Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1301 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Rosszindulatunak fog tunni, de nem gaz az is...
Szenvedjen csak Hazard. Bassza meg ott ahol van. 8) :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1302 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Gaba írta:Zidane: “It's not about Hazard under-performing, it's the whole team. I first and foremost. You can't lay the blame on one or two players." Real fans have turned on Hazard after two friendlies. Embarrassing fanbase.

Szèpen tönkre vàgjàk majd pàr meccs utàn az önbizalmàt...Bàr remèlem nem ìgy lesz! Nagyon drukkolok neki!
Miért nem lep ez meg.
Tipikus Real.
Szerintem Hazard hamar megfogja ezt bánni.
Ahol egy CR-t kifütyülnek egy rossz labdaérintés után ott az a Hazard aki kimondottan hangulatember mit fog kapni,sehol nem fogják őt annyira szeretni és megbecsülni mint nálunk.
Én nem szeretem a Realt de abban bízom hogy Hazard leszopatja a laligat is. :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1303 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Zidane: “It's not about Hazard under-performing, it's the whole team. I first and foremost. You can't lay the blame on one or two players." Real fans have turned on Hazard after two friendlies. Embarrassing fanbase.

Szèpen tönkre vàgjàk majd pàr meccs utàn az önbizalmàt...Bàr remèlem nem ìgy lesz! Nagyon drukkolok neki!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1304 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:Real - Atlético 3-7 :shock:

Hazard kollégánk megkapta az első mélytorkost :D Costa egyébként négy gólt rúgott, majd kiszórták kapás piroslappal, mivel összeverekedett Carvajallal.
Imádom. Klasszik Costa :D szép gólokat lőtt amúgy. Hiányzik nagyon elölről. :(

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1305 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Real - Atlético 3-7 :shock:

Hazard kollégánk megkapta az első mélytorkost :D Costa egyébként négy gólt rúgott, majd kiszórták kapás piroslappal, mivel összeverekedett Carvajallal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1306 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Real Madrid star Eden Hazard has vowed to play for Turkish giants Fenerbahce before he retires, claims former club chief Hasan Cetinkaya.

Cetinkaya said: "Eden Hazard is an old friend of mine, I've known him since he was 15 or 16 years old and still played for Lille.

The former Fener supremo spoke to Turkish sports news website Ajansspor: "He had incredible sympathy for Fenerbahce and gave me his word: 'Hasan, one day I'll play for Fenerbahce, I just do not know when that will be." (Sun)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1307 Hozzászólás Szerző: Dante »

Rui Patricio és Moutinho sem szar nevek, még ha idősebbek is mint Costa. Szerintem simán van benne ráció, hogy oda igazoljon, úgy néz ki, hogy a Wolves van olyan ambiciózus csapat, mint az Everton, Leicester, ezek a csapatok is el-elcsípnek egy egy-egy nevet az elittől.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1308 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

El nem tudom kepzelni Costat a Wolvesban, top csatar meg mindig tul nagy nev oda szerintem semmikepp nem naluk folytatja, nem oda valo.
Viccnek jo esetleg :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1309 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kínábol is behülyitették, ott kezdődtek a bajok.

De amugy oriási lenne a wolvesban! Remélem összejön nekik a leszerződtetése. Amugyis masszív brigád, Jimenezzel elöl nagyon zúzó duo lehetne. Sok csapatot megölnének, ahogy tavaly is lesarabolták a picsába a TOP6-ot.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1310 Hozzászólás Szerző: focimark »

Biztos Conte azért küldte el, mert jó szezont hozott. Folyton panaszkodott az angol időjárásra, de persze nem angolul, mert kb egy szót nem tanult meg az itteni 3 éve alatt. Simeonevel találkozgatott, Instan Atleti mezbe liveolt stb... Nekem kedvencem volt, de szerintem legalább annyira hibás volt, mint Conte.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1311 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Gaba írta:Costa a Wolvesba tart! Mendes nyilatkozta,hogy több PL csapat is szerette volna leigazolni,de csak ők tartottak ki idáig! A fogyatékosnak nem lenne most jobb itt játszania? Megérte kivernie a balhét Spanyolország miatt...
Te mirol beszelsz? :D

Ha igazak voltak az akkori hirek, akkor 16-ban akart o nagyon visszaterni az Atletibe, de mi nem engedtuk, utana a 16/17-es szezonban egy utcalany jo szezont hozott. Conte bacsi kuldott neki egy SMS-t, hogy nem szamol mar vele, pedig elmondta, hogy o maradna. Van egy habitusa, de Contenak koszonhetjuk, hogy o most nincs..Viszont ami biztos, hogy jol jartunk az eladasaval, es sok penzt fizettek erte, ahogyan Morataert is. Nem verte ki o a balhet, csak az volt a kikotese, hogyha nem kell a csapatnak, akkor kizarolag csak az Atleticoba akar vissza menni, es nem erdekli semmilyen ajanlat.

En drukkolok neki, ha igazak a Wolves-os hirek.
Ohh Chelsea we love you..

cech19960320
Hozzászólások: 3852
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1312 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

neki lehet jobb lenne, de nekünk sokkal rosszabb... bár lampard nem tűrné meg az tuti

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1313 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Costa a Wolvesba tart! Mendes nyilatkozta,hogy több PL csapat is szerette volna leigazolni,de csak ők tartottak ki idáig! A fogyatékosnak nem lenne most jobb itt játszania? Megérte kivernie a balhét Spanyolország miatt...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1314 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pityee írta:http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... _960px.jpg

Hazard papa kicsit túlzásba vitte a nasizást ahogy látom :D
Ha a PL-ben eleg volt a szezon eleji sorhas, akkor a spanyoloknal meginkabb. :P
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6783
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1315 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/ ... _960px.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Hazard papa kicsit túlzásba vitte a nasizást ahogy látom :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1316 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:Jose Mourinho has turned down a record £88million (€100m) contract to manage Chinese club Guangzhou Evergrande, according to Sky sources

Az komoly!!
Full riszpekt

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1317 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Jose Mourinho has turned down a record £88million (€100m) contract to manage Chinese club Guangzhou Evergrande, according to Sky sources

Az komoly!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9372
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1318 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
laczze írta:
Zsolti írta:Közben Robben is visszavonult részben miatta kezdtem el követni ezt a csapatot hogy telik az idő :roll:
Unszimpi vélemény lesz, de én örülök neki, még Ibra tehetné ezt és megnyugszik a lelkem.
Pedig Robben sosem volt egy beképzelt pöcs. Úgy értem, az a bicskanyitogató seggarc sosem volt.

Amúgy, amióta én Chelsea meccset néztem, sosem volt annyira jó a játékunk, mint abban a félévben, amikor játszott a kezdőben. Fantasztikus játékunk volt...
Beképzelt volt egyébként. Nem láttatott ebből sokat, de voltak esetek amikor megmutatta mekkora az arca. Mindig magáért játszott. Magán véleményem, de szvsz sose ragaszkodott egy klubhoz sem. A Realnál akart sztár lenni de Ronaldo érkeztével nem volt maradása ( pedig jobboldalt elfért volna), utána már csak a Barca jelentett volna neki valamit, de a Real után egyértelmű volt, hogy oda nem megy. Nem volt a Bayernnél jobb opció. Minket is teljesen nyíltan használt ugródeszkának, csak egy lehetőséget jelentettünk számára.

De vitathatatlan, hogy a Chelsea Robbennel a valaha volt leglátványosabb és legmagabiztosabb játékot játszotta.

Egy dolgot nagyon sajnálhat, azt a bizonyos VB döntőt amikor 2x vihette a kapusra 1v1ben és elbaszta. Ott kellett volna megmutatnia, hogy ki is ő, oda kellett volna előrántani a nagy faszt de kevés volt hozzá, nem bírta a nyomást. Rajta múlt a győzelem :(
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1319 Hozzászólás Szerző: Megyó »

laczze írta:
Zsolti írta:Közben Robben is visszavonult részben miatta kezdtem el követni ezt a csapatot hogy telik az idő :roll:
Unszimpi vélemény lesz, de én örülök neki, még Ibra tehetné ezt és megnyugszik a lelkem.
Pedig Robben sosem volt egy beképzelt pöcs. Úgy értem, az a bicskanyitogató seggarc sosem volt.

Amúgy, amióta én Chelsea meccset néztem, sosem volt annyira jó a játékunk, mint abban a félévben, amikor játszott a kezdőben. Fantasztikus játékunk volt...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1320 Hozzászólás Szerző: laczze »

Zsolti írta:Közben Robben is visszavonult részben miatta kezdtem el követni ezt a csapatot hogy telik az idő :roll:
Unszimpi vélemény lesz, de én örülök neki, még Ibra tehetné ezt és megnyugszik a lelkem.
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése