Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1981 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:Ha egy olyan nagy és mindenki által elismert Legenda, mint JT ilyen szavakkal van Willianről, akkor azért csak nem lehet akkora középszerű szar senki :)
Nem, nem az. Csak félreviszitek az éneket. Alonso szerintem messze nincs Ashley Cole szintjén, le akarom-e cserélni? Nem, mert a tudása elég ahhoz, hogy ne lógjon ki, és a hozzáállása, személyisége kifogástalan. De ott van Azpi is. Ha gólt kapunk róla, nem azt írom, hogy mert nem tenné oda magát, vagy mert tehetségtelen lenne. Elvesztett egy nyílt sisakos küzdelmet, az ellenfél erősebb volt, vagy csak simán átjátszotta, mert sikerült a csele/kényszerítő, stb.

Az általános moralitásról, intelligenciáról, hozzáállásról beszélek. Costa talán a legtehetségesebb csatárunk ever, aki eddig volt. Ennek ellenére egy fekete bárány, aki magával ránt mindenkit. Pedroról már többször kifejtettem, hogy kifejezetten jó lelkű embernek tűnik és a rúgótechnikája egészen páratlan, ha eltalálja a labdát, de a játékintelligenciája és a "szeme", az kb 0. Izgul, kapkod, görcsös, nem tudja mit miért csinál. Ha videóról elemeznie kellene magát, akkor konkrétan nem tudna miért-et, vagy okot tenni a megmozdulása mögé. Csak csinálja és annyi. Fel sem méri, hogy a labdavesztései annyira nem magától értetődő helyzetben történnek, hogy szinte az elpattanást követően a labda 50%-ban helyzetbe hozza az ellenfelet.

A 2005 és 2009 közötti csapatban is volt mindig gyengébb játékos. A vereség nem egy emberen múlik, de ettől még a győzelem sem fog felmagasztalni senkit. Cahill, Pedro, Willian, Matic nem Cheslea szint, ki-ki a maga "fogyatékossága" miatt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1982 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Én csak arra leszek kiváncsi ha Pedro és Willian is elmegy (ja és Cahill) azaz a "legrosszabbak", akkor ki lesz a bűnbak ha kikapunk :D. Elment
Costa és Matic, akik elvileg itt a legnagyobb közellenségek voltak, most vannak újak. Durva hogy akkor gyakorklatilag 5 fékkel (Matic bólya, Willian agyatlan, Pedro faszláb, Cahil szar) kezdőben is bajnokságot tudtunk nyerni tavaly.


Mindenkinél lehet jobbat találni, ez tény, de azért ne szűkítsük már le 1-1 emberre a dolgot, hogy ha nem jön az eredmény. De lehet csak én furcsálom ezt, mert emlékszem időkre mikor SWP vagy Sidwell rohangált a kezdőben, nem az aktuális spanyol, brazil válogatott szélső. Nekem ez még mindig nagyon jó keret és felállás, de ez személyes vélemény.

