Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#321 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 16., szerda 19:03 Veletlenul szembe jott velem ez a video, elkapott a nosztalgia, sok szep emlek elenevedett fel bennem.

https://youtu.be/4QuZr3J9KJA

Kinek hianyzik? Az elso itteni idoszaka szerintem pazar volt, es nagyon ritka az ilyen technikas CB.
Szerintem a Conte-nal a bajnoksagot nyert szezonban volt a csucson. Abban a rendszerben leghatso emberkent oriasi tanar volt, gyakorlatilag vegig olvasta a jatekot es alig lehetett rajta atmenni.

Epp ezert emberfogasnal (4 vedonel) mar nem volt annyira megbizhato, meg szertelen volt nagyon a pali. Diego Costa-hoz hasonlo, csak hatul. Pont abban a szezonban mindketten megbizhatoak voltak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#322 Hozzászólás Szerző: broduer »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 16., szerda 19:03 Veletlenul szembe jott velem ez a video, elkapott a nosztalgia, sok szep emlek elenevedett fel bennem.

https://youtu.be/4QuZr3J9KJA

Kinek hianyzik? Az elso itteni idoszaka szerintem pazar volt, es nagyon ritka az ilyen technikas CB.
Voltak szép pillanatai (Mu elleni gólok hatalmasak voltak), de összességében túl sokat bohóckodott, agyatlankodott. Hasonló volt az ember érzése, mint ami Zoumánál volt (nyilván Luiz magasabb szinten) : a látványos mentései, szerelései mind a saját helyezkedési/ játékolvasási hibáinak a korrigálásai voltak. Plusz azért a vége felé az emberi oldala is eléggé megkérdőjeleződött.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#323 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 16., szerda 19:03 Veletlenul szembe jott velem ez a video, elkapott a nosztalgia, sok szep emlek elenevedett fel bennem.

https://youtu.be/4QuZr3J9KJA

Kinek hianyzik? Az elso itteni idoszaka szerintem pazar volt, es nagyon ritka az ilyen technikas CB.
tényleg jó volt , de így nem tudom miért de jobban megvan bennem a psg -s gólja , vagy a hóbortosságából eredő bepakott gólok :D nekem Rüdi hiányzik mai napig ,az aktívak közül

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#324 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amazing24 írta: 2023. augusztus 16., szerda 19:03 Veletlenul szembe jott velem ez a video, elkapott a nosztalgia, sok szep emlek elenevedett fel bennem.

https://youtu.be/4QuZr3J9KJA

Kinek hianyzik? Az elso itteni idoszaka szerintem pazar volt, es nagyon ritka az ilyen technikas CB.
Szerintem végigjátszotta a karrierjét egy olyan poszton ami nem igazán neki való. VKPnak született.

Amúgy szerintem mint CB átlagos volt, de a technikai tudásával eladta magát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#325 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Veletlenul szembe jott velem ez a video, elkapott a nosztalgia, sok szep emlek elenevedett fel bennem.

https://youtu.be/4QuZr3J9KJA

Kinek hianyzik? Az elso itteni idoszaka szerintem pazar volt, es nagyon ritka az ilyen technikas CB.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#326 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Bandi írta: 2023. augusztus 10., csütörtök 15:11
Pityee írta: 2023. augusztus 10., csütörtök 14:43 Kürtös ugyanolyan sérülést szenvedett mint Nkunku. Operálni fogják, a Madrid szarba került kapusposzton. Kiváncsi leszek kit fognak tudni elmozditani ilyen gyorsan.
Nkunku “csak” MCL, Courtois ACL sérülést szenvedett, az a rosszabb, minimum 6 hónap, de könnyen lehet hogy ugrott a szezonja. Navas-t és Bono-t írják első körben, valószínűleg kölcsönben gondolkodnak. Kepa esetleg? :D
De Gea?

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#327 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2023. augusztus 10., csütörtök 14:43 Kürtös ugyanolyan sérülést szenvedett mint Nkunku. Operálni fogják, a Madrid szarba került kapusposzton. Kiváncsi leszek kit fognak tudni elmozditani ilyen gyorsan.
Nkunku “csak” MCL, Courtois ACL sérülést szenvedett, az a rosszabb, minimum 6 hónap, de könnyen lehet hogy ugrott a szezonja. Navas-t és Bono-t írják első körben, valószínűleg kölcsönben gondolkodnak. Kepa esetleg? :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#328 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kürtös ugyanolyan sérülést szenvedett mint Nkunku. Operálni fogják, a Madrid szarba került kapusposzton. Kiváncsi leszek kit fognak tudni elmozditani ilyen gyorsan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#329 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Havertz teljes mertekben arsenal kompatibilis.
Neki passzokat, kulcspasszokat kell osztogatnia.
A nemeteknel eleg sok golt lott es nem csak ilyen bepoccintos golokat, nyilvan az egy gyikszar bajnoksag, de akkor is fura mennyire impotens most a kapu elott.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#330 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. augusztus 7., hétfő 9:52
Pityee írta: 2023. augusztus 6., vasárnap 23:21 “He was unlucky not to score but he was very physical when he needed to be, so I was very pleased with him”.
Ha lenne annyi ujjam, hogy összeszámoljam, ezt hányszor mondta el Tuchel és Potter együttvéve egy-egy meccs után... :D

Magyarul "a kapu előtt szokásához híven ritka nagy balf@sz volt, de a mezőnymunkájával és a küzdőszellemével nagyon elégedett vagyok".

Itt se volt kevés helyzete, még a tavalyi botrányos szezonban sem, az Arsenalban nyilván még több lesz neki, így értelemszerűen esélyes, hogy több gólt is fog rúgni. Viszont konkurenciája is lesz, nem úgy, mint nálunk volt, ott nem fog beleférni zsinórban 4-5 rossz meccs.

Nagyon szép összeget kaptunk érte, van itt helyette azóta egy Nkunku-Jackson páros, szerintem nem érdemes keseregni egy olyan játékos miatt, akinek 3 teljes szezon sem volt elég a bizonyításra.
Félreértés ne essen, én nem siránkozok utána. Nem volt a szivem csücske :D De szerintem még viszonylag fiatal és nem volt ő olyan rossz játékos mint amilyen gyorsan túl lett rajta adva. Mondjuk Nkunku jobb az tény, de ha ilyen sérülékeny lesz, akkor többet lesz a kórházi ágyon ő is, mint a pályán. Szóval sokra nem megyünk vele.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#331 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta: 2023. augusztus 6., vasárnap 23:21 “He was unlucky not to score but he was very physical when he needed to be, so I was very pleased with him”.
Ha lenne annyi ujjam, hogy összeszámoljam, ezt hányszor mondta el Tuchel és Potter együttvéve egy-egy meccs után... :D

Magyarul "a kapu előtt szokásához híven ritka nagy balf@sz volt, de a mezőnymunkájával és a küzdőszellemével nagyon elégedett vagyok".

Itt se volt kevés helyzete, még a tavalyi botrányos szezonban sem, az Arsenalban nyilván még több lesz neki, így értelemszerűen esélyes, hogy több gólt is fog rúgni. Viszont konkurenciája is lesz, nem úgy, mint nálunk volt, ott nem fog beleférni zsinórban 4-5 rossz meccs.

Nagyon szép összeget kaptunk érte, van itt helyette azóta egy Nkunku-Jackson páros, szerintem nem érdemes keseregni egy olyan játékos miatt, akinek 3 teljes szezon sem volt elég a bizonyításra.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#332 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Cappy írta: 2023. augusztus 7., hétfő 6:43 Ha a city ellen ilyen konnyen alakitottak ki ilyen helyzeteket, akkor a kisebb csapatok ellen Havertznek 4-5 alkalma is lehet golt szerezni. Ha jol megy megint az Arsenalnak, szerintem 20+ golos szezonja siman lehet. Na akkor meg majd rajtunk rohog mindneki.
Sokszor könnyebb egy nagy csapat ellen focizni, akinek ki van dolgozva a taktikája, mint egy olyan kis csapat ellen, aki töri a játékot és bunker focit játszik.
Tény, hogy jól össze lett rakva a Szarzi, de sok múlik azon, hogy a kis csapatok ellen, mit tudnak kezdeni.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#333 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ha a city ellen ilyen konnyen alakitottak ki ilyen helyzeteket, akkor a kisebb csapatok ellen Havertznek 4-5 alkalma is lehet golt szerezni. Ha jol megy megint az Arsenalnak, szerintem 20+ golos szezonja siman lehet. Na akkor meg majd rajtunk rohog mindneki.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#334 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. augusztus 6., vasárnap 23:21 Mikel Arteta: “Havertz was superb, the way he pressed and how intelligent he is to try, understand certain spaces… the timing of it, also”.

“He was great and got in great positions. He was unlucky not to score but he was very physical when he needed to be, so I was very pleased with him”.

Arteta agyondicsérte Havertzet a mai angol szuperkupa döntő után. Sajnos jól jártak vele szerintem.
Kihagyott 2 ziccert, rajtuk nevet mindenki :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#335 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mikel Arteta: “Havertz was superb, the way he pressed and how intelligent he is to try, understand certain spaces… the timing of it, also”.

“He was great and got in great positions. He was unlucky not to score but he was very physical when he needed to be, so I was very pleased with him”.

Arteta agyondicsérte Havertzet a mai angol szuperkupa döntő után. Sajnos jól jártak vele szerintem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#336 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Dante írta: 2023. július 27., csütörtök 18:07
s-h-i-n-e.com írta: 2023. július 27., csütörtök 17:49 Én nem azon "csodálkoztam", hogy pl. Livramento vagy Lamptey "soha nem nyerünk semmilyen kupát" típusú PL klubok kötelékébe tartoznak, hanem hogy TOP klubok gyakorlatilag egy kezdőcsapatnyi ex-CFC játékost "alkalmaznak"...
(Ezzel nem a klubokat szóltam le, csak jeleztem az irányt, hogy nem erre gondoltam.)
A legnagyobb döbbenet az lenne, ha Romeo bajnok is lenne a Barca-val... :)
Dante írta: 2023. július 27., csütörtök 10:57
A tavalyi PL kiírásban
Is a Chelsea akadémiája adta a legtöbb játékperccel rendelkező játékost. Szinte mindegyik csapatban van olyan, aki a klub kötelékébe tartozott pályafutása során.
A Barca-s ámokfutásra logikus magyarázatot nem érdemes keresni. Teljesen elborult a klubvezetés, olyanok kívülről, mintha egy nagyon idős ember a 18-20 évesek hétköznapjaihoz próbálna igazodni. Elcsábítják a szabaduszókat, azzal a céllal, hogy eladják őket, felépítenek, majd kisemmiznek saját játékosokat, közben meg az olyan örök ígéretekbe kapaszkodnak két kézzel, mint Dembelé, aki kb minden évben lejáró szerződéssel kezdi a nyarat, majd Xavi elmondja, hogy kedveli és a világ legjobbja, hogy maradjon és a következő nyáron elölről kezdhessék az egészet.
Romeu karrierjének a S'ton-os évek voltak a csúcspontja, most pedig elment levezetni a Barca-ba, Alonso-val. Csak Braithwaith hiányzik. Közben Pique, Busquets, Jordi Alba, Messi be lett áldozva.
A legdurvább hogy így is nyerik a bajnokságukat, mindent elmond ez a minőségéről.
Mélyebb elemzésbe nem mennék bele, de valóban egészen mellbevágó a Barca "átigazoláspolitikája"... :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#337 Hozzászólás Szerző: Dante »

s-h-i-n-e.com írta: 2023. július 27., csütörtök 17:49 Én nem azon "csodálkoztam", hogy pl. Livramento vagy Lamptey "soha nem nyerünk semmilyen kupát" típusú PL klubok kötelékébe tartoznak, hanem hogy TOP klubok gyakorlatilag egy kezdőcsapatnyi ex-CFC játékost "alkalmaznak"...
(Ezzel nem a klubokat szóltam le, csak jeleztem az irányt, hogy nem erre gondoltam.)
A legnagyobb döbbenet az lenne, ha Romeo bajnok is lenne a Barca-val... :)
Dante írta: 2023. július 27., csütörtök 10:57
s-h-i-n-e.com írta: 2023. július 27., csütörtök 8:09 Különös feeling-je van, hogy Christensen, Alonso, és Romeu játszik egy Havertz, és Jorginho fémjelezte csapat ellen…
Arsenal – Barca…
, de a Real Madrid – Milan is „meredek”. (Tomori, Loftus-Cheek, Giroud, Pulisic VS Courtois, Rüdiger)
A tavalyi PL kiírásban
Is a Chelsea akadémiája adta a legtöbb játékperccel rendelkező játékost. Szinte mindegyik csapatban van olyan, aki a klub kötelékébe tartozott pályafutása során.
A Barca-s ámokfutásra logikus magyarázatot nem érdemes keresni. Teljesen elborult a klubvezetés, olyanok kívülről, mintha egy nagyon idős ember a 18-20 évesek hétköznapjaihoz próbálna igazodni. Elcsábítják a szabaduszókat, azzal a céllal, hogy eladják őket, felépítenek, majd kisemmiznek saját játékosokat, közben meg az olyan örök ígéretekbe kapaszkodnak két kézzel, mint Dembelé, aki kb minden évben lejáró szerződéssel kezdi a nyarat, majd Xavi elmondja, hogy kedveli és a világ legjobbja, hogy maradjon és a következő nyáron elölről kezdhessék az egészet.
Romeu karrierjének a S'ton-os évek voltak a csúcspontja, most pedig elment levezetni a Barca-ba, Alonso-val. Csak Braithwaith hiányzik. Közben Pique, Busquets, Jordi Alba, Messi be lett áldozva.
A legdurvább hogy így is nyerik a bajnokságukat, mindent elmond ez a minőségéről.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#338 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Én nem azon "csodálkoztam", hogy pl. Livramento vagy Lamptey "soha nem nyerünk semmilyen kupát" típusú PL klubok kötelékébe tartoznak, hanem hogy TOP klubok gyakorlatilag egy kezdőcsapatnyi ex-CFC játékost "alkalmaznak"...
(Ezzel nem a klubokat szóltam le, csak jeleztem az irányt, hogy nem erre gondoltam.)
A legnagyobb döbbenet az lenne, ha Romeo bajnok is lenne a Barca-val... :)
Dante írta: 2023. július 27., csütörtök 10:57
s-h-i-n-e.com írta: 2023. július 27., csütörtök 8:09 Különös feeling-je van, hogy Christensen, Alonso, és Romeu játszik egy Havertz, és Jorginho fémjelezte csapat ellen…
Arsenal – Barca…
, de a Real Madrid – Milan is „meredek”. (Tomori, Loftus-Cheek, Giroud, Pulisic VS Courtois, Rüdiger)
A tavalyi PL kiírásban
Is a Chelsea akadémiája adta a legtöbb játékperccel rendelkező játékost. Szinte mindegyik csapatban van olyan, aki a klub kötelékébe tartozott pályafutása során.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#339 Hozzászólás Szerző: Dante »

s-h-i-n-e.com írta: 2023. július 27., csütörtök 8:09 Különös feeling-je van, hogy Christensen, Alonso, és Romeu játszik egy Havertz, és Jorginho fémjelezte csapat ellen…
Arsenal – Barca…
, de a Real Madrid – Milan is „meredek”. (Tomori, Loftus-Cheek, Giroud, Pulisic VS Courtois, Rüdiger)
A tavalyi PL kiírásban
Is a Chelsea akadémiája adta a legtöbb játékperccel rendelkező játékost. Szinte mindegyik csapatban van olyan, aki a klub kötelékébe tartozott pályafutása során.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#340 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Különös feeling-je van, hogy Christensen, Alonso, és Romeu játszik egy Havertz, és Jorginho fémjelezte csapat ellen…
Arsenal – Barca…
, de a Real Madrid – Milan is „meredek”. (Tomori, Loftus-Cheek, Giroud, Pulisic VS Courtois, Rüdiger)

Válasz küldése