Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9141 Hozzászólás Szerző: undertow »

es zola lett a golkiraly 7 gollal.
a dontoben mesterharmast vagott. 8)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9142 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Az "oregfiuk" csapata, Gus Poyet, Dennis FUCK OFF Wise es ZOLA vezenyletevel megnyertek a tornat a Wembley Arenaban tegnap. A Sky Sports adta, Gus akkora ollo golt vagott Wise beadasabol, hogy hihetetlen.
Mint a regi szep idokben.....

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#9143 Hozzászólás Szerző: Festa »

Én próbálom megérteni Eidur döntését,nem könnyű de ha
úgy gondolja,hogy a Barcában több lehetőséget kap majd...
Tényleg fontos játékos volt az elmúlt szezonookban és mind csatárként
mind k.pályásként is megállta a helyét.Azon kevés északi játékosok
közé tartozik akik közel áll(T) a szívemhez.
:cry:
Viszlát Eidur
Mi az élet értelme??? 42!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9144 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

El sem hiszem, hogy ebbe a topikba kell ezt írni, de ez van:

„Nehéz döntés volt elhagyni a klubot. Nehéz volt, mert igazi Chelsea fiúnak éreztem magam. Olyanokkal nőttem föl, mint John Terry, rengeteg időt töltöttünk együtt, hosszú ideje voltunk a klubnál és tudom mit jelent ez a klub.

Nehéz volt, de nyílván az elmúlt szezon második felében már úgy éreztem, hogy eljött az idő egy újabb kihívásra.

Mindig kihívás volt számomra a legjobbat nyújtani és bekerülni a csapatba a Chelsea-ben, de úgy éreztem itt az idő, hogy tovább álljak. Elbeszélgettem Jose-val és mindketten egyetértettünk ezzel. Azt mondta a szemembe, soha nem mondja nekem, hogy el akar adni, de mindketten azt éreztünk, hogy talán ez a megfelelő alkalom.

Vegyes érzelmek vannak bennem. Nyílván várom az új kihívást, de ugyanakkor szomorú is vagyok amiért el kell hagynom egy szívemhez közel álló klubot.

Hat nagyszerű év volt ez és az utolsó két évben a PL megnyerése csak megkoronázta ezt. Azt hiszem, hogy mint csapat és klub elértük azokat a sikereket, amelyre oly sokáig vágytunk.

Soha nem hittem volna amikor leszerződtem, hogy majd egyszer visszatekintve azt mondhatom, hogy kétszázhatvanvalahány meccsen játszottam a Chelsea-ben, hol jobban hol gyengébben persze, és elképesztő milyen gyorsan eltelt ez az idő. Fantasztikus évek voltak.”

Eidur Gudjohnsen 177 mérkőzésen kezdett, 86-on csereként állt be, összesen 78 gólt szerzett.
Eidur, köszönjük!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#9145 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

undertow írta:nna, mar megint hogy mocskolodik a szemetje... :lol:

Barcelona-bound Eidur Gudjohnsen has been speaking about bringing the curtain down on his six-season career at Chelsea.

Only John Terry and Carlo Cudicini of the existing squad were at Chelsea when Gudjohnsen arrived from Bolton in the summer of 2000 for £4 million. He has seen many changes including three managers and a change of club ownership, but despite the recent success that has brought two championships, a Carling Cup and a Community Shield to add to the Charity Shield won in his very first game, he has decided the time has come to move on.

“It was a big decision,” he told Chelsea TV. “It was a difficult decision because I feel like a Chelsea boy. I grew up with the likes of JT, spent a lot of time together, been at the club for a long time and I really appreciate what the club means.

“It was difficult but I obviously felt through the latter stages of last season that it was probably time for a new challenge.”

“I have always taken on the challenge at Chelsea of doing my best and getting myself into the team but I felt that it was the time to move on. I had a chat with José and we both agreed. He told me to my face I won’t ever say I want to sell you but we both felt it was probably the right time.”

Despite a versatility that had seen the Iceland international captain play in midfield as well as up front in the past two seasons, he was finding himself a less-frequent first choice. The arrival of Andriy Shevchenko, Salomon Kalou, Michael Ballack and John Obi Mikel is unlikely to ease competition for places. Gudjohnsen’s Chelsea career ends at 177 starts, 86 sub appearances and 78 goals.

