Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2481 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Di Matteo hivatalosan is az Aston Villa edzője. Most ugyanannyi BL győztes edző van a Championship-ben, mint a PL-ben.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2482 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Blueflag írta:
Dante írta:de ahogy kezelte a játékosokat, meg a legendákat (hogy a f.szomba lehet elengedni Cech-et az arsenalhoz, Cole gyakorlatilag ki lett b.szva, Mata-t egyenesen elüldözte stbstb)
Matánál akkoriban Oscar 3x jobb volt a játék minden elemében... én is sajnálom, nem kapta meg azt a tiszteletet amit az előző két szezon legjobb játékosaként érdemelt volna, de nem is ment neki. Cech tudtommal Abrától kéredzkedett el, Angliában és Londonban is maradni akart a családjával együtt, ez nem Mourinho sara... plusz tett annyit értünk, hogy gyakorlatilag oda engedjük, ahova menni szeretne. A QPR nem lett volna az ő csapata. Cole szintén távozni akart, mert sérülékenyebb és lassabb volt már, és nem volt stabil kezdő. Lampardot valószínűleg szintén a vezetőség rakta parkolópályára, meg az, hogy a játéktudása alapján már csak cserének volt elsőosztályú, kezdőnek nem. Akik egyértelműen Mourinho eltaktikázásának számítanak, az Lukaku és Bruyne, de náluk is meg kell jegyezni, hogy mindkettő azonnal kezdő akart lenni, még én is emlékszem a nyilatkozataikra. Ezt pedig ha egy edző megteszi, hogy enged az ilyen médiahisztiknek, és a kezdőbe rakja aki kisírja, akkor azonnal minden tekintélyének annyi. Sajnos mindketten baromi jó játékosok lettek ott, ahova eladtuk őket.

Mourinho sokat hibázott, de negyed annyit tartok reálisnak, mint amennyiszer csattant rajta az ostor. Contéban nagyon bízom, így most nincs bennem keserűség, de továbbra is hibának tartom az ő menesztését, és az Ivanovics félékkel való hosszabbítást. utcalány rossz üzenetet tolmácsol, Mourinhora keni az egész balhét, hiába Iváról kaptunk 10 meccsen 20 gólt. A vezetőségben kellene rendet tenni először, addig az edző csak egy bábu, akit nem hagynak dolgozni.

Szerintem meg az José tehet arról hogy Ivat erőltette a jobb oldalon és ebbe a hibába Hiddink is beleesett.
Szerintem Lampard azért ment el mert José idehozta Fabregast akit én csípek de azért nem egy Lampard és soha nem is lesz az.
A tavaly nyári igazolásokba meg valamennyi beleszólása biztos volt.
Az hogy Pedro-t idehozta és még játszatta is az a másik legnagyobb hibája Iva szélsőjátéka után.
Én várom Conte-t nagyon kíváncsi vagyok mire megy majd.
Ami nekem a legjobban fáj az hogy a klub rúgta ki és a szurkolók mindig mellette álltak még egyszer a büntetését is kifizették erre ez a hála hogy elmegy az egyik legnagyobb riválishoz.
Kívánom neki hogy verjen meg mindig bárkit de a Chelsea-től mindig kapjon a csapata vagy 3 gólt és 1-et se rúgjanak!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2483 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Blueflag írta:
Dante írta:de ahogy kezelte a játékosokat, meg a legendákat (hogy a f.szomba lehet elengedni Cech-et az arsenalhoz, Cole gyakorlatilag ki lett b.szva, Mata-t egyenesen elüldözte stbstb)
Matánál akkoriban Oscar 3x jobb volt a játék minden elemében... én is sajnálom, nem kapta meg azt a tiszteletet amit az előző két szezon legjobb játékosaként érdemelt volna, de nem is ment neki. Cech tudtommal Abrától kéredzkedett el, Angliában és Londonban is maradni akart a családjával együtt, ez nem Mourinho sara... plusz tett annyit értünk, hogy gyakorlatilag oda engedjük, ahova menni szeretne. A QPR nem lett volna az ő csapata. Cole szintén távozni akart, mert sérülékenyebb és lassabb volt már, és nem volt stabil kezdő. Lampardot valószínűleg szintén a vezetőség rakta parkolópályára, meg az, hogy a játéktudása alapján már csak cserének volt elsőosztályú, kezdőnek nem. Akik egyértelműen Mourinho eltaktikázásának számítanak, az Lukaku és Bruyne, de náluk is meg kell jegyezni, hogy mindkettő azonnal kezdő akart lenni, még én is emlékszem a nyilatkozataikra. Ezt pedig ha egy edző megteszi, hogy enged az ilyen médiahisztiknek, és a kezdőbe rakja aki kisírja, akkor azonnal minden tekintélyének annyi. Sajnos mindketten baromi jó játékosok lettek ott, ahova eladtuk őket.

