Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3281 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ezt amúgy hol láttad? Én ennyit találtam csak:

PELLEGRINI ON LAMPARD: In January we will see what is happening and we will make a decision then. #mcfc

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3282 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Lamps kölcsönét meghosszabbították, így pályára léphet a Bridgen is ellenünk.
They do now.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3283 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ideje volt mar uj posztot irni a Nosztalgia Blogra ;)

http://chelsea-nosztalgia.blog.hu/2014/ ... et_oldalon

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3284 Hozzászólás Szerző: easy »

Trueblue :P
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... an-2365243" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3285 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Most nem azért, de én csak tisztelem Lampardot a mai teljesítménye után. Profiként félretette az érzelmeket és tette a dolgát, viszont nem ünnepelt tiszteletből. Korrekt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3286 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ha valakit le lehet f*sszopózni a gólnál, akkor az a védelmünk.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3287 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Top2 kedvenc jatekosomkent tovabbra sem f#szszopozom le, de anno a duhonges kezdetekor tenyleg azt hittem h ellenunk nem fog jatszani erre betalal... Ami kulonosen fajo, le lehet lassitani: a foldrol amikor felkelt megtorpant es megallt holott futni indult. Ad1 vagy ezt szokta meg h unnepel a goljai utan es visszafogta magat Ad2 vagy eszre vette h le kell allnia a futassal mert ne mutassa mar h mennyire leszarja mar a multat...
Derek ember
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3288 Hozzászólás Szerző: Chester »

Frank Lampard: "I woke up this morning and didn't know what i wanted today." #MCICHE

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3289 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

"I'm pleased to join Mumbai City FC and very exciting in joining Indian Super League. Talented international players and top Indian talent will make matches thrilling affairs.
I look forward to using my ability to do well for my team in the matches we will play."

- Nicolas Anelka

Nem tudom, fog-e valaha más is ilyen karriert befutni. :D
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3290 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lampard kezdő az Arsenal ellen!

Yaya Touré sérült, Fernando sincs ott valamiért, esélyes hogy jövő héten ellenünk játszik Lamps.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3291 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Malouda http://www.digisport.hu/league/nemzeti_ ... news/14057" onclick="window.open(this.href);return false;
WE ARE ALL CHELSEA

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3292 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Hunor96 írta:
Champions20 írta:Shaw és Rafael sérült volt azért próbálta ki azt.A VB-én sem játszatott velük mindig 3 védős rendszert.Ráadásul ott azért kényszerült erre mert nincs minőségi játékosa hollandiának a védelemben.A Unitednek sem de oda igazolhat játékost.Gyémántban fogja berakni a játékosokat LVG. Úgy h Mata és Di Maria is fent lesz a középpályán.Olyan meg sose lesz huzamosabb ideig h egészséges legyen RVP Falcao Rooney Mata.Főleg h RVP sérülékeny eléggé.
De ez a lényeg, nem igazoltak minőségi játékost a védelembe, és lehet elöl akármilyen jó a MU ha nincs aki normálisan védekezzen. Egy kontracsapat széjjelszedi őket azt nézhetnek. Az meg hogy a VB-n nem mindig játszatott 3 védős rendszert: az lehet, de most nem tud mást játszatni ennyi padozást nem tűrő emberrel elöl.
Majd ha lesz elérhető minőségi hátvéd akkor biztos érkezik majd. Hummels nem akart jönni.Meg is értem.Talán jövőre lesz BL és jöhet a védelem építése.Majd meglátjuk h Falcao marad-e v sem?
LVG meg nem szívbajos le fogj ültetni RVPt is a padra de Rooneyt is szalagostól mindenestől ha azt kívánja a csapat érdek.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3293 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Champions20 írta:Shaw és Rafael sérült volt azért próbálta ki azt.A VB-én sem játszatott velük mindig 3 védős rendszert.Ráadásul ott azért kényszerült erre mert nincs minőségi játékosa hollandiának a védelemben.A Unitednek sem de oda igazolhat játékost.Gyémántban fogja berakni a játékosokat LVG. Úgy h Mata és Di Maria is fent lesz a középpályán.Olyan meg sose lesz huzamosabb ideig h egészséges legyen RVP Falcao Rooney Mata.Főleg h RVP sérülékeny eléggé.
De ez a lényeg, nem igazoltak minőségi játékost a védelembe, és lehet elöl akármilyen jó a MU ha nincs aki normálisan védekezzen. Egy kontracsapat széjjelszedi őket azt nézhetnek. Az meg hogy a VB-n nem mindig játszatott 3 védős rendszert: az lehet, de most nem tud mást játszatni ennyi padozást nem tűrő emberrel elöl.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3294 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Shaw és Rafael sérült volt azért próbálta ki azt.A VB-én sem játszatott velük mindig 3 védős rendszert.Ráadásul ott azért kényszerült erre mert nincs minőségi játékosa hollandiának a védelemben.A Unitednek sem de oda igazolhat játékost.Gyémántban fogja berakni a játékosokat LVG. Úgy h Mata és Di Maria is fent lesz a középpályán.Olyan meg sose lesz huzamosabb ideig h egészséges legyen RVP Falcao Rooney Mata.Főleg h RVP sérülékeny eléggé.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3295 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Champions20 írta:Szerintem ha Matara nem számítana LVG akkor bevonta volna a Di Maria üzletbe vagy a Vidal/Pogba üzletbe de nem tette.Nagyon is fontos tagja lesz ő a csapatnak.És úgy néz ki h együtt tud majd játszani a pályán a 3 csatár közül 2-vel és Di Mariával.Nagyon mondogatják még télen Strootmant is.Aki felépült.Bár még mindig a védelem a gyengéje a United.Ami biztos h nem 3 védős rendszerben fognak játszani.
Nem hiszem, hogy LVG változtatni fog a 3 védős rendszerén, a holland válogatottnál is baromi makacs volt ilyen téren. A 3 csatár közül te kit padoztatnál? Van Persie a MU legjobbja, Rooney a csapatkapitány, Falcao-t meg 20 millióért vették kölcsönbe. Nem hiszem, hogy közülük bárki is megelégedne a csere szereppel. Aztán Di Maria sem hiszem, hogy csere lesz, és akkor már csak 3 poszt kiadó, amiből az egyik valószínűleg egy védekező középpályásé lesz (Fletcher), a maradék két posztra meg pályáznak néhányan, köztük Mata is.

