Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3341 Hozzászólás Szerző: Chester »

Eddig minden döntés Mourinhot igazolta, se chiedisnek, se neked nincs oka panaszra Mata kapcsán. Ennek a Juvés hírnek nem hiszek, majd talán ha télen is felmerül valami komolyabb oldalon mint az NSO.

(egyébként nem lehet mindenkinek ugyan az a kedvence...)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3342 Hozzászólás Szerző: béla »

chiedis írta:Ott se fog megkuzdeni a helyeert. Ez egy kis lusta kocsog (sosem illettem effele negativ jelzovel Matat de ez mar kabare). Siesta bajnok
Ja,ahogy a köcsög Sturridge se küzdött meg nálunk a helyéért,a kis fasz.Hihetetlen,hogy mi mindig ezeket az elbaszott,lusta,nagypofájú beképzelt seggfejeket hozzuk ide,akiknek büdös a munka. De legalább ez a két majom már távozott.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3343 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

chiedis írta:Ott se fog megkuzdeni a helyeert. Ez egy kis lusta kocsog (sosem illettem effele negativ jelzovel Matat de ez mar kabare). Siesta bajnok
Gondolkozz már egy kicsit mennyit segítetta csapatnak. José meg esélyt se nagyon adott neki hogy megkűzdjön a helyéért. Ki lett téve a csapatból.
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3344 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Ott se fog megkuzdeni a helyeert. Ez egy kis lusta kocsog (sosem illettem effele negativ jelzovel Matat de ez mar kabare). Siesta bajnok
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3345 Hozzászólás Szerző: Dante »

kolozsibence írta:Szegény Mata....
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2361871" onclick="window.open(this.href);return false;
Nagyon remélem hogy odamegy, akármennyire fos a serie a... A Juve számomra nagyon szimpatikus csapat, (bár Conte filozófiája miatt, ami lehet nélküle elvész) örülnék ha nem kellene minden évben focizni látni ellenünk.
Nem semmi, hogy ilyen rövid időn belül mennyi megpróbáltatás éri, remek focista és ember, mégsem számítanak rá.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3346 Hozzászólás Szerző: Chester »

Abban viszont gerawba és társaival értek egyet korábbról, hogy ettől még neki sem kellet volna úgy bánnia a szurkolókkal, mint ahogy vele bántak. Se búcsú, se semmi, még Eto'o is firkantott valamit pedig óriási ellenszélben hozták ide. Mindegy, én már ezzel nem akarok foglalkozni, van mire koncentrálni így is.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3347 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Maradtam volna, ha új szerződést kínálnak - Lampard
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... rd-2361723" onclick="window.open(this.href);return false;

Nem tudom volt e már, de ha nem akkor azért egy kicsit elgondolkoztató.
Eddig is tudtuk hogy vannak játékosok akik nem kapták meg a kellő tiszteletet, de Lampard nem az a játékos volt aki mellett csak úgy ellehetne menni.
Az utolsó mondat azért kiverte nálam a biztosítékot... mint egy utolsó senkiházival ugy bántak... most már értem miért volt akkora telivigyor mikor a city mezbe pózolt...
Természetesen lehet, hogy az egész kacsa, de azért kezd összeállni a kép.
„Nem volt olyan érzésem, hogy már nem bírom ezt a szintet. Ha ez lett volna a helyzet, biztosan nem jövök a Cityhez. Beszéltem José Mourinhóval, ő és a klub is nagyon korrektek voltak velem. Egyszer csak jött a hír a döntésről, amiről nem tudom, hogy honnan érkezett.”

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3348 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most lett vége az átigazolási szezonnak, az ilyen hírek komolytalanok.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3349 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Szegény Mata....
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2361871" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3350 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Nem is írtam, hogy mindegyik ezt gondolja, de több olyannal találkoztam, aki őt áldozná be, mert valakit be kell, látva az embereket és a taktikát.

RvP van Gaal egyik bizalmas embere, nem tudom elképzelni, hogy kirakja. 3-5-2-ben Di Marianak, 4-2-3-1-ben Rooney-nak vagy Matanak nincs helye (olyan poszton, ahol értékelhetőt is nyújt). Mata jól megszívta, mert hülye volt.
Nem tudhatta előre,hogy van Gaaal jön,vagy hogy a United behúz egy harmadik csatárt meg egy rekordigazolást.
Egyébként RvP üveglábú,Falcao keresztszalag-szakadás tér vissza. Bármi lehet,szerintem akkor járna jól a United,ha Mata játszana 10-esben,nem nagyon van olyan játékos aki jobban illik oda.
ChesterB írta:Mert azt nyilván nem tudta előre, hogy egy ember van a posztján, bizonyos Wayne Rooney, akit a boga istennek sem fog kiszorítani a 10-es posztról ha egészséges. Az utolsó 6-7 meccsen volt AM, amikor vagy van Persie, vagy Rooney sérült volt, egyébként végig a szélen szerepelt, emellett a válogatottból is kikerült. Totál megérte télen lelépnie... Nem értem miért nem várta meg a nyarat.
És az utolsó hat meccsén lőtt is 6 gólt,meg adott két gólpasszt.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3351 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem is írtam, hogy mindegyik ezt gondolja, de több olyannal találkoztam, aki őt áldozná be, mert valakit be kell, látva az embereket és a taktikát.

RvP van Gaal egyik bizalmas embere, nem tudom elképzelni, hogy kirakja. 3-5-2-ben Di Marianak, 4-2-3-1-ben Rooney-nak vagy Matanak nincs helye (olyan poszton, ahol értékelhetőt is nyújt). Mata jól megszívta, mert hülye volt.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3352 Hozzászólás Szerző: Dante »

ChesterB írta:Nézd meg hogy játszott nálunk, akár Mourinho alatt, és nézd meg most hogy játszik, nem véletlenül rakták ki a válogatottból, pedig ott is csak kispados volt.
Mou alatt azon a pár meccsen kb mintha nem Mata-t láttuk volna, minden hiányzott a játékából ami miatt a PL legjobb irányítója volt az azelőtti szezon/ok/ban. Szerintem ez egyértelműen a bizalom- és önbizalomhiányra vezethető vissza és ahogy írta, teljesen felfordult az élete Mou érkeztével, mert nem látott esélyt. Könnyű azt mondani hogy várnia kellett volna fél évet, mert nyilván tudott volna jobb helyre menni - ami szomorú, hogy mindenképpen ment volna ha törik, ha szakad (állítása szerint sokat sírt, egy kicsit talán depressziós is lehetett a kialakult helyzettől, szarabbul is festett, de lehet ezt csak én látom bele)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2014. szeptember 3., szerda 13:40-kor.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3353 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Szerintem RvP fog kimaradni... Van Gaal stilusedzo, nem fogja a jatekosaihoz igazitani a felallast, ezert nem hiszem, hogy lesz 4-3-1-3 vagy nevezzuk diamondnak. Tuti lesz szeljatek, es az 3-5-2-ben es 4-3-3-ban (estleg 4-2-3-1) lehetseges.

ChesterB: azt irtam nem nagyon, volt 1-2 de azzal ne altalanositsunk, hogy mindenki kirakna Matat a kezdobol.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3354 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nézd meg hogy játszott nálunk, akár Mourinho alatt, és nézd meg most hogy játszik, nem véletlenül rakták ki a válogatottból, pedig ott is csak kispados volt. Ha meg gyengék a társai, az megint oda vezet, hogy hülyeség volt oda igazolnia. Én nem állítom hogy megijedt a kihívástól, csak egyszerűen elkapkodta a döntést a VB miatt, rá is b*szott arra is és a MU-ra is, ha maradt volna egy fél évet nálunk és nyáron vált, sokkal jobban jár, hiába fizetett érte korrekt összeget a MU.
marknagy írta:En nem nagyon talalkoztam ilyen MU drukkerekkel, Stretfordon sem...
Akkor olvass figyelmesebben.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3355 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ez a szar is amúgy honnan jön? Én nézegettem a játékát - nem mindegyik meccset - de rajta nagyon nem szokott múlni, hogy rosszul szerepelnek. (nyilván volt gyenge meccse, de ritka) Gólokat lövi, gólpasszokat adja, arról meg nem tehet hogy utcalány gyenge játékosok veszik körül, azon kívül hogy nem látott más megoldást mint odaigazolni.

Egyébként ő Lamps-al ellentétben leírta hogy miért távozott, ami számomra sokkal elfogadhatóbb ok, mint az hogy "jó környezetben akar edzeni hogy később bohóckodhasson, csá"...


Ha megint Mata, Studge, vagy Rom mellett kampányolok kapjak egy hét felfüggesztést, mert már tényleg minden hsz-em róluk szól :)

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3356 Hozzászólás Szerző: Chester »

Attól még hogy 10-es poszton játszik valaki még nem irányító... Mata két esetben lenne eredeti posztján, ha marad a mostani 3-4-1-2, vagy ha átvált 4-3-1-2-re van Gaal, viszont mindkettőnél elég érdekesen alakulna a védekezés, nem beszélve arról, hogyha felépül RvP, nem kérdés, hogy Mata fog kimaradni, és nem Rooney vagy Falcao. Minden más felállásban vagy CM-et, vagy szélsőt játszik, holott tőlünk azért is távozott, mert ha játszott, akkor sem középen, erre sikerült elmennie egy gyengébb klubba, ahol szintén nem a helyén játszik, ráadásul sz*r is.

Mata egy intelligens ember, de nagyon hülye döntést hozott.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3357 Hozzászólás Szerző: marknagy »

ChesterB írta:Több MU drukker is úgy van vele, hogy a nagy bevásárlás és taktikai spekulációk után nem kezdetnék Mata-t, és ha megnézem a MU keretét, akkor sehogy sem jön ki a 10-es poszton. Bravó Juan, jó döntést hoztál.
??

En nem nagyon talalkoztam ilyen MU drukkerekkel, Stretfordon sem... Majd meglatjuk Van Gaal hol fogja hasznalni, Rooney nem jobb iranyito, elhiheted.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3358 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mert azt nyilván nem tudta előre, hogy egy ember van a posztján, bizonyos Wayne Rooney, akit a boga istennek sem fog kiszorítani a 10-es posztról ha egészséges. Az utolsó 6-7 meccsen volt AM, amikor vagy van Persie, vagy Rooney sérült volt, egyébként végig a szélen szerepelt, emellett a válogatottból is kikerült. Totál megérte télen lelépnie... Nem értem miért nem várta meg a nyarat.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3359 Hozzászólás Szerző: béla »

ChesterB írta:Több MU drukker is úgy van vele, hogy a nagy bevásárlás és taktikai spekulációk után nem kezdetnék Mata-t, és ha megnézem a MU keretét, akkor sehogy sem jön ki a 10-es poszton. Bravó Juan, jó döntést hoztál.
Mert ő tudta előre,hogy a MU koncepció nélkül fog igazolni :D

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3360 Hozzászólás Szerző: Chester »

Több MU drukker is úgy van vele, hogy a nagy bevásárlás és taktikai spekulációk után nem kezdetnék Mata-t, és ha megnézem a MU keretét, akkor sehogy sem jön ki a 10-es poszton. Bravó Juan, jó döntést hoztál.

Válasz küldése