Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#901 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nagy reményekkel ment neki a Real-nak, Zidane nagy álma volt őt megszerezni, és szivesen dolgoztak volna együtt. Ez a sérüléshullám lehet totál véletlen és nagyon szarul jött ki neki a lépés, de lehet már mentális problémái is lehetnek ami lassítja a gyógyulását. Elég szar lehet neki, hogy sokat fifázik és a fifa 20 boritokon mind ő van real mezbe. Aztan meg latjuk mi lett belőle. Milliók röhögik ki amiatt amiért ő került a boritóra, bár ez ugye senki se látta előre.
Szerintem még egy év aztán távozik, azt sem tartom kizártnak, hogy ha nem tudja magas szintem hozni a futballt, akkor visszamegy a Lillebe.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#902 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Srácok nem kell őt sajnálni, volt választási lehetősége. Ha valahol te vagy a félisten és no.1-ként tekintenek rád, imádnak stb. és ezt valaki képes feladni a bizonytalanért, akkor vállalnia kell a vele járó kockázatot. Konkrétan mindenki úgy állítja be ezt a realos kalandot, mintha itt éhbérért focizott volna és ott pedig végre megkapta azt ami jár neki. Sajnos Hazard bizony eldobta a biztosat a bizonytalanért és meg is szívta, egye meg amit főzött. Imádtam őt míg itt volt, szerintem mindenki, de egyszerűen nem tudom sajnálni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#903 Hozzászólás Szerző: Bandi »

HAZARD could be operated once again. His ankle problems do not subside and it is already contemplated he will undergo another surgery. @marca Hazard will most likely be OUT for the whole season and miss the Euros too.

Eden Hazard’s team believe the original ankle injury is the cause of this. He hasn’t felt comfortable on the pitch since November 2019. It has made him change the way he plays and runs, which caused all of the muscular injuries. Another ankle operation could happen.

Lehet hogy műteni kell a bokáját és akkor még az EB-t is kihagyhatja. Egyes hírek szerint Hazard-ék még az első bokasérülésére vezetik vissza ezt a sok sérülést, állítólag azóta nem érzi komfortosan magát ami miatt változott a mozgása és ebből adódik a sok izomsérülés. Nagyon sajnálom, mert rá egy rossz szavunk sem lehet, sokáig kitartott mellettünk és úgy tűnik hogy a pályafutása legjobb éveit nálunk töltötte, nem hiszem hogy ő már valaha is lesz olyan játékos mint nálunk volt.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#904 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Nem biztos, hogy a Real orvosi stábja a felelős a sok sérülésért, sokkal inkább el tudom képzelni, hogy (most is) az edzésmódszerekben keresendő a probléma. Pár éve keringett egy videó a Real konditermi edzéseiről, és most újra előhozták (nem véletlenül). Érdemes egy pillantást vetni a gyakorlatok kivitelezésére. Még nézni is rossz...
https://twitter.com/expectedchelsea/sta ... 1408679938

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#905 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pilgrim írta: 2021. március 15., hétfő 18:22
Pityee írta: 2021. március 15., hétfő 16:21 https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... at-2815471

Hazard újra lesérült, heteket hagy ki. Sztem őt elátkozták vagy én nem tudom, de ilyen a mesében nincs konkrétan :D
Ilyenkor elgondolkodik az ember, ha itt maradt volna is ennyit lenne serult? Minden eselye megvolt, hogy legenda legyen nalunk, megsem kert belole. Teljesen leepitette az imidzset. Nem tudom hol fogja folytatni a karrierjet, mert szerintem egyetlen topklub sem fog erte bejelentkezni. Valamilyen szinten sajnalom is, es biztos, hogy o is megbanta, de az elet mar csak ilyen.
A Real volt az alma es en nagyon sajnalom, hogy ennyire rosszul sikerul neki ez az egesz. A vegsokig kitartott mellettunk es nem ezt erdemelte volna, nyilvan azt mar nem tudjuk meg, hogy mi lett volna ha itt marad, de en nem tudtam ra haragudni, hogy elment a csucsra ami sok jatekosnak az alma.
Nem igazan tudom elkepzelni, hogy mi tortenhet vele, mondjuk a Realnal olyan seruleshullamok voltak es annyi ember dol ki a szezon soran, hogy lehet az orvosi stabbal sincs minden rendben (furan hangozna)
Ha normalis aron meg lehetne szerezni en megprobalnam visszahozni es hatha osszekapnak itt, szerintem ha a serulesek nem hatraltatnak a Madridban akkor se jatszana ugy, mint itt, ahol O volt a No1 es lenne is. Ha nem is jon vissza en nagyon orulnek neki ha lezarulna ez a serules sorozata es ujra jatszhatna vegre huzamosabb ideig, megerdemelne.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#906 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pityee írta: 2021. március 15., hétfő 16:21 https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... at-2815471

Hazard újra lesérült, heteket hagy ki. Sztem őt elátkozták vagy én nem tudom, de ilyen a mesében nincs konkrétan :D
Ilyenkor elgondolkodik az ember, ha itt maradt volna is ennyit lenne serult? Minden eselye megvolt, hogy legenda legyen nalunk, megsem kert belole. Teljesen leepitette az imidzset. Nem tudom hol fogja folytatni a karrierjet, mert szerintem egyetlen topklub sem fog erte bejelentkezni. Valamilyen szinten sajnalom is, es biztos, hogy o is megbanta, de az elet mar csak ilyen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#907 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.nemzetisport.hu/spanyol_lab ... at-2815471

Hazard újra lesérült, heteket hagy ki. Sztem őt elátkozták vagy én nem tudom, de ilyen a mesében nincs konkrétan :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#908 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. február 24., szerda 20:56
koni0725 írta: 2021. február 24., szerda 12:50
Dante írta: 2021. február 24., szerda 1:34
Egy ideje a felnőtt keret tagja, jó első szezont fut. Német felmenőkkel is rendelkezik, lehetséges, hogy végül nem az angol, hanem a német válogatott lesz a befutó nála.

Egyébként a Bayern csak öt happolta el.
Gondolom Bubi CHO tavalyi körbeudvarlására gondolt.
Most pedig Pulisic van terítéken.
Vehetik, vihetik, szabad a vásár!

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#909 Hozzászólás Szerző: Bandi »

https://weaintgotnohistory.sbnation.com ... meback-bid

Ki emlékszik McEachran-re? Nagyon durva hogy már 28 éves lett. Nekem nagy kedvencem volt anno, tetszett a játékstílusa, szurkoltam neki hogy hátha sikerül bekerülnie az első csapatba, de sajnos aztán néhány kölcsön után eltűnt a süllyesztőben. Gilmour kicsit rá emlékeztet (nem csak testalkatra :mrgreen:) reméljük ő nagyobb sikerrel jár majd.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#910 Hozzászólás Szerző: Bubi »

koni0725 írta: 2021. február 24., szerda 12:50
Dante írta: 2021. február 24., szerda 1:34
Bubi írta: 2021. február 24., szerda 0:41 Ki-mit tud erről a Musiala gyerekről? 2019ben igazolt tőlünk ingyen a bayernbe. Ma, 17 évesen kezdőként a Blben gólt szerzett...

Igazán leszállhatna az akadémiánkról a Bayern, lassan neveldét csinálnak belőlünk.
Egy ideje a felnőtt keret tagja, jó első szezont fut. Német felmenőkkel is rendelkezik, lehetséges, hogy végül nem az angol, hanem a német válogatott lesz a befutó nála.

Egyébként a Bayern csak öt happolta el.
Gondolom Bubi CHO tavalyi körbeudvarlására gondolt.
Most pedig Pulisic van terítéken.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#911 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dante írta: 2021. február 24., szerda 1:34
Bubi írta: 2021. február 24., szerda 0:41 Ki-mit tud erről a Musiala gyerekről? 2019ben igazolt tőlünk ingyen a bayernbe. Ma, 17 évesen kezdőként a Blben gólt szerzett...

Igazán leszállhatna az akadémiánkról a Bayern, lassan neveldét csinálnak belőlünk.
Egy ideje a felnőtt keret tagja, jó első szezont fut. Német felmenőkkel is rendelkezik, lehetséges, hogy végül nem az angol, hanem a német válogatott lesz a befutó nála.

Egyébként a Bayern csak öt happolta el.
Gondolom Bubi CHO tavalyi körbeudvarlására gondolt.
211! NEW RECORD!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#912 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. február 24., szerda 0:41 Ki-mit tud erről a Musiala gyerekről? 2019ben igazolt tőlünk ingyen a bayernbe. Ma, 17 évesen kezdőként a Blben gólt szerzett...

Igazán leszállhatna az akadémiánkról a Bayern, lassan neveldét csinálnak belőlünk.
Egy ideje a felnőtt keret tagja, jó első szezont fut. Német felmenőkkel is rendelkezik, lehetséges, hogy végül nem az angol, hanem a német válogatott lesz a befutó nála.

Egyébként a Bayern csak öt happolta el.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#913 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ki-mit tud erről a Musiala gyerekről? 2019ben igazolt tőlünk ingyen a bayernbe. Ma, 17 évesen kezdőként a Blben gólt szerzett...

Igazán leszállhatna az akadémiánkról a Bayern, lassan neveldét csinálnak belőlünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#914 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2021. február 3., szerda 19:49
broduer írta: 2021. február 3., szerda 19:21 Ha minden igaz Hazard megint megsérült komolyabban. Ha ez így megy tovább vége lesz a karrierjének a profi szinten. :(
Sajnálom őt, de nekem róla mindig az jut eszembe, hogy álmai csapatába került, mostmár élvezze ki...
igen,ezzel én is így vagyok, itt vannak nálunk a fiatalok, jó lett volna ha anno marad, de most már nem kell..

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#915 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Lucas Piazon gólt szerzett a Braga színeiben, és Gary Cahill is megszerezte első gólját a Crystal Palace-ban... ;)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#916 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2021. február 3., szerda 19:21 Ha minden igaz Hazard megint megsérült komolyabban. Ha ez így megy tovább vége lesz a karrierjének a profi szinten. :(
Sajnálom őt, de nekem róla mindig az jut eszembe, hogy álmai csapatába került, mostmár élvezze ki...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#917 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2021. február 3., szerda 19:21 Ha minden igaz Hazard megint megsérült komolyabban. Ha ez így megy tovább vége lesz a karrierjének a profi szinten. :(

Hihetetlen. Szerintem komoly problémák lehetnek vele mentálisan. Nálunk alig volt sérült, ott meg állandóan. Hacsak nem lett közben valami komoly kiújuló sérülése!?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#918 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ha minden igaz Hazard megint megsérült komolyabban. Ha ez így megy tovább vége lesz a karrierjének a profi szinten. :(

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#919 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

cech19960320 írta: 2021. február 2., kedd 18:51 AVB elég nagy balhét csapott és távozott miután a Marseille olyan embert igazolt akit ő nem kért, sőt ellenzett
Allitolag az egesz szinjatek annak szol, hogy Nuno alatt rezeg a lec a Wolvesnal es Avb menne a helyere.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#920 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AVB elég nagy balhét csapott és távozott miután a Marseille olyan embert igazolt akit ő nem kért, sőt ellenzett

Válasz küldése