Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7841 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát kár h elment, és szerintem most már ő is így érzi... Semmit nem játszott idén szerintem az Arsenalban, néha perceket maximum. Sőt, most nézem sky-on, a PL-ben 1x volt eddig csere... Bánhatja h elment.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7842 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nem tudom, Diarra mire számított, mikor itthagyott bennünket, de biztos nem erre: eddig mindössze 2 ligakupa meccsen kapott szerepet (ennél nálunk biztosan többet játszott volna), ráadásnak ha jól láttam az összeállítást, akkor középső védőként játszott... a sky-on még kékben szerepel, hátha visszajönne :) Én mindenesetre örülnék neki, mégha igen ritka is, hogy egy már távozott játékos visszatérjen egykori csapatába. Ez inkább a kiöregedő, gyengébb bajnokságokból induló játékosokra igaz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7843 Hozzászólás Szerző: undertow »

pfuj, judas³

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#7844 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

A volt uruguayi válogatott 2001. és 2004. között játszott a Sp*rs-ben, és most Ramos aszisztense, Marcos Alvarez mellé szerződött.

A középpályás, Poyet eddig a L**ds United-nél másodedzősködött, de ma már a csapattal és Ramosékkal edzett.

"Több okból is jó visszatérni, hiszen négy-öt játékost ismerek még az én időmből, valamint az edzői stáb nagyrészével is jóban vagyok. Szóval tényleg nagyszerű oda visszajönni, ahol három éven át nagyon jól éreztem magam, mint játékos." -mondta Poyet.

"Nagyon jó volt újra látni a fiúkat, és beszélni velük. Azt hiszem, a játékosok készen állnak Juende-vel együtt dolgozni."

"Már nagyon várjuk az első meccsünket."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7845 Hozzászólás Szerző: undertow »

azert az emlitett jatekosok formaja par hetnel tovabb tartott. mindegyikuk jo elso szezont zart. (vagy en kezdek nagyon szenilis lenni :D)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7846 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
Mondj nekem olyan játékost, aki az első perctől kezdve folyamatosan jó teljesítményre volt/van/lesz képes adott csapatnál.
gullit, sparky, zola, jimmy, carlo, petit, bridge, duff, robben, cech, ferreira
igy hirtelen. ha emlekeim nem csalnak, ok jol kezdtek nalunk. jo, oke nem mindegyikuk formaja tartott sokaig :)
Jó, ok, elismerem, ez merész kijelentés volt hirtelenből. (a kapusokat azért kivehetjük, ők más tészta) De ennyi erővel akár Malouda neve is ide kerülhetne, ő is jól kezdett, csak elég tiszavirág életű dolog volt ez nála... és akárhogyan is: legalább ugyanennyien vannak/voltak, akik a gyengébb első idők után lendültek bele, mégis kiváló teljesítményt nyújtottak. Még mindig csak azt tudom ismételni - ha úgy tetszik, idióta papagájként, hogy egy jó formában lévő Sevára irtózatos nagy szükségünk lenne. Persze a másik oldalon ott áll, hogy ami nem megy, azt ne erőltessük. A mérleg nyelve tavaly nálam még a kell ő nekünk felé billent, de így, hogy idén is eltelt 10 forduló, 3 BL, meg miegymás, kezdek egyre pesszimistább lenni én is vele.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7847 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:
Mondj nekem olyan játékost, aki az első perctől kezdve folyamatosan jó teljesítményre volt/van/lesz képes adott csapatnál.
gullit, sparky, zola, jimmy, carlo, petit, bridge, duff, robben, cech, ferreira
igy hirtelen. ha emlekeim nem csalnak, ok jol kezdtek nalunk. jo, oke nem mindegyikuk formaja tartott sokaig :)

nekem amugy rögtön a 32 éves Belletti jutott az eszembe....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7848 Hozzászólás Szerző: undertow »

Mondj nekem olyan játékost, aki az első perctől kezdve folyamatosan jó teljesítményre volt/van/lesz képes adott csapatnál.
gullit, sparky, zola, jimmy, carlo, petit, bridge, duff, robben, cech, ferreira
igy hirtelen. ha emlekeim nem csalnak, ok jol kezdtek nalunk. jo, oke nem mindegyikuk formaja tartott sokaig :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7849 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez csak jótanács volt... elhangzik itt egy ironikus mondat, te meg úgy reagálsz, mint ... na mindegy, te dolgod.

Te meg azért nem vagy szegény, mert pont négy PL góllal lőttél kevesebbet, mint említett aranylabdás játékosunk. Meg ezen kívül még 10 góllal kevesebbet a CC-ben, az FA-ben meg a BL-ben, meg ki tudja, mennyivel kevesebbet a válogatottban.

SWP-t megintcsak hagyjuk, mert az idény elején remekül játszott. (márpedig ha én ilyet mondok, az úgy is van, mert nem kedvelem Sweepyt)

Pizarro meg nem is fog belejönni, ha nem kap lehetőséget. Mondj nekem olyan játékost, aki az első perctől kezdve folyamatosan jó teljesítményre volt/van/lesz képes adott csapatnál. Drogba jó volt az első idényében? Vagy Essien? Vagy Ashley? Idő kell és folyamatos játék. Aki a padon ül, nem fog jól játszani, mert hiába teljesít jól edzésen, meccsen rajta lesz a teher, hogy bizonyítson, hogy legközelebb kezdő lehessen. A nagy akarásnak meg tudjuk, általában mi a vége. Az elvitathatatlan, hogy jelen pillanatban Drogba a legjobb formában lévő, legjobban alkalmazkodó, leggólerősebb stb. cstárunk. De épp azért kellene minél több játéklehetőséget adni a maradék triónak, mert ha Drogba lesérül/eltiltják/Afrika kupa/távozik/bármi lesz vele, akkor mi lesz a klubbal? Pedig nem papíron, nem nevek alapján, hanem képességeket tekintve olyan csatáraink vannak, akiknek képeseknek kellene lenniük a helyettesítésére.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7850 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta: Szegény Seváról meg szerintem mindent elmond, hogy Grant alatt is alig-alig jutott szóhoz.


