Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1701 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csatárkérdésben valahol Costa és Morata között félúton van a megoldás nálunk. Két ellentét, costa az agresszív rosszfiú aki ellenben csatárhoz méltóan szarja a gólokat, Morata meg a végtelenül jófiú, aki senkinek sem tud ártani, ezért is a gólképtelensége. Meg kéne találni azt a játékost aki a kettő ötvözete, mert csatár nélkül idei óráig elvagyunk, de nem lehet mindig a szélsőkre meg a középpályára hagyni a góllövést.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1702 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem az volt a gond vele, hogy paraszt, hanem hogy nem lehetett vele együtt dolgozni. José-nak és Conte-nak is meggyűlt vele a baja. Azt meg elfelejtik azok, akik hiányolják, hogy amikor hisztizett, akkor nettó emberhátrány volt és az itt töltött ideje alatt mindegyik szezonban volt legalább egy hisztis féléve. Nagyon szerettem a góljait és nagyon bosszantott, amikor minden mással foglalkozott a focin kívül. Hisztizett, fetrengett, csapkodott, rúgdosott, köpködött és lehúzta a csapattársai teljesítményét az attitűdjével. Az igazi spanyol és madridi utódjára is tökéletes a leírás, csak ő ezt magában csinálja, vagy a bírókkal szemben, őt is szinte lehetetlen megtűrni, de hát ez van.

Öt-hat spanyol kezdő játékos van a keretben, a folytonos szívás miatt marhára ellenszenvesek nekem, remélem Kepa a Mata/Azpi-féle szorgos játékosok sorát erősíti majd és nem a nyomás alatt megrokkanóékat.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1703 Hozzászólás Szerző: focimark »

Persze, hogy szerették. Gólokat lőtt, meccseket döntött el, de persze itt az a lényeg, hogy egy paraszt. Inkább legyen Morata féle beszari,önbizalomhiányos "jófiú", csak nehogy rossz véleménnyel legyen rólunk a sajtó meg az ellenfelek szurkolói. Az eredmények csak másodlagosak... Mert nélküle nem lennénk most hatszoros bajnokok, az tuti.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1704 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egyébként Conte első fél szezonjában ugy viselkedett mint a kisangyal, amíg nem jött az a kínai kavarás, kár érte.
Volt szerencsém élőben meccsen lenni akkor. Nála nagyobb örjöngés senkinél nem volt mikor szólitották a játékosokat, se Hazardnak se senkinek. Imádták. Tipikusan az aki nagyon szeretnek a fanok, ha nálad játszik, ha meg ellenned mindenki parasztozza. Sztem az atletico a tökéletes csapat neki és ő is imádja a közeget. Irigyekedem azért rájuk, hogy két olyan csatáruk van mint Griezmann és Diego. Nálunk mikor lesz újra csak egy...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1705 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Egy idő után, főleg, ha tisztességesen dolgozol bármiért, amit szeretnél, legyen ez pénzben kifejezhető, vagy akár csak egy másik emberrel ápolt jó kapcsolat, rájössz arra, hogy nem kell ragaszkodni bármi áron semmihez sem.
Megnyugtató lenne, ha nem Morata lenne a csatárunk, de azért ne essünk már át a másik oldalra. Nem kell bármi áron a Chelseabe senki. Akármennyire is kiestünk a világ top 5 csapata közül az évek alatt, azért csak a világ egyik legismertebb futballcsapata vagyunk, az elit része. Nehogy már rá legyünk szorulva egy dzsungelharcosra olyan infrastrukturális és pénzügyi helyzettel, mint, amivel egy ekkora cég bír. Morata egy túlértékelt középszerű játékos, aki összeroppan a vele szemben támasztott nyomás súlya alatt, de mégis csak kifizetett érte a klub 70 milliót, majd veszünk másikat... Nem kell ilyen megalkuvásokat tenni, hogy egy vállalhatatlan koszos senkiházi rontsa a csapat renoméját, miközben zsebre rakja heti szinten más dolgozó emberek teljes életfizetését.
Ne hajoljunk már le a koszért.. legyen már tartás bennünk.
Nem Morata-Costa összehasonlításban kell megítélnünk őt, hanem teljes spektrumon nézve. Renitens söpredék nem való egy világcégbe reklámarcnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1706 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Lehet én vagyok túl elfogult vele kapcsolatban. :D (Nem vagyok egy pszichopata állat félreértés elkerülése végett.)
Drogba után nálam egyértelműen ő a második legjobb csatár akit láttam nálunk játszani. Balhés volt ez tény, de megvolt annak is az előnye, mert nem 1 védő figyelmét kötötte le egy meccsen ezzel teret nyitva Edennek. (na ez most abszolút nincs meg.) Meg hányan kaptak róla pirosat pusztán azért, mert felültek az ő ugratásaira.

Ha nincs Costa konkrétan bajnokok se lettünk volna se Conteval se Mouval.


Drogba sem volt éppen egy szent lélek.
Elég csak rágondolni a Vidic-nek leosztott sallerre Moszkvában :D De Drogba azért más volt, nála nem kellett tartani attól, hogy minden második meccsen kiállítják.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1707 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lehet én vagyok túl elfogult vele kapcsolatban. :D (Nem vagyok egy pszichopata állat félreértés elkerülése végett.)
Drogba után nálam egyértelműen ő a második legjobb csatár akit láttam nálunk játszani. Balhés volt ez tény, de megvolt annak is az előnye, mert nem 1 védő figyelmét kötötte le egy meccsen ezzel teret nyitva Edennek. (na ez most abszolút nincs meg.) Meg hányan kaptak róla pirosat pusztán azért, mert felültek az ő ugratásaira.

Ha nincs Costa konkrétan bajnokok se lettünk volna se Conteval se Mouval.


Drogba sem volt éppen egy szent lélek.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1708 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta:Costa azért, mert a pályán ilyen attól még nem egy emberi hulladék. Elmondta anno, hogy miért viselkedik így a meccseken, de attól még a civil életben egyáltalán nem ilyen.
Hát nem tudom. Szerintem az nem normális viselkedés, aki viccből edzőfelszerelést rongál (több olyan weekly volt amiben a golfkocsival ütött el dolgokat, de emlékszem olyan esetre is, amikor az egyik gátléccel verte szét a másikat) vagy a csapattársa arcába üvölt 5-10 centiről. Az ilyen viselkedés biztosan tetszik eyy-két csapattársnak, de többnyire bomlasztó hatása van.
Remek képességű csatár, azt se mondanám, hogy buta, de nem tud viselkedni se a pályán se civilben.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1709 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát igen, az élet nagy kérdései... Vajon mi lehet a jobb, egy emberileg nulla de meccseket eldöntő fontos gólokat vagdosó játékos, vagy egy normális viselkedésű emberileg megfelelő, de gólképtelen játékos. Azt hiszem mindenki tudja a választ... Egyébként amióta újra ott van az Atletiban, nem játszott még így a medvedisznóember, mint ahogy tegnap. Bárcsak beindulna Morata és nem kéne hiányolnunk ezt a parasztot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1710 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Jól tudom... Ettől még undorítóbb, tekintve hogy egy sportembernek a pályán még inkább példát kéne mutatni...

Azt még talán el tudnám fogadni H debil és mindenhol így viselkedik, de úgy hogy a pályán kívül ám nem olyan gáz, még visszataszítóbb.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1711 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Costa azért, mert a pályán ilyen attól még nem egy emberi hulladék. Elmondta anno, hogy miért viselkedik így a meccseken, de attól még a civil életben egyáltalán nem ilyen.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1712 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Costa mai első gólja nagyon "Drogbás" volt szerintem.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1713 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:Pedig van egy hulladék, Morata szeméylében. Pont ez a harciasság, pofátlanság hiányzik belőle.
Hulladék alatt a tűrhő parasztot értettem. Morata csak egy ideggyenge szerencsétlen. Félre ne értsd, nem bírom a kis balfékünket... de Costát akkor sem hiányolom.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1714 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pedig van egy hulladék, Morata szeméylében. Pont ez a harciasság, pofátlanság hiányzik belőle.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1715 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:Ez az őrült Diego Costa milyen gólt lőtt?! 2 védőt hagyott le és egy szinte lehetetlen szögből vert egy bazi nagy gólt. El tudnám még nézni nálunk...
én nem.. inkább legyünk szarabbak de ne emberi hulladékok játsszanak nálunk

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1716 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ez az őrült Diego Costa milyen gólt lőtt?! 2 védőt hagyott le és egy szinte lehetetlen szögből vert egy bazi nagy gólt. El tudnám még nézni nálunk...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1717 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:Bielsa csapata közben elég nagy verést mér Lamps-ékra. :(
Bárcsak feljutna a L**ds. Évek óta ezt is kérem karácsonyra.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1718 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bielsa csapata közben elég nagy verést mér Lamps-ékra. :(
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1719 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Frankie1986 írta:Terryről van valami új hír,hogy hol folytatja? Mert egy ideje nem hallottam semmit ezzel kapcsolatban,ha valaki
informálna megköszönném.
Derby, játékos/asszisztens kombó, ha jól tudom.

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1720 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Terryről van valami új hír,hogy hol folytatja? Mert egy ideje nem hallottam semmit ezzel kapcsolatban,ha valaki
informálna megköszönném.

Válasz küldése