Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1501 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:https://twitter.com/i/status/1084742455940055041 Kitaláljátok ki ő? :lol: :lol: :lol:

Aztaqrva. Meireles.

Egész jól mozog :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1502 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:https://twitter.com/i/status/1084742455940055041 Kitaláljátok ki ő? :lol: :lol: :lol:
Mindig is tudtam, hogy ez a pali nem 100-as. :D én nagyon bírtam, igazi egyéniség volt, és nagyon megkedveltem mikor nálunk játszott.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1503 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1504 Hozzászólás Szerző: Bubi »

https://www.fourfourtwo.hu/kerdezd-meg- ... mpaign=ott" onclick="window.open(this.href);return false;

Mindig kíváncsi voltam miért adtuk el az Arsenalnak. Nyilván kellett adnunk egy nagy nevet Ashley Cole-ért, cole akkor hatalmas fogás volt, viszont nem tudtam pl, hogy Ballacknak adtuk Gallas mezét úgy, hogy még a csapat tagja volt. Ráadásul a 13ast...

A Terry - Gallas duó volt számomra a tökéletes védőpáros. Carvalho is egy kiba.. zseni volt, de nekem Gallas egy fokkal több.

Érdekes egy fickó, játszott a 3 legnagyobb londoni csapatban, abból 2 csapatnak viselte a csapatkapitányi karszalagját, velünk pedig PLt nyert nem is akárhogy.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1505 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Joe Cole a következő szezontól az akadémián fog edzői szerepet betölteni! :)

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1506 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kicsit nekem olyan volt ,hogy odahívták legyőzni a barcát Guardiolaval ( az a barca kicsit nyomatva lett a BL ben UEFA által .. ) és ez sikerült is a 2011-12 idényben, ahol erre rá is ment minden idegszála :D, plusz erre nyáron rátett a portugál - spanyol ellentét az eb -n, ami nem tett jót az öltözőnek , és miután elvégezte a dolgát, és újra nagy csapattá tette a realt, és már nem kellettek piszkos eszközök, ajtót mutattak neki. Guardiola az én szememben nem a legjobb edző, ott volt a bl győztes BM - mit ért el vele, kiesett nonstop a bl ből nagy zakóval és szétverte a csapatot

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1507 Hozzászólás Szerző: Dante »

A madridi kalandjába beleőrült. Hasonlítsd össze Pep munkásságával, mindketten nagy pénzből dolgozott, jó játékosokkal és töredékét érte el. A Madrid sem véletlenül nyerte halálra magát, miután fellégezhetett Zsozé atyai kezei alól. Persze a körülmények változtak, de legalább annyiszor volt előnyös helyzetben, mint hátrányosban.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1508 Hozzászólás Szerző: fst200 »

koni0725 írta:
Bubi írta:Mindig lesz jó munkája Mounak. Azt amit eddig elért az utóbbi pár gyenge éve nem tudja lerombolni. Fiatal edző és az egyik legnagyobb név a szakmában. Remélem ez a pofon a manutól elég lesz neki ahhoz hogy korszerűsítse az ismereteit és ismét a legjobb legyen.

Ebben bízok. Szerintem megint meg fogja hódítani európát, idővel egy középcsapattal.
Szerintem meg Mourinhonak klubszinten lefott a kave. Ahhoz, hogy valahol sikeres legyen (ha egyaltalan barmelyik nagycsapat igenyt tartana ra) a teljes futballfilozofiajat meg kellene valtoztatnia, amire szemelyisegebol kifolyolag alkalmatlan. Az utolso 3 csapatnal, ahol dolgozott megbukott, ez szamomra tobbet mond, mint a multja.
azért a Realnál csak összehozott egy bajnoki címet - rekorddal ( plusz odavitte Modricot - amit neki köszönhet a real ) ,velünk is egy bajnoki cím, Mu nál az első éve nem volt gázos, összeségében valóban kirúgták, de azért rakott egy két kupát a vitrinbe
meg kell újítania magát, ez tény, az már más kérdés hogy képes -e rá

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1509 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Mindig lesz jó munkája Mounak. Azt amit eddig elért az utóbbi pár gyenge éve nem tudja lerombolni. Fiatal edző és az egyik legnagyobb név a szakmában. Remélem ez a pofon a manutól elég lesz neki ahhoz hogy korszerűsítse az ismereteit és ismét a legjobb legyen.

Ebben bízok. Szerintem megint meg fogja hódítani európát, idővel egy középcsapattal.
Szerintem meg Mourinhonak klubszinten lefott a kave. Ahhoz, hogy valahol sikeres legyen (ha egyaltalan barmelyik nagycsapat igenyt tartana ra) a teljes futballfilozofiajat meg kellene valtoztatnia, amire szemelyisegebol kifolyolag alkalmatlan. Az utolso 3 csapatnal, ahol dolgozott megbukott, ez szamomra tobbet mond, mint a multja.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1510 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mindig lesz jó munkája Mounak. Azt amit eddig elért az utóbbi pár gyenge éve nem tudja lerombolni. Fiatal edző és az egyik legnagyobb név a szakmában. Remélem ez a pofon a manutól elég lesz neki ahhoz hogy korszerűsítse az ismereteit és ismét a legjobb legyen.

Ebben bízok. Szerintem megint meg fogja hódítani európát, idővel egy középcsapattal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1511 Hozzászólás Szerző: bules »

Szerintem a MU volt Mourinho utolsó esélye hogy bizonyítson egy európai nagy csapatnál. Nem élt a lehetőséggel, szerintem innen már nincs visszaút neki, valszeg interbe se fog kelleni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1512 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Szerintem Interbe simán mehet Mou. Luciano Spalko úgyis első számú közellenség a Psv elleni meccs óta Milánóban. ( meg is érdemli. )

Szvsz: Mou Interrel jó lenne, de most 1-2 évet kéne pihennie. Meg ügye Sineone-t nagyon régóta írják már Interhez.
Szerintem is Inter benne van a pakliban. Ott még jobban szeretik mint itt szerették. De ha el is megy oda, ugyanugy bukta. Bajnokságot a Juve dominanciája miatt ugyse nyer soha, BL szintén esélytelen. 1-2 év és repül, aztán talán hazatér Portohoz vagy válogatott.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1513 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem Interbe simán mehet Mou. Luciano Spalko úgyis első számú közellenség a Psv elleni meccs óta Milánóban. ( meg is érdemli. )

Szvsz: Mou Interrel jó lenne, de most 1-2 évet kéne pihennie. Meg ügye Sineone-t nagyon régóta írják már Interhez.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1514 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:
cech19960320 írta:Gyerekek, Gattuso mit csinált bakával? már viszonylag stabil kezdő november óta, és egész jól is játszik ahogy láttam, előre az átlagos, viszont jól szűr....
Legalabb kapunk erte penzt, koszonjuk meg neki. Remelem viszi vegleg es amit kapunk erte belepotoljuk valami hasznalhato jatekosba.
Egyebkent egy regebbi dolog ami sajnalatos, Michy esete. Ugye mikor azt mondtam, hogy oke a Bundesligaban jol jatszik, mivel gyengebb bajnoksag konnyebb dolga van sokan leszoltak, aztan elkerult egy erosebb spanyol bajnoksagba es meg csak nem is egy top csapatahoz, aztan nem is fix kezdo meg a golokkal sem annyira jelentkezik..
Szimpatikus figura, de be kell latni rajta is jobb lenne tuladni. Kettejuk arabol mar azert lehetne venni egy viszonylag jo jatekost akivel elorebb lennenk.
Batshuyi-t addig nem kéne elengedni amig itt nem kapta meg a lehetőséget a bizonyításra, ha egy Morata vagy Giroud kap egy csomó lehetőséget úgy hogy a gólok elmaradnak akkor az lenne a minimum hogy a belga is megkaphassa.Amugy meg a Valencia vett csatárt és úgy fest,hogy inkább a saját játékosainak ad lehetőséget nem annak aki csak kölcsönbe van.
Szerintem Morata-t meg Giroud kéne eladni és venni egy csatárt és Batshuayit 2. számunak használni.
Bakayoko-t kicsit sajnálom mert nekem a Monacoba nagyon tetszett aztán nálunk is voltak biztató jelek csak nagyon kevés a Milanba kezd magára találni de tény Sarri rendszerbe nem passzol így pénzzé kell tenni és olyan játékost venni aki előrelépés lenne, de a vezetőség utobbi időben mutatott tevékenysége nem erre enged következtetni hogy minőségi játékosok fognak érkezni.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1515 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:Gyerekek, Gattuso mit csinált bakával? már viszonylag stabil kezdő november óta, és egész jól is játszik ahogy láttam, előre az átlagos, viszont jól szűr....
Legalabb kapunk erte penzt, koszonjuk meg neki. Remelem viszi vegleg es amit kapunk erte belepotoljuk valami hasznalhato jatekosba.
Egyebkent egy regebbi dolog ami sajnalatos, Michy esete. Ugye mikor azt mondtam, hogy oke a Bundesligaban jol jatszik, mivel gyengebb bajnoksag konnyebb dolga van sokan leszoltak, aztan elkerult egy erosebb spanyol bajnoksagba es meg csak nem is egy top csapatahoz, aztan nem is fix kezdo meg a golokkal sem annyira jelentkezik..
Szimpatikus figura, de be kell latni rajta is jobb lenne tuladni. Kettejuk arabol mar azert lehetne venni egy viszonylag jo jatekost akivel elorebb lennenk.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1516 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Gyerekek, Gattuso mit csinált bakával? már viszonylag stabil kezdő november óta, és egész jól is játszik ahogy láttam, előre az átlagos, viszont jól szűr....

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1517 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gyanítom ez volt az utolsó nagyobb dobása, annyi negatívum volt vele kapcsolatban az elmúlt években hogy nagyobb csapat már nem szívesen fogja alkalmazni. Szerintem egy válogatottnál fog kikötni legközelebb, ott még teremhet neki valami babér, néhány havi találkozásokkal talán nem tudja kiégetni a játékosokat :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1518 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Dante írta:Végtelenül rászolgált az újabb leégésre, ha van esze, akkor egy ideig pihen, az újabb végkielégítésből "fizetett szabadnap" kijön.
Azt viszont sajnálom, hogy a United vergődese elmúlik, látványos javulást várok, főleg azoktól, akik nagyon formán kívül teljesítettek, pl.: Sanchez, Lukaku, Pogba, komplett védelem. Illetve, így valószínű, hogy maradnak a csozé által átadólistág b.szogatott játékosok.

Vajon Lukaku mennyire boldog, hogy se Raiola, se Csozé nincs már az életében..?
Lukaku nagyon... Védelme viszont még mindig nincs a Unitednek :D
Azért ne csináljunk úgy mintha champos játékosokból állna a united védelme. Azért egy Shaw-Bailly-Lindelöf-Smalling-Rojo-Jones-Young-Valencia-Darmian féle alapanyagból már össze lehet állítani egy normálisabb védelmet is. Sok edző mit meg nem adna ha hasonló névsorral dolgozhatna...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1519 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta:Végtelenül rászolgált az újabb leégésre, ha van esze, akkor egy ideig pihen, az újabb végkielégítésből "fizetett szabadnap" kijön.
Azt viszont sajnálom, hogy a United vergődese elmúlik, látványos javulást várok, főleg azoktól, akik nagyon formán kívül teljesítettek, pl.: Sanchez, Lukaku, Pogba, komplett védelem. Illetve, így valószínű, hogy maradnak a csozé által átadólistág b.szogatott játékosok.

Vajon Lukaku mennyire boldog, hogy se Raiola, se Csozé nincs már az életében..?
Lukaku nagyon... Védelme viszont még mindig nincs a Unitednek :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1520 Hozzászólás Szerző: Dante »

Végtelenül rászolgált az újabb leégésre, ha van esze, akkor egy ideig pihen, az újabb végkielégítésből "fizetett szabadnap" kijön.
Azt viszont sajnálom, hogy a United vergődese elmúlik, látványos javulást várok, főleg azoktól, akik nagyon formán kívül teljesítettek, pl.: Sanchez, Lukaku, Pogba, komplett védelem. Illetve, így valószínű, hogy maradnak a csozé által átadólistág b.szogatott játékosok.

Vajon Lukaku mennyire boldog, hogy se Raiola, se Csozé nincs már az életében..?

Válasz küldése