Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1561 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Romelu Lukakunál betelt a pohár és leváltotta ügynökét, Mino Raiolat. A belga új ügynöke az olasz Federico Pastorello, aki többek között Antonio Contet is képviseli. Az ügy hátterében állítólag az áll, hogy a csatár elégedetlen volt azzal, hogy a Manchester United játékosa lett, és nem a Chelseaé.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1562 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Olyan furcsa nekem, hogy ilyen tisztelettel vannak felénk régi edzők/játékosok, holott mi híresen kemények/könyörtelenek szoktunk (volt) velük lenni. Minden tiszteletem :!:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1563 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1564 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... tt-a-real/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem kellett sokat várni, hogy kikezdjék őt a szurkolók. Egyébként a klub valaha egyik legjobb döntése volt eladni őt, az már csak hab a tortán hogy helyette egy végtelenül szimpi és szorgalmas Kepa jött aki már most van olyan szinten mint a kürtöskalács. Egyébként a balga belga itt sem volt egy világklasszis teljesítményt hozó kapus, fele annyi bravúrja és sokkal több potyája volt mint anno Cechnek. Ráadásul Cech számtalanszor kihúzott minket a szarból, ő meg általába szarban hagyta a csapatot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1565 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Thibaut baratunkat veri a sors rendesen. Ma is haromnal jar eddig. Szerintem a pali nem kapott egy szezonban nalunk annyi golt amennyit ezalatt a cirka 3-4 honap alatt.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1566 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Roman Abramovich azt mondta, hogy van elég pénze, szóval egy szavamba kerül és elhozza nekem Ronaldinhot. Azt mondtam nem, inkább Drogbát akarom." - José Mourinho.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1567 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“Őszintén nem tudom, hogy van e a Chelseanek visszavásárlási opciója rám. Egyszer azt hallani, hogy van máskor pedig, hogy már lejárt. Édesapám foglalkozik ezzel, de ha a Chelsea egy nap vissza akar vásárolni, akkor ez nem fog nekik gondot okozni, hogy van-e opció vagy sem.”- Thorgan Hazard

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1568 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:Duff nem volt se technikás, se gólerős.

Cole szerintem gyenge játékos volt, még a középkategória is eléggé felértékelt jelző ráaggatva.

SWP 0

Cole VBs gólját láttam élőben, az tuti hogy lecsúszott a lábáról.
Sikerült mindenkit elintézni egy poszton belül :)

Azért azt túlzàsnak érzem hogy a középkat is erős Cole-ra nézve. Nem mondom hogy kifogyok a szuperpatívuszokból amikor róla beszélek de azért a maga idejében(2004-08) jó kis játékos volt aki rangadókat, BL-meccseket döntött el.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1569 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Gaba írta:
emsanya írta:Robben esete nagyon hasonlitott a mostani elbaszásainkhoz (Salah, Lukaku stb). Sérülékeny volt és leraktak érte az asztalra 40-50 millio eurot. Még most is szép összeg. Kár érte h nem voltunk türelmesebbek, de lehet menni akart ő is.
Számára úgymond egy ugródeszka voltunk.Sosem képzelte el itt hosszútávon.Volt is egy nyilatkozata 1-2 éve,csak persze nem ilyen szavakkal.
Hát akkor a kurv@ anyját.

Hát jah, de érthető. Mindenki a Reálban akar játszani. Ha hívna a barcelona és a reál, inkább a madridot választanám. Nyilván a PSVből nem kerülsz be egyből egy Real Madridba, sőt, miután nálunk letérdeltette és meg is szoptatta rendesen a fél premierleague védelmét és átkerült a madridba, úgy volt kezelve mint egy kisiskolás akinek még sokat kell bizonyítania. Epizódszereplő volt.

Nem kötődött a chelseahez, ráadásul állandóan sérült volt... Mint utólag kiderült, ha jól emlékszem hererákja volt és a kezléseknek sok köze volt ahhoz, hogy annyit volt sérült amennyit. Sőt a sérülések pontos mivoltját sem ismertük, tehát elképzelhető hogy szimplán önmagában mondjuk a kemoterápia miatt gyengült le időnként annyira, hogy nem tudott játszani. Egyébként ez magyarázat lehet a korai kopaszodására is. 20 évesen már alig volt haja.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1570 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Emlékszem mikor még a Sport tv-n ment az angol bajnokság és a kommentátor elsütötte: " lövésből lesz a gól, ezt mérte fel Joe Cole " :D Nem olyan nagy poén, de ez megragadt bennem :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1571 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:
emsanya írta:Robben esete nagyon hasonlitott a mostani elbaszásainkhoz (Salah, Lukaku stb). Sérülékeny volt és leraktak érte az asztalra 40-50 millio eurot. Még most is szép összeg. Kár érte h nem voltunk türelmesebbek, de lehet menni akart ő is.
Számára úgymond egy ugródeszka voltunk.Sosem képzelte el itt hosszútávon.Volt is egy nyilatkozata 1-2 éve,csak persze nem ilyen szavakkal.
Hát akkor a kurv@ anyját.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1572 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:Robben esete nagyon hasonlitott a mostani elbaszásainkhoz (Salah, Lukaku stb). Sérülékeny volt és leraktak érte az asztalra 40-50 millio eurot. Még most is szép összeg. Kár érte h nem voltunk türelmesebbek, de lehet menni akart ő is.
Számára úgymond egy ugródeszka voltunk.Sosem képzelte el itt hosszútávon.Volt is egy nyilatkozata 1-2 éve,csak persze nem ilyen szavakkal.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1573 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:Robben esete nagyon hasonlitott a mostani elbaszásainkhoz (Salah, Lukaku stb). Sérülékeny volt és leraktak érte az asztalra 40-50 millio eurot. Még most is szép összeg. Kár érte h nem voltunk türelmesebbek, de lehet menni akart ő is.
Menni akart, nyíltan vállalta, hogy számára a chelsea ugródeszka volt, a Realban akart játszani. Egyébként ott is megbánták, hogy elengedték. A Ronaldo - Robben szélsőpáros még ütősebb lett volna mint a Ronaldo - Bale.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1574 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Robben esete nagyon hasonlitott a mostani elbaszásainkhoz (Salah, Lukaku stb). Sérülékeny volt és leraktak érte az asztalra 40-50 millio eurot. Még most is szép összeg. Kár érte h nem voltunk türelmesebbek, de lehet menni akart ő is.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1575 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Duff kihozta magából a maximumot. Ő egy nagy melós volt, futott amíg a tüdeje bírta, de nem volt se technikás, se gólerős. Én imádtam Duffot és az akkori egész csapatot. A mostani keret labdába se rúghat az akkorihoz képest.

Cole szerintem gyenge játékos volt, még a középkategória is eléggé felértékelt jelző ráaggatva. Oscarhoz tudnám hasonlítani. Van/volt mindkettőben valami ami miatt sokat vártak tőlük, de valójában nincs olyan képességük ami bármiben is kiemelné őket.

Cole VBs gólját láttam élőben, az tuti hogy lecsúszott a lábáról.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1576 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Николаевич írta:Több mint 8 éve hogy távozott, ráadásul nem az utolsó hónapjai voltak a legerősebbek, úgyhogy nehéz visszaemlékezni, de az megvan hogy imádtam a jàtékát. Nem ő volt a legjobb az akkori szélsők között(Robben, Duff, SWP)
Sajnos a be nem teljesült ígéret volt, nyilván nem SWP vagy Morata szinten, de több volt benne. Fura amúgy mennyire balszerencsésen sült el az általad írt 4 játékos. Swp 0, Robben fantasztikus volt, majd sérülések és eladtuk, Duff-fal már nem is tudom mi történt, de az biztos, hogy ő is nagyon erősen kezdte nálunk, Joe Coleban benne maradt a top kategóriás játék. Majd jött Malouda. Most meg Willian és Pedro. Hm, nem ezen a poszton lettünk világhírűek. :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1577 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Drogba után a korai Abra-éra egy másik fontos játékosa, Joe Cole is visszavonult. Floridában játszott az amerikai másodosztályban, múlt héten lett 37 éves. 182 meccset játszott nálunk, 3 bajnoki címet nyert és az összes hazai kupát bezsebelte, a BL- EL-sikerek kimaradtak neki.

Több mint 8 éve hogy távozott, ráadásul nem az utolsó hónapjai voltak a legerősebbek, úgyhogy nehéz visszaemlékezni, de az megvan hogy imádtam a jàtékát. Nem ő volt a legjobb az akkori szélsők között(Robben, Duff, SWP), de baromi technikás volt. A 2006-os VB-n a svédek ellen szerzett gólja felejthetetlen, pedig gyerek voltam amikor làttam. A másik nagy momentuma szintén 2006-ban volt amikor 3-0-ás MU-veréssel ünnepeltük a bajnoki címet és az ő gólját követően szakadt át a gát és kezdett ünnepelni mindenki, szép emlékek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1578 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
kecske01 írta:Mennyire fura, hogy kezdenek eltunni a karakteres jatekosok a futballbol is. Hol vannak ma mar ilyen Terry, Lampard, Puyol, Del Piero, Ballack meg tarsai ikonok. Vagy csak azert erzekelem ezt, mert mar felnottem es nem ugy tekintek a jatekosokra, mint egy fel istenre? Erdekes ez.

Ti hogy latjatok ezt?
Sztem inkább az előbbi, most nézd meg a jelenlegi legjobb játékosokat a világon.

CR - fantasztikus játékos de úgy hisztizik, mint egy fürdőskurva + botrányba is keveredett ja és tán adót is csalt
Messi - szintén adócsaló
Neymar - közröhej tárgya
Pogba - táncolni azt tud, meg hetente új frizurát készíteni

Természetesen, sok ellenpélda van (Hazard, Kanté, Modric) de a top játékosok között inkább ez a viselkedés a jellemző.
Szerintem veletek van a baj. Egyszerűen nem haladtok a korral, elavult az értékrendetek. A mi generációnknak a Lampard - Terry féle ember testesítette meg az igazi férfit, a tisztességes, kitartó, racionális gondolkodású "jó embert". Manapság azt látjuk hogy kitetováltnyakú, szineshajú lábrafeszülő - bokanadrágos megjelenésű sztárok szaladgálnak a pályákon akik sokkal több belátást engednek a magánéletükbe mint a régiek. Nekünk ez szokatlan, de nincs ezzel semmi baj.

Ne haragudj meg, de amiket írtál a fent említett játékosokról az simán csak kötekedés.

CR - Amióta nincs Madridban a Reál összeesett mint a szarosgatya. Nem csak a góljai hiányoznak, mentálisan is nagy pluszt jelent ő. Nem ismerem, nem tudom milyen ember. Voltak botrányai, de kinek nem? Ha a ti magánéletetek lenne nagyítóval vizsgálva vajon mennyit írnának rólatok az újságok?

Messi - ha a te pénzed 1/3-t kéne egy elbaszott ország adózási törvényei miatt leperkálnod, valószínűleg te is csalnál. Mindenki elcsalja magyarországon is, aki csak teheti, egyébként nem keresnél lószart sem. Ezért az egyért nem játszanék spanyolországban.

Neymar - na ő jó példa, nagy rálátásunk van a magánéletére és minden fiatalkorából adódó hülyesége elénk kerül. Többet kéne vizsgálni azt hogy ezek az emberek milyen pénzeket fordítanak jótékonykodásra.

Pogba - Táncolni IS tud. Ő vezette sikerre a VBn a franciákat, ha ő nincs - és nem csak a játéka miatt - a franciák közel sem biztos, hogy megnyerik. Ő egy erős karakter, egy új generációs hadvezér.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1579 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta:Hát nehezen tudnám összerakni a TOP 3-at...:)

https://www.youtube.com/watch?v=kj1AqNw6nhk" onclick="window.open(this.href);return false;

Nekem ez az egyik kedvencem..Ez a gól nagyon jellemzi őt.Tökéletesen kihasználta a testi adottságait,legyűrte a védőjét,és izomból bevágta a kapuba.Akkoriban tökmindegy hogy milyen szuroklóval beszélgettem,mindenki a legjobbnak tartotta.
Hihetetlen milyen szögekből, milyen helyzetekből be tudta vágni. Az, hogy ő érezte a kaput az nem fedi a valóságot, többet tudott annál.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1580 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hát nehezen tudnám összerakni a TOP 3-at...:)

https://www.youtube.com/watch?v=kj1AqNw6nhk" onclick="window.open(this.href);return false;

Nekem ez az egyik kedvencem..Ez a gól nagyon jellemzi őt.Tökéletesen kihasználta a testi adottságait,legyűrte a védőjét,és izomból bevágta a kapuba.Akkoriban tökmindegy hogy milyen szuroklóval beszélgettem,mindenki a legjobbnak tartotta.

Válasz küldése