Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#581 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Moldván írta: 2022. augusztus 13., szombat 20:48 Lukaku gól 2. perc...
Akármennyire is utálja mindenki (jogosan) most annak kell szurkolni hogy minél jobb szezont hozzon. Mert ha ott se találna magára akkor jövőre visszatér és a nem lesz senki aki megszabadít majd minket tőle.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#582 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ma mixen szépet lehetett volna kaszálni a Werner-Lókaki gól komibval. Boritékolható volt, hogy mindkettő gólt rúg :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#583 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Lukaku gól 2. perc...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#584 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta: 2022. augusztus 13., szombat 16:08 Werner góllal tért vissza
Mekkora potyagól volt jesszus :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#585 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nézzétek meg Werner gólját a Köln ellen... amit itt kihagyott, az lipcsébe mind befog menni. :lol:

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#586 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Werner góllal tért vissza

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#587 Hozzászólás Szerző: kazomester »

cech19960320 írta: 2022. augusztus 12., péntek 10:09 A mi Willianünk azon dolgozik, hogy visszatérhessen Londonba :D A Fulhamhez :D
Így 34 évesen megtalalja végre a szintjét 8)

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#588 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A mi Willianünk azon dolgozik, hogy visszatérhessen Londonba :D A Fulhamhez :D

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#589 Hozzászólás Szerző: focimark »

Nem volt neki kint soha Barcas posztja es a profilkepet sem cserelte még le, miota elment.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#590 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta: 2022. augusztus 12., péntek 7:40 Egy kis érdekesség a korábbi Christensen-es hírhez: törölte az Instagramról azt a posztot amit a Barca-ba igazolás után tett ki és ismét Chelsea-s profilképe van. Ebbe lásson bele mindenki amit akar :D
Ezek utan meg van valamelyik jatekosnak pofaja szopkodni a barcat? Remek klub tenyleg. Ki a tokom akar odamenni?

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#591 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Egy kis érdekesség a korábbi Christensen-es hírhez: törölte az Instagramról azt a posztot amit a Barca-ba igazolás után tett ki és ismét Chelsea-s profilképe van. Ebbe lásson bele mindenki amit akar :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#592 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2022. augusztus 12., péntek 5:29 Mondjuk picit túlzásnak érzem a 20 milliót egy Szuperkupáért, inkább tartom reálisnak hogy a BL győzelmükért kaptunk ennyit, ettől függetlenül tényleg jó deal-t hozott össze Marina :D
Nekem is ez a forgatókönyv rémlik. 100+30 Laliga + 20 BL

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#593 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James Lee írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 23:06
Pityee írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 22:29 Real Madrid will pay Chelsea £20m after hazard helped them to win Super Cup.

:lol:
Kabaré :D
Marina kritikusként úgy korrekt, ha azt is megjegyzem, hogy ennek a szerződésnek minden betűje mestermű :D
Mondjuk picit túlzásnak érzem a 20 milliót egy Szuperkupáért, inkább tartom reálisnak hogy a BL győzelmükért kaptunk ennyit, ettől függetlenül tényleg jó deal-t hozott össze Marina :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2289
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#594 Hozzászólás Szerző: Anti »

Ha ez igaz, a Madrid helyébe csak ez miatt elbuktam volna a döntőt 😁😁 Baszki, nnyi pluszbevételt nem hozott a tegnapi meccs nekik😆😆
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#595 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 22:29 Real Madrid will pay Chelsea £20m after hazard helped them to win Super Cup.

:lol:
Kabaré :D
Marina kritikusként úgy korrekt, ha azt is megjegyzem, hogy ennek a szerződésnek minden betűje mestermű :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#596 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Real Madrid will pay Chelsea £20m after hazard helped them to win Super Cup.

:lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#597 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 16:20
flatley09 írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 16:06
edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 15:31 Probaltak igazolni olcsobb jatekosokat akik vegul mas csapathoz igazoltak ez van. A city, real stb ugyanugy vesz draga jatekosokat pont ez miatt vannak az elitben es nem Brojatol meg Christensentol varjak a csodat, hogy versenyben legyunk a BL es PLert. Ez van sajnos vagy koltesz vagy maradnak a D kategorias jatekosok akik szerintem nagyobb kockazattal jarnak, mint egy 2 polccal magasabb jatekos. Persze bele lehet futni Lukakukba nyilvan semmi sem biztos, de allandoan attol felni, hogy ha sokat koltunk es nem valik be… szerintem az uj tulajdonosi kor belefektet eleg szep osszeget az igazolasokba meg akkor is ha esetleg paran az ujak kozul nem valnanak be.

De Jong es Fofana lehet hogy dragak, de ha bevalnak akkor kb 6-7 evre is lehet 2 nagyon jo emberunk mivel mindketto fiatal.

En tamogatom hogy inkabb minoseget igazoljunk, mint mennyiseget persze jo lenne mindig talalni egy Kantehoz hasonlo ar-ertek igazolast de azert erre kicsi az esely.

Nalunk szerintem epp itt az ideje, hogy most felturbozzuk ezt a keretet, mert van egy fiatal eros mag akik ha osszernenek az ujakkal lenne egy eros csapatunk hosszu eveken keresztul es szerintem Boehlyek is tudjak, hogy mennyit tudnak kolteni, mert elvileg profi csapatuk van.

Ez az en velemenyem es en remenykedem benne, hogy felturbozzuk ezt a keretet amilyen hamar csak lehet, maskepp nem lehet felvenni a versenyt a city,pool,real, psg csapatokkal.
Lehet jatszani a jo fiut meg felni az ffptol de az emlitett csapatok nagy resze es meg sokan masok ugyanugy sz.rnak ra.
Szeretem amikor valaki elolvas egy hozzászólást és sikerül megragadni a lényeget....
Pont most lett leírva, hogy mi nem a City, Real, PSG vagyunk, hogy minden évben legyen lóvé kettű-három 50-60 millás CB-re, meg 80 millás KP-ra...Tehát mi azt mondjuk, hogy amikor van zsé azt okosan kell elkölteni, nem pedig agyba-főbe, mindegy ki mennyibe kerül csak jöjjön, azzal a jeligével, hogy "nem az én pénzem". Nem is az enyém...nem azt sajnálom, hogy Boelhy-nek kevesebb lesz, hanem azt, ha emiatt mondjuk következő szezonban majd nem tudunk igazolni.
Nekünk sem azzal van a bajunk, hogy De Jong után érdeklődünk...hanem azzal, hogy 85 millát akarunk fizetni érte...mikor jelen helyzetben valaszeg 50-nél többet nem kellene...és úgy véljük az a 30-35 milla különbség jobban is elkölthető.

Attól, hogy nem a te pénzed, még gondolkozhatsz ésszerűen, úgy, mintha a tiéd lenne és tisztában lehetsz vele, hogy nem feneketlen az a pénzeszsák....
De szerinted Boehly es csapata olyan hulye, hogy az nem fordul meg a fejukben, hogy mi van akkor ha esetleg nem valik be? Nem amatorok, hogy elvernek 200 millat es ha esetleg nem valik be akkor evekig semmi. Ha ilyen megfontolatlanok lennenek nem lenne ennyi penzuk..
Az esetleg nem egy lehetseges opcio hogy ezek bevalnak es az elkovetkezo evekben versenyben leszunk mindenhol es jonnek a kupak?
Gondolom azt is jobban tudjak, hogy ki mozdithato es mennyiert, lehet hogy neked vannak jobb otleteid meg papiron leigazolnal hasonlo kalibert a felebol csak aztan mas dolog a valosag.
Ne haragudj de jelenleg Boelhy üzletpolitikája nem éppen azt a megfontoltságot mutatja, amit próbálsz felvázolni. Más klubboknál sem - pl Barcelona - hülyék, dilettánsok ülnek a boardban. Ha azok lennének nem vitték volna semmire életükben...valahogy mégis odakerültek. Aztán látod mi lett ezeknek a szakértőknek és döntéseiknek a vége. De ott volt Pl. az Anzhi...annak a tualaja sem lett véletlen gazdag gondolom...és mi lett a klubbal? Szóval ez vérszegény indoklás. Az az igazság, hogy Boelhy, úgy tűnik ebben a szerpben kicsit tapasztalatlan.
Persze beválhatnak ezek az igazolások...de a helyzet az, hogy ez üzlet, az üzletben pedig van kockázat. Aminek a végén vagy nyersz vagy vesztesz. A kockázat mértékétál függ, hogy ez a nyereség vagy veszteség mekkora.
Nekünk az ilyen mértékű igazolások tűl kockázatosnak tűnnek annak fényében, hogy milyen nyereséget várunk tűlük.

Én Pl inkább kockáztatok 1 millát, hogy kapjak vissza 2-t belőle, minthogy kockáztassak 10, azért hogy 12-t kapjak vissza, akkor is ha a nyereségem dupla...a kockázatom 10-szeres.
Illetve én inkább kötök kétszer ilyen 1 millás üzletet, hoyg meglegyen a 2 milla profitom, minthogy egszer kockáztassak 10 millát.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#598 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

flatley09 írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 16:06
edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 15:31 Probaltak igazolni olcsobb jatekosokat akik vegul mas csapathoz igazoltak ez van. A city, real stb ugyanugy vesz draga jatekosokat pont ez miatt vannak az elitben es nem Brojatol meg Christensentol varjak a csodat, hogy versenyben legyunk a BL es PLert. Ez van sajnos vagy koltesz vagy maradnak a D kategorias jatekosok akik szerintem nagyobb kockazattal jarnak, mint egy 2 polccal magasabb jatekos. Persze bele lehet futni Lukakukba nyilvan semmi sem biztos, de allandoan attol felni, hogy ha sokat koltunk es nem valik be… szerintem az uj tulajdonosi kor belefektet eleg szep osszeget az igazolasokba meg akkor is ha esetleg paran az ujak kozul nem valnanak be.

De Jong es Fofana lehet hogy dragak, de ha bevalnak akkor kb 6-7 evre is lehet 2 nagyon jo emberunk mivel mindketto fiatal.

En tamogatom hogy inkabb minoseget igazoljunk, mint mennyiseget persze jo lenne mindig talalni egy Kantehoz hasonlo ar-ertek igazolast de azert erre kicsi az esely.

Nalunk szerintem epp itt az ideje, hogy most felturbozzuk ezt a keretet, mert van egy fiatal eros mag akik ha osszernenek az ujakkal lenne egy eros csapatunk hosszu eveken keresztul es szerintem Boehlyek is tudjak, hogy mennyit tudnak kolteni, mert elvileg profi csapatuk van.

Ez az en velemenyem es en remenykedem benne, hogy felturbozzuk ezt a keretet amilyen hamar csak lehet, maskepp nem lehet felvenni a versenyt a city,pool,real, psg csapatokkal.
Lehet jatszani a jo fiut meg felni az ffptol de az emlitett csapatok nagy resze es meg sokan masok ugyanugy sz.rnak ra.
Szeretem amikor valaki elolvas egy hozzászólást és sikerül megragadni a lényeget....
Pont most lett leírva, hogy mi nem a City, Real, PSG vagyunk, hogy minden évben legyen lóvé kettű-három 50-60 millás CB-re, meg 80 millás KP-ra...Tehát mi azt mondjuk, hogy amikor van zsé azt okosan kell elkölteni, nem pedig agyba-főbe, mindegy ki mennyibe kerül csak jöjjön, azzal a jeligével, hogy "nem az én pénzem". Nem is az enyém...nem azt sajnálom, hogy Boelhy-nek kevesebb lesz, hanem azt, ha emiatt mondjuk következő szezonban majd nem tudunk igazolni.
Nekünk sem azzal van a bajunk, hogy De Jong után érdeklődünk...hanem azzal, hogy 85 millát akarunk fizetni érte...mikor jelen helyzetben valaszeg 50-nél többet nem kellene...és úgy véljük az a 30-35 milla különbség jobban is elkölthető.

Attól, hogy nem a te pénzed, még gondolkozhatsz ésszerűen, úgy, mintha a tiéd lenne és tisztában lehetsz vele, hogy nem feneketlen az a pénzeszsák....
De szerinted Boehly es csapata olyan hulye, hogy az nem fordul meg a fejukben, hogy mi van akkor ha esetleg nem valik be? Nem amatorok, hogy elvernek 200 millat es ha esetleg nem valik be akkor evekig semmi. Ha ilyen megfontolatlanok lennenek nem lenne ennyi penzuk..
Az esetleg nem egy lehetseges opcio hogy ezek bevalnak es az elkovetkezo evekben versenyben leszunk mindenhol es jonnek a kupak?
Gondolom azt is jobban tudjak, hogy ki mozdithato es mennyiert, lehet hogy neked vannak jobb otleteid meg papiron leigazolnal hasonlo kalibert a felebol csak aztan mas dolog a valosag.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#599 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon végletesen gondolkodsz. Nem kell a fiatalokra támaszkodni, de minden évben be kell építeni egyet ha van olyan aki kiérdemelte. Meg kell lennie az egyensúlynak, kellenek a saját fiatalok, kellenek a sztárigazolások és a rutinos emberek is.

Fontos, hogy a csapat gerince olyan emberekből álljon akik kötődnek a klubhoz. Ez a csapat egyébként pont ilyen volt.

Szerk.: egyébként nekem nagyon nem tetszik az irány. Remélem az új főnök nem akar kirakat csapatot csinálni. Csak nagy nevek jönnek szóba. Csukmukemiafsz (1-2 év és megtanulom) a kivétel, de ő sem az a tipikus radar alatti név, nem is volt olcsó.
Auba, Koulibaly, De Jong, Gvardiol, Fofana, CR, Neymar stbstb.
Persze kevés a védő, azonnali megoldás kell, értem, de a KPra és a támadósorba jó lehetett volna pár fiatal feltörekvő tehetség is, nem kellett volna feltétlen De Jong, Auba vagy Sterling.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#600 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

edeskeves írta: 2022. augusztus 11., csütörtök 15:31 Probaltak igazolni olcsobb jatekosokat akik vegul mas csapathoz igazoltak ez van. A city, real stb ugyanugy vesz draga jatekosokat pont ez miatt vannak az elitben es nem Brojatol meg Christensentol varjak a csodat, hogy versenyben legyunk a BL es PLert. Ez van sajnos vagy koltesz vagy maradnak a D kategorias jatekosok akik szerintem nagyobb kockazattal jarnak, mint egy 2 polccal magasabb jatekos. Persze bele lehet futni Lukakukba nyilvan semmi sem biztos, de allandoan attol felni, hogy ha sokat koltunk es nem valik be… szerintem az uj tulajdonosi kor belefektet eleg szep osszeget az igazolasokba meg akkor is ha esetleg paran az ujak kozul nem valnanak be.

De Jong es Fofana lehet hogy dragak, de ha bevalnak akkor kb 6-7 evre is lehet 2 nagyon jo emberunk mivel mindketto fiatal.

En tamogatom hogy inkabb minoseget igazoljunk, mint mennyiseget persze jo lenne mindig talalni egy Kantehoz hasonlo ar-ertek igazolast de azert erre kicsi az esely.

Nalunk szerintem epp itt az ideje, hogy most felturbozzuk ezt a keretet, mert van egy fiatal eros mag akik ha osszernenek az ujakkal lenne egy eros csapatunk hosszu eveken keresztul es szerintem Boehlyek is tudjak, hogy mennyit tudnak kolteni, mert elvileg profi csapatuk van.

Ez az en velemenyem es en remenykedem benne, hogy felturbozzuk ezt a keretet amilyen hamar csak lehet, maskepp nem lehet felvenni a versenyt a city,pool,real, psg csapatokkal.
Lehet jatszani a jo fiut meg felni az ffptol de az emlitett csapatok nagy resze es meg sokan masok ugyanugy sz.rnak ra.
Szeretem amikor valaki elolvas egy hozzászólást és sikerül megragadni a lényeget....
Pont most lett leírva, hogy mi nem a City, Real, PSG vagyunk, hogy minden évben legyen lóvé kettű-három 50-60 millás CB-re, meg 80 millás KP-ra...Tehát mi azt mondjuk, hogy amikor van zsé azt okosan kell elkölteni, nem pedig agyba-főbe, mindegy ki mennyibe kerül csak jöjjön, azzal a jeligével, hogy "nem az én pénzem". Nem is az enyém...nem azt sajnálom, hogy Boelhy-nek kevesebb lesz, hanem azt, ha emiatt mondjuk következő szezonban majd nem tudunk igazolni.
Nekünk sem azzal van a bajunk, hogy De Jong után érdeklődünk...hanem azzal, hogy 85 millát akarunk fizetni érte...mikor jelen helyzetben valaszeg 50-nél többet nem kellene...és úgy véljük az a 30-35 milla különbség jobban is elkölthető.

Attól, hogy nem a te pénzed, még gondolkozhatsz ésszerűen, úgy, mintha a tiéd lenne és tisztában lehetsz vele, hogy nem feneketlen az a pénzeszsák....

Válasz küldése