Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#401 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2023. április 11., kedd 22:43
BlueBlood1993 írta: 2023. április 11., kedd 22:33 Nekem az a durva hogy két belső védő a két szélső miközben kb egy éve írtuk le hogy Pep kèrt két villámgyors szélső bekket (Walker, Cancelo) és így indult az építkezés (ja meg Zinchenko). Azóta vagy ott sincsenek vagy nem kezdenek.

És így iskolazza es rakja nagyon simán zsebre Tuchel Bayernjèt egyelőre.

Kíváncsi leszek hányan fogják felemlegetni a tulajoknak TT kinevezését és főleg Nagelsmann szezon közbeni elkuldeset ha kiesnek, márpedig az eddigiek alapján meccsben sincsenek a bajorok.

Szerk: közben 3-0, ez el is dőlt. Pep amúgy csak szerintem a valaha volt legjobb edző ever? Hihetetlen hogy már hányadik elit klubnál ránt össze egy halom sztárt. Barca, Bayern, City, utóbbinál immáron 7. ève van ott ami tudjuk hogy a mai modern fociban konkrétan csoda. Elmebeteg a pali...

Pep egy állat. Kellett neki idő mire összerakta a Cityt, de úgy összerakta, hogy azóta meg sem állnak. Lehet itt jönni, hogy könnyű mert van lóvé, de van a PSGnél is, Manunál is és a Chelseanél is, és ezzel mindent elmondtam.

Idő, türelem, bizalom, pénz, megfelelő emberek = ManCity

Ez, hogy szélső bekkek nélkül játszik úgy, hogy két közepesen gyors támadószélső rohangál fel -le egész meccsen, és még a 80. percben is letámadnak mint az állat mert nem elég a 3-0, közben minden támadásnál feljön egy center bekk aki érkezik az akciókra.... vaddisznók. 3 védővel játszanak de egy mindig felfut góltlőni:D wtf
Ehhez az is hozzátartozik, hogy Pep nem sok játékost tart meg hosszab ideig és sokszor meglepő módon ad el embereket akik egyébkén jól mentek alatta. Cancelo, Touré, Zinchenko, Sané, Sterling...és még soroklhatnánk.
Azt hiszem le is nyilatkozta, hogy kell a rotálás nem csak a kezdőben de a teljes keretben, hogy a csapat éhes maradjon a sikerre. Rendszeresen frissíti az állományt, van, hogy ifikkel, van, hogy igazolásokkal...úgy, hogy közben meg mindenki fogja a fejét, hogy hova igazolnak még pluszba abba a keretbe.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#402 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2023. április 11., kedd 22:39 Nekem is pep a top1. Brutális milyen reformokat képes évről-évre csinálni.
Benne keveredik a taktikai zsenialitás a szociális készségekkel és a keretmenedzseléssel. Sose rinyál, mindig megadja a tiszteletet, de mellette az egész kerete egy emberként áll mellette. Sose forulhatna elő nála egy Lukaku-ügy.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#403 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 11., kedd 22:33 Nekem az a durva hogy két belső védő a két szélső miközben kb egy éve írtuk le hogy Pep kèrt két villámgyors szélső bekket (Walker, Cancelo) és így indult az építkezés (ja meg Zinchenko). Azóta vagy ott sincsenek vagy nem kezdenek.

És így iskolazza es rakja nagyon simán zsebre Tuchel Bayernjèt egyelőre.

Kíváncsi leszek hányan fogják felemlegetni a tulajoknak TT kinevezését és főleg Nagelsmann szezon közbeni elkuldeset ha kiesnek, márpedig az eddigiek alapján meccsben sincsenek a bajorok.

Szerk: közben 3-0, ez el is dőlt. Pep amúgy csak szerintem a valaha volt legjobb edző ever? Hihetetlen hogy már hányadik elit klubnál ránt össze egy halom sztárt. Barca, Bayern, City, utóbbinál immáron 7. ève van ott ami tudjuk hogy a mai modern fociban konkrétan csoda. Elmebeteg a pali...

Pep egy állat. Kellett neki idő mire összerakta a Cityt, de úgy összerakta, hogy azóta meg sem állnak. Lehet itt jönni, hogy könnyű mert van lóvé, de van a PSGnél is, Manunál is és a Chelseanél is, és ezzel mindent elmondtam.

Idő, türelem, bizalom, pénz, megfelelő emberek = ManCity

Ez, hogy szélső bekkek nélkül játszik úgy, hogy két közepesen gyors támadószélső rohangál fel -le egész meccsen, és még a 80. percben is letámadnak mint az állat mert nem elég a 3-0, közben minden támadásnál feljön egy center bekk aki érkezik az akciókra.... vaddisznók. 3 védővel játszanak de egy mindig felfut góltlőni:D wtf
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#404 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nekem is pep a top1. Brutális milyen reformokat képes évről-évre csinálni.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#405 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nekem az a durva hogy két belső védő a két szélső miközben kb egy éve írtuk le hogy Pep kèrt két villámgyors szélső bekket (Walker, Cancelo) és így indult az építkezés (ja meg Zinchenko). Azóta vagy ott sincsenek vagy nem kezdenek.

És így iskolazza es rakja nagyon simán zsebre Tuchel Bayernjèt egyelőre.

Kíváncsi leszek hányan fogják felemlegetni a tulajoknak TT kinevezését és főleg Nagelsmann szezon közbeni elkuldeset ha kiesnek, márpedig az eddigiek alapján meccsben sincsenek a bajorok.

Szerk: közben 3-0, ez el is dőlt. Pep amúgy csak szerintem a valaha volt legjobb edző ever? Hihetetlen hogy már hányadik elit klubnál ránt össze egy halom sztárt. Barca, Bayern, City, utóbbinál immáron 7. ève van ott ami tudjuk hogy a mai modern fociban konkrétan csoda. Elmebeteg a pali...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#406 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. április 11., kedd 21:54 Amúgy nem tudom észrevette-e valaki, de Akéból a semmiből alap kezdőjátékos lett a citynél. Ráadásul elég beast módba is tolja minden meccsen.
Mi meg kaptunk helyett egy koulibalyt :D pedig már a személyes feltételekkel is megegyeztünk vele nyáron csak city nem engedte.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#407 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy nem tudom észrevette-e valaki, de Akéból a semmiből alap kezdőjátékos lett a citynél. Ráadásul elég beast módba is tolja minden meccsen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#408 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2023. április 10., hétfő 1:19 “Jose Mourinho's Roma side are now 3rd in Serie A, ahead of Milan and Inter.

They haven't finished in the top four since the 2017-18 season.”

Amennyiben a Romát is hosszú idő után újra felteszi a BL térképre, akkor azért el kell ismerni, hogy valamit csak tudhat a jó öreg Zsozé.
A védekezést nagyjából összerakta mióta 5 védővel játszanak, de az esetek nagy részében olyan nézhetetlen focit játszanak hogy fél óránál többet nem nagyon tudtam még megnézni egyhuzamban a meccseikből, különben eret vágtam volna, Dybala az egyetlen üde színfolt a csapatban.

Az a szerencséjük hogy a Milan és az Inter egész évben botladozik, plusz ugye a Juve pontlevonása is jól jött nekik, egyébként bőven előttük lennének.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#409 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Jose Mourinho's Roma side are now 3rd in Serie A, ahead of Milan and Inter.

They haven't finished in the top four since the 2017-18 season.”

Amennyiben a Romát is hosszú idő után újra felteszi a BL térképre, akkor azért el kell ismerni, hogy valamit csak tudhat a jó öreg Zsozé.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#410 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ma volt időm elolvasni Conte Spurinál töltött utolsó riportját. Őszintén szólva a média kellő képpen kifordította ezt (és nem Conte javára). A magyar riportok és fordítások még jobban félre vezetőek. Igazi kattintás vadász szemét munka.
Eléggé hosszú, így nem fogom se fordítani, se bemásolni, csak a linket. Mindenkinek ajánlom mert egyébként kegyetlen jó dolgokat mondott és nagyon együtt lehet vele érezni. Amit a mentalitásról és a játékosokról mondott, azt akár egy az egyben át lehetne vonatkoztatni hozzánk is.

https://archive.md/nQZuE

Mindez az interjú alatt a Sp*rs a top4-ben volt és egy 3-3-as döntetlent játszottak a Sotonnal. Conte amiatt volt kiakadva mert a 3-1 előnyüket adták le.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#411 Hozzászólás Szerző: fst200 »

almos írta: 2023. április 4., kedd 9:17
fst200 írta: 2023. április 3., hétfő 10:18 Terry:“I still wake up in the middle of the night sometimes and see the penalty I missed in the Champions League Final, I remember I scored a header from like 20 yards for England against America and I thought, why? Why that one and not the penalty?”
Jó lenne, ha tudná, hogy egy szurkoló sem hibáztatja ezért. Remélem tudja, hogy mi, szurkolók mindig mellette álltunk és állunk. Captain, Leader, Legend!
Igen, ez így van, nem gondoltam volna hogy még mindig nyomasztja ez a dolog, persze sajnos a 2012diadalnal piros miatt nem játszott, de azt hittem az valamit enyhített ezen a dolgon nála

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#412 Hozzászólás Szerző: almos »

fst200 írta: 2023. április 3., hétfő 10:18 Terry:“I still wake up in the middle of the night sometimes and see the penalty I missed in the Champions League Final, I remember I scored a header from like 20 yards for England against America and I thought, why? Why that one and not the penalty?”
Jó lenne, ha tudná, hogy egy szurkoló sem hibáztatja ezért. Remélem tudja, hogy mi, szurkolók mindig mellette álltunk és állunk. Captain, Leader, Legend!
LAMPARD#8

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#413 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudnék Luis Enrique ellen érvelni, talán csak annyit, hogy nem biztos, hogy a begyöpösödött labdatartós tikitaka az amit játszanunk kellene, mert az a spanyolok mániája.

Tud amúgy angolul?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#414 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

fst200 írta: 2023. április 3., hétfő 10:18 Terry:“I still wake up in the middle of the night sometimes and see the penalty I missed in the Champions League Final, I remember I scored a header from like 20 yards for England against America and I thought, why? Why that one and not the penalty?”
Egy nap remelem, hogy megnyugszik a lelke es edzokent elhozza BL serleget a Chelsea-nek. Nagyon megerdemelne.
211! NEW RECORD!

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#415 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Terry:“I still wake up in the middle of the night sometimes and see the penalty I missed in the Champions League Final, I remember I scored a header from like 20 yards for England against America and I thought, why? Why that one and not the penalty?”

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#416 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2023. március 31., péntek 15:19 Thomas Tuchel on getting sacked at Chelsea : “It was a shock. The meeting only lasted 3-5 minutes at 8 in the morning. We all thought we were on the right track and had more time to build”

“We had a good relationship with people there, I still have a lot of friends at Chelsea and that is not going to change”

@FabrizioRomano @iMiaSanMia
Szívszorító sorok, azóta is hiányzik, pláne mióta Potterről kiderült, hogy Brighton a szintje. Akkor azt gondoltam, hogy lefőtt neki a kávé, kín volt az az utolsó horvátok elleni meccse, de azóta Potter még azt is képes volt alulmúlni. Ekkora türelemmel és ilyen kerettel TT már szárnyalna...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#417 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thomas Tuchel on getting sacked at Chelsea : “It was a shock. The meeting only lasted 3-5 minutes at 8 in the morning. We all thought we were on the right track and had more time to build”

“We had a good relationship with people there, I still have a lot of friends at Chelsea and that is not going to change”

@FabrizioRomano @iMiaSanMia

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#418 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azért nem semmi, hogy egy nosztalgia topicból másfél pillanat alatt Potter baszogatósarkot tudtok nyitni :lol: Ahogy az történik a PL, BL, kiskutyafasza topicokban is.
Lehetne egy szeglete a fórumnak, ahol a más véleménnyel rendelkező szurkolóknak nem a fröcsögő szájú pocskondiázást kell állandóan olvasnia?

Jó lett volna Contét kicsit jobban kivesézni, mert bőven van mit megbeszélni vele kapcsolatban, de kár az energiáért és az időért ezek után.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#419 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. március 27., hétfő 17:28
emsanya írta: 2023. március 27., hétfő 16:51
Bandi írta: 2023. március 27., hétfő 15:36
Komoly elvárása meg szerintem nem sok embernek volt, de azért alapból nem volt olyan vészesen szar a keretünk (Tuchel BL-t nyert ezekkel a játékosokkal) plusz igazoltunk is, tehát azért valamilyen minimális szintet nem ártott volna megugrani de ez nem igazán jött össze. Lehet takarózni a hosszútávú projekttel meg a sok sérülttel, de fél év után szerintem jogos elvárás valamilyen javulást elvárni, de 1-2 kósza győzelmen kívül én nem látok ilyet.
De az a fél év is olyan hogy volt egy atigazolasi ablak, ahol annyi uj jatekos erkezett, ami eddig a futball tortenelemben soha (pénzben biztosan, de a jatekosok szama is nagy volt). Es mindezt ugy, hogy maradt egy rakat jatekos aki biztos tavozni fog. Szerintem ezt is figyelembe kell venni. Az biztos hogy minosegi jatekosok jöttek, de nekik is idő kell, ez nem fifa. Raadasul mas ligakbol, 20-22 eves jatekosok nem fognak egyszerre mind beilleszkedni. Az ev közbeni VB-ről nem is beszelve, az az időszak se sokat segitett a csapat epitesben.

Mindenkepp erdemes megvarni a nyarat es a lepucolt kerettel megnezni a felkeszulest, aztan a heti 1 meccs is jol fog jönni (nem lesz europai kupa meccs) , lesz idő épitgetni.
Öcsém mintha egy szarzenál fórumon lennénk :D Szóról-szóra ezt irogatták szezonon keresztül. Meg kb. ez is volt a maximum elvárásuk, mióta közük nincs a BL-hez. Ne csináljunk már úgy, mintha jót tenne egy ilyen top csapatnak mint a Chelsea egy vagy kitudja mennyi BL nélküli szezon.
Sanya szerintem egy szezonra gondolt. Én annak a híve vagyok, ha az El helyett nem érjük el akkor már a konferencia liga helyre se érjünk el inkább, mert az nagyon ciki lenne, ha megnyernénk is rajtunk nevetnének, ha meg kiesünk akkor meg pláne. Plusz anyagi vonzata se nagyon van. Hátha tolunk egy olyan szezont, mint amikor Conte bajnok lett. De én inkább úgy érzem, ha Nagelsmann pletykák felerősödnek Spursel akkor lépni fognak Boehlyék.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#420 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. március 27., hétfő 16:51
Bandi írta: 2023. március 27., hétfő 15:36
cech19960320 írta: 2023. március 27., hétfő 13:28 Teljesen függetlenül attól, hogy ki melyik edzőt tartja alkalmasnak vagy nem alkalmasnak, engem leginkább az zavar, hogy néhányan (nem csak itt a fórumon) úgy követelik a jobbnál jobb eredményeket, hogy a szezon előtt még a csapat megmaradása is kérdőjeles volt, és azok közt a körülmények közt elég esélyes volt a szezon előtt, hogy a top10 is necces lesz... Ezt a szezont már a kezdete előtt el kellett engedni szerintem, és csak kizárólag hosszú távon szabadott gondolkodni..

Az, hogy ezt milyen edzővel és milyen kerettel kellene, és hogyan, az már más tészta, és természetes, hogy mindenkinek megvan a véleménye.
Komoly elvárása meg szerintem nem sok embernek volt, de azért alapból nem volt olyan vészesen szar a keretünk (Tuchel BL-t nyert ezekkel a játékosokkal) plusz igazoltunk is, tehát azért valamilyen minimális szintet nem ártott volna megugrani de ez nem igazán jött össze. Lehet takarózni a hosszútávú projekttel meg a sok sérülttel, de fél év után szerintem jogos elvárás valamilyen javulást elvárni, de 1-2 kósza győzelmen kívül én nem látok ilyet.
De az a fél év is olyan hogy volt egy atigazolasi ablak, ahol annyi uj jatekos erkezett, ami eddig a futball tortenelemben soha (pénzben biztosan, de a jatekosok szama is nagy volt). Es mindezt ugy, hogy maradt egy rakat jatekos aki biztos tavozni fog. Szerintem ezt is figyelembe kell venni. Az biztos hogy minosegi jatekosok jöttek, de nekik is idő kell, ez nem fifa. Raadasul mas ligakbol, 20-22 eves jatekosok nem fognak egyszerre mind beilleszkedni. Az ev közbeni VB-ről nem is beszelve, az az időszak se sokat segitett a csapat epitesben.

Mindenkepp erdemes megvarni a nyarat es a lepucolt kerettel megnezni a felkeszulest, aztan a heti 1 meccs is jol fog jönni (nem lesz europai kupa meccs) , lesz idő épitgetni.
Öcsém mintha egy szarzenál fórumon lennénk :D Szóról-szóra ezt irogatták szezonon keresztül. Meg kb. ez is volt a maximum elvárásuk, mióta közük nincs a BL-hez. Ne csináljunk már úgy, mintha jót tenne egy ilyen top csapatnak mint a Chelsea egy vagy kitudja mennyi BL nélküli szezon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése