Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8501 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként nálam egyértelműen a nap híre! Végre folytatódhat a munka, nyugodt körülmények között.
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8502 Hozzászólás Szerző: kdako »

A hírt megírtam, elküldtem Wisey-nak. Csak azért szólok itt, nehogy valaki nekikezdjen.
GO BLUES!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8503 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Cikk a .com-ról:
Intejú a Chelsea TV-ben Peter Canyonnal: José nem megy sehova. Tisztázzuk a dolgot: amit írtak és mondtak listákról és távozásról, edzőcseréről mind hamis információ. Teljes a bizalom JM felé. Nem megy sehova. 2010-ig élő szerződése van, ő sem kíván távozni, mi sem küldjük el. Erről ennyit.

Az idén Essien, Drogba és Bridge új szerződést kötött a klubbal, ők is biztosan maradnak. Lampard és Terry még nem írt alá új szerződést, de a cél ugyanaz: ők maradni akarnak, mi azt akarjuk, maradjanak.

Röviden, konyhafordításban ennyi. Kíváncsi vagyok, lesz e idén távozó a jelenlegi keretből, s ha igen, kik azok. A fentebb említett hármas biztosan nem, a tavalyi, "új" igazolások közül sem hiszem, hogy bárki is menne. De ezt már egy topikkal arrébb.

A lényeg:
http://news.bbc.co.uk/player/sol/newsid ... w=nb&mp=rm
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8504 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cikk a .com-ról:
Intejú a Chelsea TV-ben Peter Canyonnal: José nem megy sehova. Tisztázzuk a dolgot: amit írtak és mondtak listákról és távozásról, edzőcseréről mind hamis információ. Teljes a bizalom JM felé. Nem megy sehova. 2010-ig élő szerződése van, ő sem kíván távozni, mi sem küldjük el. Erről ennyit.

Az idén Essien, Drogba és Bridge új szerződést kötött a klubbal, ők is biztosan maradnak. Lampard és Terry még nem írt alá új szerződést, de a cél ugyanaz: ők maradni akarnak, mi azt akarjuk, maradjanak.

Röviden, konyhafordításban ennyi. Kíváncsi vagyok, lesz e idén távozó a jelenlegi keretből, s ha igen, kik azok. A fentebb említett hármas biztosan nem, a tavalyi, "új" igazolások közül sem hiszem, hogy bárki is menne. De ezt már egy topikkal arrébb.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8505 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »


brrrr...már bánom, hogy megnéztem... :cry:
...a kedvenc ex-CFC szélsőm...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8506 Hozzászólás Szerző: Zsoca »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8507 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Duff számára véget ért a szezon
miert, elkezdodott egyaltalan a szamara? :?

nagyon szerettem duffert, de jokor adtuk el. kikeszitettek a serulesek, es raadasul egyre tobbet gyujt be.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8508 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Duff számára véget ért a szezon, bokasérülés. Igazából nem sikerült nagyot alkotnia a vonalkódosoknál idén, de Roeder egyelőre bízik benne, hogy formába lendül. Jövőre...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8509 Hozzászólás Szerző: undertow »

jimmy mar 3-4 eve is oregedett es egyre kevesebb volt a chelseahez.
elenken el bennem meg mindig, hogy abban az utolso ket szezonjaban pont ugyanolyan szarul vegzett folyamatosan minden szabadrugast, mint lamps most. na jo, o inkabb a sorfalba bombazta...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8510 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Crespo helyett vissza kéne inkább hozni őt és JFH-et!:) Mekkora lenne!:D
Vagy maradjon benn a Charlton és jövőre álljon fel egy JFH-Guddy csatárkettőssel és jusson be a BL-be!:) Fantáziálni de jóóó....:D
Amúgy ugyanúgy imádni fogom, ha a ManU-ba igazol, mint ahogy idén is imádom az általam nem túlságosan kedvelt Barcelonában!
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8511 Hozzászólás Szerző: kdako »

Nem biztos, hogy pletyka, tavaly is meg akarták venni. Vagy az is csak pletyka volt? :lol: :lol:
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#8512 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:egyebkent ha ez a pletyka valora valik, akkor nagyon gyorsan el fogom felejteni, hogy valaha is a chelseaben jatszott...
...én akkor kattannék csak meg igazán, ha a Bridge-n Guddy, JFH ékpárral állna fel a MU... :lol:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#8513 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Biztos, hogy nem igaz, hisz Guddy ezt már egy pár napja cáfolta, ő még a Barca-ban akar bizonyítani.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8514 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezt a cikket én is olvastam. Örülök hogy vannak még újságírók, akik képesek elfogulatlanul írni.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8515 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Egy cikk a BBC-n, amiből érdemes a végét kiemelni. Én teljesen egyet értek az elemzővel, különösen az utolsó bekezdéssel.

http://www.bbc.co.uk/dna/606/A21623500

"Rumour has it that Dutchman Guus Hiddink is being lined up by the Blues’ billionaire owner Roman Abramovich when Mourinho exits at the end of the season.

Whatever Abramovich’s motives for being unhappy with his manager, he quickly needs to have a rethink.

Few managers in the history of the game have been quite as adept as Mourinho at motivating their troops and turning a lost cause into a won game.

And for those of us who follow English football religiously, he is the most constant source of entertainment in a sport that increasingly produces dour, cliché-prone individuals."

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8516 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem hogy inkább mi vennénk vissza Gudit fillérekért :wink:
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8517 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Portonál nem anyázott, csak világosan megmondta, hogy nagyobb kihívásra vágyik. ezt elfogadták. M?ás helyzet a mostani: ő maradna, szerződése él, mégis, egy féléve csak arról van szó, hogy ki jön a helyére. Most sem fogja borítani a bilit, ha esetleg elmegy a nyáron, de mindent megtesz, hogy maradjon.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8518 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

medicine_man írta:
Etelkozi írta:Ebből sajnos én is ezt szűröm le.

Valahol az egyik szemem sír, a másik nevet.

Sír, mert Mourinho egy zseniális edző, aki tűzbe megy a játékosaiért, és akiért tűzbe mennek a játékosai. Taktikai géniusz, akinek mindig van valami a tarsolyában. Egy üde szinfolt az unalmas managerek, edzők palettáján. Egy nagyszájú, nagyokat mondó, kicsit arrogáns és nagyképű, de igazi egyéniség.
Nyeri vele a csapat sorban a kupákat, és az idei szezon is erdményes, hiszen Liga kupa győzelem, legrosszabb esetben bajnoki 2. hely, és FA kupa és BL elődöntő. Mi ez, ha nem siker?

És nevet, mert hajt a kíváncsiság, hogy egy másik edző más felfogásban és elképzelésekkel milyen csapatot, játékot és erdményeket produkálna.
Persze Mourinho után ez nem lesz könnyű.

De várjuk ki a végét.

/SZVSZ ha Chelsea idén nyer még néhány kupát, főleg a BL-t, akkor Josénak azért kell majd mennie, ha nem nyer, akkor meg azért./
Szerintem José több fronton támadott.. Az eredeti angol nyilatkozatot hallgatva szerintem már a játékosokat tüzeli, hogy a fennmaradó kb 10 meccsen érte is küzdve emberfeletti teljesítményt nyújtva brillírozzanak..
Nem Abramovicsnak üzenget hanem az ellenfeleket próbálja megzavarni még mindig.. Ha távozni fog akkor csendben és váratlanul ebben biztos vagyok.. Ja és ez nem idén lesz..
lásd Porto...onnan sem csinadrattával távozott...:)

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#8519 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Etelkozi írta:Ebből sajnos én is ezt szűröm le.

Valahol az egyik szemem sír, a másik nevet.

Sír, mert Mourinho egy zseniális edző, aki tűzbe megy a játékosaiért, és akiért tűzbe mennek a játékosai. Taktikai géniusz, akinek mindig van valami a tarsolyában. Egy üde szinfolt az unalmas managerek, edzők palettáján. Egy nagyszájú, nagyokat mondó, kicsit arrogáns és nagyképű, de igazi egyéniség.
Nyeri vele a csapat sorban a kupákat, és az idei szezon is erdményes, hiszen Liga kupa győzelem, legrosszabb esetben bajnoki 2. hely, és FA kupa és BL elődöntő. Mi ez, ha nem siker?

És nevet, mert hajt a kíváncsiság, hogy egy másik edző más felfogásban és elképzelésekkel milyen csapatot, játékot és erdményeket produkálna.
Persze Mourinho után ez nem lesz könnyű.

De várjuk ki a végét.

/SZVSZ ha Chelsea idén nyer még néhány kupát, főleg a BL-t, akkor Josénak azért kell majd mennie, ha nem nyer, akkor meg azért./
Szerintem José több fronton támadott.. Az eredeti angol nyilatkozatot hallgatva szerintem már a játékosokat tüzeli, hogy a fennmaradó kb 10 meccsen érte is küzdve emberfeletti teljesítményt nyújtva brillírozzanak..
Nem Abramovicsnak üzenget hanem az ellenfeleket próbálja megzavarni még mindig.. Ha távozni fog akkor csendben és váratlanul ebben biztos vagyok.. Ja és ez nem idén lesz..

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8520 Hozzászólás Szerző: undertow »

nekem eddig ugy tunt, hogy kenyon es jose jol kijon egymassal, mintha o lenne a hid jose es abra kozott.
bar ettol fuggetlenul utalom a kepet :)

Válasz küldése