“There are mixed emotions,” he explains. “I’m obviously looking forward to a new challenge but I am sad to be leaving one of the clubs that has grown very close to my heart.

“It’s been six great years and the last two with winning the Premiership just crowns them off. I think we as a team and a club managed to get the success that we have been longing for for a long time.

“I never thought that when I signed I’d be looking back and saying I have played 260-odd games for Chelsea, some better than others obviously, and it is amazing how quickly it has gone by. But it’s been a fantastic time.”
Ez igy mar szebb es jobb es more Profi

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9146 Hozzászólás Szerző: undertow »

nna, mar megint hogy mocskolodik a szemetje... :lol:

Barcelona-bound Eidur Gudjohnsen has been speaking about bringing the curtain down on his six-season career at Chelsea.

Only John Terry and Carlo Cudicini of the existing squad were at Chelsea when Gudjohnsen arrived from Bolton in the summer of 2000 for £4 million. He has seen many changes including three managers and a change of club ownership, but despite the recent success that has brought two championships, a Carling Cup and a Community Shield to add to the Charity Shield won in his very first game, he has decided the time has come to move on.

“It was a big decision,” he told Chelsea TV. “It was a difficult decision because I feel like a Chelsea boy. I grew up with the likes of JT, spent a lot of time together, been at the club for a long time and I really appreciate what the club means.

“It was difficult but I obviously felt through the latter stages of last season that it was probably time for a new challenge.”

“I have always taken on the challenge at Chelsea of doing my best and getting myself into the team but I felt that it was the time to move on. I had a chat with José and we both agreed. He told me to my face I won’t ever say I want to sell you but we both felt it was probably the right time.”

Despite a versatility that had seen the Iceland international captain play in midfield as well as up front in the past two seasons, he was finding himself a less-frequent first choice. The arrival of Andriy Shevchenko, Salomon Kalou, Michael Ballack and John Obi Mikel is unlikely to ease competition for places. Gudjohnsen’s Chelsea career ends at 177 starts, 86 sub appearances and 78 goals.

“There are mixed emotions,” he explains. “I’m obviously looking forward to a new challenge but I am sad to be leaving one of the clubs that has grown very close to my heart.

“It’s been six great years and the last two with winning the Premiership just crowns them off. I think we as a team and a club managed to get the success that we have been longing for for a long time.

“I never thought that when I signed I’d be looking back and saying I have played 260-odd games for Chelsea, some better than others obviously, and it is amazing how quickly it has gone by. But it’s been a fantastic time.”

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9147 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem vagyok meglepve.
igazi harcos, jo jatekos, tud porogni. tavaly egyertelmuen a barcodes legjobbja volt.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9148 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Scott parker letta Newcastle új csapatkapitánya.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9149 Hozzászólás Szerző: Dani »

grimrieper írta:Nekem meg csak a beszolasa nem tetszett . Amig itt volt addig szerettem most nem mert oda ment akiket gyulolok . A masik sok sikert neki csak ne mi ellenunk .
nah így nekem ios tetszik :)

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#9150 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Nekem meg csak a beszolasa nem tetszett . Amig itt volt addig szerettem most nem mert oda ment akiket gyulolok . A masik sok sikert neki csak ne mi ellenunk .

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9151 Hozzászólás Szerző: Dani »

nekem egyetlen egy bajom volt ezzel az átigazolással:
Az általam mérhetetlenül gyűlölt csapatba igazolt az a kedvenc játékosom,akit évekig csodáltam,tiszteltem,szerettem...
Én mérhetetlenül Gyűlölöm a barcelonát(sztem a fórumon én a legjobban)
és egy napra arra ébredek,hogy Gudi abba a szenny csapatba igazolt :? :? hát...ezt nem fogom megemészteni :?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9152 Hozzászólás Szerző: undertow »

