket vagy Lippit tudnám max elképzelni edzőnek najó meg Zolát:)
meg Viallit:) de őket más szempontból :)
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8169 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8170 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kicsit hasonlít az egész a Real történetre, nem??

Jönnek a sztárok, de nem jön össze a BL. Hiába sikeres az edző, leváltják.
Most majd 2 havonta jönnek az új edzők...:(
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8171 Hozzászólás Szerző: kdako »

Oziris írta:
kdako írta:Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...

nem tehetek róla, José nélkül furcsa lesz Chelsea-meccset nézni. Ki fog ott ugrálni a pálya szélén, ki csinálja a műsort? ez a Grant ott fog szunyókálni a padon.
Meg kifog csúszni a füvön?:) Tényleg furcsa lesz!Legalább nyáron menesztették volna,de szezon közben edzőváltás!3nemnyert meccs után háát...
Úgy hogy három hete még vezettük a tabellát...
GO BLUES!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8172 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...

nem tehetek róla, José nélkül furcsa lesz Chelsea-meccset nézni. Ki fog ott ugrálni a pálya szélén, ki csinálja a műsort? ez a Grant ott fog szunyókálni a padon.
Meg kifog csúszni a füvön?:) Tényleg furcsa lesz!Legalább nyáron menesztették volna,de szezon közben edzőváltás!3nemnyert meccs után háát...
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8173 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...

nem tehetek róla, José nélkül furcsa lesz Chelsea-meccset nézni. Ki fog ott ugrálni a pálya szélén, ki csinálja a műsort? ez a Grant ott fog szunyókálni a padon.
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8174 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Nézve a klub hivatalos honlapját elég gyorsak:
José lekerült a management squad éléről, helyette Steve van legelől. Azonban a a többi portugál (Brito, Rui Faria) még rajta van. Ők vajon maradnak? :roll:

nem. es villas boas valamint sylvinho lauro sem.

JT, cech, essien. nekik kell feltetlenul maradni.

es iden vegre elvarasok nelkul nezhetem a csapatot :)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8175 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Matuszka írta:Akárki is lesz az új menedzser,akkor is,Mourinho pótolhatatlan lesz!!! :cry:
Hát érdekes lesz,nemigen van olyan "szabad" edző aki jó választás lehetne!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#8176 Hozzászólás Szerző: Kicker »

Ha Mourinho akkora hátteret kapott volna, mint Sir Alex, vagy Wenger, esetleg Benitez, akkor még most is ő lehetne a manager, de sajnos a Chelsea vezetése nem épp ésszerű, túlzottan teljesítmény orientált, amit meg is kaptak, de amikor felesleges igazolásokba hajszolták bele Mourinhot, akkor már lehetett érezni, hogy ez a házasság nem lesz túl hosszú... sajnálom én is nagyon, de előre kell nézni, és BL-t kell nyerni!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#8177 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

sajnos mikor idehozta,ezt a noname izraelit mát lehetett tudni,hogy nagyon ketyeg josé orája ! nem vagyok antiszemita,de ambra és grant egy 'tempomba' járnak és tuti volt,hogy valmi komoly szerepet szán ennek a tagnak ! viszont mível jobb mint clarke ????? ezek forditva ülnek a lovon ! steve-nek kellene a padon ülni és az izraelinek pedig másodhegedülni !

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8178 Hozzászólás Szerző: kdako »

"Avram Grant is going to be as welcome as Camilla at Diana's memorial" Former Chelsea player Pat Nevin
GO BLUES!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8179 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hát így viszont elfelejtheti a hátralevő fizetését..

Hajni
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. augusztus 12., vasárnap 16:55

#8180 Hozzászólás Szerző: Hajni »

Most hallottam, hogy Abramovics már korábban mára hívott össze gyűlést...José meg akarta előzni, hogy kirúgják, ezért inkább felmondott.

Válasz küldése