Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3101 Hozzászólás Szerző: gerawba »

béla írta: Érdekes ez az AVB kérdés. Amikor Anelka kijelentette,hogy távozni akar és Boas kirakta a keretből,le lett hordva mindennek,hogy beképzelt,nagyképű meg miatta van a globális felmelegedés,amikor José kibaszta KdB-t,akkor meg jött a szokásos "nem látunk bele" szöveg. Kettős mérce...
Ezt nem tudom honnan veszed, Boas legnagyobb döntése volt, hogy kib*szta azt a semmirekellő barmot a csapatból, a legtöbben örültek neki itt.
KdB-nél pedig sokan voltak úgy, akiknek egyáltalán nem tetszett José döntése (bár az tény, hogy a hírek alapján de Bruyne hozzáállása is elég tré volt), Mata miatt is sokan kritizálták, jogosan.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3102 Hozzászólás Szerző: Wisey »

beckhamJr írta:"Anno mikor Terryről felröppentek olyan hírek hogy megy a szitibe duplafizuért, azonnal agyonszidták Terry mindenét. Most hogy Lamps ezt meg is tette, fele annyian nem kezdik ki őt, sőt némelyik ember még pozitívumot is talál abban hogy odaigazolt a szitihez"

ezt a másik fórumról idézem, ez mindent leír a témáról. gondolom a kettős mérce abból akad hogy sok veréb (pl itt is) nem terry miatt kezdett el szurkolni a csapatnak hanem lampard miatt és az elfogultság bizony elvakít. akik meg nem kizárólag 1 játékos miatt kezdtek el szurkolni a csapatnak(mint a realosok cr miatt a barcások messi miatt..divat...) azok mind semlegesen tudnak hozzáállni ehhez a dologhoz és joggal megbotránkoztatónak tartják. néhányan meg ha a kiskedvencről van szó az áruló fogalma is törlődik a szótárukból, de mást akit leszarnak és hasonló az ügy anyázzák ők is...
Van különbseg. A Terry sztori kb 5 eves, aki bar akkoriban eleg serülekeny volt mar, megis csak a Chelsea kapitanya volt. Ha nem is ereje teljeben, de meg varhato volt hogy jopar ev PL jatek van meg benne.
Akkor az az atigazolas inkabb tünt volna "arulasnak" mint most Lamparde. (Es bar a vegeredmeny ugyanaz, Lampard megsem közvetlenül ment a Man City-be, csak kölcsönben van.)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3103 Hozzászólás Szerző: almos »

Akármi is történjen, én nem foglak elfelejteni:
https://www.youtube.com/watch?v=sW5QEomRzKU

Ha 3 ét múlva a Bridge-en mesterhármast lő, akkor is állva fogok tapsolni előtte!
LAMPARD#8

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3104 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Blueflag írta:Talan te a kek mezt szeretted meg a csapatban, vagy jol csengett az a nev, hogy Stamford Bridge?
Halkan jelentkezem hogy én pontosan ezek miatt kezdtem el Chelsea meccseket nézni anno. Jól hangzott a név, meg szép volt a mez lassan meg a játék is megfogott (Ancsa első idénye)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3105 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tehát aki nem tartja Lamps-ot árulónak az divatdrukker??? :shock: Vagy aki nem siránkozik, hogy jajj most a Citehben játszik?

Akkor kérlek beckham papa mesélj nekem az igazi szurkolókról. Már alig várom!

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3106 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Blueflag írta:Ez is mekkora faszsag bazdmeg. Miert lenne divatdrukker az, aki CR miatt szurkol a Realnak? Ertelmezed is amit irsz? A Realjak szurkol, csak CR szerettette meg vele. Talan te a kek mezt szeretted meg a csapatban, vagy jol csengett az a nev, hogy Stamford Bridge? Eszem megall az ilyentol bazdmeg, hogy olyan fogalmakkal (divatdrukker) dobaloztok, aminek nem is tudjatok a jelenteset. Teljesen normalis, ha valaki Lampard miatt lett Chelsea szurkolo, amennyiben jelenleg is itt van kozottunk.
én első PL csapatként a manure-t láttam a ZTE ellen, tény hogy van nistelrooy játéka nagyon tetszett(volt is egy manure mezem a nevével) mégse ragadtam meg a manjuhoknál. amikor meg megtudtam hogy létezik a Chelsea és láttam vmi jelentéktelen meccsüket rögtön megfogott a csapatban valami, talán a stílusuk a küzdőszellem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára beckhamJr 2015. január 10., szombat 16:28-kor.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3107 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ez is mekkora faszsag bazdmeg. Miert lenne divatdrukker az, aki CR miatt szurkol a Realnak? Ertelmezed is amit irsz? A Realjak szurkol, csak CR szerettette meg vele. Talan te a kek mezt szeretted meg a csapatban, vagy jol csengett az a nev, hogy Stamford Bridge? Eszem megall az ilyentol bazdmeg, hogy olyan fogalmakkal (divatdrukker) dobaloztok, aminek nem is tudjatok a jelenteset. Teljesen normalis, ha valaki Lampard miatt lett Chelsea szurkolo, amennyiben jelenleg is itt van kozottunk.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3108 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

"Anno mikor Terryről felröppentek olyan hírek hogy megy a szitibe duplafizuért, azonnal agyonszidták Terry mindenét. Most hogy Lamps ezt meg is tette, fele annyian nem kezdik ki őt, sőt némelyik ember még pozitívumot is talál abban hogy odaigazolt a szitihez"

ezt a másik fórumról idézem, ez mindent leír a témáról. gondolom a kettős mérce abból akad hogy sok veréb (pl itt is) nem terry miatt kezdett el szurkolni a csapatnak hanem lampard miatt és az elfogultság bizony elvakít. akik meg nem kizárólag 1 játékos miatt kezdtek el szurkolni a csapatnak(mint a realosok cr miatt a barcások messi miatt..divat...) azok mind semlegesen tudnak hozzáállni ehhez a dologhoz és joggal megbotránkoztatónak tartják. néhányan meg ha a kiskedvencről van szó az áruló fogalma is törlődik a szótárukból, de mást akit leszarnak és hasonló az ügy anyázzák ők is...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3109 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

béla írta:Oké,hogy RDM-nek ők nyerték meg a BL-t,de ennyi volt bennük,a keret akkor már nagyon frissítésre szorult(és senki nem mondhatja azt,hogy arra a keretre ránézve nem volt nálunk legalább 4-5 esélyesebb csapat,vagy még annál is több). Azt meg már nem az akkori idősebb játékosok befolyásolták,hogy minden ellenfelünk balfasz módjára játszott,és 10 méterről mellédurrogtattak.
Mondjuk ez eleted leghulyebb eszmefuttatasa, furcsa is hogy toled olvasom, nem valaki mastol, akitol nem varok esszeruseget. "Oke, hogy ok nyertek meg, de ennyi volt bennuk" Miert, meg mit kellett volna tenni a gyozelmen kivul? De nem is ez a legsokkolobb legyintes, hanem a kovetkezo: "azt meg mar nem az idosebb jatekosok befolyasoltak hogy minden ellenfelunk balfasz volt".. Magyarul barmilyen keret megnyerte volna ezeket a meccseket, hisz az ellenfel rossz napot fogott ki? Ez mar a tenyek megtagadasanak kategoriaja. Ezt nem is akarom tovabb magyarazni, az osszey erdemet elvetted ezzel a mondattal az akkori kerettol es az edzotol, ami parasztsagi vilagcsucs. Nem a legerosebb jatekero voltunk akkor, de a foci nem csak a labakban dol el, hanem a fejekben is. Olyan nincs, hogy valaki veletlen nyer.

Egyebkent az egesz Lampard ugy marha unalmas, es az egyik kommenttel kellene pontot tenni a vegere. Sokkal tobbet adott nekunk, mint amennyit valaha el tud venni. Ez egy csodaszep mondat, nem tudom ki irta lejjebb. Schumacherre sem ugy gondolunk, mint a Mercedessel 10. helyen benazo onmaga arnyekara, hanem egy voros ruhas 7x vilagbajnokra, aki a Monzai dobogon ugral, Ferrari hivok szazezreit eltetve oda-vissza. Remelem mindenki erti a parhuzamot Lamparddal.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3110 Hozzászólás Szerző: Chester »

béla írta:Vagy csak új csapatot akart építeni,ahogy most José is csinálja. Oké,hogy RDM-nek ők nyerték meg a BL-t,de ennyi volt bennük,a keret akkor már nagyon frissítésre szorult(és senki nem mondhatja azt,hogy arra a keretre ránézve nem volt nálunk legalább 4-5 esélyesebb csapat,vagy még annál is több). Azt meg már nem az akkori idősebb játékosok befolyásolták,hogy minden ellenfelünk balfasz módjára játszott,és 10 méterről mellédurrogtattak.
Sokszor elgondolkodtam ezen, alapvetően jól igazolt Boas, meg az elképzelései is jók voltak, csak nem volt türelme. A hirtelen új gerinc kialakításához meg nincs tapasztalata, ahogy Di Matteonak sem volt, ez lett a vesztük, egy Benitez meg a rutinja miatt bőven megoldotta, Josénak meg már csak minimális munkája volt a keret kialakításával. Olyan taktikát akart megvalósítani, amihez nem volt meg neki a kerete (Terry-t egy agyig feltolt védelembe berakni?), mégsem volt hajlandó változtatni az elképzelésein, makacsok ezek a portugálok, ugye José?
béla írta:Érdekes ez az AVB kérdés. Amikor Anelka kijelentette,hogy távozni akar és Boas kirakta a keretből,le lett hordva mindennek,hogy beképzelt,nagyképű meg miatta van a globális felmelegedés,amikor José kibaszta KdB-t,akkor meg jött a szokásos "nem látunk bele" szöveg. Kettős mérce...
Ugyan ez Mata és Lampard esete. Mindkettejükkel kibaszott a klub(az én véleményem szerint Juannal jobban,de az most igazából mindegy),Mata elment a Unitedbe,Lampard a Citybe. Mata egy szarházi,Lampard az ártatlan jótétlélek,akivel a csúnya Chelsea-vezetőség hogy elbánt.
Valóban jelen van a kettős mérce, de miért is ne lenne a klub legsikeresebb edzője és egy ~fél szezonig jelenlévő menedzser között? A legtöbb szurkoló elvakult, ez teljesen természetes dolog, még ha nem is túl szép. A Mata-Lampard esetben én egyiket sem nevezném sz*rházinak, ugyanakkor egyetértek azzal, hogy Mataval b*sztak ki jobban, nem ezt érdemelte.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3111 Hozzászólás Szerző: béla »

putthelime írta:
béla írta:
ChesterB írta:Jó, mondjuk Boas azokat a játékosokat jegelte nevelő célzatból, meg hogy megmutassa ki a faszagyerek, akik megnyerték Di Matteonak a BL-t, az ő helyzetét nem venném ide.

Csak annyit mondok még, és ezzel én már ki is szállnék ebből az egészből, hogy ez az analfabéta könnyes szemekkel ment oda az Etihadban a vendégszurkolókhoz (akik ugye köztudottan a keményebb mag, mert csak ők járnak idegenben jóformán), akik annak ellenére énekelték a 'Super Super Frank'-et, hogy ő maga egyenlített, ezzel elvéve két pontot a csapattól, ennyire örült annak a helyzetnek amit saját magának is köszönhet. Remélem a Bridge-en vastaps fogadja és vesztesként hagyja el a pályát.
Vagy csak új csapatot akart építeni,ahogy most José is csinálja. Oké,hogy RDM-nek ők nyerték meg a BL-t,de ennyi volt bennük,a keret akkor már nagyon frissítésre szorult(és senki nem mondhatja azt,hogy arra a keretre ránézve nem volt nálunk legalább 4-5 esélyesebb csapat,vagy még annál is több). Azt meg már nem az akkori idősebb játékosok befolyásolták,hogy minden ellenfelünk balfasz módjára játszott,és 10 méterről mellédurrogtattak.

Érdekes ez az AVB kérdés. Amikor Anelka kijelentette,hogy távozni akar és Boas kirakta a keretből,le lett hordva mindennek,hogy beképzelt,nagyképű meg miatta van a globális felmelegedés,amikor José kibaszta KdB-t,akkor meg jött a szokásos "nem látunk bele" szöveg. Kettős mérce...
Ugyan ez Mata és Lampard esete. Mindkettejükkel kibaszott a klub(az én véleményem szerint Juannal jobban,de az most igazából mindegy),Mata elment a Unitedbe,Lampard a Citybe. Mata egy szarházi,Lampard az ártatlan jótétlélek,akivel a csúnya Chelsea-vezetőség hogy elbánt.
Igazad van abban, hogy valamennyire jelen van a kettős mérce, ha a valaha volt legsikeresebb, rengeteget bizonyított edzőnket állítjuk párhuzamba bármelyik másik korábbival, de ez valahol természetes is. Viszont a hogyan-ban is van különbség. AVB konkrétan nem engedte, hogy Anelka eljöjjön a csapat karácsonyi vacsorájára, ahol búcsút vehetett volna több év szolgálat után a stábtól és a játékostársaktól. Ilyen elvtelen erőfitogtatást sose hallottunk Joséról. Ő akármit csinál, azért csinálja, mert kiérdemelte, kivívta már azt a tiszteletet, ami miatt megteheti. A tanítványa kikényszeríteni akarta ezt, ami egy járhatatlan út, mint be is bizonyosodott.
Azt is értem ,hogy te mire gondolsz,és meg is értem,de nálam a kettő között még mindig nincs nagy különbség.

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3112 Hozzászólás Szerző: putthelime »

béla írta:
ChesterB írta:Jó, mondjuk Boas azokat a játékosokat jegelte nevelő célzatból, meg hogy megmutassa ki a faszagyerek, akik megnyerték Di Matteonak a BL-t, az ő helyzetét nem venném ide.

Csak annyit mondok még, és ezzel én már ki is szállnék ebből az egészből, hogy ez az analfabéta könnyes szemekkel ment oda az Etihadban a vendégszurkolókhoz (akik ugye köztudottan a keményebb mag, mert csak ők járnak idegenben jóformán), akik annak ellenére énekelték a 'Super Super Frank'-et, hogy ő maga egyenlített, ezzel elvéve két pontot a csapattól, ennyire örült annak a helyzetnek amit saját magának is köszönhet. Remélem a Bridge-en vastaps fogadja és vesztesként hagyja el a pályát.
Vagy csak új csapatot akart építeni,ahogy most José is csinálja. Oké,hogy RDM-nek ők nyerték meg a BL-t,de ennyi volt bennük,a keret akkor már nagyon frissítésre szorult(és senki nem mondhatja azt,hogy arra a keretre ránézve nem volt nálunk legalább 4-5 esélyesebb csapat,vagy még annál is több). Azt meg már nem az akkori idősebb játékosok befolyásolták,hogy minden ellenfelünk balfasz módjára játszott,és 10 méterről mellédurrogtattak.

Érdekes ez az AVB kérdés. Amikor Anelka kijelentette,hogy távozni akar és Boas kirakta a keretből,le lett hordva mindennek,hogy beképzelt,nagyképű meg miatta van a globális felmelegedés,amikor José kibaszta KdB-t,akkor meg jött a szokásos "nem látunk bele" szöveg. Kettős mérce...
Ugyan ez Mata és Lampard esete. Mindkettejükkel kibaszott a klub(az én véleményem szerint Juannal jobban,de az most igazából mindegy),Mata elment a Unitedbe,Lampard a Citybe. Mata egy szarházi,Lampard az ártatlan jótétlélek,akivel a csúnya Chelsea-vezetőség hogy elbánt.
Igazad van abban, hogy valamennyire jelen van a kettős mérce, ha a valaha volt legsikeresebb, rengeteget bizonyított edzőnket állítjuk párhuzamba bármelyik másik korábbival, de ez valahol természetes is. Viszont a hogyan-ban is van különbség. AVB konkrétan nem engedte, hogy Anelka eljöjjön a csapat karácsonyi vacsorájára, ahol búcsút vehetett volna több év szolgálat után a stábtól és a játékostársaktól. Ilyen elvtelen erőfitogtatást sose hallottunk Joséról. Ő akármit csinál, azért csinálja, mert kiérdemelte, kivívta már azt a tiszteletet, ami miatt megteheti. A tanítványa kikényszeríteni akarta ezt, ami egy járhatatlan út, mint be is bizonyosodott.
They do now.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3113 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Jó, mondjuk Boas azokat a játékosokat jegelte nevelő célzatból, meg hogy megmutassa ki a faszagyerek, akik megnyerték Di Matteonak a BL-t, az ő helyzetét nem venném ide.

