Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3463
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#581 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2022. augusztus 10., szerda 22:41 Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
Hogyhogy? Nem követem

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#582 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Közben Rüdiger valszeg odarohad a real padjára az idei szezonban. Biztos nagy előrelépés lesz ez a madridi kaland a karrierjében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6258
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#583 Hozzászólás Szerző: Szabi »

6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#584 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://mobile.twitter.com/AlasdairGold ... setol-foto

Conte papa még mindig durva edzéseket tart.Ha jól emlékszek anno volt olyan játékos nálunk aki panaszkodott is miatta :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3110
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#585 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2022. június 3., péntek 18:01 Egy másik gyönyörű árulót, Studge elvtársat, 138 perc játék után kiebrudalta az ausztrál csapata :lol:
Mallorcan is jart elotte proba jatekon de vegul nem igazoltak le :lol: :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#586 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egy másik gyönyörű árulót, Studge elvtársat, 138 perc játék után kiebrudalta az ausztrál csapata :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#587 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Rüdiger barátunk ma lett hivatalos a real madridnál. Hasonló karriert kívánok neki mint Hazard úrnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#588 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James Lee írta: 2022. június 1., szerda 15:36 https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.
Ha tippelnem kellene akkor West Ham meccsek után fog szemetet szedni a stadionban.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4763
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#589 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta: 2022. június 1., szerda 15:36 https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.
Mert a hörcsögöt már nem fogja átbikázni a lakáson ... Vicc ez a büntetés

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#590 Hozzászólás Szerző: James Lee »

https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#591 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2022. május 28., szombat 11:33
Pityee írta: 2022. május 28., szombat 10:55 Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
Courtois után is.
valahol 30 milliót olvastam
de én ma a poolnak szurkolok
remélem a kígyó soha nem fog BL-t nyerni

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#592 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. május 28., szombat 10:55 Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
Courtois után is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6705
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#593 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#594 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Giroud, Tomori es Bakayoko kozben bajnok lett a Milan-al. Giroud pedig a hazi gollovolista elen zart masodmagaval, szoval tevekenyen reszt vett, hogy 11 ev utan ujra bajnok legyen a Milan. 35 évesen nem semmi.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#595 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 7:36 Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.
Abba a bajnokságba mindkét játékos kiemelkedőnek számít. Abraham amúgy jobban illene a jelenlegi rendszerünkbe mint az agyatlan belga. Én sajnáltam, hogy eladtuk.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#596 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bandi írta: 2022. április 24., vasárnap 10:33
Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 10:12 Igen, egy olyan sztár csapatban, ami edzőjét bukva, legjobbjait eladva is vezeti a bajnokságot. Teljesen más szintű a két csapat és játékosok veszik / vettek körül őket.

Abraham gól / perc mutatója a duplája a PL-ben, Lukakuval szemben. Arról nem is beszélve hogy Lu 600 percel már többet játszott és most tart annyi gólnál mint ő tavaly.
De ami a legjobban hiányzik az a szenvedélye, amivel játszott. Félelmetesse tette a csapatot, mikor minden egyes kezdő rugasnal izom sprinttel rohant az ellenfélnek és stb.
Rohadt nagy buktanak tartom az ő eladását
Szerintem az idő megszépítette az emlékeket, nem rossz csatár Abraham, de hogy félelmetessé tette volna a csapatot, azt erős túlzásnak tartom. Nem egyszer lett elküldve itt a fórumon is melegebb éghajlatra a gyenge teljesítménye miatt. Lukaku-hoz hasonlítani pedig nem érdemes, a legtöbb csatár klasszisnak tűnik a belga idei formájához képest. Saját nevelésű játékos elvesztése mindig fájdalmas de akkor logikus döntés volt az eladása, kellett egy klasszis csatár, Abraham nem volt az, Lukaku-ban meg volt a potenciál, az más kérdés hogy sajnos nem jött ki belőle.
Így igaz, ami egyedül hiányzik az tényleg a motiváltsága. Ami nekem a legnagyobb szívfájdalmam az Tomori elpocsékolása (főleg látva a jelenlegi hátvédhelyzetet). Ezt sosem bocsátom meg Lampardnak. Amikor egy egész fórum látta, hogy mennyire profi a srác amikor lehetőséget kap... És mégis a macskarugdosó Happy (bleeeee) Zouma volt a kiskedvenc... Óriási edzői/vezetőségi baklövés volt az ő elengedése.

Bandi
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#597 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 10:12 Igen, egy olyan sztár csapatban, ami edzőjét bukva, legjobbjait eladva is vezeti a bajnokságot. Teljesen más szintű a két csapat és játékosok veszik / vettek körül őket.

Abraham gól / perc mutatója a duplája a PL-ben, Lukakuval szemben. Arról nem is beszélve hogy Lu 600 percel már többet játszott és most tart annyi gólnál mint ő tavaly.
De ami a legjobban hiányzik az a szenvedélye, amivel játszott. Félelmetesse tette a csapatot, mikor minden egyes kezdő rugasnal izom sprinttel rohant az ellenfélnek és stb.
Rohadt nagy buktanak tartom az ő eladását
Szerintem az idő megszépítette az emlékeket, nem rossz csatár Abraham, de hogy félelmetessé tette volna a csapatot, azt erős túlzásnak tartom. Nem egyszer lett elküldve itt a fórumon is melegebb éghajlatra a gyenge teljesítménye miatt. Lukaku-hoz hasonlítani pedig nem érdemes, a legtöbb csatár klasszisnak tűnik a belga idei formájához képest. Saját nevelésű játékos elvesztése mindig fájdalmas de akkor logikus döntés volt az eladása, kellett egy klasszis csatár, Abraham nem volt az, Lukaku-ban meg volt a potenciál, az más kérdés hogy sajnos nem jött ki belőle.

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#598 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2022. április 24., vasárnap 8:17
Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 7:36 Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.
Lukaku 40 golt lott Olaszoknal :wink:
Igen, egy olyan sztár csapatban, ami edzőjét bukva, legjobbjait eladva is vezeti a bajnokságot. Teljesen más szintű a két csapat és játékosok veszik / vettek körül őket.

Abraham gól / perc mutatója a duplája a PL-ben, Lukakuval szemben. Arról nem is beszélve hogy Lu 600 percel már többet játszott és most tart annyi gólnál mint ő tavaly.
De ami a legjobban hiányzik az a szenvedélye, amivel játszott. Félelmetesse tette a csapatot, mikor minden egyes kezdő rugasnal izom sprinttel rohant az ellenfélnek és stb.
Rohadt nagy buktanak tartom az ő eladását

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6827
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#599 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 7:36 Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.
Lukaku 40 golt lott Olaszoknal :wink:

Crap
Hozzászólások: 979
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#600 Hozzászólás Szerző: Crap »

Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.

Válasz küldése