Avatar
easy
Hozzászólások: 372
Csatlakozott: 2013. augusztus 12., hétfő 21:08
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3296 Hozzászólás Szerző: easy »

Champions20 írta:Nagyon is fontos tagja lesz ő a csapatnak.És úgy néz ki h együtt tud majd játszani a pályán a 3 csatár közül 2-vel és Di Mariával.Nagyon mondogatják még télen Strootmant is.Aki felépült.Bár még mindig a védelem a gyengéje a United.Ami biztos h nem 3 védős rendszerben fognak játszani.
Sztem nincs olyan felállás, ahol ez a 4es egyszerre pályán lehet, és mindegyikük a legjobbját nyújtsa adott poszton.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3297 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

LVG igazolási politikájára ne alapozz mert az kb úgy rossz ahogy van. Összeharácsolt egy csomó jó támadót akik majd nem tudnak játszani mert nincs helyük, védelem meg még mindig nincs mögöttük.

Champions20
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2014. július 22., kedd 17:40

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3298 Hozzászólás Szerző: Champions20 »

Szerintem ha Matara nem számítana LVG akkor bevonta volna a Di Maria üzletbe vagy a Vidal/Pogba üzletbe de nem tette.Nagyon is fontos tagja lesz ő a csapatnak.És úgy néz ki h együtt tud majd játszani a pályán a 3 csatár közül 2-vel és Di Mariával.Nagyon mondogatják még télen Strootmant is.Aki felépült.Bár még mindig a védelem a gyengéje a United.Ami biztos h nem 3 védős rendszerben fognak játszani.

Avatar
Hunor96
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2012. augusztus 29., szerda 15:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3299 Hozzászólás Szerző: Hunor96 »

Jézusom nem hiszem el hogy még mindig Matán megy a vita. Nem szeretem kikotatni az embereket, de ideje lenne továbblépni, nálunk amikor játszott, nem hozott jó teljesítményt, most a MU-ban sem, ha lehetősége lesz, szerintem egyből lelép onnan is. Én is sajnálom, hogy ez történik vele, nekem is az egyik kedvencem volt, de ideje lenne továbblépni. Elment, mert ide nem kellett és nem is fog kelleni. End of story. (Azt meg végképp nem szeretem amit most fogok mondani, de nevetséges amit itt sokan csinálnak:) akinek nem tetszik (még mindig) az menjen máshova. Nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni ebből.







jöhetnek a kövek, de ezt muszáj volt

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3300 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Nekem egyikük sem hiányzik.
Mindenfajta cinizmust nélkülözve, jó Neked.

A fórum mindig megosztott lesz, aki nem látta annyira fontosnak az José pártját fogja, aki pedig a legfontosabbnak látta az a spanyol mellé áll...
Személy szerint azt szeretném hogy újra olyan legyen mint a második évében nálunk, de ne a manure-nél.

Válasz küldése