Csak annyit mondok még, és ezzel én már ki is szállnék ebből az egészből, hogy ez az analfabéta könnyes szemekkel ment oda az Etihadban a vendégszurkolókhoz (akik ugye köztudottan a keményebb mag, mert csak ők járnak idegenben jóformán), akik annak ellenére énekelték a 'Super Super Frank'-et, hogy ő maga egyenlített, ezzel elvéve két pontot a csapattól, ennyire örült annak a helyzetnek amit saját magának is köszönhet. Remélem a Bridge-en vastaps fogadja és vesztesként hagyja el a pályát.
Vagy csak új csapatot akart építeni,ahogy most José is csinálja. Oké,hogy RDM-nek ők nyerték meg a BL-t,de ennyi volt bennük,a keret akkor már nagyon frissítésre szorult(és senki nem mondhatja azt,hogy arra a keretre ránézve nem volt nálunk legalább 4-5 esélyesebb csapat,vagy még annál is több). Azt meg már nem az akkori idősebb játékosok befolyásolták,hogy minden ellenfelünk balfasz módjára játszott,és 10 méterről mellédurrogtattak.

Érdekes ez az AVB kérdés. Amikor Anelka kijelentette,hogy távozni akar és Boas kirakta a keretből,le lett hordva mindennek,hogy beképzelt,nagyképű meg miatta van a globális felmelegedés,amikor José kibaszta KdB-t,akkor meg jött a szokásos "nem látunk bele" szöveg. Kettős mérce...
Ugyan ez Mata és Lampard esete. Mindkettejükkel kibaszott a klub(az én véleményem szerint Juannal jobban,de az most igazából mindegy),Mata elment a Unitedbe,Lampard a Citybe. Mata egy szarházi,Lampard az ártatlan jótétlélek,akivel a csúnya Chelsea-vezetőség hogy elbánt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3114 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jó, mondjuk Boas azokat a játékosokat jegelte nevelő célzatból, meg hogy megmutassa ki a faszagyerek, akik megnyerték Di Matteonak a BL-t, az ő helyzetét nem venném ide.

Csak annyit mondok még, és ezzel én már ki is szállnék ebből az egészből, hogy ez az analfabéta könnyes szemekkel ment oda az Etihadban a vendégszurkolókhoz (akik ugye köztudottan a keményebb mag, mert csak ők járnak idegenben jóformán), akik annak ellenére énekelték a 'Super Super Frank'-et, hogy ő maga egyenlített, ezzel elvéve két pontot a csapattól, ennyire örült annak a helyzetnek amit saját magának is köszönhet. Remélem a Bridge-en vastaps fogadja és vesztesként hagyja el a pályát.

beckhamJr
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2014. december 13., szombat 19:53
Kedvenc játékos: O BeckhamJr.

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3115 Hozzászólás Szerző: beckhamJr »

Hawaii írta:
Spring írta: Igen, rohadtul nagy. Mondjatok egy játékost, aki ennyi lehúzott év után egy csapatnál, ekkora legendaként eligazolt egy rivális csapathoz ilyen idősen.
Elég sok van azért. Most így kapásból csak ők ugranak be: Inzaghi, Gallas, Figo, Pirlo...



Nem kapott búcsúmeccset, de vélhetően nem is tudta, hogy az a búcsúmeccse volt, ami a klub részéről ritka nagy pofátlanság, főleg, ha még jóval nyár előtt megfogant az ő kipenderítésének a gondolata. Ebből kifolyólag én azt sejtem az egész mögött, hogy megsértődött, ami tegyük hozzá, hogy baromi jogos is az ő részéről. Mindenféle búcsúlevél, könnyek nélkül igazolt el egy olyan játékos, aki mindig a szívét, lelkét kitette a csapatért, ez senkinek sem furcsa? Én sokkal inkább a klubot érzem hibásnak a kialakult helyzetért, mintsem Super Frankiet.

Sajnálom, hogy így alakult az egész, mert tényleg nem a legszebb dolog, hogy pont egy rivális csapathoz igazolt, viszont én képtelen vagyok rá haragudni, mert miatta szerettem meg a Chelseat, és ha ő nem lett volna, akkor lehet, hogy ma vmelyik agyhalott spanyol über-giga-hiperszuper csapatnak szurkolnék. Összességében nekem Lampard sokkal többet adott, mint amennyit valaha is képes lesz elvenni.
jaj szegény analfabéta akkor jöhetett rá hogy már nem kell amikor nem nyitotta a kulcsa az öltözőszekrényét...
komolyan elhiszed ezt a baromságot és azt hogy ezt józaneszű emberrel megetesd? már 2013ban is az utolsó pillanatban kapott szerződést és akkor el is mondta még tavasszal hogy ő a tőle telhetőt megteszi lesz ami lesz.
a másik, a fasorban nem volt már tavaly se mégse volt annyi önkritika maga felé mint gerrardnál vagy drogbánál hogy feláll ha ő még úgy gondolja hogy 3-4 évet is szeretne játszani.

ami meg a bánásmódot illeti azóta bánik ilyen könnyelműen az idősebbekkel a klub mióta AVB taccsra került, súlyos fizetésmegvonások 1 éves szerződések.. csak a hülye nem vette észre hogy akkoriban valami szerveződés volt a játékosok között a stáb ellen(amit nyilván nem kalou generált, tudjuk is melyik angolnak nem tetszett avb pofája), amilyen hozzáállás különbség volt AVB és RDM között. és az ilyen dolgok nem csak személyre hatnak hanem a klubra is, ami tűrhetetlen.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3116 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Jó lenne már tullépni ezen a Lampard sztorin:D Nem olvasok több Lampard pletykát inkább. :mrgreen: Mindenki hálás Lampardnak de azért nem olyan lett a vége amilyet elképzeltem az biztos...
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3117 Hozzászólás Szerző: royston »

Lampard kedvenc volt,nagyon is az és felejthetetlen amit a klubért tett,de rossz szájízzel fognak rá visszagondolni a szurkolók és ez nem nagyrészt a klubbunk hibája...
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3118 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nagyon rá vagytok pörögve erre az egészre, és valószínűleg az én szegénységi bizonyítványom, de nem értem, hogy miért.

Nem vagyunk sem ManU, sem Liverpool, a ManCity nem riválisunk, nem tudom felfogni miért kezelitek úgy. Az utóbbi években egész jók voltak, de semmit nem vettek el tőlünk, mert az előző pár évben mi nem voltunk harcban semmiért.

Így kapásból ami rémlik az az FA Cup kiejtés, és az első Mou szezonban egy vereség tőlük, de akkor ennyi erővel az Evertont is kinevezhetnénk riválisnak. Akkor ha Lamps az Evertonba igazolt volna, akkor is ekkora szemét lenne? Vagy ha a West Hambe?

Idén mi vagyunk az első számú kihívók (és nem kihívottak!!!), bárhol is álljunk a Cityhez képest a tabellán jelenleg. Fordított esetben még érthető lenne számomra, hogy 'A nagy bajnok egyik játékosa a fő kihívót teszi bajnokká...', de így... Szóval még nem is az az eset, mint Pirlo-nál, hogy bajnokká tette a kihívó Juve-t.

A csapat úgy döntött, egy új maggal vág neki a szezonnak, ezt érezték a legjobb megoldásnak, hogy versenyképesek legyünk a jövőben is minden porondon. Persze, fájó, hogy sokak kedvence (köztük az enyém is) egy másik csapatnak hoz pontokat, de ez ugyanígy lenne, ha a West Hamben játszana is, mert egy profi.

Csak rajtunk múlik, hogy a City előtt végezzünk, bármilyen világklasszis teljesítménnyel is rukkoljon elő Lampard. És továbbra is tartom, hogy a City nem rivális... idén ellenfél, de messze nem rivális.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3119 Hozzászólás Szerző: Chester »

Didier90 írta:Egyre jobban undorodom Lampardtól xD
Tudod, hogy nem értek veled egyet, de ez már tényleg egyre gázabb, nem csak nekünk, de annak a rahedli NYCFC szurkolónak is, aki szezonbérletet vett meg Lampard mezt, a semmiért. Gratulálok Manchester City :!:

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3120 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

ChesterB írta:Elvileg ezt nyilatkozta Lampard:

Kép
Egyre jobban undorodom Lampardtól xD Elfelejteni nem lehet amit a klubbért tett de remélem szobrot vagy hasonlót nem terveznek majd az uj stadion elé.
WE ARE ALL CHELSEA

Válasz küldése