Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#221 Hozzászólás Szerző: Crap »

emsanya írta: 2023. október 24., kedd 7:25 Graham Potter is waiting on Napoli to make an official move - but keeping an ear out for Manchester United to call should Sir Jim Ratcliffe decide to sack Erik ten Hag.

@Sun Sport
Unitedba keresztben lenyelik és megeszik.
Nálunk aránylag problémás játékosai nem is voltak és még így is meggyűlt a baja a hierarchia alján lévő Ziyechel.
Mit fog kezdeni olyanokkal mint.: Fernandes, Onnana, Martial stb. Teljes káosz, szóval remélem oda fog menni :DDD

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#222 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. október 24., kedd 7:25 Graham Potter is waiting on Napoli to make an official move - but keeping an ear out for Manchester United to call should Sir Jim Ratcliffe decide to sack Erik ten Hag.

@Sun Sport
Ha szeretné tovább rombolni a karrierjét akkor ezek a tökéletes helyek a számára. :D Elmenni Nápolyba egy idegbeteg tulajhoz, ahol Spalletti teljesítményét kb lehetetlen felülmúlni, vagy Manchester-be ami ugyanolyan edzőtemető mint mi vagyunk, nem is tudom melyik a csábítóbb :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#223 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. október 24., kedd 7:25 Graham Potter is waiting on Napoli to make an official move - but keeping an ear out for Manchester United to call should Sir Jim Ratcliffe decide to sack Erik ten Hag.

@Sun Sport
Ratcliffe nagy Potter fan, remélem ma megég Utd és kibasszák a Hollandot

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#224 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Graham Potter is waiting on Napoli to make an official move - but keeping an ear out for Manchester United to call should Sir Jim Ratcliffe decide to sack Erik ten Hag.

@Sun Sport

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#225 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2023. október 10., kedd 23:38
Bubi írta: 2023. október 10., kedd 19:57 Ő volt a legjobb játékosunk a történelmünk alatt, ez biztos, de azokkal értek egyet akik szerint nem hozta ki magából a maximumot. Csak spekuláció, de szerintem komoly szerepe lehetett a játékosuralom kialakulásában. Nem hiszem, hogy szándékosan, teljesen biztos vagyok benne hogy egy jó szándékú ember és szereti a chelseat, viszont úgy viselkedett mint Messi, csak ő nem lőtt évi 50 gólt. Az, hogy telibeszarta az edzéseket, meccsek előtt telefonozott és ha felkérdezték nyomott egy Ibrás választ: nyugi, passzolják ide és megoldom.

Nagy arc és tök vicces, de szerintetek milyen példát mutatott? Mi volt annak az üzenete, hogy ő megtehette, hogy nem dolgozik és még is mindig kezdő? Nem játszott mindig jól és nem lőtt annyira sok gólt.

Nem érdekelték a szabályok, nem élt keretek közt. Az, hogy így is a PL egyik legjobbja volt az azt bizonyítja, hogy egy kibaszott zseni, őstehetség, de sajnos rohadt lusta is egyben. Egyébként nyilatkozta is, hogy neki a foci nem hobbi vagy szenvedély, munkaként tekint rá és azért csinálja mert jó benne. Csak érdekesség képp, Sterling ugyan így gondolja.

Lehetett volna egy szinten Messivel.
Hazard egész pályafutása alatt úgy élt, hogy egyszerre élvezte a focit és az életet, amiért nem lehet hibáztatni. Szerintem ő sosem akart Messi vagy CR magasságokba jutni, és ez az, amit sokan nem értenek meg vele kapcsolatban. Lustának max a szezonokon kívül nevezném, amikor 5-10 kg-ot felszedve tért vissza, viszont sokatmondó, hogy ezt általában egy hónapon belül le is dolgozta, szóval emiatt sem gondolnám, hogy nem tette volna oda magát az edzéseken.

Hazard nagyon laza volt (abszolút pozitív értelemben), és nem igazán éreztem rajta, hogy bármikor is úgy viselkedett volna, mintha Messinek képzelné magát. Az általad említett Ibrás válaszokat is inkább egyfajta poénkodásnak szánta, mintsem nagyképűségből mondta. Meccsek előtt, szünetben és a meccs után is gyakorlatilag mindenki telefonozik manapság CR kivételével, szóval ebből sem vonnék le messzemenő következtetéseket.

