Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8101 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ajj még mindig nem hiszem el :( aszittem ahogy telnek az orák majd kimegy a fejemből a dolog ,de ha belegondolok abba, hogy Mouri sose üll majd többé a kispadon miközben nézem a meccset... :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#8102 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A manure ellen idegenben játszunk.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#8103 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
dunyha írta: Remélem hétvégén jól játszunk rúgunk 2-3 gólt!!!
A legjobban attól tartok, hogy olyan fásult és gyenge játékot fogunk produkálni, hogy még ez a gyenge formában lévő ManU is sima vereséget mér ránk otthon. Nem sokgólosat, de simát. :(
Hát otthon nem kéne kikapni mert akkornemcsak Murinak hanem a veretlenségünknek is lőttek...
Chelsea FOREVER!!!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8104 Hozzászólás Szerző: Daniel »

8Lampard8 írta:
Dani1905 írta:a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...
Lippi......
Talán,de ö nincs a mouri szintján valamivel altta van,de ne mrossz ,hiddink kell

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#8105 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

Dani1905 írta:a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...
Lippi......

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8106 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ZenZo írta:Én is gondolkodtam egy kicsit azon délután, amit itt már feldobtak páran: hogy az utóbbi meccseken kicsit több frusztráció mutatkozott Josén. Lehet, hogy már ez is része volt a hárommeccses nyeretlenségnek. Nyilván nem úgy hozta meg ezt a döntést JM, hogy na ma kkaptunk (a Rosenborgtól), tele van a tököm az egésszel, elhúzok innen a pics*ba... írhatnak bármit, ez már régóta megvolt. És én ezt még mindig Seva megvételéig vezetem vissza. Most a hétvégén is jól látszott Abran, mikor Seva egyenlített, hogy vigyorgott és tapsolt... JM-et jószerével tavaly az egész szezonban b@szogathatta, mert Sevat igen kevésszer szerepeltette. Abra a klubnál teljhatalmú úr, ezt pedig José erős egyénisége, karaktere elviselte, amíg hagyták dolgozni, de nem vette be soha. Most pedig hogy nyakára hozták Grantat, aki azért Abraval nem titkoltan jó viszonyban van, úgymond besúgónak és kötekedőnek, kontrollernek vagy minőségellenőrnek, nevezzük bárhogy, ez sok volt. Jó erős hónapja tervezgette ezt Mouri.
(persze ez is csak feltételezés, mint bármi)
Az utolsó cseppet szerintem Terry (akiben talán legjobban bízott mint csk-ban) iránta tanusított bizalomvesztése jelentette, a Rosemborg elleni meccs utáni orvosi vizsgálatos ügyben. Addig míg a csapat mellette volt és az eredményeket is hozta - védett volt, mihelyst ez a kohézió megbomlott közte és a csapat között az utolsó védőbástyája is összeomlott Romannal szembeni vitájában. Én így látom...
IN CHELSEA WE TRUST!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8107 Hozzászólás Szerző: Daniel »

a baj hogy ez az év így elment.a legjobb lenne ha jönne hiddink ö van mouri szintjén mást még mindig nemtudok pedig gondolkodtam...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8108 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most nem tudom, hova írjam, és kicsit tán bunkóság is ebbe a topikba, de csak ide rakom:
Avram Grant Factfile

1955: May 6 - Born in Petah Tikva, Israel.

1974: Becomes youth coach at Hapoel Petah Tikva at the age of 19.

1978: Wins youth championship with Hapoel.

1986: Appointed coach of the senior team at Hapoel.

1991: Appointed coach of Maccabi Tel Aviv.

1992: Wins Israeli title in his first season at Tel Aviv.

1995: Wins his second title with Tel Aviv before moving to Hapoel Haifa.

1996: Returns to Maccabi Tel Aviv for a second, less successful spell.

2000: After failing to recreate the success of his earlier spell, Grant receives death threats from disgruntled fans and is later sacked. He is appointed as manager of Maccabi Haifa.

2001: Wins the title with Maccabi Haifa but is denied the chance of Champions League football after fielding an ineligible player in a qualifying match.

2002: Wins the title again and Maccabi Haifa become the first Israeli side to compete in the Champions League. Appointed manager of Israel.

2004: A disappointing qualification campaign for the Euro 2004 tournament, including a 2-2 draw with Malta, sees the media calling for Grant's head. Courts controversy by travelling to the African Nations Cup in Tunisia - officially an enemy country of Israel.

2006: Narrowly misses out on World Cup qualification after leading Israel to third in their group behind France and Switzerland.

Appointed technical director at Portsmouth.

2007: Appointed director of football at Chelsea. Put in charge of team alongside Steve Clarke following departure of Jose Mourinho.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8109 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

dunyha írta: Remélem hétvégén jól játszunk rúgunk 2-3 gólt!!!
A legjobban attól tartok, hogy olyan fásult és gyenge játékot fogunk produkálni, hogy még ez a gyenge formában lévő ManU is sima vereséget mér ránk otthon. Nem sokgólosat, de simát. :(
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#8110 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én is gondolkodtam egy kicsit azon délután, amit itt már feldobtak páran: hogy az utóbbi meccseken kicsit több frusztráció mutatkozott Josén. Lehet, hogy már ez is része volt a hárommeccses nyeretlenségnek. Nyilván nem úgy hozta meg ezt a döntést JM, hogy na ma kkaptunk (a Rosenborgtól), tele van a tököm az egésszel, elhúzok innen a pics*ba... írhatnak bármit, ez már régóta megvolt. És én ezt még mindig Seva megvételéig vezetem vissza. Most a hétvégén is jól látszott Abran, mikor Seva egyenlített, hogy vigyorgott és tapsolt... JM-et jószerével tavaly az egész szezonban b@szogathatta, mert Sevat igen kevésszer szerepeltette. Abra a klubnál teljhatalmú úr, ezt pedig José erős egyénisége, karaktere elviselte, amíg hagyták dolgozni, de nem vette be soha. Most pedig hogy nyakára hozták Grantat, aki azért Abraval nem titkoltan jó viszonyban van, úgymond besúgónak és kötekedőnek, kontrollernek vagy minőségellenőrnek, nevezzük bárhogy, ez sok volt. Jó erős hónapja tervezgette ezt Mouri.
(persze ez is csak feltételezés, mint bármi)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

#8111 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Nagyon köszi hogy beírtad Norbert!!!! DE szerintem a kulcs nem a közös megegyezés hanem a FELEK KÖZÖTTI NÉZETKÜLÖNBSÉGEK.

Remélem hétvégén jól játszunk rúgunk 2-3 gólt!!!
MI meg megnyerjük a Szurkolói KUPÁT!!!

GO KÉKEK, SOK SIKERT MURI

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#8112 Hozzászólás Szerző: Norbert »

A Chelsea Football Club vezetése az eset kapcsán az alabbi nyílt levéllel fordult a szurkolókhoz:

"A Chelsea Fc vezetése és mindenki aki a klubnál dolgozik nagyra értékeli a ti türelmeteket és megértéseteket ezekben a nehéz pillanatokban. Ezért helyénvalónak érezzük hogy feltárjuk előttetek José távozásának okát, egyúttal elismerve mindazt amit a klub és az angol labdarúgás számára szerzett.
Ma korán reggel bejelentettük, hogy José a Chelsea-ből közös megegyezéssel távozik. A kulcs eleme a bejelentésnek a közös megegyezés. José nem mondott le és nem rúgtuk ki őt.
Egyértelművé vált, hogy José és a klub között kapcsolat holtpontra jutott. A felek közötti nézetkülönbségek megoldására tett több hónapon át tartó őszinte erőfeszítések hiábavalónak bizonyultak.
A döntésünkben megerősített a csapat formán kívüli teljesítménye és a napokban elért eredmények. Nem kívántuk hogy mindez folytatódjon és továbbiakban hátrányosan érintse a klubot.
A Chelsea labdarúgással kapcsolatos hosszú távú céljai és törekvései változatlanok és Avram Grant és Steve Clark kinevezése mindezen célok folyamatos elérése érdekében történt.
Nekünk is elismeréssel kell adóznunk José klub számára végzett nagyszerű munkája előtt. Ő a klub eddig ismert legsikeresebb menedzsere és joggal érdemelte ki ezt a helyét a klub történetében. José közreműködésével lépett a Chelsea Európa és a világ vezető klubjai sorába.
Személye mindig szívesen látott lesz a Stamford Bridge-n, akár a Chelsea vendégeként, akár más klub menedzsereként teszi, megadva számára a klub történetében játszott szerepe alapján az őt megillető tiszteletet és elismerést."

(forrás:www.chelseafc.com)
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#8113 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Hihetetlen figura volt!Szándékosan kergette az őrületbe az ellenfelét!Kevés embernek adatik meg ennyi furfang,ennyi meglátás!

A csapat reakciójára én is hihetetlen kíváncsi leszek,de szerintem Terry leül velük beszélni,és elmondja nekik azt,amit kell!Össze fogja tartani a csapatot,és igazi vezér lesz!

Azt én is észrevettem,hogy a Blackburn elleni meccsen pl. össze vissza ordibált,hadonászott,ugrált mérgében.Sztem ott már elhatározta,hogy ha nem verjük ronggyá a nöorvégokat,akkor felmond!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#8114 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én mondjuk azt megfigyeltem, hogy az utóbbi 3 meccsen (amit láttam)amikor kihagytak a fiúk vmit, csak úgy vagdalkózott, meg gesztikulált. Míg régebben azért szinte végig fapofával nézte a meccset.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8115 Hozzászólás Szerző: undertow »

egyebkent ez az igazi teszt JT elott. most nagyreszt ra harul a csapatszellem fenttartasa.
eddig konnyu dolga volt jose es a sikerek mellett...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#8116 Hozzászólás Szerző: Daniel »

kiváncsi leszek grantra habár nemtom mit lehet egy olyan csapattal csinálni aki imádja a volt edzöjét és msot jött az uj aki még a játékát se gyakorltatta...idö kéne,de az meg nincs szerintem...jó lenne ha hidding ide jönne mert rajta kivül ne mismerek olyan edzöt aki rajta kivül képes lenne potolni mourit legyen foglalt vagy nefoglalt edzö.Mourinál és hiddingnél nincs nagyobb...jelenleg

Ez persze függ attól is hogy a chelsea vagy az orosz válogatott a fontosabb abranak...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#8117 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:
kdako írta:Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...
en sejtettem, hogy olyan sokat nem marad, de ez tenyleg meglepoen korai volt.

szerintetek hany meccsen keresztul fogjak enekelni a drukkerek jose nevet? ha grant nem csinal csodat, akkor majusig....

remek felvetés... és remélem a szurkolok akik kijárnak a meccsre, most összeszedik magukbol azt a mardék kis kék vért is és nyomás alatt tartják majd ezt a telhetetlen "császárt"

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8118 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Ja, és én még arról álmodoztam, hogy valóban ő lesz mondjuk 2012-ig, ahogy tervezte. De szép is lett volna...
en sejtettem, hogy olyan sokat nem marad, de ez tenyleg meglepoen korai volt.

szerintetek hany meccsen keresztul fogjak enekelni a drukkerek jose nevet? ha grant nem csinal csodat, akkor majusig....

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#8119 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Dani1905 írta:én valahogy most annyira le vagyok törve hogy nem hiszem hogy a csapat ezt ki fogja heverni egyhamar hiszen imádták mourit remélem legalább marni fognak a játékosok de hogy idén mit nyerünk...hát nemtudom szerintem nem biztos hogy sok midnent és nem azért mert grantot lenézem vagy mert szar,hanem mert ez a csapatot összetörte az biztos ez az egész elmenetek az edzök meg megfigyelök stb..

Cáfoljanak ránk :!: :!: :!: :!:
És mutassák meg a világnak, vasárnap, hogy ki is az a CHELSEA
Ki is az akire aztmondják, hogy jose nélkül itt a vége
Ajj de várom a vasárnapot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#8120 Hozzászólás Szerző: undertow »

szpecnaz írta:
Etelkozi írta:Ezt nem hiszem el.

Ezért hozta ide Abra a haverját, ezt jó előre kitervelték. Most meg őt akarják kinevezni.
szerintem csak időleges...
egyertelmuen ideiglenes megoldas a grant + clarke paros.

Válasz küldése