Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8481 Hozzászólás Szerző: kdako »

A Portonál nem anyázott, csak világosan megmondta, hogy nagyobb kihívásra vágyik. ezt elfogadták. M?ás helyzet a mostani: ő maradna, szerződése él, mégis, egy féléve csak arról van szó, hogy ki jön a helyére. Most sem fogja borítani a bilit, ha esetleg elmegy a nyáron, de mindent megtesz, hogy maradjon.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8482 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

medicine_man írta:
Etelkozi írta:Ebből sajnos én is ezt szűröm le.

Valahol az egyik szemem sír, a másik nevet.

Sír, mert Mourinho egy zseniális edző, aki tűzbe megy a játékosaiért, és akiért tűzbe mennek a játékosai. Taktikai géniusz, akinek mindig van valami a tarsolyában. Egy üde szinfolt az unalmas managerek, edzők palettáján. Egy nagyszájú, nagyokat mondó, kicsit arrogáns és nagyképű, de igazi egyéniség.
Nyeri vele a csapat sorban a kupákat, és az idei szezon is erdményes, hiszen Liga kupa győzelem, legrosszabb esetben bajnoki 2. hely, és FA kupa és BL elődöntő. Mi ez, ha nem siker?

És nevet, mert hajt a kíváncsiság, hogy egy másik edző más felfogásban és elképzelésekkel milyen csapatot, játékot és erdményeket produkálna.
Persze Mourinho után ez nem lesz könnyű.

De várjuk ki a végét.

/SZVSZ ha Chelsea idén nyer még néhány kupát, főleg a BL-t, akkor Josénak azért kell majd mennie, ha nem nyer, akkor meg azért./
Szerintem José több fronton támadott.. Az eredeti angol nyilatkozatot hallgatva szerintem már a játékosokat tüzeli, hogy a fennmaradó kb 10 meccsen érte is küzdve emberfeletti teljesítményt nyújtva brillírozzanak..
Nem Abramovicsnak üzenget hanem az ellenfeleket próbálja megzavarni még mindig.. Ha távozni fog akkor csendben és váratlanul ebben biztos vagyok.. Ja és ez nem idén lesz..
lásd Porto...onnan sem csinadrattával távozott...:)

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#8483 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Etelkozi írta:Ebből sajnos én is ezt szűröm le.

Valahol az egyik szemem sír, a másik nevet.

Sír, mert Mourinho egy zseniális edző, aki tűzbe megy a játékosaiért, és akiért tűzbe mennek a játékosai. Taktikai géniusz, akinek mindig van valami a tarsolyában. Egy üde szinfolt az unalmas managerek, edzők palettáján. Egy nagyszájú, nagyokat mondó, kicsit arrogáns és nagyképű, de igazi egyéniség.
Nyeri vele a csapat sorban a kupákat, és az idei szezon is erdményes, hiszen Liga kupa győzelem, legrosszabb esetben bajnoki 2. hely, és FA kupa és BL elődöntő. Mi ez, ha nem siker?

És nevet, mert hajt a kíváncsiság, hogy egy másik edző más felfogásban és elképzelésekkel milyen csapatot, játékot és erdményeket produkálna.
Persze Mourinho után ez nem lesz könnyű.

De várjuk ki a végét.

/SZVSZ ha Chelsea idén nyer még néhány kupát, főleg a BL-t, akkor Josénak azért kell majd mennie, ha nem nyer, akkor meg azért./
Szerintem José több fronton támadott.. Az eredeti angol nyilatkozatot hallgatva szerintem már a játékosokat tüzeli, hogy a fennmaradó kb 10 meccsen érte is küzdve emberfeletti teljesítményt nyújtva brillírozzanak..
Nem Abramovicsnak üzenget hanem az ellenfeleket próbálja megzavarni még mindig.. Ha távozni fog akkor csendben és váratlanul ebben biztos vagyok.. Ja és ez nem idén lesz..