én nyugodt vagyok, de már Te is kezded? :D

én miért nem vagyok szegény.... Seva csak 4el több Pl golt lőtt mint én, engem miért nem sajnál senki hogy nem férek be a kezdőbe ?? :twisted:


egyébként a Grantet csak ezért kedvelem mert nálla tbh ot kivéve tényleg az játszik aki jol játszik :)

amiota mentes a csapat swp szerencsétlenkedésétől, meg Pizzaro anti-golveszélyességétől azota egész szép kis játékra vunk képesek :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#7851 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Félukrán... :) Bilha vazze, ha már valami Shev-vel kezdődik, akkor te ugrasz... nem semmi, de azért chill egy kicsit, meg egy kis písz, szóval chillpíszezgess, tegyél fel egy teát, valami jó kis zenét, és tégy úgy, mint az egyszeri ember, akinek véletlenül megjött a munkakedve: ülj le egy sarokba, és várd meg, míg elmúlik :)

Szegény Seváról meg szerintem mindent elmond, hogy Grant alatt is alig-alig jutott szóhoz. Márpedig amíg 4-3-3-at játszunk, esélye nincs Drogbával szemben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7852 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem ő ironikusan írta, Abra szemszögéből... :D Ne kapd fel a vízet egyből te ukrán! :P :D :lol:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7853 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Indexer írta:szegény Shevchenkonak nem maradna hely a csapatban


o.O

apaiágon ukrán vagyok, imádsz??? nem!!!??? TE SZEMÉT!!!

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#7854 Hozzászólás Szerző: Indexer »

Gudjohnsen inkább menjen valami kisebb angol csapathoz, ahol kap elég játéklehetőséget. Azért sem fogjuk leigazolni őt mert szegény Shevchenkonak nem maradna hely a csapatban, én ezt vonom le abból hogy a távozására 0% az esély.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#7855 Hozzászólás Szerző: undertow »

grimi, elfelejted, hogy volt o mar a spurtsnel, sot a chelsea drukkerek elott csokolta meg a cimeruket, amikor kitomtek minket a ligakupaban. ezt mar nem tudja sulyosbitani...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#7856 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

szerintem meg nem jon a Guddy ide vissza . minek van eleg naplopo itt eleg.

de ennel rosszabb hirt olvastam ma a rottenham uj edzoje a Ramos szeretne ha egykori jatekosunk a L**ds mostani masod edzoje Mr Poyet vele dolgozna. nahat azt is nehez volt benyelni L**ds de hogy a Rottenham??????? ez mar egy kicsitt tul sok lenne . remelem nem fogadja el az ajanlatot.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#7857 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nagyon jó lenne ha visszajönne, és akkor Sheva mehetne amerre akar. Mondjuk én arra látok esélyt, hogy visszahozzuk Gudjohnsent, de Sheva távozására 0% esély van...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7858 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Joey írta:
bilhacica írta:
undertow írta:tudnek orulni neki. vegulis a barcaban alig jatszik, nalunk uj edzo van... Kép

mondjuk mér nem tom hány éves Gudy de nem érdekel. az elefánt nem felejt :)
én sem micsoda játékos volt.
nem azt mondom hogy tuti kezdőnek megint (bár ez attol függ hogy mine formában játszana) de ELSŐSZÁMU csatár cserének tuti jo lenne :)
Szerintem simán elfogadná azt a szerepet,amit most Shevchenko tölt be. Meccsenként játszik 10 maximum 20 percet. Ha a Barcába egézséges Henry, Messi, Ronaldinho és Eto'o akkor esélye sincs bekerülni. Ráadásul ott van még Dos Santos és Krikics is,akiket Rijkaard előszeretetel játsza!

azért ha visszajönne lehet elpigyeregném magamat örömömbe mint amikor elment... csak akkor bánatomba...

azért ha visszajönne biztos nem 10 percekre jönne.
sztem ahogy meglátnám kékbe tuti kezdőnek akarnám :D

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#7859 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

bilhacica írta:
undertow írta:tudnek orulni neki. vegulis a barcaban alig jatszik, nalunk uj edzo van... Kép

mondjuk mér nem tom hány éves Gudy de nem érdekel. az elefánt nem felejt :)
én sem micsoda játékos volt.
nem azt mondom hogy tuti kezdőnek megint (bár ez attol függ hogy mine formában játszana) de ELSŐSZÁMU csatár cserének tuti jo lenne :)
Szerintem simán elfogadná azt a szerepet,amit most Shevchenko tölt be. Meccsenként játszik 10 maximum 20 percet. Ha a Barcába egézséges Henry, Messi, Ronaldinho és Eto'o akkor esélye sincs bekerülni. Ráadásul ott van még Dos Santos és Krikics is,akiket Rijkaard előszeretetel játsza!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#7860 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:tudnek orulni neki. vegulis a barcaban alig jatszik, nalunk uj edzo van... Kép

mondjuk mér nem tom hány éves Gudy de nem érdekel. az elefánt nem felejt :)
én sem micsoda játékos volt.
nem azt mondom hogy tuti kezdőnek megint (bár ez attol függ hogy mine formában játszana) de ELSŐSZÁMU csatár cserének tuti jo lenne :)

Válasz küldése