Mourinho sokat hibázott, de negyed annyit tartok reálisnak, mint amennyiszer csattant rajta az ostor. Contéban nagyon bízom, így most nincs bennem keserűség, de továbbra is hibának tartom az ő menesztését, és az Ivanovics félékkel való hosszabbítást. utcalány rossz üzenetet tolmácsol, Mourinhora keni az egész balhét, hiába Iváról kaptunk 10 meccsen 20 gólt. A vezetőségben kellene rendet tenni először, addig az edző csak egy bábu, akit nem hagynak dolgozni.
Oké, igazad van abban, hogy sok mindenki eltúlozza Mourinho hibáztatását, de azért te se ess át a ló túloldalára, mert túl sok minden alól akarod feloldani. Nehogy már kifogást találnál arra, hogy Mata miért lett eladva. Ha valaki két évig a csapat húzóembere és utána ráerőltetsz egy olyan taktikát ami nem neki való, akkor te vagy marha. Utána már nincs mit csodálkozni azon, hogy nem teljesít olyan jól. Továbbá a két fiatal esetében honnan tudod, hogy a médiahisztik előtt nem volt többszörös beszélgetés arról, hogy ők mit szeretnének? Nem kell a kezdőbe rakja azokat akik kisírják, de többek között ez is a feladata, hogy kezelje az ilyen helyzeteket és az ilyen játékosokat. Az nem megoldás, hogy egy hatalmas tehetséget aki két év múlva a hátán visz egy BL elődöntős csapatot (De Bruyne) csak úgy eladunk, mert ő kezdő akar lenni. Ez egy hisztis "én megmutatom ki a főnök" felfogás ami nem egy profi szakemberre vall. Én nem hibáztatom a játékosokat azért, hogy ilyen fiatalon még nem kezelték a helyén ezt a helyzetet. A többivel egyetértek, de ezekben az esetekben úgy érzem kicsit túlságosan megvéded.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2484 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Dante írta:de ahogy kezelte a játékosokat, meg a legendákat (hogy a f.szomba lehet elengedni Cech-et az arsenalhoz, Cole gyakorlatilag ki lett b.szva, Mata-t egyenesen elüldözte stbstb)
Matánál akkoriban Oscar 3x jobb volt a játék minden elemében... én is sajnálom, nem kapta meg azt a tiszteletet amit az előző két szezon legjobb játékosaként érdemelt volna, de nem is ment neki. Cech tudtommal Abrától kéredzkedett el, Angliában és Londonban is maradni akart a családjával együtt, ez nem Mourinho sara... plusz tett annyit értünk, hogy gyakorlatilag oda engedjük, ahova menni szeretne. A QPR nem lett volna az ő csapata. Cole szintén távozni akart, mert sérülékenyebb és lassabb volt már, és nem volt stabil kezdő. Lampardot valószínűleg szintén a vezetőség rakta parkolópályára, meg az, hogy a játéktudása alapján már csak cserének volt elsőosztályú, kezdőnek nem. Akik egyértelműen Mourinho eltaktikázásának számítanak, az Lukaku és Bruyne, de náluk is meg kell jegyezni, hogy mindkettő azonnal kezdő akart lenni, még én is emlékszem a nyilatkozataikra. Ezt pedig ha egy edző megteszi, hogy enged az ilyen médiahisztiknek, és a kezdőbe rakja aki kisírja, akkor azonnal minden tekintélyének annyi. Sajnos mindketten baromi jó játékosok lettek ott, ahova eladtuk őket.