megegyszer, nem mondott semmi rosszat a chelsearol csak az igazat. miert faj ez?
egyebkent senki nem itelte meg ezt plusz pontkent, nem tudom honnan veszed ezt.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#9153 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Én is sajnálom,hogy guddy el megy ! Én azt sajnálom,hogy ilyet nyilatkozik és ezt mindenki még + pontnak itéli ! Én az elején azt mondtam sok sikert és 1okkal több,hogy ezentúl barca mérközéseket fogok nézni ! Tore megjegyzése nem zavar mert 1elfogult szurkoló olyan mint én vagy bármelyikünk ! Nekem guddy nyilatkozata zavar és még akkor is ha szabadlistára tették mert nálánál 1000x-er jobb futbalistákat is tettek ide és nem mondtak ekkora suttyoságot arra a klubbra ahol 6 évig a fizuját kapta ! Mindenesetre szerintem sok chelsea szurkolonak nem tetszett ez a beszolás ! Továbbra is sok sikert kivánok neki és remélem soha nem fog gólt lőni a csapatomnak a bl-be !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9154 Hozzászólás Szerző: undertow »

hany eves is volt akkor pele? na ugye.
azt az esetet max zola tavozasahoz lehetne hasonlitani.

egyebkent meg az a kerdesem lenne, hogy vajon miert nem lehet tiszteletben tartani azokat a forumozokat akik szeretik guddyt es sajnaljak, hogy elment?
meg mindig tore bl-es megjegyzese miatt megy a cirkusz?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#9155 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Ekkora sírás rivást braziliában sem volt mikor Pelé elhagyta a Santost és Amerikába igazolt a Cosmosba ! Pedig az öreg lenyomot vagy 20 évet abba a klubba és volt is valaki ! Szabadlistára tették ?! Na és akkor mi van ?! Ne értékeljük már ennyire túl ?! Egyébként kb annyit fog játszani a barcába mint tavaly nálunk !

Avatar
szancso15
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 15:49
Tartózkodási hely: Vác

#9156 Hozzászólás Szerző: szancso15 »

Én szerintem Guddi a Barcaban is sokszor lesz pados ahogy eddigi években Henke Larsson.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#9157 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

most ugy beszeltek orola mintha o egy Pele lett volna . De nem az . Meghogy o volt az egyetlen jatekos aki szint vitt a jatekba . Akkor te nem tudom hogy melyik Chelsea csapatot nezted . Jo nem vitas voltak jo pillanatai . De ha belegondoltok aklkor mit fogtok csinalni ha esetleg a Lampi ,vagy JT,mondja azt hogy hogy csa .Orszagos gyasz ? Kerem a Jatekosok jonnek mennek akkor is ugy kell oket szeretni mint azelott . ez aki elment az is ugy tisztelje a csapatot mintha meg mindig ott lenne .

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#9158 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Egyszerüen azt akarom, hogy Guddy-nak (aki még mindig az egyik kedvenc játékosom /hanem a.../) legyen alkalma képletesen beleröhögni José arcába azzal a gondolattal, hogy "nem kellettem mi, hát tessék"
Kevés hasznosabb, sokoldalúbb játékos játszik a csapatban Guddy-nál, ezt tudjuk.
És azért az sem véletlen, hogy a MU és a Barca harcolt érte és nem a Betis meg a Reading....
Pontosan,és attól,h az utóbbi hónapokban nem lőtt annyi gólt,mint amennyirót eddig(átlag) az nem az ő hibája,amikor játszott,ő volt az az ember,aki színt vitt a játékba,és ő volt az 1etlen ember,aki ennyire látott a pályaán,kiváló irányító volt/ha már csatárként nem számítottak rá :?

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#9159 Hozzászólás Szerző: undertow »

ja, guddy vilagklasszis...

...lehetne, ha nem o lenne egyben az inkonzisztencia elo szobra is.

vagy ha esetleg a psvben nem torik el a laba es meg gyors is lenne. de hat ezt sosem tudjuk meg, sajnos.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9160 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyszerüen azt akarom, hogy Guddy-nak (aki még mindig az egyik kedvenc játékosom /hanem a.../) legyen alkalma képletesen beleröhögni José arcába azzal a gondolattal, hogy "nem kellettem mi, hát tessék"
Kevés hasznosabb, sokoldalúbb játékos játszik a csapatban Guddy-nál, ezt tudjuk.
És azért az sem véletlen, hogy a MU és a Barca harcolt érte és nem a Betis meg a Reading....
Only one Di Matteo!

Válasz küldése