Voltak neki is hullámvölgyei, de míg a társai (Mata, Oscar, Schürrle, Costa, stb) idővel eligazoltak, addig ő évekig állandó és meghatározó játékosa volt a csapatnak, és ezt nyilván "leszarom" hozzáállással sohasem érhette volna el.
A reálban ugyan ott folytatta ahol itt abbahagyta, csak ott nem nézték ezt el neki. Többen is nyilatkozták, pl Carlo vagy Kroos, hogy nem teszi oda magát.

Ki is emeltem, hogy nem tartom nagyképűnek vagy rosszindulatúnak, csak szerintem ő már a csúcs előtt elégedett lett azzal amit elért. Most max olyan játékosokkal lehet egy lapon említeni mint A.Sanchez vagy Bale, Neymar. Legalább egy Aranylabdát összehozhatott volna mert sokkal - sokkal több volt benne. Kb 10-15 év amit végig kellett volna dolgoznia keményen aztán mehet a hamburger meg a sültkrumpli.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#226 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta: 2023. október 10., kedd 19:57 Ő volt a legjobb játékosunk a történelmünk alatt, ez biztos, de azokkal értek egyet akik szerint nem hozta ki magából a maximumot. Csak spekuláció, de szerintem komoly szerepe lehetett a játékosuralom kialakulásában. Nem hiszem, hogy szándékosan, teljesen biztos vagyok benne hogy egy jó szándékú ember és szereti a chelseat, viszont úgy viselkedett mint Messi, csak ő nem lőtt évi 50 gólt. Az, hogy telibeszarta az edzéseket, meccsek előtt telefonozott és ha felkérdezték nyomott egy Ibrás választ: nyugi, passzolják ide és megoldom.

Nagy arc és tök vicces, de szerintetek milyen példát mutatott? Mi volt annak az üzenete, hogy ő megtehette, hogy nem dolgozik és még is mindig kezdő? Nem játszott mindig jól és nem lőtt annyira sok gólt.

Nem érdekelték a szabályok, nem élt keretek közt. Az, hogy így is a PL egyik legjobbja volt az azt bizonyítja, hogy egy kibaszott zseni, őstehetség, de sajnos rohadt lusta is egyben. Egyébként nyilatkozta is, hogy neki a foci nem hobbi vagy szenvedély, munkaként tekint rá és azért csinálja mert jó benne. Csak érdekesség képp, Sterling ugyan így gondolja.

Lehetett volna egy szinten Messivel.
Hazard egész pályafutása alatt úgy élt, hogy egyszerre élvezte a focit és az életet, amiért nem lehet hibáztatni. Szerintem ő sosem akart Messi vagy CR magasságokba jutni, és ez az, amit sokan nem értenek meg vele kapcsolatban. Lustának max a szezonokon kívül nevezném, amikor 5-10 kg-ot felszedve tért vissza, viszont sokatmondó, hogy ezt általában egy hónapon belül le is dolgozta, szóval emiatt sem gondolnám, hogy nem tette volna oda magát az edzéseken.

Hazard nagyon laza volt (abszolút pozitív értelemben), és nem igazán éreztem rajta, hogy bármikor is úgy viselkedett volna, mintha Messinek képzelné magát. Az általad említett Ibrás válaszokat is inkább egyfajta poénkodásnak szánta, mintsem nagyképűségből mondta. Meccsek előtt, szünetben és a meccs után is gyakorlatilag mindenki telefonozik manapság CR kivételével, szóval ebből sem vonnék le messzemenő következtetéseket.

Voltak neki is hullámvölgyei, de míg a társai (Mata, Oscar, Schürrle, Costa, stb) idővel eligazoltak, addig ő évekig állandó és meghatározó játékosa volt a csapatnak, és ezt nyilván "leszarom" hozzáállással sohasem érhette volna el.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#227 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ő volt a legjobb játékosunk a történelmünk alatt, ez biztos, de azokkal értek egyet akik szerint nem hozta ki magából a maximumot. Csak spekuláció, de szerintem komoly szerepe lehetett a játékosuralom kialakulásában. Nem hiszem, hogy szándékosan, teljesen biztos vagyok benne hogy egy jó szándékú ember és szereti a chelseat, viszont úgy viselkedett mint Messi, csak ő nem lőtt évi 50 gólt. Az, hogy telibeszarta az edzéseket, meccsek előtt telefonozott és ha felkérdezték nyomott egy Ibrás választ: nyugi, passzolják ide és megoldom.

Nagy arc és tök vicces, de szerintetek milyen példát mutatott? Mi volt annak az üzenete, hogy ő megtehette, hogy nem dolgozik és még is mindig kezdő? Nem játszott mindig jól és nem lőtt annyira sok gólt.

Nem érdekelték a szabályok, nem élt keretek közt. Az, hogy így is a PL egyik legjobbja volt az azt bizonyítja, hogy egy kibaszott zseni, őstehetség, de sajnos rohadt lusta is egyben. Egyébként nyilatkozta is, hogy neki a foci nem hobbi vagy szenvedély, munkaként tekint rá és azért csinálja mert jó benne. Csak érdekesség képp, Sterling ugyan így gondolja.

Lehetett volna egy szinten Messivel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mintha csak tegnap lett volna hogy belinkeltem ide a Lille-ben lőtt összes gólját összefüzve youtube-on, hogy képben legyünk ki ő, aztan bemondta hogy a BL győzteshez igazol. Most meg már visszavonul.

Most mar minden nyomás meg baszogatas nelkul élvezheti az életet, a családozás, a nagy zabálások, a playstation es a szorakozasok várnak rá élete végéig. Van ilyen hogy valakiben ennyi volt, elveszett a motivácio, nem mindenki CR.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#229 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Szabi írta: 2023. október 10., kedd 15:52
AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
Az első mondatoddal nem igazán értek egyet. Nyilván sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha nálunk marad, azonban én nem zárom ki, hogy 4 év elteltével is még mindig a keret legjobb játékosa lenne. A sérüléseken túl az is szerepet játszott a - párját ritkító - mélyrepülésében, hogy míg nálunk ő volt A JÁTÉKOS, addig Madridban csak egy volt a sok közül. És azt már a katasztrofális Mourinho-s szezonban is láthattuk, hogy amikor nem volt helyén az önbizalma, akkor nála is akadozott a gépezet, kb. fél évig nem lőtt gólt. Tehát én nem csupán a sérülésekre vezetném vissza, hogy idejekorán kiégett és szögre akasztotta a stoplist, volt ebben a sztoriban egy nem elhanyagolható mentális rész is. A nem megfelelő edzettségi állapot, profi sportolóhoz méltatlan életvitel, a sérülések, a madridi keretben/hierarchiában betöltött pozíció, az árcédula és a 7-es mez okozta teher, a mindig kritikus szurkolótábor, az őt oly kimagasló klasszissá tevő szabadság elvétele a pályán és még millió egy apró dolog (edző személye, hozzáállása, támogatásának és bizalmának hiánya) - a felsoroltak egyvelege vezetett oda, hogy 32 évesen jobbnak látta befejezni.

Rettenetesen sajnálom őt, mert egy ilyen páratlan tehetségű labdarúgó a legtöbb ember fejében úgy marad meg, mint az évszázad egyik legnagyobb bukása, baklövése, lúzere, nevetség tárgya. A maradéknak - nekünk - viszont szerencsére úgy, mint a klubtörténet egyik, ha nem a legjobb játékosa, aki élvezettel játszott, és akit első pillanattól kezdve mindig öröm volt nézni - ki ne emlékezne a Wigan elleni bemutatkozására. Egy olyan szintet képviselő világklasszis legenda, amilyen nem tudom mikor fog legközelebb ennél a klubnál megfordulni, ha egyáltalán. Szerencsére az itteni búcsúja örökké emlékezetes marad. <3
Lehetetlen megmondani hogy mi lett/lehetett volna ha itt marad, az tuti hogy nem lett volna ott a PSG ellen hogy összeszedje azt a sérülést ami végül taccsra tette, de cserébe lehet itt jött volna valami hasonló látva a páratlan sérüléshullámot ami itt az elmúlt 18-24 hónapban lezajlott. Az hogy ő maradt volna itt a csapat királya utólag nézve lehet neki jó lett volna (bár akkor meg sosem teljesedik be a Real-os Zidane-os álma), de a csapatnak valószinűleg az előnyére vált, hogy úgy kezdett neki egy ifisekre alapozott épitkezést, hogy ők tudtak igazán csillogni, mert nem volt egy Hazard kaliber a csapatban, aki elvegye a spotlightot és végülis ebből lett egy BL trófea.