Matic-al annyi a baj, hogy ha ennyire tudta mindenki h a liga legjobb vkp-ja lesz, miért kellett riválisnak eladni...
Bezony, ezt az egyik topicban már fejtegettük nemrégiben, úgy néz ki minden évben kell egy közellenséget választani :D Pedig Willian bőven nem olyan rossz, mint amilyennek néhányan beállítják, tény hogy lusta játékos, de bárkiben meglehetne találni a hibákat, még ígyis nálam ő Hazard mellett az egyik olyan játékosunk aki képes a semmiből váratlant húzni, akár gólpassz formájában vagy sikeres cselek stb. Mellesleg érdemes megnézni Willian mai posztját, amit az instáján osztott meg: https://www.instagram.com/p/BZOhQK3ATG9 ... anborges88" onclick="window.open(this.href);return false;
Ha egy olyan nagy és mindenki által elismert Legenda, mint JT ilyen szavakkal van Willianről, akkor azért csak nem lehet akkora középszerű szar senki :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1983 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:
emsanya írta:Durva hogy akkor gyakorklatilag 5 fékkel (Matic bólya, Willian agyatlan, Pedro faszláb, Cahil szar) kezdőben is bajnokságot tudtunk nyerni tavaly.
Tökéletesen összefoglaltad, hogy PL csapatok miért nincsenek évek óta érdemi versenyben a BL-ért :D
Remélem idén valamelyik odaér, drukkolok az összes angol csapatnak a bl-ben.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1984 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta:Durva hogy akkor gyakorklatilag 5 fékkel (Matic bólya, Willian agyatlan, Pedro faszláb, Cahil szar) kezdőben is bajnokságot tudtunk nyerni tavaly.
Tökéletesen összefoglaltad, hogy PL csapatok miért nincsenek évek óta érdemi versenyben a BL-ért :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1985 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én csak arra leszek kiváncsi ha Pedro és Willian is elmegy (ja és Cahill) azaz a "legrosszabbak", akkor ki lesz a bűnbak ha kikapunk :D. Elment
Costa és Matic, akik elvileg itt a legnagyobb közellenségek voltak, most vannak újak. Durva hogy akkor gyakorklatilag 5 fékkel (Matic bólya, Willian agyatlan, Pedro faszláb, Cahil szar) kezdőben is bajnokságot tudtunk nyerni tavaly.

Mindenkinél lehet jobbat találni, ez tény, de azért ne szűkítsük már le 1-1 emberre a dolgot, hogy ha nem jön az eredmény. De lehet csak én furcsálom ezt, mert emlékszem időkre mikor SWP vagy Sidwell rohangált a kezdőben, nem az aktuális spanyol, brazil válogatott szélső. Nekem ez még mindig nagyon jó keret és felállás, de ez személyes vélemény.

Matic-al annyi a baj, hogy ha ennyire tudta mindenki h a liga legjobb vkp-ja lesz, miért kellett riválisnak eladni...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1986 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Megyó írta:
Pityee írta:csak Contenál és az új formációban nyújtott gyengébb teljesítményt
Nem, a gyalázatos szezonban is pont olyan szar volt, mint az aktuális legrosszabbak. Willian lett az év játékosa a "hozzáállása" miatt,
Abban a szezonban az egész csapat egy szar volt, azt számításba sem vettem. Én a visszatérése utáni első szezonjára gondoltam, ott a szezon egyik legjobb vkp-ja lett, ez vitathatatlan.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1987 Hozzászólás Szerző: laczze »

Megyó írta:
Általános megjegyzés, senki ne vegye magára:
Nézzétek, az, hogy ilyen tudású játékosok, mint Pedro, 3×-os Bl győztesek (Lampard, Terry 1×-es), az, hogy Willian az év játékosa lehetett, hogy egy évre rá, már a teljesítménye a kezdetését sem indokolja, az, hogy a Costa féle bennszülött euró milliomos , csupán azt bizonyítja, hogy a sportok, főleg a foci iránti érdeklődés akkora pénztömeget mozgat meg és annyi embert, hogy ilyen szürreális dolgok is megtörténhetnek, mivel a racionalitás ellenére sokszor kényszerhelyzet adódik és azzal kell főzni ami van, aki épp kéznél van, stb.
Ez nem teljesen korrekt. Costa hiába bennszülött képű agresszív állat, nem emiatt kapja a fizetését ergo az eurómilliókat, hanem a játéktudása alapján ami viszont teljesen korrekt.
Pedro jókor volt jó csapatban számítottak rá teljesen megérdemli azt meg mindenki tudja, hogy nem az x számú kupától lesz valaki jó játékos ezért sem jobb Pedro Lampardnál,Gerrardnál sorolhatnám de hasonlóképpen küzd.
Costa és Matic akkor sem hiányozna ha világklasszia szezont futnának, ha megvan a minőségi pótlásunk és valószínüleg meg is van, innét dekli van mi történik velük.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1988 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Pityee írta:csak Contenál és az új formációban nyújtott gyengébb teljesítményt
Nem, a gyalázatos szezonban is pont olyan szar volt, mint az aktuális legrosszabbak. Willian lett az év játékosa a "hozzáállása" miatt, nagyot fordult a világ :)
Pityee írta:de még ígyis Conte mindig megszavazta neki a bizalmat (valszeg azért mert nem volt más, ugye Fabregas gyenge a védekezésben) és csak behúzott vele együtt egy bajnoki címet.
Igen, azért mert nem volt más a helyére. A 2. felét kérlek gondold át. Ezt hamis képzettársításnak hívjuk. Attól, mert egy csapat bajnok lesz, az aktuális kezdő 11 legrosszabb/legalulmotiváltabb játékosa még mindig gyenge, bajnoki cím ide vagy oda.

