Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6999
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#281 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Odoi jó nagy gólt vágott

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#282 Hozzászólás Szerző: broduer »

James Lee írta: 2023. szeptember 17., vasárnap 11:57 Annak idején nagyon a szívemhez nőtt Tuchel, de sokan azért hajlamosak elfelejteni, hogy a BL győzelem után milyen nyögvenyelősen sikerült a szuperkupa-győzelem, és a klubvilágbajnokság is hajszálon múlt, hogy nem lett teljes égés 2012-höz hasonlóan. Ezek pedig azért jóval a szankciók előtt voltak. Természetesen nem könnyítette meg a mester dolgát Lukaku viselkedése, a háború és a tulajdonosváltás ami végül valóban az igazságtalan menesztését eredményezte, de azért ne tegyünk úgy, hogy a német önfejűsége és nehéz természete rövid időn belül nem okozott volna problémákat amúgy is. Abra sosem a türelméről volt ismert, így ennek a történetnek amúgy is csúnya vége lett volna meglátásom szerint.
Én ugyan elfogult vagyok Tuchellel kapcsolatban, de azt nem lehet elvitatni tőle, hogy a körülményekhez képest jól kezelte a tulajváltás okozta feszkókat. Igazság szerint emberileg semmilyen gond nem volt vele itt. Nagyon szerette a csapatot és szeretett itt dolgozni, ezt többször is elmondta a kirúgása utáni interjúkban, sokként érte a menesztés...

Szakmai problémák persze voltak vele, de Guardiolán kívül kivel nincsenek problémák középtávon? Kevés képzettebb edző van nála jelenleg a világfutballban, hasonló kaliber sokáig nem fog ide leülni. Még annyira én sem (és szerintem igazán még senki sem) fogta fel, de röpke két év alatt felső középcsapat lettünk minden szempontból, ahol valószínűleg az lesz a "siker", ha a kövi három évben egyszer bejutunk a BL-be....

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1577
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#283 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Annak idején nagyon a szívemhez nőtt Tuchel, de sokan azért hajlamosak elfelejteni, hogy a BL győzelem után milyen nyögvenyelősen sikerült a szuperkupa-győzelem, és a klubvilágbajnokság is hajszálon múlt, hogy nem lett teljes égés 2012-höz hasonlóan. Ezek pedig azért jóval a szankciók előtt voltak. Természetesen nem könnyítette meg a mester dolgát Lukaku viselkedése, a háború és a tulajdonosváltás ami végül valóban az igazságtalan menesztését eredményezte, de azért ne tegyünk úgy, hogy a német önfejűsége és nehéz természete rövid időn belül nem okozott volna problémákat amúgy is. Abra sosem a türelméről volt ismert, így ennek a történetnek amúgy is csúnya vége lett volna meglátásom szerint.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 488
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#284 Hozzászólás Szerző: Izland »

Bandi írta: 2023. szeptember 16., szombat 19:54
Szabi írta: 2023. szeptember 16., szombat 18:22 Tuchel többet be ne tegye a lábát ide, épp elég volt, ahogy elindította a megcsillagozott BL-siker után a lejtőn a csapatot. Persze ez nem csak az ő számlájára írható, de vastagon benne van az ő keze is az azóta is tartó krízishelyzetben.
Mitől lenne benne a keze? A szankciók alatt elég nehéz helyzetben behozta a csapatot BL helyre (amiről 1 milliárd elköltött font után is csak álmodozunk), aztán az új szezonban 3 forduló után elküldték mert Boehly-ék akkor épp a Potter vonatra ültek fel. A jelenlegi helyzet egyedül az amcsik hozzá nem értése és eszetlen költekezése miatt alakult ki, jó hogy nem fogjuk rá Tuchel-re azt hogy hazai pályán nem tudunk megverni egy Nottingham-et :D
+1.
Ebben egyetértek veled. A lejtmenetért a tulajok tehetőek felelőssé.

Amit én Tuchelnek nem tudok megbocsátani, hogy mind Abraham, mind Werner leépítése/elküldése az ő lelkén szárad.
De összességében rohadt nagy hiba volt a szezon elején elküldeni Tuchelt. Pedig nézhetetlen játékunk volt már egyre inkább vele is, de hiszem, hogy hullámvölgy volt csak..de ami ő utána van, az a szakadék mélye.
Nálam Pochettino AVB kategória, de remélem, hogy rám cáfol az élet.

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#285 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta: 2023. szeptember 16., szombat 18:22 Tuchel többet be ne tegye a lábát ide, épp elég volt, ahogy elindította a megcsillagozott BL-siker után a lejtőn a csapatot. Persze ez nem csak az ő számlájára írható, de vastagon benne van az ő keze is az azóta is tartó krízishelyzetben.
Mitől lenne benne a keze? A szankciók alatt elég nehéz helyzetben behozta a csapatot BL helyre (amiről 1 milliárd elköltött font után is csak álmodozunk), aztán az új szezonban 3 forduló után elküldték mert Boehly-ék akkor épp a Potter vonatra ültek fel. A jelenlegi helyzet egyedül az amcsik hozzá nem értése és eszetlen költekezése miatt alakult ki, jó hogy nem fogjuk rá Tuchel-re azt hogy hazai pályán nem tudunk megverni egy Nottingham-et :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#286 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Mindig Conte volt megbélyegezve, hogy mennyire egy balhés alak. Hát ez a pszichopata fazon semmivel sem egyszerűbb eset, csak talán nincs akkora pofája, mint az olasznak.

Pochettinót szeretik a játékosok, kivétel nélkül mindenki kiemeli az interjúkban, hogy mennyit jelent számukra az, hogy nem csak játékosként tekint rájuk, hanem emberként, meghallgatja őket pályán kívüli dolgokat illetően is. Korábban ilyeneket egyik edzőnkről se nagyon nyilatkoztak az aktuálisan itt játszók. Pusztán ettől persze nem fogunk meccseket nyerni, de jó alap lehet, hogy az öltözőben rendben vannak a dolgok.

Tuchel többet be ne tegye a lábát ide, épp elég volt, ahogy elindította a megcsillagozott BL-siker után a lejtőn a csapatot. Persze ez nem csak az ő számlájára írható, de vastagon benne van az ő keze is az azóta is tartó krízishelyzetben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1703
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#287 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dízel írta: 2023. szeptember 16., szombat 17:29 Tuchel es a bayern vezetoseg osszebalhezott, folyamatos a harc kozottuk az atigazolasok miatt.
Ha telig ugyan ezt a 8 vedos szart kell nezni es nem lesz javulas johet vissza. :)
100 milliót fizettek hiányposztra a többin világklasszisok mit akar?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#288 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta: 2023. szeptember 16., szombat 17:33
Dízel írta: 2023. szeptember 16., szombat 17:29 Tuchel es a bayern vezetoseg osszebalhezott, folyamatos a harc kozottuk az atigazolasok miatt.
Ha telig ugyan ezt a 8 vedos szart kell nezni es nem lesz javulas johet vissza. :)
Hogy aztán itt balhezzon össze a vezetőkkel? Mondjuk megnezem Mudrykot meg Madueket wing backben (nem).

Most nezheted chilwellt LW-be. :)
Nem tudom melyik a rosszabb.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3205
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#289 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dízel írta: 2023. szeptember 16., szombat 17:29 Tuchel es a bayern vezetoseg osszebalhezott, folyamatos a harc kozottuk az atigazolasok miatt.
Ha telig ugyan ezt a 8 vedos szart kell nezni es nem lesz javulas johet vissza. :)
Bár nem hiszem, hogy lenne realitása de ő az az edző, akiért bárkit bármikor felállítanék.
211! NEW RECORD!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#290 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta: 2023. szeptember 16., szombat 17:29 Tuchel es a bayern vezetoseg osszebalhezott, folyamatos a harc kozottuk az atigazolasok miatt.
Ha telig ugyan ezt a 8 vedos szart kell nezni es nem lesz javulas johet vissza. :)
Hogy aztán itt balhezzon össze a vezetőkkel? Mondjuk megnezem Mudrykot meg Madueket wing backben (nem).

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#291 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tuchel es a bayern vezetoseg osszebalhezott, folyamatos a harc kozottuk az atigazolasok miatt.
Ha telig ugyan ezt a 8 vedos szart kell nezni es nem lesz javulas johet vissza. :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6999
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#292 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2023. szeptember 11., hétfő 23:32 Megnéztem ma a teljes meccset, hát esküszöm, hogy az eredmény és a gólszerzők tudatában is jobban szórakoztam, jobban lekötött ez a lightos tempójú 60 perc, mint bármelyik 90 az elmúlt nem is tudom hány évben. Ezeket a játékosokat tényleg lehetett szeretni, tényleg legendák szinte egytől egyig. Ramires brazil létére lehet egy cselt nem csinált meg soha, de bármikor szívesebben nézném mai szemmel is, mint pl. Maduekét, amint elbotlik a nagy trükközgetések közben a saját lábában.

A Cahill-Terry páros pedig olyan volt, mintha még múlt héten is együtt kezdtek volna a PL-ben, hihetetlen összhang, fegyelem, stabilitás. Túlzás nélkül mondom, hogy szerintem LeagueOne szinten mai napig eljátszhatnának egymás mellett, gyors emberekkel körülöttük. Persze Cahill esetében ez nem meglepő, mert még csak pár hónapja vonult vissza, de itt magára a kettejük közti kémiára gondolok elsősorban.
Mikel meg talán hozzánk is beférne néha :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6289
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#293 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megnéztem ma a teljes meccset, hát esküszöm, hogy az eredmény és a gólszerzők tudatában is jobban szórakoztam, jobban lekötött ez a lightos tempójú 60 perc, mint bármelyik 90 az elmúlt nem is tudom hány évben. Ezeket a játékosokat tényleg lehetett szeretni, tényleg legendák szinte egytől egyig. Ramires brazil létére lehet egy cselt nem csinált meg soha, de bármikor szívesebben nézném mai szemmel is, mint pl. Maduekét, amint elbotlik a nagy trükközgetések közben a saját lábában.

A Cahill-Terry páros pedig olyan volt, mintha még múlt héten is együtt kezdtek volna a PL-ben, hihetetlen összhang, fegyelem, stabilitás. Túlzás nélkül mondom, hogy szerintem LeagueOne szinten mai napig eljátszhatnának egymás mellett, gyors emberekkel körülöttük. Persze Cahill esetében ez nem meglepő, mert még csak pár hónapja vonult vissza, de itt magára a kettejük közti kémiára gondolok elsősorban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#294 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Dante írta: 2023. szeptember 11., hétfő 11:43
flatley09 írta: 2023. szeptember 11., hétfő 9:28Cech is ott volt a pályán. Én az ő esetében sem gondoltam, hogy a távozás jó szájízzel történt.
Biztosan lemaradtál róla, Cech az Abra-éra utolsó éveiben a technikai igazgató pozíció itteni megfelelőjét töltötte be. Előtte is a klub alkalmazásában volt.
:) Nem maradtam le. Arra céloztam, hogy ezt a technikai igazgató poíciót hagya ott amikor jöttek az amerikaiak, csakúgy mint, Marina. Nekem ezek a távozások nem tűntek úgy, hogy önként történtek volna. Inkább, hogy nem tudtak együtt dolgozni.

cech19960320
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#295 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2023. szeptember 11., hétfő 11:43
flatley09 írta: 2023. szeptember 11., hétfő 9:28Cech is ott volt a pályán. Én az ő esetében sem gondoltam, hogy a távozás jó szájízzel történt.
Biztosan lemaradtál róla, Cech az Abra-éra utolsó éveiben a technikai igazgató pozíció itteni megfelelőjét töltötte be. Előtte is a klub alkalmazásában volt.
Nála nem volt gond…
Még játszani akart de itt már padozott volna.
Londont viszont nem akarta elhagyni, így kérte, hogy engedjük el az Arsenalhoz, ami megtörtént :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6484
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#296 Hozzászólás Szerző: Dante »

flatley09 írta: 2023. szeptember 11., hétfő 9:28Cech is ott volt a pályán. Én az ő esetében sem gondoltam, hogy a távozás jó szájízzel történt.
Biztosan lemaradtál róla, Cech az Abra-éra utolsó éveiben a technikai igazgató pozíció itteni megfelelőjét töltötte be. Előtte is a klub alkalmazásában volt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#297 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2023. szeptember 11., hétfő 1:59 Lehet tudni, hogy Drogba vagy Lampard miért nem volt jelen? :roll:
Nem kell sokat belelatni, reszben mar mas utakon jarnak.
Lehet jovore ha lesz hasonlo mar ott lesznek a csapatban.
Drogba nagyon sokat tett es tesz az afrikai foci es nepert, lehet nem ez a meccs volt elete celja.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 849
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#298 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. szeptember 11., hétfő 1:59 Lehet tudni, hogy Drogba vagy Lampard miért nem volt jelen? :roll:
Jó kérdés...én is meglepődtem rajta.
Gondolom az ilyen meccseken való részvétel nagyrészt elérhetőségen múlik.
Kissé fura volt látni Chelea Legends csapatban Bertrandot - még ha BL-t is nyert meg saját nevelés - Ashley Cole meg sehol.
De amúgy Hazard is nyugodtan jövetett volna. Jelenlegi státusza kb megyegyezik Bertand-dal.
J. Cole sem volt seheol...de ahogy emlékszem ő másik gála meccset játszott pár nappal korábban.

Amúgy páran korábban meglepődtek Malouda-n - teljes joggal - de Cech is ott volt a pályán. Én az ő esetében sem gondoltam, hogy a távozás jó szájízzel történt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#299 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Lehet tudni, hogy Drogba vagy Lampard miért nem volt jelen? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#300 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

Dízel írta: 2023. szeptember 10., vasárnap 15:59 Ha lett volna partnerem én mentem is volna. Tuti lehetett volna terryekkel képet csinalni valahogy. :D

Összefoglaló:
https://www.youtube.com/watch?v=60NSCKwZj-c

Milyen nevek az oldalunkon.. :cry:
Jó volt újra olyan játékosokat látni Chelsea mezben, akik tényleg szerethetőek voltak. Még Kalou tipikus elkaluzott ziccere is megmosolyogtatott... :roll:

Válasz küldése