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8484 Hozzászólás Szerző: undertow »

nekem eddig ugy tunt, hogy kenyon es jose jol kijon egymassal, mintha o lenne a hid jose es abra kozott.
bar ettol fuggetlenul utalom a kepet :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8485 Hozzászólás Szerző: kdako »

A nyilatkozat egyértelmű üzenet a vezetőség felé: tessék itt vagyok, itt vannak az eredményeim, egy kupa zsebben, háromnak a kapujában állunk, ti mégsem bíztok bennem teljesen. Remélem Kenyon (mert inkább talán ő, mint Abra dönt) veszik a lapot, és ezt a Hiddink dolgot jegelik. A holland elvezetné még pár évig az oroszokat, úgy is jó pénzt kap, aztán esetelg 2010-ben átvenné a Chelsea-t.
GO BLUES!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#8486 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Mourinho sikereit talán senki sem fogja túlszárnyalni. A kérdés talán az, hogy mennyire tud még újat mutatni.
Én nem hiszem hogy Abramovicsnak beleszólása lenne ebbe; ha nem ért a focihoz, azért, ha meg ért akkor láthatja hogy két év = két bajnoki cím...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8487 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Steffi írta:
szpecnaz írta:
zirkonium írta:John Terry alig kezdet bele az élő TV interjúba a VAlencia meccs végén, amikor egy alak sötét öltönyben a semmiből Terry-n landolt miközben egy hangos ’yaaaarrrggghhh’ hangott adott ki magából. Ki is volt ez a megőrült közbelépő? Ez José Mourinho volt.
http://www.youtube.com/watch?v=YSHGuUimDUo
nagyon jó! .-))
Jam. Kheméhény! Íme a riporterek és egyéb ellendrukkerek fapofájú edzője... csak azért, mert valaki nem veri magát kint a pályán, még tud ám örülni a sikernek!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#8488 Hozzászólás Szerző: Steffi »

szpecnaz írta:
zirkonium írta:John Terry alig kezdet bele az élő TV interjúba a VAlencia meccs végén, amikor egy alak sötét öltönyben a semmiből Terry-n landolt miközben egy hangos ’yaaaarrrggghhh’ hangott adott ki magából. Ki is volt ez a megőrült közbelépő? Ez José Mourinho volt.
http://www.youtube.com/watch?v=YSHGuUimDUo
nagyon jó! .-))
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#8489 Hozzászólás Szerző: Steffi »

ZenZo írta:Én nem tartom jónak JM távozását. Hiába mondja nekem mindenki, hogy ilyen csapattal és ennyi pénzzel a nagyanyja is eredményes lenne, én emlékszem, mikor legalább ilyen neves játékosállománnyal éveken keresztül alig értünk el a semminél épphogy több eredményt. Ő tartja egyben ezt a csapatot, és nagyon félő, hogy a mostanában látott játék első félidei változatát tudnánk nyújtani egy másik edző kezei alatt. José képes a legjobbat kihozni a játékosokból. Lehet, hogy ez másnak is menne, de kisebb szívrohamot okozna Lampard távozása, mint Mourié. Nem kisebb szívfájdalmat mondtam... őszintén szólva felsorolhatnék ide egy rakat edzőt, aki szerintem legalább olyan kivételes tehetség ezen a pályán, mint a portugál, de valahogy egyikőjüket sem tudom elképzelni a helyén.
Kb én is ezen a véleményen vagyok!
Hajrá Kékek!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#8490 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:az szep.... :D de tuti pletyka
Sok helyen olvastam, nem biztos...de remélem én is, hogy az :)
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8491 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én nem tartom jónak JM távozását. Hiába mondja nekem mindenki, hogy ilyen csapattal és ennyi pénzzel a nagyanyja is eredményes lenne, én emlékszem, mikor legalább ilyen neves játékosállománnyal éveken keresztül alig értünk el a semminél épphogy több eredményt. Ő tartja egyben ezt a csapatot, és nagyon félő, hogy a mostanában látott játék első félidei változatát tudnánk nyújtani egy másik edző kezei alatt. José képes a legjobbat kihozni a játékosokból. Lehet, hogy ez másnak is menne, de kisebb szívrohamot okozna Lampard távozása, mint Mourié. Nem kisebb szívfájdalmat mondtam... őszintén szólva felsorolhatnék ide egy rakat edzőt, aki szerintem legalább olyan kivételes tehetség ezen a pályán, mint a portugál, de valahogy egyikőjüket sem tudom elképzelni a helyén.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#8492 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ha nyerunk par kupat, pl bl-t vag fa-t vagy barmit tuti nem megy. es szerintem ha nem nyerunk akkor is marad. fa kupa donto szerintem biztosan lesz. es pl ben is max golkulonbseggel kapunk ki. ha meg mar a bl dontojebe bejutunk senki sem varrhat ott senkinek a nyakaba semmit...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#8493 Hozzászólás Szerző: mourinho »

az szep.... :D de tuti pletyka

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8494 Hozzászólás Szerző: undertow »

egyebkent ha ez a pletyka valora valik, akkor nagyon gyorsan el fogom felejteni, hogy valaha is a chelseaben jatszott...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8495 Hozzászólás Szerző: undertow »

csak rajottem, hogy miert kacsintgat mostanaban tore a manure fele:
http://www.allheadlinenews.com/articles/7007004242

:lol:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8496 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Etelkozi írta:Ebből sajnos én is ezt szűröm le.

Valahol az egyik szemem sír, a másik nevet.

Sír, mert Mourinho egy zseniális edző, aki tűzbe megy a játékosaiért, és akiért tűzbe mennek a játékosai. Taktikai géniusz, akinek mindig van valami a tarsolyában. Egy üde szinfolt az unalmas managerek, edzők palettáján. Egy nagyszájú, nagyokat mondó, kicsit arrogáns és nagyképű, de igazi egyéniség.
Nyeri vele a csapat sorban a kupákat, és az idei szezon is erdményes, hiszen Liga kupa győzelem, legrosszabb esetben bajnoki 2. hely, és FA kupa és BL elődöntő. Mi ez, ha nem siker?

És nevet, mert hajt a kíváncsiság, hogy egy másik edző más felfogásban és elképzelésekkel milyen csapatot, játékot és erdményeket produkálna.
Persze Mourinho után ez nem lesz könnyű.

De várjuk ki a végét.

/SZVSZ ha Chelsea idén nyer még néhány kupát, főleg a BL-t, akkor Josénak azért kell majd mennie, ha nem nyer, akkor meg azért./
Valahogy nekem is ugyanezek az érzéseim. Nagyon bírom, de azért kiváncsi is vagyok milyen lenne más edzővel.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#8497 Hozzászólás Szerző: kdako »

GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#8498 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

zirkonium írta:John Terry alig kezdet bele az élő TV interjúba a VAlencia meccs végén, amikor egy alak sötét öltönyben a semmiből Terry-n landolt miközben egy hangos ’yaaaarrrggghhh’ hangott adott ki magából. Ki is volt ez a megőrült közbelépő? Ez José Mourinho volt.
http://www.youtube.com/watch?v=YSHGuUimDUo

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#8499 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Meg fogtok lepődni, de azért nekem is hiányozna. Alapjáratba véve nincs vele bajom, hatalmas (ahogy előttem írták) taktikai zseninek tartom.
Sajnos a terhet, amit Abra ró rá, nem viselte valami jól. Ezenkívül többnyire rettentő szarul igazolt.
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#8500 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ebből sajnos én is ezt szűröm le.

Valahol az egyik szemem sír, a másik nevet.

Sír, mert Mourinho egy zseniális edző, aki tűzbe megy a játékosaiért, és akiért tűzbe mennek a játékosai. Taktikai géniusz, akinek mindig van valami a tarsolyában. Egy üde szinfolt az unalmas managerek, edzők palettáján. Egy nagyszájú, nagyokat mondó, kicsit arrogáns és nagyképű, de igazi egyéniség.
Nyeri vele a csapat sorban a kupákat, és az idei szezon is erdményes, hiszen Liga kupa győzelem, legrosszabb esetben bajnoki 2. hely, és FA kupa és BL elődöntő. Mi ez, ha nem siker?

És nevet, mert hajt a kíváncsiság, hogy egy másik edző más felfogásban és elképzelésekkel milyen csapatot, játékot és erdményeket produkálna.
Persze Mourinho után ez nem lesz könnyű.

De várjuk ki a végét.

/SZVSZ ha Chelsea idén nyer még néhány kupát, főleg a BL-t, akkor Josénak azért kell majd mennie, ha nem nyer, akkor meg azért./

Válasz küldése