Általános megjegyzés, senki ne vegye magára:
Nézzétek, az, hogy ilyen tudású játékosok, mint Pedro, 3×-os Bl győztesek (Lampard, Terry 1×-es), az, hogy Willian az év játékosa lehetett, hogy egy évre rá, már a teljesítménye a kezdetését sem indokolja, az, hogy a Costa féle bennszülött euró milliomos, csupán azt bizonyítja, hogy a sportok, főleg a foci iránti érdeklődés akkora pénztömeget mozgat meg és annyi embert, hogy ilyen szürreális dolgok is megtörténhetnek, mivel a racionalitás ellenére sokszor kényszerhelyzet adódik és azzal kell főzni ami van, aki épp kéznél van, stb.
Következtetés: a lehető legjobb indulattal mondom -> Fele annyira nem tudok Pedrora haragudni a tehetségtelensége miatt, mint Maticra, vagy Willianre a be nem teljesülő ígéret miatt. Megbocsájthatatlan, ha egy ember, főleg egy olyan szerencsés helyzetben lévő ember, aki heti szinten más 30 éves bérét keresi meg, hogy ne adjon bele mindent. Nem minden másodpercben, ők sem gépek, de, hogy egy idényen át valaki úgy játsszon 190 centisen, mint egy anyámasszony katonája. Voltak szép megmozdulásai, szerelései és góljai is, a tehetsége vitattathatatlan, de elég megnézni Alonsot. Ő nem tehetségesebb, mint az említett 2 játékos, viszont mikor láttátok rajta, hogy nem ad bele mindent? Soha.

Soha nem fogom elfogadni a mentalitás, a jellem hiányát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1989 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
almos írta:[Én továbbra sem sirom vissza, de azért jól mutatja ez is, hogy ő sosem volt fék a csapatban.
Hogy ítélheted meg ez alapján visszamenőleg a teljesítményét? Sztem se vitatkozzunk tényekkel, nálunk szar volt, az új csapatában pedig jó.
Nálunk is jó volt csozé alatt, csak Contenál és az új formációban nyújtott gyengébb teljesítményt de még ígyis Conte mindig megszavazta neki a bizalmat (valszeg azért mert nem volt más, ugye Fabregas gyenge a védekezésben) és csak behúzott vele együtt egy bajnoki címet. De amúgy szerintem Bakayoko simán zsebre fogja őt vágni, be fog tőle tojni a szerb csillag, ebben biztos vagyok. Szval én sem sírom vissza sem őt, sem Costát, egyik sem volt a legszimpatikusabb karakter.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1990 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Pedig szívesen elküldeném a utcalány anyjába, mint ahogy Williant is, aki 100%-os teljesítményt hoz majd jövőre egy másik csapatban. Megéri az ilyen embereknek kezdő lehetőséget és heti szinten 100.000 eurót biztosítani.
Vszinű ő sem nagyon akar már itt focizni, remélem nyáron el is adjuk vhova jó 30-40ért.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1991 Hozzászólás Szerző: almos »

kazomester írta:
almos írta:[Én továbbra sem sirom vissza, de azért jól mutatja ez is, hogy ő sosem volt fék a csapatban.
Hogy ítélheted meg ez alapján visszamenőleg a teljesítményét? Sztem se vitatkozzunk tényekkel, nálunk szar volt, az új csapatában pedig jó.
Nem ez alapján itélem meg. Irtam, hogy a kép csak érdekesség. Láttam az összes meccsét nálunk, szóval ez lapján itélem meg. Na de itt tényleg hagyjuk abba, mert ebből több 10 oldalas beszélgetés lenne! :mrgreen:
PEACE
LAMPARD#8

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1992 Hozzászólás Szerző: Megyó »

almos írta:Kép
A képet csak érdekességképp linkeltem be, kérem ne induljon vita a szerbről!
Pedig szívesen elküldeném a utcalány anyjába, mint ahogy Williant is, aki 100%-os teljesítményt hoz majd jövőre egy másik csapatban. Megéri az ilyen embereknek kezdő lehetőséget és heti szinten 100.000 eurót biztosítani.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1993 Hozzászólás Szerző: almos »

cech19960320 írta:
almos írta:Kép
Én továbbra sem sirom vissza, de azért jól mutatja ez is, hogy ő sosem volt fék a csapatban. Szerintem Bakayoko jobban illik ebbe a rendszerbe, de Matic is klasszis vkp, aki 4-2-3-1-ben nem sok csapatból szorulna ki.
A képet csak érdekességképp linkeltem be, kérem ne induljon vita a szerbről!
beleírtad a lényeget. még elfogadható (?) volt amíg azt játszottunk.. de nem 4-2-3-1et játszunk egy ideje, és ebbe a rendszerbe ő baromira nem illik és nem is tud.
Igen, pontosan. Viszont sokak nagyon lehúzták és úgy beszéltek róla, mintha valami amatőr lenne az 5. osztályból. Én kedveltem a játékát, kedvencem nem volt sose. Viszont most a MU-ban újra megmutatja, hogy miért fizettek érte 40M+ és hogy jó játékos.
LAMPARD#8

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1994 Hozzászólás Szerző: kazomester »

almos írta:[Én továbbra sem sirom vissza, de azért jól mutatja ez is, hogy ő sosem volt fék a csapatban.
Hogy ítélheted meg ez alapján visszamenőleg a teljesítményét? Sztem se vitatkozzunk tényekkel, nálunk szar volt, az új csapatában pedig jó.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1995 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

almos írta:Kép
Én továbbra sem sirom vissza, de azért jól mutatja ez is, hogy ő sosem volt fék a csapatban. Szerintem Bakayoko jobban illik ebbe a rendszerbe, de Matic is klasszis vkp, aki 4-2-3-1-ben nem sok csapatból szorulna ki.
A képet csak érdekességképp linkeltem be, kérem ne induljon vita a szerbről!
beleírtad a lényeget. még elfogadható (?) volt amíg azt játszottunk.. de nem 4-2-3-1et játszunk egy ideje, és ebbe a rendszerbe ő baromira nem illik és nem is tud.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1996 Hozzászólás Szerző: almos »

Kép
Én továbbra sem sirom vissza, de azért jól mutatja ez is, hogy ő sosem volt fék a csapatban. Szerintem Bakayoko jobban illik ebbe a rendszerbe, de Matic is klasszis vkp, aki 4-2-3-1-ben nem sok csapatból szorulna ki.
A képet csak érdekességképp linkeltem be, kérem ne induljon vita a szerbről!
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1997 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Remy második bajnokiján is betalált csereként beszállva a Las Palmas-ban, az ő 87. perces góljával verték 1-0-ra a Bilbao-t. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1998 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://cf-e2.streamablevideo.com/video ... NXb79CY%3D Lampard-ot kérdezték a volt csapattársait illetően. Ki volt a legügyesebb, legviccesebb, stb. :)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1999 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

gerawba írta:Napi Mourinho-Matic :D

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... tt-2591559" onclick="window.open(this.href);return false;

A nyár legjobb húzása volt a vezetőségtől, hogy eltakarították innen ezt az alibikirályt.
Megérdemlik egymást... :roll:
211! NEW RECORD!

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2000 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

gerawba írta:Napi Mourinho-Matic :D

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... tt-2591559" onclick="window.open(this.href);return false;

A nyár legjobb húzása volt a vezetőségtől, hogy eltakarították innen ezt az alibikirályt.
Ha Williant sikerult volna megszerezni, a brazil lett volna Nemanja Matic. :)
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése