Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#7801 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...Diarra-t én is bánom, mert bírtam...az utóbbi években folyamatosan az a tendencia, hogy eladjuk a kedvenceimet...és pl. Ferreira még mindig itt van (bocs Under) :wink: :)

Érdemes "egy pillantást" vetni a SportKlub-ra. Most adják a 98/99-es szezonból a Blackburn-Chelsea meccset...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7802 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sajnálom, én is csíptam Diarrat. Nem játszotta volna sz@rrá magát nálunk sem, ez tény, de biztos többet, mint az ágyúsoknál.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#7803 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Te hülye vagy... :D

Bocs. :P

Jössz holnap a sajtért????? :?: :?: :?:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#7804 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hiányzik nekem José! Sosem gondoltam volna, de hiányzik! Tegnap vele álmodtam!:)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7805 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:Diarra

Kellett ez neki??? Annyira mérges vagyok basszus... :S P*csába.
Mondanám, hogy jöjjön vissza, de úgysem fog, ennek nincs realitása - sajnos. Bírtam a játékát, de ezt benézte. De az az igazság, hogy nálunk sem kapott volna több szerepet, mint korábban. Esetleg csak jobb hátvédként, amikor volt a nagy sérüléshullám. Középpályán Mikel jól oldotta meg alapvetően a feladatát, bár lehet, hogy Grant adott volna neki is lehetőséget.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7806 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Diarra

Kellett ez neki??? Annyira mérges vagyok basszus... :S P*csába.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7807 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=162753&

Nem is tudtam, hogy De Goey a QPR-nél dolgozott.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7808 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:jezus
de useless meg jatszik?
és nem is akárhogyan ! 'régi szép idöket' idézi a játéka :D ! állitolag tegnap grant is felfigylt rá :wink: !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7809 Hozzászólás Szerző: undertow »

jezus
de useless meg jatszik?

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7810 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

de lucas tegnap gólt rugott a realnak ! robben pedig önzöbb mint valaha !

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7811 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ballacknak meg Shevanak is volt honnan visszaesnie, csak ők nem 22 klasszist estek, hanem picit többet. :D

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#7812 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:
ZenZo írta: Lampy is remek volt, áhh, mindenki :)
már alig vártam, hogy netközelbe legyek és leirhassam, hogy egyszerüen elképesztő mennyit futottak azon a meccsen a fiuk. (ill nem azon a meccsen, hanem akkoriban.....)
csomo finom csel ill passz. Mintha egy lebutított Chelsea lenne ez, ahhoz képest.
Lamps egyszerüen elképesztő volt és ez a meccs remek volt arra, hogy belássuk Makelele kb 22 klasszist esett azota vissza, de még igy is befér a kezdőbe...
pfff, hogy védekezett már? mindig ott volt a labdás ember előtt és micsoda remek megoldások!! áh tisztára elfelejtettem már, hogy akkoriban, mekkora "Úr" is volt Ő középen.
meg az is remekül volt láthato (amit én az érkezése ota is igy gondoltam, de a nagy többség csak a tavalyi év ota), hogy Carvalho ugyan olyan magabiztos volt már akkor is és jol tört előrea védelemből már akkor is...
áhh remek év volt az. nagyon sajnálom, hogy akkor nem nyertük meg a Blt... most minden másképp lenne... és amugy akkor nagyon megérdemeltük volna... vagy inkább azt mondom akkor érdemeltük meg csak, amiota Blben szerepelhetünk.
az a csapat nagyon erős volt és minden játékos iszonyuan tudta a dolgát és tett is a sikerért.

