Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#341 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha ki fogunk esni a Boro ellen akkor az egy elég jó érv lesz a kirúgása mellett Bóliéknak. De annak is úgy van értelme, ha nem valami nyomorult Interim edzőt hoznak, mert sok tét nem maradt a szezonra, inkább kezdje meg a munkát az új rendes edző

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#342 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

The Chelsea hierarchy have planned for European football next season and while it looks unlikely, there is understanding within the club that Pochettino has not been able to use the full squad during his tenure.

A failure to secure European football would not spell the end of Pochettino.

#CFC

BBC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#343 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea’s last 18 games:

⚽️Scored: 37 (avg. 2 goals/ g)
🥅Conceded: 26 (avg 1.4 goals/ g)

✅Won: 11 (including 1 on pens)
❌Lost: 5
🤝Drawn: 2 (City and Arsenal)

Játékunk meg egyre szarabb. :D

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#344 Hozzászólás Szerző: Sindu »

BlueBlood1993 írta: 2023. december 27., szerda 23:33 Az èv második legszámalmasabb győzelme, nem èrdemeltük meg, kimentett a csapat és a szerencse te baromarcú.

Következő meccsen egy Petro-Gusto-Silva-Colwill-Maatsen/Gilchrist-Gallagher-Lavia-Palmer-Mudryk-Nkunku-Madueke kezdőt szeretnék látni.
Dehogynem érdemeltük meg :D Nem volt magabiztos győzelem, sok probléma volt megint, de
az első félidőben domináltunk, a másodikban pechünk volt a lesgóllal.


Ugyanakkor, vannak gondok, Pochettinóba vetett bizalmamat nekem is inkább csökkentette ez a meccs, mint növelte volna.

Silva becserélése után sztem a srácok sem tudták, kinek mi a posztja, nem csak én.
A védelmünk továbbra is instabil, a középső védőink továbbra is hibát hibára halmoznak, és ebben komoly felelőssége van Pochnak.
Amikor Disasit támadni látom, az jut eszembe, mintha egy bölényt küldenének balettozni. Én nem értem, miért várja el ezt tőle Poch, baromira nem működik, és kifolyik tőle a szemem.

Feltételezem a második félidei teljesítmény se lett volna ennyire nyomorult, ha Palmer és Sterling elérhetőek lettek volna.. de nem az igazi.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#345 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az èv második legszámalmasabb győzelme, nem èrdemeltük meg, kimentett a csapat és a szerencse te baromarcú.

Következő meccsen egy Petro-Gusto-Silva-Colwill-Maatsen/Gilchrist-Gallagher-Lavia-Palmer-Mudryk-Nkunku-Madueke kezdőt szeretnék látni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Mauricio Pochettino

#346 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 17:15
emsanya írta: 2023. december 27., szerda 17:09
kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 12:17

Sajnos megint valamelyik chelseas oldal retweetelte amikor Áprilisban Romano bejelentette, hogy Nagelsmann aki a favorit volt kiszállt az edző versenyből. Ilyenkor mindig idegbe jövök. Gondolom nagyobb beleszólást akart az igazolásoknál a Német és nem jött be neki a 2030 projekt :D Eb után jó lenne újra lecsapni rá, de tuti nem állna már velünk szóba.
Meg gondolom nem akar epitkezni fiatalokkal, ez hosszutavu dolog es nem sok top edzőnek jon be. Egyszerubb Mbapekkal meg kesz jatekosokkal sikereket elérni.

Amugy en valahol pont azt olvastam hogy ha kovetkezo 2-3 meccsen kikapunk, akkor sem lesz edzőváltas, nem ettol fugg.
Hát persze, hogy nem akarják elvállalni, mert a saját pályafutásukat teszik kockára ezzel az edzők.

Ha olyan lesz a szurkolói hang úgyis kibasszák. Pottert sem akarták kibaszni, de Bridgen gyalázatos hangulat volt már a végén. Az a baj most már hiába kezdenek el nyerni meccseket. Hatalmas a hátrányunk, engem meg nem érdekel a konfetti liga helyezés azt ligakupán könnyebb lenne elérni.
Ligakupa dontore most mar realis esely van utana egy meccsen meg barmi lehet. Azt nem tudtam hogy a ligakupa ér europa ligat vagy konf ligát, de az is valami. A PL-ben a BL, EL helyezeseket sztem is elengedtuk mar.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#347 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. december 27., szerda 17:09
kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 12:17
Pityee írta: 2023. december 27., szerda 10:40

Ne rúgják ki, mert már nincs épelméjű edző, aki elvállalná ezt a hosszútávú szipi szupi proccest :D
Sajnos megint valamelyik chelseas oldal retweetelte amikor Áprilisban Romano bejelentette, hogy Nagelsmann aki a favorit volt kiszállt az edző versenyből. Ilyenkor mindig idegbe jövök. Gondolom nagyobb beleszólást akart az igazolásoknál a Német és nem jött be neki a 2030 projekt :D Eb után jó lenne újra lecsapni rá, de tuti nem állna már velünk szóba.
Meg gondolom nem akar epitkezni fiatalokkal, ez hosszutavu dolog es nem sok top edzőnek jon be. Egyszerubb Mbapekkal meg kesz jatekosokkal sikereket elérni.

Amugy en valahol pont azt olvastam hogy ha kovetkezo 2-3 meccsen kikapunk, akkor sem lesz edzőváltas, nem ettol fugg.
Hát persze, hogy nem akarják elvállalni, mert a saját pályafutásukat teszik kockára ezzel az edzők.

Ha olyan lesz a szurkolói hang úgyis kibasszák. Pottert sem akarták kibaszni, de Bridgen gyalázatos hangulat volt már a végén. Az a baj most már hiába kezdenek el nyerni meccseket. Hatalmas a hátrányunk, engem meg nem érdekel a konfetti liga helyezés azt ligakupán könnyebb lenne elérni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Mauricio Pochettino

#348 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 12:17
Pityee írta: 2023. december 27., szerda 10:40
kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 9:35 Ha ma meg Luton ellen nem lesz 6 pont akkor szerintem ki fogják rúgni. Már pedig nem lesz, de lehet még 3 sem.
Ne rúgják ki, mert már nincs épelméjű edző, aki elvállalná ezt a hosszútávú szipi szupi proccest :D
Sajnos megint valamelyik chelseas oldal retweetelte amikor Áprilisban Romano bejelentette, hogy Nagelsmann aki a favorit volt kiszállt az edző versenyből. Ilyenkor mindig idegbe jövök. Gondolom nagyobb beleszólást akart az igazolásoknál a Német és nem jött be neki a 2030 projekt :D Eb után jó lenne újra lecsapni rá, de tuti nem állna már velünk szóba.
Meg gondolom nem akar epitkezni fiatalokkal, ez hosszutavu dolog es nem sok top edzőnek jon be. Egyszerubb Mbapekkal meg kesz jatekosokkal sikereket elérni.

Amugy en valahol pont azt olvastam hogy ha kovetkezo 2-3 meccsen kikapunk, akkor sem lesz edzőváltas, nem ettol fugg.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#349 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. december 27., szerda 10:40
kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 9:35 Ha ma meg Luton ellen nem lesz 6 pont akkor szerintem ki fogják rúgni. Már pedig nem lesz, de lehet még 3 sem.
Ne rúgják ki, mert már nincs épelméjű edző, aki elvállalná ezt a hosszútávú szipi szupi proccest :D
Sajnos megint valamelyik chelseas oldal retweetelte amikor Áprilisban Romano bejelentette, hogy Nagelsmann aki a favorit volt kiszállt az edző versenyből. Ilyenkor mindig idegbe jövök. Gondolom nagyobb beleszólást akart az igazolásoknál a Német és nem jött be neki a 2030 projekt :D Eb után jó lenne újra lecsapni rá, de tuti nem állna már velünk szóba.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#350 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2023. december 27., szerda 10:40
kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 9:35 Ha ma meg Luton ellen nem lesz 6 pont akkor szerintem ki fogják rúgni. Már pedig nem lesz, de lehet még 3 sem.
Ne rúgják ki, mert már nincs épelméjű edző, aki elvállalná ezt a hosszútávú szipi szupi proccest :D
Ezt edző nélkül is hozzuk, úgyhogy ha nem vállalja senki, legalább pénzt spórolnak. Akkor talán 1-el kevesebb saját nevelést kell elpasszolni apróért :wink:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#351 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 9:35 Ha ma meg Luton ellen nem lesz 6 pont akkor szerintem ki fogják rúgni. Már pedig nem lesz, de lehet még 3 sem.
Ne rúgják ki, mert már nincs épelméjű edző, aki elvállalná ezt a hosszútávú szipi szupi proccest :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#352 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2023. december 27., szerda 9:35 Ha ma meg Luton ellen nem lesz 6 pont akkor szerintem ki fogják rúgni. Már pedig nem lesz, de lehet még 3 sem.
+1
Vagyis biztos vagyok benne, hogy nem lesz meg a 6 pont. A kirúgásában sajnos már nem vagyok ennyire biztos, igaz, hogy így is 4 elpazarolt meccs lesz az Evertonos zakó óta, viszont még mindig túl logikus az időpont. Majd valamikor februárban, amikor jönnek a keményebb meccsek... :roll:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#353 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ha ma meg Luton ellen nem lesz 6 pont akkor szerintem ki fogják rúgni. Már pedig nem lesz, de lehet még 3 sem.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Mauricio Pochettino

#354 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Zsolti írta: 2023. december 26., kedd 12:14
Pityee írta: 2023. december 25., hétfő 16:23 Pochettino beszélt Nico #Jackson-ról:

"Ha összehasonlítjuk Nicót más csatárokkal, akik az ő korában érkeztek egy új bajnokságba, akkor velük ellentétben ő gólokat szerez, tehát jobb teljesítményt nyújt."

"Fiatal, első PL-szezonja van, az elvárás hatalmas és ez itt a #Chelsea. Ha úgy van mindenkit együtt hibáztatunk, nem csak egyéneket emelünk ki."