Mourinho sokat hibázott, de negyed annyit tartok reálisnak, mint amennyiszer csattant rajta az ostor. Contéban nagyon bízom, így most nincs bennem keserűség, de továbbra is hibának tartom az ő menesztését, és az Ivanovics félékkel való hosszabbítást. utcalány rossz üzenetet tolmácsol, Mourinhora keni az egész balhét, hiába Iváról kaptunk 10 meccsen 20 gólt. A vezetőségben kellene rendet tenni először, addig az edző csak egy bábu, akit nem hagynak dolgozni.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2485 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Chester írta:
Dante írta:Ez utóbbi még nem is olyan vészes, de ahogy kezelte a játékosokat, meg a legendákat (hogy a f.szomba lehet elengedni Cech-et az arsenalhoz, Cole gyakorlatilag ki lett b.szva, Mata-t egyenesen elüldözte stbstb) és ezt megkoronázta hogy a szurkolók semmire se kaptak választ, csak le kellett nyelni a sok érthetetlen szart.
Nyilván a teljes igazságot innen senki nem tudja, de az elmondottak alapján itt elhangzanak olyan dolgok, amik szerintem nem igazak.

Mmár az idei nyáron is látszódott, hogy nem kapta meg azokat a játékosokat, akiket akart, holott előtte kénye-kedve szerinte elküldhette például a közönség kedvenc Matát is. Valamiért azonban az idei nyáron ez megváltozott, valószínűleg a boardon belül történt valami. Rögtön az első pont, ami nem igaz, hogy Cech-t nem Mourinho engedte el, sőt. Egy Demba Bát nem engedett el az Arsenalhoz kölcsönbe, nehogy ezzel erősödjenek, majd pont egy világklasszis Cech átigazolására mondana nemet? Ez az üzlet egyértelműen Abramovich "ajándéka" volt a cseh portásnak az elmúlt 11 évi szolgálatért, hiszen ő Londonban akart maradni, Mourinhonak ehhez semmi köze nem volt (azzal meg remélem mindenki egyetért, hogy Courtois-t kellett választani kettejük közül, csalódást keltő szezon ide vagy oda). Lampard vagy Ashley Cole elküldése se feltétlen hiszem, hogy rajta múlt volna, nem ő intézi a hosszabbításokat, hanem Emenalo és/vagy Granovskaia.

Hogy leamortizálta a keretet, abban egyetértek, abban is, hogy felégette maga körül a hidakat, de ki is b*sztak vele rendesen, illetve megannyi olyan dolog történt, ami a háttérben zajlott, mégis rajta csattant az ostor.
soha nem fogjuk megtudni mi történt nyáron, de hogy 100% Mou hibája az hülyeség, a lényeg hogy nem vettünk senkit, amit egyetlen nagy club sem engedhet meg magának a nyári átigazolás terén, az a club meg főleg, ahol minden posztra volt 1 normális játékos.
Én csalódtam a játékosokban amiért megbuktatták Mout, és utána is képtelenek voltak focihoz hasonló dolgot produkálni, semmi küzdést nem láttam rajtuk, haverom mondta hogy nagy hibát követ el Mou hogy ilyen spanyol/barcás kutyákat hoz a csapathoz ( Costa,Fabregas , Pedro ) mert ezek fogják a vesztét okozni, és be is jött neki
jobban örültem volna ha a PSG hez megy..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2486 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Ez utóbbi még nem is olyan vészes, de ahogy kezelte a játékosokat, meg a legendákat (hogy a f.szomba lehet elengedni Cech-et az arsenalhoz, Cole gyakorlatilag ki lett b.szva, Mata-t egyenesen elüldözte stbstb) és ezt megkoronázta hogy a szurkolók semmire se kaptak választ, csak le kellett nyelni a sok érthetetlen szart.
Nyilván a teljes igazságot innen senki nem tudja, de az elmondottak alapján itt elhangzanak olyan dolgok, amik szerintem nem igazak.

Mmár az idei nyáron is látszódott, hogy nem kapta meg azokat a játékosokat, akiket akart, holott előtte kénye-kedve szerinte elküldhette például a közönség kedvenc Matát is. Valamiért azonban az idei nyáron ez megváltozott, valószínűleg a boardon belül történt valami. Rögtön az első pont, ami nem igaz, hogy Cech-t nem Mourinho engedte el, sőt. Egy Demba Bát nem engedett el az Arsenalhoz kölcsönbe, nehogy ezzel erősödjenek, majd pont egy világklasszis Cech átigazolására mondana nemet? Ez az üzlet egyértelműen Abramovich "ajándéka" volt a cseh portásnak az elmúlt 11 évi szolgálatért, hiszen ő Londonban akart maradni, Mourinhonak ehhez semmi köze nem volt (azzal meg remélem mindenki egyetért, hogy Courtois-t kellett választani kettejük közül, csalódást keltő szezon ide vagy oda). Lampard vagy Ashley Cole elküldése se feltétlen hiszem, hogy rajta múlt volna, nem ő intézi a hosszabbításokat, hanem Emenalo és/vagy Granovskaia.

Hogy leamortizálta a keretet, abban egyetértek, abban is, hogy felégette maga körül a hidakat, de ki is b*sztak vele rendesen, illetve megannyi olyan dolog történt, ami a háttérben zajlott, mégis rajta csattant az ostor.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2487 Hozzászólás Szerző: Dante »

Blueflag írta:Jose a klub tortenelmenek legsikeresebb edzoje, es ketszer rugtuk ki. Aki haragszik ra, mert alairt egy rivalishoz, az szerintem nem tudja melyik bolygon vagyunk. En se mondom, hogy jo latni, ahogy mondjuk Cech-t sem az Arsenalnal, de egyikukre sem tudok haragudni.
Szerintem itt sokan nem azért haragszanak rá mert aláírt a United-hez, - bár a sok "one of us" "happy one" "arrived home" és ehhez hasonló kijelentések így utólag nem igazán gerincesek - hanem mert elég durván leépítette a keretet második edzősködése alatt és eközben egyszer sem vállalta a felelősséget a rossz szereplésért. Gyakorlatilag a klub minden részébe belekötött, nem tudta tartani a száját a bírók rossz döntéseiről sem, pedig tudta hogy megbüntetik majd és naphosszat lehetne sorolni. Ez utóbbi még nem is olyan vészes, de ahogy kezelte a játékosokat, meg a legendákat (hogy a f.szomba lehet elengedni Cech-et az arsenalhoz, Cole gyakorlatilag ki lett b.szva, Mata-t egyenesen elüldözte stbstb) és ezt megkoronázta hogy a szurkolók semmire se kaptak választ, csak le kellett nyelni a sok érthetetlen szart.

Én örülök hogy a unitedhez ment, nálam ez az az ok ami után nem tudom és nem is akarom sajnálni hogy másodjára is ki lett rakva.

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2488 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Blueflag írta:Jose a klub tortenelmenek legsikeresebb edzoje, es ketszer rugtuk ki. Aki haragszik ra, mert alairt egy rivalishoz, az szerintem nem tudja melyik bolygon vagyunk. En se mondom, hogy jo latni, ahogy mondjuk Cech-t sem az Arsenalnal, de egyikukre sem tudok haragudni.

A United mas tipusu csapat, mint mi vagy a Real. Jose csak ennel a ket edzobuktato csapatnal vegzett ugy, ahogy egyebkent mindenki mas is, es emiatt sajnos mindenki hajlamos elfelejteni, hogy mekkora edzo. A Unitednel meg fogja kapni a turelmet es az igazolasokat. 2 even belul bajnoki cimet varok toluk, jovore pedig BL indulast. (Nem ezt szeretnem, de ez lesz)
Csak kérdés, hogy ezután a 2 év után mi fog történni vele és a csapattal. Erre leszek én kíváncsi...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2489 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Jose a klub tortenelmenek legsikeresebb edzoje, es ketszer rugtuk ki. Aki haragszik ra, mert alairt egy rivalishoz, az szerintem nem tudja melyik bolygon vagyunk. En se mondom, hogy jo latni, ahogy mondjuk Cech-t sem az Arsenalnal, de egyikukre sem tudok haragudni.

A United mas tipusu csapat, mint mi vagy a Real. Jose csak ennel a ket edzobuktato csapatnal vegzett ugy, ahogy egyebkent mindenki mas is, es emiatt sajnos mindenki hajlamos elfelejteni, hogy mekkora edzo. A Unitednel meg fogja kapni a turelmet es az igazolasokat. 2 even belul bajnoki cimet varok toluk, jovore pedig BL indulast. (Nem ezt szeretnem, de ez lesz)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2490 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Hawaii írta:
Megyó írta:1. mennyire nincs jó szélsőnk/szélső játékunk. (tudom, hogy nem ez volt a felállás, de a védelemre is értendő)
Idén a jobb hátvédünk játszott a bal oldalon és Ivanovics a jobb szélen, így azért nem csoda, hogy nem volt szélsőjátékunk. Ezt könnyen lehetne orvosolni, ha Azpi a jobb oldalon játszana, és a másik oldalon is lenne egy hozzá hasonló szintű játékos.

José úr baromi jól kezelte ezt a helyzetet.. Először elzavarta Bertrand-ot, aki azóta is angol válogatott és a PL egyik legjobb balhátvéde. Utána Filipe Luis se volt elég jó nekünk, az Atletiben viszont megint húzónév, fontos szerepet játszott abban hogy BL-döntős a csapat. Aztán Baba se játszott semmit a kezei alatt..

Szerintem Baba baromi tehetséges játékos, az utolsó fordulóban a Leicester ellen parádés volt, remélhetőleg tolni fogjuk őt, Azpi-t meg a jobb oldalon. Iva-t se bánnám egyáltalán ha maradna, csak felejtsük el azt hogy ő jobbhátvéd. Tartalék középhátvédnek pipec.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2491 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Megyó írta:1. mennyire nincs jó szélsőnk/szélső játékunk. (tudom, hogy nem ez volt a felállás, de a védelemre is értendő)
Idén a jobb hátvédünk játszott a bal oldalon és Ivanovics a jobb szélen, így azért nem csoda, hogy nem volt szélsőjátékunk. Ezt könnyen lehetne orvosolni, ha Azpi a jobb oldalon játszana, és a másik oldalon is lenne egy hozzá hasonló szintű játékos.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2492 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://www.youtube.com/watch?v=AnKoVaYenlI" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem szoktam a múlttal túl sokat terhelni magam, se azzal, hogy mi nincs, se ilyen videó összeállításokkal, de a youtube feldobta ezt és két dolgot egyértelműen sikerült megállapítani:
1. mennyire nincs jó szélsőnk/szélső játékunk. (tudom, hogy nem ez volt a felállás, de a védelemre is értendő)
2. ezt már egy párszor kifejtettük, hogy láthatóan gyengébb kvalitású a keret, mint pár éve volt. Bízunk a nyárban és Contban... :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2493 Hozzászólás Szerző: kecske01 »


Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2494 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukaku-t kicsit megprankelték :D

https://www.youtube.com/watch?v=zJJiBn8eg2M" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2495 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://www.eurosport.com/football/premi ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem épp a belebuzulás arckifejezései :wink:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2496 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom milyen "fejekről" beszéltek, fullra bele van buzulva a utd-be.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2497 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

mikel12 írta:Hivatalos amugy, ott fogja a piros mezt de ugy, mintha undorodna tole.
Brutális fejeket vág. Mintha egy sz*ros pelenkát kéne tartson :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2498 Hozzászólás Szerző: emsanya »

mikel12 írta:Hihetetlen ez a pali. A jo jatekosainkat elkuldi rivalisokhoz, majd vegul o is elmegy.
Nem magatol ment el, ki lett rugva, sokak nagy oromere.

En arra leszek kivancsi mennyit igazol es kiket, milyen rendszert epit fel. Szakmailag sikereket kivanok neki!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2499 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mourinho a következőt nyilatkozta kinevezése alkalmából:
"A Manchester United menedzserének lenni különösen nagy megtiszteltetés - egy olyan klubnál, amelyet a világ minden szegletében ismernek és csodálnak. Egyfajta misztikum és romantika övezi, amihez egyetlen másik klub sem ér fel."
"Mindig is vonzott az Old Trafford; számos fontos emlék köt ide a karrieremből, és mindig nagyszerű viszony fűzött a United szurkolóihoz. Alig várom, hogy elkezdhessem a munkát a menedzserükként, és élvezhessem a csodálatos támogatásukat az előttünk álló évek során."

:lol: :lol: :lol: :lol:

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#2500 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

én abban bízom h ha Jose összeveszik valamelyik játékosával (bár ne legyen így) és kezdődik a klikkesedés akkor a vezetőség az ő pártját fogja és a játékosokat rakja ki.
AZ öregnek is ez volt az egyik titka h sokáig húzta a United élén.

Válasz küldése