Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Mauricio Pochettino

#1 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: Ma, 17:05 Bármilyen opciók vannak, menjen! Inkább legyen üres a pad még egy évig vagy vezesse az U8 edző a felnőtt csapatot is. Ennél a Pochnál nem sok rosszabb edzőt tudnék felsorolni, aki megfordult nálunk az utóbbi 2 bő évtizedben.
Sajnos nekem egyre rosszabb a megérzésem. Tartok tőle, hogy megússza ez a szerencsétlen :|

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#2 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bármilyen opciók vannak, menjen! Inkább legyen üres a pad még egy évig vagy vezesse az U8 edző a felnőtt csapatot is. Ennél a Pochnál nem sok rosszabb edzőt tudnék felsorolni, aki megfordult nálunk az utóbbi 2 bő évtizedben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#3 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

James Lee írta: Ma, 13:27 A nagyobb nevek közül Tuchel, Flick és Conte közül lehetne válogatni a nyáron, ha Pochnak kinyitják az ajtót. A mi kispadunkon kívül ott lesz a pool, a bőrszalonna és meglátásom szerint a tehenek padja is, mindegyik vonzóbb a mienknél. Xavi nem hiszem, hogy maradni fog, főleg úgy, hogy nagy eséllyel kupa nélküli szezon lesz a dolog vége, mindenesetre az ő lehetséges utódjának Marquezt írták több helyen is.
Lesz így is edzőkeringő, de valószínűleg nem akkora, amekkorát vártunk. Részünkről mindenképp limitáltak lettek volna az opciók, de ez így még aggasztóbb. Nagyon remélem, hogy Flick messziről elkerül minket, Xavi esetében e tekintetben még reménykedni sem kell (jobb is), Tuchel vagy Conte esetleges visszatéréséről pedig joggal oszlanának meg a vélemények. De Zerbi véleményem szerint egy felfújt lufi, Emeryvel együtt különben is a Bayernnel hozták össze. A spanyolt sem látnám köpenyes messiásnak egyébként.
Anorimmal kapcsolatban pedig semmilyen véleményem nincs, nem követem a portugál focit.

Lassan ott tartok, hogy egyik név sem győz meg arról, hogy Pochettino-t leváltva akár középtávon bármilyen javulást okozna az érkezése, pedig már nagyon várom, hogy ki legyen téve az argentin szűre.
Felőlem is maradjon, ha ezek az opciók adottak. Conte ezzel fiatal kerettel meghalna. Többi meg nem is merülne fel.

Azért 4-5 kezdőjátékosa Pochnak egész szezonban nem volt konstans elérhető ebben a szezonban. Hátha jobb lesz jövőre a helyzet.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#4 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: Ma, 14:01 Én Napoli volumenű behorpadást várok jövőre a Leverkusentől, de ha nem is lesz annyira drasztikus a visszaesés, meglepne, ha jövőre is hasonlót tudnának véghezvinni. Szóval Alonso helyében én is léptem volna, neki innen csak veszítenivalója van.

De Zerbi nem egy nagy eresztés, miatta nincs értelme az anyagi vonzatával együtt elküldeni Pochettinót.
Én fogadok veled, hogy jövőre is jók lesznek. Lehet, hogy nem nyernek baknokságot, hisz a Bayern sokkal gazdagabb, könnyen összeszedik magukat, de jövőre is szoros lesz.

Az, hogy nem lovagolja meg ezt a szezont egy zsíros szerződéssel nálam azt jelenti, hogy bízik magában és a játékosaiban. Nekem ez garancia az ő minőségére, elhiszem, hogy top edző.

Ők is fognak erősíteni és a legjobbak maradni fognak, köztük Wirtz aki 20 g és 20 gp körül fogja zárni a szezont. Asszem a transfermarkt 110 millára értékeli pedig ők jóval kisebb összeget szoktak kiírni ahhoz képest amennyiért eladható egy játékos.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#5 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én Napoli volumenű behorpadást várok jövőre a Leverkusentől, de ha nem is lesz annyira drasztikus a visszaesés, meglepne, ha jövőre is hasonlót tudnának véghezvinni. Szóval Alonso helyében én is léptem volna, neki innen csak veszítenivalója van.

De Zerbi nem egy nagy eresztés, miatta nincs értelme az anyagi vonzatával együtt elküldeni Pochettinót.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#6 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A nagyobb nevek közül Tuchel, Flick és Conte közül lehetne válogatni a nyáron, ha Pochnak kinyitják az ajtót. A mi kispadunkon kívül ott lesz a pool, a bőrszalonna és meglátásom szerint a tehenek padja is, mindegyik vonzóbb a mienknél. Xavi nem hiszem, hogy maradni fog, főleg úgy, hogy nagy eséllyel kupa nélküli szezon lesz a dolog vége, mindenesetre az ő lehetséges utódjának Marquezt írták több helyen is.
Lesz így is edzőkeringő, de valószínűleg nem akkora, amekkorát vártunk. Részünkről mindenképp limitáltak lettek volna az opciók, de ez így még aggasztóbb. Nagyon remélem, hogy Flick messziről elkerül minket, Xavi esetében e tekintetben még reménykedni sem kell (jobb is), Tuchel vagy Conte esetleges visszatéréséről pedig joggal oszlanának meg a vélemények. De Zerbi véleményem szerint egy felfújt lufi, Emeryvel együtt különben is a Bayernnel hozták össze. A spanyolt sem látnám köpenyes messiásnak egyébként.
Anorimmal kapcsolatban pedig semmilyen véleményem nincs, nem követem a portugál focit.

Lassan ott tartok, hogy egyik név sem győz meg arról, hogy Pochettino-t leváltva akár középtávon bármilyen javulást okozna az érkezése, pedig már nagyon várom, hogy ki legyen téve az argentin szűre.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#7 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: Ma, 12:51
Bubi írta: Ma, 12:40 Igen, Alonso marad, ez hivatalos. Meggyőzte a legjobbjait is.
Az kemény. Én tuti mennèk a helyében, ezt a szezont nem lehet megismètelni.
Ha minden igaz, akkor a Real a célja, ahova 2026tól le is ülhet Ancelotti megüresedő helyére. Ebből a szempontból már nem is olyan tuti, hogy mennél a helyében :wink:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#8 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: Ma, 12:02
kecske01 írta: Ma, 11:19 Breaking: Julian Nagelsmann will sign a new contract Til 2026 at DFB and will not be Coach of Bayern Munich
@BILD_Sport @altobelli13 @YvonneGab

Na akkor Nagelsmann meg Xabi marad a seggén. Amorim valószínű Pool lesz, maradt De Zerbi aki elérhető. Szerintem készülhetünk még egy szezonra Poch-al
Mondjuk De Zerbi-vel sem lennénk sokkal előrébb, szerintem kicsit túl van értékelve. Potter rakta le a Brighton alapjait, ő csak továbbvitt egy jól működő rendszert, nem találta fel a spanyol viaszt. Idén meg ráadásul full átlagos teljesítményt nyújtanak, még mi is előttük vagyunk :D
Szerintem emelt a Brightonon picit De zerbi tavaly, idén elfogytak, de a komplett kp elment, Colwill sincs meg a szárnyvédői is sérültek folyamatosan.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#9 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: Ma, 12:40
BlueBlood1993 írta: Ma, 12:18
kecske01 írta: Ma, 11:19 Breaking: Julian Nagelsmann will sign a new contract Til 2026 at DFB and will not be Coach of Bayern Munich
@BILD_Sport @altobelli13 @YvonneGab

Na akkor Nagelsmann meg Xabi marad a seggén. Amorim valószínű Pool lesz, maradt De Zerbi aki elérhető. Szerintem készülhetünk még egy szezonra Poch-al
Az kemény, ennyit a nagy edző keringőröl. A végén Xavi is marad a Barcanal.

Alonso nyilatkozta hogy nem megy sehova vagy miért fix ez? Bár teljesen esélytelen.

Én azt remeltem hogy ő megy a Poolba és Amorim hozzánk.
Igen, Alonso marad, ez hivatalos. Meggyőzte a legjobbjait is.
Az kemény. Én tuti mennèk a helyében, ezt a szezont nem lehet megismètelni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#10 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: Ma, 12:18
kecske01 írta: Ma, 11:19 Breaking: Julian Nagelsmann will sign a new contract Til 2026 at DFB and will not be Coach of Bayern Munich
@BILD_Sport @altobelli13 @YvonneGab

Na akkor Nagelsmann meg Xabi marad a seggén. Amorim valószínű Pool lesz, maradt De Zerbi aki elérhető. Szerintem készülhetünk még egy szezonra Poch-al
Az kemény, ennyit a nagy edző keringőröl. A végén Xavi is marad a Barcanal.

Alonso nyilatkozta hogy nem megy sehova vagy miért fix ez? Bár teljesen esélytelen.

Én azt remeltem hogy ő megy a Poolba és Amorim hozzánk.
Igen, Alonso marad, ez hivatalos. Meggyőzte a legjobbjait is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#11 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: Ma, 11:19 Breaking: Julian Nagelsmann will sign a new contract Til 2026 at DFB and will not be Coach of Bayern Munich
@BILD_Sport @altobelli13 @YvonneGab

Na akkor Nagelsmann meg Xabi marad a seggén. Amorim valószínű Pool lesz, maradt De Zerbi aki elérhető. Szerintem készülhetünk még egy szezonra Poch-al
Az kemény, ennyit a nagy edző keringőröl. A végén Xavi is marad a Barcanal.

Alonso nyilatkozta hogy nem megy sehova vagy miért fix ez? Bár teljesen esélytelen.

Én azt remeltem hogy ő megy a Poolba és Amorim hozzánk.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#12 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: Ma, 11:19 Breaking: Julian Nagelsmann will sign a new contract Til 2026 at DFB and will not be Coach of Bayern Munich
@BILD_Sport @altobelli13 @YvonneGab

Na akkor Nagelsmann meg Xabi marad a seggén. Amorim valószínű Pool lesz, maradt De Zerbi aki elérhető. Szerintem készülhetünk még egy szezonra Poch-al
Mondjuk De Zerbi-vel sem lennénk sokkal előrébb, szerintem kicsit túl van értékelve. Potter rakta le a Brighton alapjait, ő csak továbbvitt egy jól működő rendszert, nem találta fel a spanyol viaszt. Idén meg ráadásul full átlagos teljesítményt nyújtanak, még mi is előttük vagyunk :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#13 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Julian Nagelsmann will sign a new contract Til 2026 at DFB and will not be Coach of Bayern Munich
@BILD_Sport @altobelli13 @YvonneGab

Na akkor Nagelsmann meg Xabi marad a seggén. Amorim valószínű Pool lesz, maradt De Zerbi aki elérhető. Szerintem készülhetünk még egy szezonra Poch-al

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#14 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez az ember a champobol nem tudna feljutni ezzel a kerettel :lol: Ott 46 meccs van, felcsavarná

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#15 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Pochettino: "Imagine if we’d played in Europe this season, with all the injuries? Oh my goodness!".

"With a squad that is always between 8/10 players missing in every single game... If you add more games, we would struggle a lot".

Forrás: Fabrizio Romano”


Egyszerűen bármikor megszólal ez a pokketino mester, süt a nézeteiről a középszerű vesztes mentalitás.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#16 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mauricio Pochettino says we need to accept the reality of injuries and be positive about the players we have available now. Another positive is having the possibility of training with the young guys from the academy.


Ahhoz képest mennyire dicséri az akadémiát mégis inkább poszton kívül játszat játékosokat ahelyett, hogy ifistákat rakna be :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Mauricio Pochettino

#17 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dízel írta: 2024. április 10., szerda 18:29
koni0725 írta: 2024. április 10., szerda 17:59
kecske01 írta: 2024. április 10., szerda 16:42 Sources have said Pochettino is safe and the club are confident the manager will hit this season’s target of European Football, even if it is only conference league. (@iamrahmanosman @LondonWorldCom)
Így múlik el a világ dicsősége... :roll:
Na jó, de itt azt irják biztosak benne, hogy eléri az europai szereplést, na de mi van ha mégsem? akkor is biztonságban lesz?
Ez itt a kérdés.
Itt főleg arra utaltam, hogy szégyen, ha a vezetőség elégségesnek találja a konfetti kupában indulást. Pár éve még elfogadhatatlan volt, ha nem a bajnoki címért mentünk, illetve nem a BL utolsó pár szakaszában estünk ki...
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#18 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta: 2024. április 10., szerda 17:59
kecske01 írta: 2024. április 10., szerda 16:42 Sources have said Pochettino is safe and the club are confident the manager will hit this season’s target of European Football, even if it is only conference league. (@iamrahmanosman @LondonWorldCom)
Így múlik el a világ dicsősége... :roll:
Amúgy én eskü örülök ennek. Végre egy kibaszott hír a poziját illetően. Láttuk Potternèl is ezek indultak meg először aztán ki lett baszva. Próbáljunk meg remènykedni...szokták mondani hogy rég rossz ha valakit mentegetni kell

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#19 Hozzászólás Szerző: Dízel »

koni0725 írta: 2024. április 10., szerda 17:59
kecske01 írta: 2024. április 10., szerda 16:42 Sources have said Pochettino is safe and the club are confident the manager will hit this season’s target of European Football, even if it is only conference league. (@iamrahmanosman @LondonWorldCom)
Így múlik el a világ dicsősége... :roll:
Na jó, de itt azt irják biztosak benne, hogy eléri az europai szereplést, na de mi van ha mégsem? akkor is biztonságban lesz?
Ez itt a kérdés.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Mauricio Pochettino

#20 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kecske01 írta: 2024. április 10., szerda 16:42 Sources have said Pochettino is safe and the club are confident the manager will hit this season’s target of European Football, even if it is only conference league. (@iamrahmanosman @LondonWorldCom)
Így múlik el a világ dicsősége... :roll:
211! NEW RECORD!

Válasz küldése