Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#461 Hozzászólás Szerző: Crap »

Traxver írta: 2023. március 27., hétfő 0:20 Conte távozott is mondjuk ilyen nyilatkozat után nem csoda
Sajnálom Contet, mert remek edző és ez a tulajokkal való összebalhézás is egy kicsit nekem mindig sántít, mert előtte azért rendszerint kibasznak vele.
Juve - Elkezdenek bundázni a tulajok

Chelsea - Jóváhagyása nélkül eladták alóla Maticot és pótolták Drinkwaterrel az utolsó pillanatban, Costat pótolták Morataval és úgy amblock a bajnokság megnyerése után igazából 0 igazolással erősítettük a csapatot, így a sorozat terhelés miatt télre ki is purcant az egész keret. A fél csapat elakar húzni a Realba vagy a Barcaba és senkivel se tudunk hosszabítani. Ettől függetlenül az FA Kupát, így is behúzta a 2. évében.

Inter - Bajnokságot nyer, erre eladják alóla a 3-4 legjobb játékosát pénzügyi okokból és kb. 0 erősítést kap cserébe.

Sp*rs - Az egyetlen hely, ahol őt tudom okolni, márpedig csak azért mert elvállalta ezt a lehetetlen projektet, egy évek óta forintoskodó, szar tulajjal.
Mindenki tudja, hogy halál középszerű az a csapat. Mégis Mou-tól a 10. helyről átvéve behozta őket a top4-be sokkal erősebb csapatok mellet + idén is ott vannak a top4-ben, miközben a megmaradt 3 sztárjukból kettő szinte már teljesen kiégett.

A média kifakadásai persze nem a legprofibbak és ezeket nem így kell rendezni, de egyszer az életben ha éppen nem az aktuálisan legidiótább vezetőséggel rendelkező klubbot fogná ki, szerintem belőle se jönnének elő ezek a dolgok.

Edit.: Bár, hogy őszinte legyek, ha Klopp, Guardiola , Tuchellel történnek hasonló dolgok, ugyanígy reagáltak volna ők is ebben biztos vagyok...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#462 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Conte távozott is mondjuk ilyen nyilatkozat után nem csoda

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#463 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Köztünk szólva csodálkozom, hogy perel...
Azt hittem, hogy egyesével levadásszák az összes "senkiházi trógert", akik úgy gondolták, hogy minden következmény nélkül kib/sz6nak vele… 😉
(az ilyen arcok állítólag szeretnek hajszárítóval fürdeni) 😉

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#464 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Egyertelmuen jogtalan volt amit vele csinaltak, ellenben ez a jelenlegi helyzet a vilagban nem hogy keresne a megoldast, egyre rosszabb lesz a szitu. A pereskedesnek sem tudom vegulis mi ertelme, ez jobb mar nem lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#465 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta: 2023. március 23., csütörtök 7:59
Amazing24 írta: 2023. március 22., szerda 19:27 The Wall Street Journal szerint Abramovich pert inditott minden szankcio ellen amit a brit koronafuggoseg teruleten jegyeztek be ellenne.

Portugal allampolgarkent pedig az unios szankciokkal szemben inditott pert.

Elegge az elejen jar ugy, de mar most kiderult, hogy a Jersey szigeteken, ami az UK-hez tartozik, tobb dokumentumot is hamisitottak Abramovichal szemben. A birosag karteritesre es bocsanatkeresre kotelezte a Jersey szigeteki rendorseget, es minden szankciot torolt Abraval szemben.

A Chelsea eladasa korul (is) rengeteg kerdojel es zavaros sztori van, amiben jelenleg mar hivatalos nyomozas kezdodott, hiszen tobb milliard fontrol nem tudni, hogy kihez kerult.

Tervezek irni egy hosszabb osszefoglalot az ugyrol, amint az idom engedi.
Koszonjuk elore is!! :!: :)
Harcolj Abrapapa!! Vedd vissza a klubbod! :lol:
Az durva lenne, ha olyan szinten szétperelne mindenkit, hogy a végén még azt is bebizonyítaná, hogy bóléék hamis papírokkal vették meg a klubbot és visszakerülne hozzá :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#466 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta: 2023. március 22., szerda 19:27 The Wall Street Journal szerint Abramovich pert inditott minden szankcio ellen amit a brit koronafuggoseg teruleten jegyeztek be ellenne.

Portugal allampolgarkent pedig az unios szankciokkal szemben inditott pert.

Elegge az elejen jar ugy, de mar most kiderult, hogy a Jersey szigeteken, ami az UK-hez tartozik, tobb dokumentumot is hamisitottak Abramovichal szemben. A birosag karteritesre es bocsanatkeresre kotelezte a Jersey szigeteki rendorseget, es minden szankciot torolt Abraval szemben.

A Chelsea eladasa korul (is) rengeteg kerdojel es zavaros sztori van, amiben jelenleg mar hivatalos nyomozas kezdodott, hiszen tobb milliard fontrol nem tudni, hogy kihez kerult.

Tervezek irni egy hosszabb osszefoglalot az ugyrol, amint az idom engedi.
Koszonjuk elore is!! :!: :)
Harcolj Abrapapa!! Vedd vissza a klubbod! :lol:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3544
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#467 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Amazing24 írta: 2023. március 22., szerda 19:27 The Wall Street Journal szerint Abramovich pert inditott minden szankcio ellen amit a brit koronafuggoseg teruleten jegyeztek be ellenne.

Portugal allampolgarkent pedig az unios szankciokkal szemben inditott pert.

Elegge az elejen jar ugy, de mar most kiderult, hogy a Jersey szigeteken, ami az UK-hez tartozik, tobb dokumentumot is hamisitottak Abramovichal szemben. A birosag karteritesre es bocsanatkeresre kotelezte a Jersey szigeteki rendorseget, es minden szankciot torolt Abraval szemben.

A Chelsea eladasa korul (is) rengeteg kerdojel es zavaros sztori van, amiben jelenleg mar hivatalos nyomozas kezdodott, hiszen tobb milliard fontrol nem tudni, hogy kihez kerult.

Tervezek irni egy hosszabb osszefoglalot az ugyrol, amint az idom engedi.
Jól teszi, nevetséges volt amit műveltek vele. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#468 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

The Wall Street Journal szerint Abramovich pert inditott minden szankcio ellen amit a brit koronafuggoseg teruleten jegyeztek be ellenne.

Portugal allampolgarkent pedig az unios szankciokkal szemben inditott pert.

Elegge az elejen jar ugy, de mar most kiderult, hogy a Jersey szigeteken, ami az UK-hez tartozik, tobb dokumentumot is hamisitottak Abramovichal szemben. A birosag karteritesre es bocsanatkeresre kotelezte a Jersey szigeteki rendorseget, es minden szankciot torolt Abraval szemben.

A Chelsea eladasa korul (is) rengeteg kerdojel es zavaros sztori van, amiben jelenleg mar hivatalos nyomozas kezdodott, hiszen tobb milliard fontrol nem tudni, hogy kihez kerult.

Tervezek irni egy hosszabb osszefoglalot az ugyrol, amint az idom engedi.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#469 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: 2023. március 21., kedd 22:34
Pityee írta: 2023. március 21., kedd 20:53
Szabi írta: 2023. március 21., kedd 16:35 Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
+1

Egyik kedvenc edzőm volt Carlo mellett. Bármikor csomagban küldeném érte pottert, ha lenne bármi esélye annak hogy visszatérjen ide. Persze tudom, jönnek mindjárt a kommentek, hogy egy évig lenne csak itt, összeveszne a vezetőséggel. De bánom is én ha összeveszne velük, érte még az új tulajokat is azonnal odaadnám. Nem véletlen, ahogy a szurkolóktól nem egyszer teli hangon zúgott az Antonio-Antonio rigmus. De azt sem felejtem el sose, ahogy beugrott a közönség közé egy-egy győztes gól után. Pottert sosem fogják éltetni a szurkolóink, ebben biztos vagyok.

Ahogy Dízel említette, benne minden megvan ami a jelenlegi játékosok fegyelmezéséhez szükséges. Kihozza a Moses kaliberű középszerekből is a 150%-ot és ha kell valagba rúg bárkit a keretből. Pontosan egy ilyen edző hiányzik nekünk. Neki kellett volna szabad kezet adni egy tulajnak nálunk, az biztos hogy kisöpörte volna a sok semmirekellőt aki nem izzad vért a pályán. Bár elhiszem, hogy a tulajoknak jobban megfelel a mindenre bólogató pottermókus, aki tapsikolásban jeles.
Azert Potter meg Conte kozott van egy arany kozeput egyik sem jo szerintem. Az sem veletlen, hogy Contet nem alkalmazzak igazan elit csapatoknal, el tudnad kepzelni, hogy nekimegy egy Florentino Pereznek a mediaban?
Jo edzo, jo volt latni amikor beugrott a nezok koze unnepelni stb, de tenyleg nem lehet ra szamitani 2 szezonnal tovabb, ha nem mennek jol a dolgok megbolondul es tobbet art, mint hasznal. Amit emlitetek, hogy kemeny kezu meg kiveri mindenkibol a sz.rt ez a mai vilagban mar nem mukodik be kell latni, ha finomitana a stilusan sokkal sikeresebb lehetne, de ez valoszinuleg mar nem fog megtortenni es igy sok csapatnal fel sem vetodik a neve.
Értem, mire gondolsz igazán elit csapatok alatt, viszont az összes állomashelyén bajnok lett eddig, egy lesajnált Chelsea-vel és egy x ezer éve bajnokságot nem nyerő Interrel is felért a csúcsra egy, illetve két szezon alatt. A Sp*rs kerete a támadóikat leszámitva full EL/EKL-szintű, viharos körülmények, sárdobálás közepette is BL-helyre esélyesek, és bővel előttünk vannak.

Ennyi erővel akkor Tuchel se különb semmivel, mert egy ugyanolyan egyszemélyes bajnokságban, egy egyeduralkodó PSG-vel nyert bajnokságot, mint Conte a Juvéval anno, más topklub (a te szavaiddal élve: igazán elit csapat) pedig nem hívta, hívja most sem, pedig munkanélküli (igen, tudom, sehol sincs jelenleg edzőkérdés, de azért van pár pad, ami erősen inog bizonyos személyek alatt...).
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#470 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2023. március 21., kedd 20:53
Szabi írta: 2023. március 21., kedd 16:35 Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
+1

Egyik kedvenc edzőm volt Carlo mellett. Bármikor csomagban küldeném érte pottert, ha lenne bármi esélye annak hogy visszatérjen ide. Persze tudom, jönnek mindjárt a kommentek, hogy egy évig lenne csak itt, összeveszne a vezetőséggel. De bánom is én ha összeveszne velük, érte még az új tulajokat is azonnal odaadnám. Nem véletlen, ahogy a szurkolóktól nem egyszer teli hangon zúgott az Antonio-Antonio rigmus. De azt sem felejtem el sose, ahogy beugrott a közönség közé egy-egy győztes gól után. Pottert sosem fogják éltetni a szurkolóink, ebben biztos vagyok.

Ahogy Dízel említette, benne minden megvan ami a jelenlegi játékosok fegyelmezéséhez szükséges. Kihozza a Moses kaliberű középszerekből is a 150%-ot és ha kell valagba rúg bárkit a keretből. Pontosan egy ilyen edző hiányzik nekünk. Neki kellett volna szabad kezet adni egy tulajnak nálunk, az biztos hogy kisöpörte volna a sok semmirekellőt aki nem izzad vért a pályán. Bár elhiszem, hogy a tulajoknak jobban megfelel a mindenre bólogató pottermókus, aki tapsikolásban jeles.
Azert Potter meg Conte kozott van egy arany kozeput egyik sem jo szerintem. Az sem veletlen, hogy Contet nem alkalmazzak igazan elit csapatoknal, el tudnad kepzelni, hogy nekimegy egy Florentino Pereznek a mediaban?
Jo edzo, jo volt latni amikor beugrott a nezok koze unnepelni stb, de tenyleg nem lehet ra szamitani 2 szezonnal tovabb, ha nem mennek jol a dolgok megbolondul es tobbet art, mint hasznal. Amit emlitetek, hogy kemeny kezu meg kiveri mindenkibol a sz.rt ez a mai vilagban mar nem mukodik be kell latni, ha finomitana a stilusan sokkal sikeresebb lehetne, de ez valoszinuleg mar nem fog megtortenni es igy sok csapatnal fel sem vetodik a neve.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#471 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta: 2023. március 21., kedd 16:35 Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
+1

Egyik kedvenc edzőm volt Carlo mellett. Bármikor csomagban küldeném érte pottert, ha lenne bármi esélye annak hogy visszatérjen ide. Persze tudom, jönnek mindjárt a kommentek, hogy egy évig lenne csak itt, összeveszne a vezetőséggel. De bánom is én ha összeveszne velük, érte még az új tulajokat is azonnal odaadnám. Nem véletlen, ahogy a szurkolóktól nem egyszer teli hangon zúgott az Antonio-Antonio rigmus. De azt sem felejtem el sose, ahogy beugrott a közönség közé egy-egy győztes gól után. Pottert sosem fogják éltetni a szurkolóink, ebben biztos vagyok.

Ahogy Dízel említette, benne minden megvan ami a jelenlegi játékosok fegyelmezéséhez szükséges. Kihozza a Moses kaliberű középszerekből is a 150%-ot és ha kell valagba rúg bárkit a keretből. Pontosan egy ilyen edző hiányzik nekünk. Neki kellett volna szabad kezet adni egy tulajnak nálunk, az biztos hogy kisöpörte volna a sok semmirekellőt aki nem izzad vért a pályán. Bár elhiszem, hogy a tulajoknak jobban megfelel a mindenre bólogató pottermókus, aki tapsikolásban jeles.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#472 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. március 21., kedd 16:35 Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
Tudom, hogy nem a játékosokról volt ma itt szó, de például ugyanígy Havertz nyert nekünk egy BL-t, mégis sokan vasvillára hánynák 1-1 rosszabb meccse után. Pedig mindent lehet rá mondani, csak azt nem, hogy nem hajtana a meccseken.


Én is szerettem az olaszt, (mondjuk én talán Scolarit leszámítva mindenkit megtartottam volna az elmúlt 20 év edzői közül) de egy pl győzelem még nem jelent semmit.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#473 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Minden évben 30 pontokkal vagyunk lemaradva, halvány esély sincs a PL megnyerésére. Neki legalább sikerült, ezt én nem felejtem el, lehet bármilyen toxikus személy vagy nehéz eset.

De tudom jönnek majd a bullshit kifogások, hogy csak addig volt sikeres, míg nem ismerték ki, gyenge volt a többi csapat, blabla... Attól még olyat vitt véghez, amit azóta senki.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9323
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#474 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta: 2023. március 21., kedd 14:32
Dízel írta: 2023. március 21., kedd 13:51 Ja mer mr potter, mr pszihomokus aztan marha jo.
Fergusson sem volt egy hidegveru pojaca, megis volt respect.
Bevallom nekem ugy egeszeben van bajom a mai futballal. A jatekosok hozzaallasa, a media elkurvulasa es nyomasa, es meg sorolhatnam a problemakat.
Ezzel nincs probléma. Hasonlót látok én is…
De míg az általad emlegetett Ferguson magára vállalta ha valamit elbaszott és a játékosokat privátban baszta le nagyobb részt, addig Conte rendszeresen az újságíróknak tolja a hisztit ami elég visszás.. vannak kemény odaszólós edzők, de nem mind a médiának tolja a dolgot
Azért mert manapság mindenki az edzőt okolja. A játékosokat meg kell védeni, nem szabad őket kritizálni, az edző mindig vigye el a balhét. Gondolom kurvára elege van ...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#475 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dízel írta: 2023. március 21., kedd 13:51 Ja mer mr potter, mr pszihomokus aztan marha jo.
Fergusson sem volt egy hidegveru pojaca, megis volt respect.
Bevallom nekem ugy egeszeben van bajom a mai futballal. A jatekosok hozzaallasa, a media elkurvulasa es nyomasa, es meg sorolhatnam a problemakat.
Ezzel nincs probléma. Hasonlót látok én is…
De míg az általad emlegetett Ferguson magára vállalta ha valamit elbaszott és a játékosokat privátban baszta le nagyobb részt, addig Conte rendszeresen az újságíróknak tolja a hisztit ami elég visszás.. vannak kemény odaszólós edzők, de nem mind a médiának tolja a dolgot

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#476 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ja mer mr potter, mr pszihomokus aztan marha jo.
Fergusson sem volt egy hidegveru pojaca, megis volt respect.
Bevallom nekem ugy egeszeben van bajom a mai futballal. A jatekosok hozzaallasa, a media elkurvulasa es nyomasa, es meg sorolhatnam a problemakat.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#477 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta: 2023. március 21., kedd 10:55 Én se értem mit kell szopkodni Contet, számtalanszor bebizonyitotta már, hogy nemzetközi szinten gyenge edző. Emellé egy ketyegő bomba ami rendszerint fel is robban. Ja igen, de hát 300 fokon ég a pálya mellett. Mr Pashun.
Pont az a gond vele, hogy ő ugyan lelkes, de ha nem jönnek az eredmények, akkor mindenki hülye csak ő a helikopter, mindig minden más hibája, sosem az övé… Mourinhonál is durvábban.
Igazán toxikus személyiség

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#478 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Én se értem mit kell szopkodni Contet, számtalanszor bebizonyitotta már, hogy nemzetközi szinten gyenge edző. Emellé egy ketyegő bomba ami rendszerint fel is robban. Ja igen, de hát 300 fokon ég a pálya mellett. Mr Pashun.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#479 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. március 21., kedd 10:02
Dízel írta: 2023. március 21., kedd 9:44 En megneznem contet a realba. Megjobban 120 helyett 140%ra tudna oket hajtani.
Nekem Conte volt a top1 edzo az elmult 10 evbol.
Pont az hianyzik nekem nem csak a csapatbol de ugy az egesz futballbol, amit o kepvisel. Tűz, 300%, full gaz vegig. Sziv, lelek, szenvedely. Ez conte.
Ha ezek nincsenek meg, kuka az egesz. Marpedig a mai foci csak primadonnak es nagykepu szarhazi fiatalokrol szol akik nyomjak a fifat, 3-4 vendeglato egyseguk van, a foci nekik szinte tokmindegy. Mert par ev alatt megszedik magukat, elinditanak egy bizniszt azt el lennenek foci nelkul is.
Ezert is szarnak bele sokszor a meccsekbe, ezert nincsenek mar nagy osszeborulasok goloknal meg nagy megnyert meccsek vegen.
Ja, nyertunk? Oke, akkor pipa, irany haza tus aztan fifa.
Ez a mai foci. Tul sokminden veszi el a figyelmuket a jatekosoknak, tul nagy a hatalmuk es pontosan tudja ezt Conte is.
Conte taktikailag nagyon elmarad a top edzőktől. Bl-ben sosem tudott maradandót alkotni. A hozzáállása tényleg becsülendő.

Mondjuk a legjobb csatárunkat szépen kicsinálta szóval nem bánom, hogy nem találja a helyét.
Masreszt masfele modszerekkel is lehet valaki sikeres, sot sokkal sikeresebb, mint Conte. A gyakorlatban ez nem mukodik, tobb helyen is bebizonyitotta mar, hogy nem jo nekimenni jatekosoknak, tulajnak nyilvanosan stb hanem mas modja is van ennek rendezesere. Pont ez miatt nem lehet igazan sikeres edzo, mert ezt a tipusu szemelyt sehol sem lehet toleralni.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6891
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#480 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. március 21., kedd 9:44 En megneznem contet a realba. Megjobban 120 helyett 140%ra tudna oket hajtani.
Nekem Conte volt a top1 edzo az elmult 10 evbol.
Pont az hianyzik nekem nem csak a csapatbol de ugy az egesz futballbol, amit o kepvisel. Tűz, 300%, full gaz vegig. Sziv, lelek, szenvedely. Ez conte.
Ha ezek nincsenek meg, kuka az egesz. Marpedig a mai foci csak primadonnak es nagykepu szarhazi fiatalokrol szol akik nyomjak a fifat, 3-4 vendeglato egyseguk van, a foci nekik szinte tokmindegy. Mert par ev alatt megszedik magukat, elinditanak egy bizniszt azt el lennenek foci nelkul is.
Ezert is szarnak bele sokszor a meccsekbe, ezert nincsenek mar nagy osszeborulasok goloknal meg nagy megnyert meccsek vegen.
Ja, nyertunk? Oke, akkor pipa, irany haza tus aztan fifa.
Ez a mai foci. Tul sokminden veszi el a figyelmuket a jatekosoknak, tul nagy a hatalmuk es pontosan tudja ezt Conte is.
Conte taktikailag nagyon elmarad a top edzőktől. Bl-ben sosem tudott maradandót alkotni. A hozzáállása tényleg becsülendő.

Mondjuk a legjobb csatárunkat szépen kicsinálta szóval nem bánom, hogy nem találja a helyét.

Válasz küldése