nah, ennyi...
ja, jut eszembe, Pf is mennyit vissza esett...
Mondjuk Makelelének volt honnan visszaesni 22klasszist,sokakkal ellentétben :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7813 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta: ... Makelele kb 22 klasszist esett azota vissza ...
... akkor érdemeltük meg csak, amiota Blben szerepelhetünk. Az a csapat nagyon erős volt és minden játékos iszonyuan tudta a dolgát és tett is a sikerért.
Makelele nemes egyszerűséggel csak öregedett 3 évet, és 34 lett :wink:
És hát azért az éppen előtte sugárzott meccsen focizó Ferrer-Desailly-Leboeuf-Soxy-Jody Morris-Poyet-Wise-Zola-Flo-Ambrosetti féle banda, aki idegenben kiütötte a Galatat is megérdemelte volna... de jó kis csapat volt az
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7814 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta: Lampy is remek volt, áhh, mindenki :)
már alig vártam, hogy netközelbe legyek és leirhassam, hogy egyszerüen elképesztő mennyit futottak azon a meccsen a fiuk. (ill nem azon a meccsen, hanem akkoriban.....)
csomo finom csel ill passz. Mintha egy lebutított Chelsea lenne ez, ahhoz képest.
Lamps egyszerüen elképesztő volt és ez a meccs remek volt arra, hogy belássuk Makelele kb 22 klasszist esett azota vissza, de még igy is befér a kezdőbe...
pfff, hogy védekezett már? mindig ott volt a labdás ember előtt és micsoda remek megoldások!! áh tisztára elfelejtettem már, hogy akkoriban, mekkora "Úr" is volt Ő középen.
meg az is remekül volt láthato (amit én az érkezése ota is igy gondoltam, de a nagy többség csak a tavalyi év ota), hogy Carvalho ugyan olyan magabiztos volt már akkor is és jol tört előrea védelemből már akkor is...
áhh remek év volt az. nagyon sajnálom, hogy akkor nem nyertük meg a Blt... most minden másképp lenne... és amugy akkor nagyon megérdemeltük volna... vagy inkább azt mondom akkor érdemeltük meg csak, amiota Blben szerepelhetünk.
az a csapat nagyon erős volt és minden játékos iszonyuan tudta a dolgát és tett is a sikerért.

nah, ennyi...
ja, jut eszembe, Pf is mennyit vissza esett...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7815 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta:A sportklubon épp a Galatasaray-Chelsea meccs megy
utána meg a Fulham-Chelsea 1-4-es 2004-es meccset adták. De jó volt ez a Duff, Guddy, Robben támadósor...
Hát igen, két remek, gólzáporos meccset választottak tegnap. Épp azon gondolkodtam az első meccs közben, ahogy Flo-t nézegettem a Galata elleni BL duplája közben, hogy a szomszéd topikban felvetődött Crouch-csal lehet-e bármilyen párhuzamot vonni, de ááhhh, ugyan... bár Flo-t nem tartottam akkoriban klasszis csatárnak.

A Fulham ellen pedig ismét láthattunk egy darabot a régi klasszis Robbenből, hát, nincs mit mondani, remek hármas volt az elöl. Lampy is remek volt, áhh, mindenki :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#7816 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:A sportklubon épp a Galatasaray-Chelsea meccs megy
utána meg a Fulham-Chelsea 1-4-es 2004-es meccset adták. De jó volt ez a Duff, Guddy, Robben támadósor...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7817 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A sportklubon épp a Galatasaray-Chelsea meccs megy
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7818 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat igen. carltonnak nem a labaival vannak gondok, hanem a fejevel...
abszolut hianyzik belole a profi mentalitas. kar erte.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#7819 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

bilhacica írta:majd megláttjuk....
1-2 meccsen lehet véletlenül nagyon jo teljesitményt nyujtani de jelenleg már jo pár fordulo lement a bajnokságbol... ennyi idő után a kiemelkedő adat nem lehet véletlen..
nem a képességeivel van baj :wink: az remek ! viszont agyilag zokni és nagyon sértödös ! emelett a 6 aszisztból asszem 4-et 1 meccsen adott,tehát folyamatos kiemelkedö teljesitményröl enyhén szólva korai beszélni :roll:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7820 Hozzászólás Szerző: Megyó »

majd megláttjuk....
1-2 meccsen lehet véletlenül nagyon jo teljesitményt nyujtani de jelenleg már jo pár fordulo lement a bajnokságbol... ennyi idő után a kiemelkedő adat nem lehet véletlen..

Válasz küldése