Én amúgyis imádom a storyline-okat a sportban és az, hogy Eden a csapat legjobbjaként egy Arsenal elleni győztes európai döntő után a pályán jelentette be, hogy itt a vége és továbbáll Madridba és ezt a teljes szurkolóbázis egyhangú megértéssel és köszönettel viszonozta, nekem egy tökéletes befejezése volt az itteni karrierjének. Ha lehetőségem lenne választani, hogy minden úgy játszódjon le mint ahogy történt, vagy visszamegyünk arra az estére és ott bejelenti mint DiCaprio a Wall street farkasában, hogy ő marad és aztán ki tudja hogy alakul a jövő, én az előbbit választanám a csapat érdekéből, még ha imádom is Eden-t és borzasztóan sajnálom hogy Madridban alig volt pár értékelhető hónapja.

Azt pedig örömmel láttam, hogy az aláhúzott rész abszolút nem igaz, nézd csak meg miket irnak a rivális szurkolók Fabrizio posztjai alá róla. Senki sem szerette amig itt volt, mert terrorizálta az egész bajnokságot, de most már szinte mindenki pozitivan emlékszik vissza rá és elismeri a zsenialitását. Amit mondtál az sokkal inkább lesz igaz Neymarra szerintem, mert ő a pénzért szórta el a karrierjét, Hazard-é viszont a sérülései miatt lett rövidre zárva, amiről abszolút nem tehet.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#230 Hozzászólás Szerző: almos »

Én örökké mérges leszek rá, mert nem tudta teljesen kihozni a benne rejlő potenciált. Elképesztő játékot mutatott nálunk, de ha még elhivatottabb, elszántabb, keményebb, akkor ennél is többet tudott volna letenni az asztalra.
Emellett természetesen imádom :D
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#231 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
Az első mondatoddal nem igazán értek egyet. Nyilván sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha nálunk marad, azonban én nem zárom ki, hogy 4 év elteltével is még mindig a keret legjobb játékosa lenne. A sérüléseken túl az is szerepet játszott a - párját ritkító - mélyrepülésében, hogy míg nálunk ő volt A JÁTÉKOS, addig Madridban csak egy volt a sok közül. És azt már a katasztrofális Mourinho-s szezonban is láthattuk, hogy amikor nem volt helyén az önbizalma, akkor nála is akadozott a gépezet, kb. fél évig nem lőtt gólt. Tehát én nem csupán a sérülésekre vezetném vissza, hogy idejekorán kiégett és szögre akasztotta a stoplist, volt ebben a sztoriban egy nem elhanyagolható mentális rész is. A nem megfelelő edzettségi állapot, profi sportolóhoz méltatlan életvitel, a sérülések, a madridi keretben/hierarchiában betöltött pozíció, az árcédula és a 7-es mez okozta teher, a mindig kritikus szurkolótábor, az őt oly kimagasló klasszissá tevő szabadság elvétele a pályán és még millió egy apró dolog (edző személye, hozzáállása, támogatásának és bizalmának hiánya) - a felsoroltak egyvelege vezetett oda, hogy 32 évesen jobbnak látta befejezni.