Nekem nincs bajom Pokettinoval, de saját maga alatt vágja a fát, ha játszani fogja ezt a szerencsétlen nyomorultat :D
Pedig nem mondott hülyeséget. Kevés csatár robban be egyből 22 évesen a PLbe pláne egy romhalmaz csapatban. Azt se felejtsük el hogy 7 gólt csak összekapart eddig egy kezemen meg tudom számolni hány csatárunk ért el ettől többet az elmúlt 5 vagy akár 10 évben talán Morata lőtt 10 gólt utoljára az egész szezonban!
viszont ezeket a helyzeteket bekell rúgni ami előtte adódik, mert ha ő nem rúgja be egy csapat betesz egy másik embert aki berúgja. Ilyen a foci.
ha 22 éves ha nem, ha a Chelsea első számú csatára hanem de elvárás tőle, hogy a labdába ne essen el és ne hagyjon ki meccsenként 2-3 ziccert

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Mauricio Pochettino

#355 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Az a baj, hogy Jackson annak ellenére is első számú csatárként van játszatva, hogy jelenleg a kezdő csapat közelébe sem kéne kerülnie. Persze ez Nkunku sérülése miatt valamilyen szinten egy kényszer szülte szituáció, de ettől még tény, hogy annak ellenére sem élt a lehetőséggel, hogy abszolút megkapta.

Jelenleg a csapat ezt nem engedheti meg magának, minden elől kihagyott helyzet óriási nyomást tesz a többiekre. Az egy dolog hogy valaki jó és ígéretes kvalitásokkal rendelkezik (gyors, könnyen kerül helyzetbe és társai) de a modern futballban ez már nem elég. Jackson jelenleg nem Chelsea szintű futballista, ez minden meccsen ordít a képernyőn keresztül.

Persze lehet, hogy később még beér és látunk tőle egy Salah-szintű csodát ( mondjuk 1000 bukásra jut egy ilyen sikersztori), de arra, hogy megtanuljon csatárként funkcionálni nem a Chelsea kezdőcsatára a megfelelő pozíció.

Hozzáteszem: ez a szituáció nem az ő hibája, hanem az igazolásokért felelősöké, akik annyira a jövőbeni potenciált keresik a játékosokban, hogy elfelejtenek kész, azonnali javulást eredményező labdarugókat igazolni. Ezt meg látjuk, hova vezet...
211! NEW RECORD!

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#356 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ha ki is tart mellette Poch, január közepén elmegy AFCON-ra majdnem egy hónapra, akkor majd kiderül, jobbak vagy rosszabbak vagyunk-e nélküle.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Mauricio Pochettino

#357 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Cappy írta: 2023. december 26., kedd 13:15 En sem temetnem Jacksont, mert amugy gyors es konnyen helyzetbe tud kerülni. Kicsit le kell higgadnia, es jo csatar lehet a kesobbiekben.

Eidur Gudjohnsen: "Drogba struggled in his first season. The fans got to know the real Didier [Drogba] after one or two seasons. In the second season, he started to settle, developed his personality and became one of the leaders of the dressing room. And eventually became a club legend."

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Mauricio Pochettino

#358 Hozzászólás Szerző: Cappy »

En sem temetnem Jacksont, mert amugy gyors es konnyen helyzetbe tud kerülni. Kicsit le kell higgadnia, es jo csatar lehet a kesobbiekben.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Mauricio Pochettino

#359 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Pityee írta: 2023. december 25., hétfő 16:23 Pochettino beszélt Nico #Jackson-ról:

"Ha összehasonlítjuk Nicót más csatárokkal, akik az ő korában érkeztek egy új bajnokságba, akkor velük ellentétben ő gólokat szerez, tehát jobb teljesítményt nyújt."

"Fiatal, első PL-szezonja van, az elvárás hatalmas és ez itt a #Chelsea. Ha úgy van mindenkit együtt hibáztatunk, nem csak egyéneket emelünk ki."


Nekem nincs bajom Pokettinoval, de saját maga alatt vágja a fát, ha játszani fogja ezt a szerencsétlen nyomorultat :D
Pedig nem mondott hülyeséget. Kevés csatár robban be egyből 22 évesen a PLbe pláne egy romhalmaz csapatban. Azt se felejtsük el hogy 7 gólt csak összekapart eddig egy kezemen meg tudom számolni hány csatárunk ért el ettől többet az elmúlt 5 vagy akár 10 évben talán Morata lőtt 10 gólt utoljára az egész szezonban!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#360 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pochettino beszélt Nico #Jackson-ról:

"Ha összehasonlítjuk Nicót más csatárokkal, akik az ő korában érkeztek egy új bajnokságba, akkor velük ellentétben ő gólokat szerez, tehát jobb teljesítményt nyújt."

"Fiatal, első PL-szezonja van, az elvárás hatalmas és ez itt a #Chelsea. Ha úgy van mindenkit együtt hibáztatunk, nem csak egyéneket emelünk ki."


Nekem nincs bajom Pokettinoval, de saját maga alatt vágja a fát, ha játszani fogja ezt a szerencsétlen nyomorultat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése