Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#621 Hozzászólás Szerző: James Lee »

https://telex.hu/kulfold/2022/06/01/wes ... ska-itelet

Zoumát 180 óra közmunkára ítélte a bíróság és 5 évig nem tarthat macskát. Kíváncsi vagyok, hogy ez a közmunka milyen módon lesz lepapírozva.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#622 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2022. május 28., szombat 11:33
Pityee írta: 2022. május 28., szombat 10:55 Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
Courtois után is.
valahol 30 milliót olvastam
de én ma a poolnak szurkolok
remélem a kígyó soha nem fog BL-t nyerni

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#623 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. május 28., szombat 10:55 Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
Courtois után is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#624 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jól gondolom, hogy amennyiben ma Hazard BL győztes lesz, akk megint egy kisebb összeget kap a csapatunk utána? :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#625 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Giroud, Tomori es Bakayoko kozben bajnok lett a Milan-al. Giroud pedig a hazi gollovolista elen zart masodmagaval, szoval tevekenyen reszt vett, hogy 11 ev utan ujra bajnok legyen a Milan. 35 évesen nem semmi.

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#626 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 7:36 Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.
Abba a bajnokságba mindkét játékos kiemelkedőnek számít. Abraham amúgy jobban illene a jelenlegi rendszerünkbe mint az agyatlan belga. Én sajnáltam, hogy eladtuk.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#627 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bandi írta: 2022. április 24., vasárnap 10:33
Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 10:12 Igen, egy olyan sztár csapatban, ami edzőjét bukva, legjobbjait eladva is vezeti a bajnokságot. Teljesen más szintű a két csapat és játékosok veszik / vettek körül őket.

Abraham gól / perc mutatója a duplája a PL-ben, Lukakuval szemben. Arról nem is beszélve hogy Lu 600 percel már többet játszott és most tart annyi gólnál mint ő tavaly.
De ami a legjobban hiányzik az a szenvedélye, amivel játszott. Félelmetesse tette a csapatot, mikor minden egyes kezdő rugasnal izom sprinttel rohant az ellenfélnek és stb.
Rohadt nagy buktanak tartom az ő eladását
Szerintem az idő megszépítette az emlékeket, nem rossz csatár Abraham, de hogy félelmetessé tette volna a csapatot, azt erős túlzásnak tartom. Nem egyszer lett elküldve itt a fórumon is melegebb éghajlatra a gyenge teljesítménye miatt. Lukaku-hoz hasonlítani pedig nem érdemes, a legtöbb csatár klasszisnak tűnik a belga idei formájához képest. Saját nevelésű játékos elvesztése mindig fájdalmas de akkor logikus döntés volt az eladása, kellett egy klasszis csatár, Abraham nem volt az, Lukaku-ban meg volt a potenciál, az más kérdés hogy sajnos nem jött ki belőle.
Így igaz, ami egyedül hiányzik az tényleg a motiváltsága. Ami nekem a legnagyobb szívfájdalmam az Tomori elpocsékolása (főleg látva a jelenlegi hátvédhelyzetet). Ezt sosem bocsátom meg Lampardnak. Amikor egy egész fórum látta, hogy mennyire profi a srác amikor lehetőséget kap... És mégis a macskarugdosó Happy (bleeeee) Zouma volt a kiskedvenc... Óriási edzői/vezetőségi baklövés volt az ő elengedése.

Bandi
Hozzászólások: 2724
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#628 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 10:12 Igen, egy olyan sztár csapatban, ami edzőjét bukva, legjobbjait eladva is vezeti a bajnokságot. Teljesen más szintű a két csapat és játékosok veszik / vettek körül őket.

Abraham gól / perc mutatója a duplája a PL-ben, Lukakuval szemben. Arról nem is beszélve hogy Lu 600 percel már többet játszott és most tart annyi gólnál mint ő tavaly.
De ami a legjobban hiányzik az a szenvedélye, amivel játszott. Félelmetesse tette a csapatot, mikor minden egyes kezdő rugasnal izom sprinttel rohant az ellenfélnek és stb.
Rohadt nagy buktanak tartom az ő eladását
Szerintem az idő megszépítette az emlékeket, nem rossz csatár Abraham, de hogy félelmetessé tette volna a csapatot, azt erős túlzásnak tartom. Nem egyszer lett elküldve itt a fórumon is melegebb éghajlatra a gyenge teljesítménye miatt. Lukaku-hoz hasonlítani pedig nem érdemes, a legtöbb csatár klasszisnak tűnik a belga idei formájához képest. Saját nevelésű játékos elvesztése mindig fájdalmas de akkor logikus döntés volt az eladása, kellett egy klasszis csatár, Abraham nem volt az, Lukaku-ban meg volt a potenciál, az más kérdés hogy sajnos nem jött ki belőle.

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#629 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2022. április 24., vasárnap 8:17
Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 7:36 Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.
Lukaku 40 golt lott Olaszoknal :wink:
Igen, egy olyan sztár csapatban, ami edzőjét bukva, legjobbjait eladva is vezeti a bajnokságot. Teljesen más szintű a két csapat és játékosok veszik / vettek körül őket.

Abraham gól / perc mutatója a duplája a PL-ben, Lukakuval szemben. Arról nem is beszélve hogy Lu 600 percel már többet játszott és most tart annyi gólnál mint ő tavaly.
De ami a legjobban hiányzik az a szenvedélye, amivel játszott. Félelmetesse tette a csapatot, mikor minden egyes kezdő rugasnal izom sprinttel rohant az ellenfélnek és stb.
Rohadt nagy buktanak tartom az ő eladását

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6891
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#630 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Crap írta: 2022. április 24., vasárnap 7:36 Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.
Lukaku 40 golt lott Olaszoknal :wink:

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#631 Hozzászólás Szerző: Crap »

Abraham közben elvitte a liga hónap játékosa díját.
Tudom olasz liga stb stb. Ettől még sokkal jobb játékosnak bizonyul mint a belga.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4790
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#632 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: 2022. március 24., csütörtök 22:55 Remélem visszavesszük. Ő és a többi saját nevelés nem rinyálna úgy mint Lukaku, Morata, Costa, vagy más gerinctelen.
Tomori és Guehi is egyértelműen Chelsea szint, helyettük Christensen maradt, aki tőle elvárható módon meg is hálálja a bizalmat.
Mindig a megtartása mellett voltam, de azért a 100 millás cédula inkább a Lukaku bizniszt árazza be, mintsem Abraham valódi értékét mutatná. Ha jól rémlik van rá egy 75m körüli visszavásárlási opciónk, de szerintem ép elméjű klub 50-nél nem adna többet érte.

A saját neveléses rész kissé árnyaltabb... a rinyáló Lukaku és a besz*ri Chris is tekinthető saját nevelésnek. Ezt úgy kell orvosolni, hogy nem engedjük el a tehetségeinket és nem úgy, hogy elkezdjük horror pénzekért visszavásárolgatni őket.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#633 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem visszavesszük. Ő és a többi saját nevelés nem rinyálna úgy mint Lukaku, Morata, Costa, vagy más gerinctelen.
Tomori és Guehi is egyértelműen Chelsea szint, helyettük Christensen maradt, aki tőle elvárható módon meg is hálálja a bizalmat.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6267
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#634 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na Abraham is megkapta a 100 milliós árcédulat Rómában, mert 3 egyeneset belerúgott a labdába. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#635 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Hat kivancsi vagyok Lampard meddig lesz az Everton edzoje. Nagyon elkalapalta oket a Palace is.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#636 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A Tükörszélső szerint az Everton helyzetét tovább súlyosbítja, hogy elvileg 2017 és 2020 között kb 250 mihályos mínuszt sikerült összeszedniük, ami jelentősen túllépi az FFP által megengedett összeget. Egyedül abban bízhatnak, hogy a koronavírus sokmindent felborított és emiatt enyhítettek/enyhítenek is a szabályon. Ezzel együtt sem túl fényes kilátások ezek, mivel akár pontlevonással is sújthatják az amúgy is a kiesés elől menekülő klubot.
Most a kezdeti lelkesedés eltűnésével még jobban féltem Lampardot, mint korábban. Alapvetően nagy szarban volt a klub és nem is tartottam jó ötletnek a kinevezését, mivel egy védekezési problémákkal küzdő klubnál egy olyan ember kinevezése akire mindent lehet mondani de a védekezés megszervezéséhez való konyítást nem, nem a legnyerőbb húzás. Most még nagyobb problémák köszönthetnek be.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6468
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#637 Hozzászólás Szerző: Dante »

A Tottenham 5-0-ás győzelme az Everton ellen papírforma. Az egyik BL helyet akár, a másik elkerülni a kiesést. Amennyiben Lampard bent tartja az Everton-t és a nyáron lesz lehetősége formálni a csapatot, abban az esetben jó helyen van és minden esélye meglehet a 7. és 10. hely között végezni - ami a realitás.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#638 Hozzászólás Szerző: broduer »

vigh92 írta: 2022. március 7., hétfő 23:18 Sajnos eddig nem igazán látszik, hogy taktikailag érett lenne egy nagy/közepes csapathoz.
A Champo-ban ez elmegy, de magasabb szinten semmi.

Nagy fába vágta a fejszéjét az Evertonnal, más edzőknek se ment, neki pláne nem fog. Volt egy statisztika, hogy az elmúlt 10-15 évben többszáz milliót költött az Everton igazolásokra, tökhülyén....
Kicsit az az érzésem, hogy megspórolta a tanulóéveket. Túl gyorsan ugrott túl nagyot, most pedig már lehet késő előröl kezdeni. Pár év másodedzőség komoly szakemberek mellett, és 2-3 év arculatformálás egy gyengébb csapattal mindenképpen szükséges a legmagasabb szintre.

Most ha repül az Evertontól, jó ideig nem lesz színvonalas ajánlata...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#639 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Sajnos eddig nem igazán látszik, hogy taktikailag érett lenne egy nagy/közepes csapathoz.
A Champo-ban ez elmegy, de magasabb szinten semmi.

Nagy fába vágta a fejszéjét az Evertonnal, más edzőknek se ment, neki pláne nem fog. Volt egy statisztika, hogy az elmúlt 10-15 évben többszáz milliót költött az Everton igazolásokra, tökhülyén....

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6891
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#640 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lamps orrát jól kifújja Conte..

Válasz küldése