Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Dzsoi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. április 20., vasárnap 20:15

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3461 Hozzászólás Szerző: Dzsoi »

jkopfner írta:
Dzsoi írta:A zsoldosok zsoldosok maradnak. Nincs ezen mit magyarazni szerintem sem.
Rájuk gondoltál dzsoika?

Kép
Nem.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3462 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Dzsoi írta:A zsoldosok zsoldosok maradnak. Nincs ezen mit magyarazni szerintem sem.
Rájuk gondoltál dzsoika?

Kép

Dzsoi
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2014. április 20., vasárnap 20:15

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3463 Hozzászólás Szerző: Dzsoi »

A zsoldosok zsoldosok maradnak. Nincs ezen mit magyarazni szerintem sem.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3464 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Anti írta:
hjamal írta:
Wisey írta:Lampardnak szerzödese van a NYCFC-vel, akik lenyegeben testverklubok a Man City-vel. Szerinted a NYCFC elengedte volna öt a Chelsea-hez?
Szerintem el. Azt ne mond, hogy nagy meghatározó játékosa lesz a City-nek. 1-2 csereként beállás meg néhány kupameccs és nem több.
Ezeket tőlünk is megkapta volna nyugodtan, és az edzés minősége se lett volna szarabb mint a Citynél. Egy kis tüske azért van a szememben nekem is. Mindegy el kell fogadni, mást nem tehetünk.
En kizartnak tartom, hogy a NYCFC (= Man City) visszaengedte volna öt a Chelsea-hez.
Megtehettek volna persze joindulatbol, de itt profi futballrol beszelünk, nem jotekonysagi szervezetekröl. Lampard nem akart Ausztraliaba menni, es igy gondolom nem sok valasztasi lehetöseget kapott az angol csapatok közül.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3465 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Lampard szerintem szinte csak edzeni fog a City-nel. Nem fogjak a taktikajukat egy 36 eves, naluk fel evig kölcsönben levö jatekosra epiteni, es miatta padoztatni olyanokat, akiket több evekre igazoltak. Kap majd neha 20-30 perceket, amikor jol jön az extra rutin, vagy hogy azert kapjon valamennyi jateklehetöseget "elesben" is.
Es a legfontosabb hogy ellenünk nem fog palyara lepni.

Mi elvezhettük Lampard jatekat 13 evig, karrierje csucsan, es en nem sajnalom a City-töl hogy fel evre(!) megkaptak egy 36 eves Lampardot.

Ilyen korban a jatekosok Stoke szintü csapatokhoz szoktak igazolni, igy tekintsetek erra az "atigazolasra" ;)

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2300
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3466 Hozzászólás Szerző: Anti »

hjamal írta:
Wisey írta:
Zala0821 írta: Annyit kellett volna csinálnia, hogy visszakérezkedik a Chelsea-hez edzeni és januárig itt van.
Lampardnak szerzödese van a NYCFC-vel, akik lenyegeben testverklubok a Man City-vel. Szerinted a NYCFC elengedte volna öt a Chelsea-hez?
Szerintem el. Azt ne mond, hogy nagy meghatározó játékosa lesz a City-nek. 1-2 csereként beállás meg néhány kupameccs és nem több.
Ezeket tőlünk is megkapta volna nyugodtan, és az edzés minősége se lett volna szarabb mint a Citynél. Egy kis tüske azért van a szememben nekem is. Mindegy el kell fogadni, mást nem tehetünk.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3467 Hozzászólás Szerző: Chester »

Mint írtam, azokat meg tudom érteni, akik mérgesek, csak azt nem értem, aki így a klublegenda státuszát is kérdőre vonja.
Nálam a "gesztusoknál" sántít az egész, ezért nem tud annyira érdekelni, hogy a City-nél padozik. Ha van szép gesztus, az az, hogy elfogadja a klub alacsony fizetésű szerződéshosszabbítási ajánlatát, gondolom nem kellett volna hiteleket felvennie mellette a házra vagy autóra. Ez a csalódottságom túlságosan nagy ahhoz, hogy én idegeskedjek ezen a City-s kölcsönön és felhúzzam magam rajta. Nem szép látvány, de semmi ahhoz képest, hogy nem hosszabbított nálunk, de ettől még nálam ugyan az az ember marad, aki miatt elkezdtem focizni, és aki miatt elkezdtem Chelsea meccset nézni, eszembe sem jutna a szidása e transzfer után.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3468 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:Akinek ettől kevesebb lesz egy Lampard a szemében, azt tényleg csak sajnálni tudom. :roll: Profi sportról beszélünk, nem családról vagy barátnőkről [akiket ugyan úgy megcsalnak, szóval alapból nevetséges párhuzam], régen rossz, aki így gondolkodik, hiába kapnám ezekért a különböző negatív véleményeket. Nekem bőven tett eleget azért, hogy ne arra tudjak gondolni, hogy egy City padján ül, hanem a megannyi fontos góljára és ahogy emelgette Terry-vel a kupákat, és ne azért idegeskedjek, hogy "miért nem ide jött vissza, és miért pont oda igazolt".

Igazad van, rengeteg mindent tett le az asztalra 13 év alatt, de azt sem kéne elfelejteni hogy a szurkolók mit tettek érte: mindig kiálltak mellette. Akkor is, amikor kikerült a kezdőből, amikor gyenge formát mutatott, állva tapsolták amikor nehéz időszakon ment keresztül. Profi labdarúgás ide vagy oda szép gesztus lett volna nem a legnagyobb bajnoki riválisunkhoz menni. Ezt a kölcsönt már nyilván letutizták a szerződés aláírása előtt, tovabbra is úgy gondolom hogy megvétózhatta volna ha akarja.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3469 Hozzászólás Szerző: Chester »

Akinek ettől kevesebb lesz egy Lampard a szemében, azt tényleg csak sajnálni tudom. :roll: Profi sportról beszélünk, nem családról vagy barátnőkről [akiket ugyan úgy megcsalnak, szóval alapból nevetséges párhuzam], régen rossz, aki így gondolkodik, hiába kapnám ezekért a különböző negatív véleményeket. Nekem bőven tett eleget azért, hogy ne arra tudjak gondolni, hogy egy City padján ül, hanem a megannyi fontos góljára és ahogy emelgette Terry-vel a kupákat, és ne azért idegeskedjek, hogy "miért nem ide jött vissza, és miért pont oda igazolt".

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3470 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ne kelljen már mindennek a utcalány szakmai oldalát néznem... Lampard egy Chelsea-legenda, ne hordjon City-mezt, pont. Mondom pont. Fosok a Nyújork Efcé meg a City kapcsolatára, fosok arra hogy így milyen játékosokkal edzhet, és fosok arra is, hogy ellenünk mondjuk nem játszik. Feldolgoztam azt, hogy elmegy Amerikába népszerűsíteni a focit, meg nyitni egy új bankszámlát, mert az európai élfutballtól gyakorlatilag visszavonult ezzel a húzással, az utolsó fontos meccseit nálunk játszotta le, és a pályafutásának lényeges, aktívabb szakaszát. Hozzánk kellett volna jönnie, és búcsúmeccseket játszani a csapatban, nem a Cityben szórakozni. Picsába már.

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3471 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Mindenki nyugodjon le a ..... :D
Lampard ellenünk nem játszik, a city meccseket meg x-re hozza :D Egy igazi beépített ügynök lesz!

Valahogy így képzelem: néha Yaya "kakaójába egy kis hashajtót önt, nicoflexxel kenegeti be a társak cipőjét, a meccs videokat softp0rn0ra cseréli, a mágnestáblát átrajzolja és az asszonyok telefonszámát Terry-nek emailen elküldi :D

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3472 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Nekem se esett jól, hogy nem nálunk fejezi be a pályafutását, de azért szerintem túlreagáljátok az egészet. Persze ezt nyilván nem azért mondom, mert nem lenne problémám hogy a citeh-hez megy fél évre, de nem kell ezt ilyen komolyan venni, mert szerintem nem ő dönt hanem sokkal inkább a két klub.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
hjamal
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 21:15
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: JFH
Tartózkodási hely: Medgyesegyháza

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3473 Hozzászólás Szerző: hjamal »

Wisey írta:
Zala0821 írta: Annyit kellett volna csinálnia, hogy visszakérezkedik a Chelsea-hez edzeni és januárig itt van.
Lampardnak szerzödese van a NYCFC-vel, akik lenyegeben testverklubok a Man City-vel. Szerinted a NYCFC elengedte volna öt a Chelsea-hez?
Szerintem el. Azt ne mond, hogy nagy meghatározó játékosa lesz a City-nek. 1-2 csereként beállás meg néhány kupameccs és nem több.
2012.05.19. 20:45

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3474 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Zala0821 írta: Annyit kellett volna csinálnia, hogy visszakérezkedik a Chelsea-hez edzeni és januárig itt van.
Lampardnak szerzödese van a NYCFC-vel, akik lenyegeben testverklubok a Man City-vel. Szerinted a NYCFC elengedte volna öt a Chelsea-hez?

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3475 Hozzászólás Szerző: royston »

Ha ellenünk nem játszik én nem pattogok miatta nagyon.
Sztem nagyon nem is fog kapni szerepet az Mc-nél,csak edz meg ilyenek.
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#3476 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Tökmindegy, ha a City-be megy akár csak egy fél évre is, akkor azért az egy arconköpés a szurkolóknak. Ha a West Ham lenne még megérteném, de ezt biztosan nem. Vagy lazítson addig, pár hónapról van szó, de, hogy a Citybe megy? Undorító lenne.
Ennyi erővel arra a fél évre ide is jöhetett volna kölcsönbe (főleg, ha egy 2 éve kínai meg török bajnokságban lazító ugyanilyen idős Drogba jó ide...)

De elvileg a PL meg a focivilág egyik legintelligensebb játékosa, jó lenne ha ennek megfelelően cselekedne.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Zalán

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3477 Hozzászólás Szerző: Zalán »

ChesterB írta:
Dante írta:Ezt az MLS nem rombolta volna, de mindig ott lesz a könyvekben, honlapokon hogy a citehben is kerettag volt, ami egyszerűen kiborít.
Már miért nem rombolná le? Mert az nem lesz fura, hogy a XXI. század talán legnagyobb legendája nem a Chelsea-ből vonul vissza? Az én szememben már innentől fölösleges azon vitázni, hogy hol kellene játszania a szurkolók kedvéért. Ajánlottak neki egy szerződést Mourinhoék, nyilván kevesebb pénzért, de nem olyan keveset, hogy hiteleket kelljen felvennie, ő ezt nem fogadta el, pedig megvolt az esélye, a TEKINTÉLYE, hogy válasszon. Ezért mondom, hogy innentől felőlem bárhova mehet, nézni fogom a meccseit, és drukkolni fogok, de a lényegen nem változtat, hogy nem adta meg az esélyt nekünk, szurkolóknak, hogy nálunk vonuljon vissza. A klub meg nem fogja állni a NYFC-s bérét, ez tök egyértelmű. Amit megtehetett megtett, nem fog ellenünk játszani a City-ben, én ezt is értékelem.
Annyit kellett volna csinálnia, hogy visszakérezkedik a Chelsea-hez edzeni és januárig itt van.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3478 Hozzászólás Szerző: Chester »

Dante írta:Ezt az MLS nem rombolta volna, de mindig ott lesz a könyvekben, honlapokon hogy a citehben is kerettag volt, ami egyszerűen kiborít.
Már miért nem rombolná le? Mert az nem lesz fura, hogy a XXI. század talán legnagyobb legendája nem a Chelsea-ből vonul vissza? Az én szememben már innentől fölösleges azon vitázni, hogy hol kellene játszania a szurkolók kedvéért. Ajánlottak neki egy szerződést Mourinhoék, nyilván kevesebb pénzért, de nem olyan keveset, hogy hiteleket kelljen felvennie, ő ezt nem fogadta el, pedig megvolt az esélye, a TEKINTÉLYE, hogy válasszon. Ezért mondom, hogy innentől felőlem bárhova mehet, nézni fogom a meccseit, és drukkolni fogok, de a lényegen nem változtat, hogy nem adta meg az esélyt nekünk, szurkolóknak, hogy nálunk vonuljon vissza. A klub meg nem fogja állni a NYFC-s bérét, ez tök egyértelmű. Amit megtehetett megtett, nem fog ellenünk játszani a City-ben, én ezt is értékelem.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3479 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chester, megértem amit írsz, és azt is hogy megvéded - bár a fejét senki nem venné a sátán fiának - de nem tudnak meggyőzni a két csapat közti kapcsolatról, vagy a fizetésről szóló észérvek. Lampard-ról azt akarom tudni hogy ő egyenlő a Chelsea-vel. Ezt az MLS nem rombolta volna, de mindig ott lesz a könyvekben, honlapokon hogy a citehben is kerettag volt, ami egyszerűen kiborít.
Ez most nem a klub jövőjéről szól, és nem is feltétlen a múltról, hanem a szurkolókról, akiknek egy része - szerintem jogosan - úgy érzi hogy szembeköpte őket ezzel Super Frank. Nem sokat változtat, éppen csak annyit hogy ne érezhessem/érezhessük teljes mértékben sajátunkénak.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#3480 Hozzászólás Szerző: Chester »

Elvileg benne van a szerződésébe - ő kérte, a sátán fia - hogy ellenünk nem játszik. Egyáltalán az sem biztos, hogy mások ellen játszik.

Nem mellesleg sokkal kisebb bűn elmenni 36 évesen a Chelsea-ből FÉL ÉVRE kölcsönbe egy City-hez, mint 23 évesen eligazolni TIZENHÁROM ÉVIG egy West Hamből a Chelsea-be. Wise is volt játékos, sőt, edző is Millwallban és a Leedsnél is edzősködött, mégsem szidják őt kánomban itt a fórumon. :roll:
Nekem sem jó érzés, de szerintem túlreagáljátok a szidását. Mi az, hogy van akkora tekintélye, hogy eldöntse mit akar? Ilyen esetekben kib*sszák a picsába. A NYFC a City tulajának csapata, vagyis nagyban tőlük függenek. Lampardnak először felajánlották, hogy menjen Melbournbe - ami az "ausztrál City" - de ő oda nem akart menni. Pletykálták még a QPR-t és a West Hamet - ami sokkal inkább rivális mint a City - de ezek színvonala a béka s*gge alatt van Európában. Maradt a City, akiknek vélhetően nem kell átvállalni a fizuját a két klub kapcsolata miatt, más csapat NEM TETT ÉRTE AJÁNLATOT, így nem tudott válogatni a nem PL csapatok közül.
Alapból ott van elb*szva, hogy nem innen vonult vissza, innentől édes mindegy, hogy hol játszik, úgy is ha már visszavonul, hozzánk fog visszatérni.

Válasz küldése