Rettenetesen sajnálom őt, mert egy ilyen páratlan tehetségű labdarúgó a legtöbb ember fejében úgy marad meg, mint az évszázad egyik legnagyobb bukása, baklövése, lúzere, nevetség tárgya. A maradéknak - nekünk - viszont szerencsére úgy, mint a klubtörténet egyik, ha nem a legjobb játékosa, aki élvezettel játszott, és akit első pillanattól kezdve mindig öröm volt nézni - ki ne emlékezne a Wigan elleni bemutatkozására. Egy olyan szintet képviselő világklasszis legenda, amilyen nem tudom mikor fog legközelebb ennél a klubnál megfordulni, ha egyáltalán. Szerencsére az itteni búcsúja örökké emlékezetes marad. <3
6+8+5+4+1+1+2+1

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#232 Hozzászólás Szerző: fst200 »

:!:
kazomester írta: 2023. október 10., kedd 14:59
AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
:cry: Nem szeretem a legendázást, mert nevetségesen könnyen aggatják rá emberekre, de nálam is ott van a nagy 4es mögött. Messze a legjobb játékosunk volt amíg itt volt és élmény volt nézni. Remélem idővel kap vmi szerepet a klubnal.
Hamburger standot majd ő vezeti :D ennél komolyabb szerepet nem adnék neki :D

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#233 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2023. október 10., kedd 11:57
Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.
:cry: Nem szeretem a legendázást, mert nevetségesen könnyen aggatják rá emberekre, de nálam is ott van a nagy 4es mögött. Messze a legjobb játékosunk volt amíg itt volt és élmény volt nézni. Remélem idővel kap vmi szerepet a klubnal.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#234 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2023. október 10., kedd 11:15 Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
Sajnos az egyik legjobb üzletünk volt, hogy őt elengedtük. Valamint abban a 100 millában bőven bennevolt az ő úriembersége is, hogy nem rinyált, mint a két másik belga. Az én szememben egy legenda marad és most is, hambi-pocakkal, leépülve, bármikor elcserélném vakon bármelyik szélsőnkre.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#235 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hazard hivatalosan is bejelentette visszavonulását.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#236 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Cappy írta: 2023. október 8., vasárnap 8:12 Pulisic goljaval nyert tegnap a Milan, Giroud pedig kapuskent segitett az utolso percekben, volt egy fontos mentese is.
Ah, nagyon bírom azt a fazont :D a Milán ki is rakta a kapusok közé a hivatalos oldalon :D

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#237 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pulisic goljaval nyert tegnap a Milan, Giroud pedig kapuskent segitett az utolso percekben, volt egy fontos mentese is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#238 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 19:52
Traxver írta: 2023. szeptember 30., szombat 17:15 Na most már Havertzet is fellehet írni
Buntetobol :lol:

MU is hasonló mint mi, most is kikaptak, épp a palacetol, kemény
Pedig sokkal elorebb tartanak az időben. Naluk tipikusan bejott az ami itt is megy vagy menni fog. Ten haag jott, probalta az ajaxos stilust jatszatni, nem jottek az eredmenyek azonnal, ezert visszaállt bunkerba hozta a pontokat, meg kupa szereplest, nagy a boldogsag csak eppen stilusuk nincs es hosszutavon semmire se jo.

Iden ujra megprobalta, még tobb olyan jatekost kapott akit akart (Onana a hatulrol valo epikezeshez, Hojlund elöl mint erősebb alkatu csatar) es megint döcög még a jatek, több idő kéne de ugyse lesz neki, mar most ott van a kés a torkan, par rosszabb meccs aztab repül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#239 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. szeptember 30., szombat 19:52
Traxver írta: 2023. szeptember 30., szombat 17:15 Na most már Havertzet is fellehet írni
Buntetobol :lol:

MU is hasonló mint mi, most is kikaptak, épp a palacetol, kemény
Náluk még nagyobb a baj. Greenwood, Sancho és Antony száműzve, Martinez hosszú időre off. Utóbbi 3 játékos kb 260 milliót ér de Greenwood is baszott tehetséges volt.

Szerintem a Mu idén alulmúlja a tavalyi teljesítményünket.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#240 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Traxver írta: 2023. szeptember 30., szombat 17:15 Na most már Havertzet is fellehet írni
Buntetobol :lol:

MU is hasonló mint mi, most is kikaptak, épp a palacetol, kemény

Válasz küldése