Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#81 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: 2024. április 7., vasárnap 21:38 Pochettino: “The draw today is fair result, it’s correct”.

“This is a new team and we are learning. The process always takes time. It's not a magic thing. It's a project, a three or fiv year process to build a team”.

:lol: :lol: :lol: Takarodj az anyádba te szerencsétlen.
Höhö. A Sheffieldnek nem új a PL, de nekünk igen?!

Úgy hallottam Bolyhosék le is sz*rnák azt a 10 milla végkielégítést már, csak annyi kib*szott citromot kell elhordatni Cobhamből, hogy nincs cég, amelyik 30 milla alatt vállalná :lol:

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Mauricio Pochettino

#82 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Majd lesz 2 jobb eredmény, utána megint 2 szar, de mindig pont úgy, hogy megmeneküljön a segge és sose legyen menesztve.
Most is már ez megy, hogy veretlenségi széria, az igaz, hogy gecire nem volt 2 meccs ebből a 2 hónapból, mikor elfogadható lett volna a játékunk.
Megmondta, ő nem egy egyszerű edző, ő egy harcos.

Én meg baszhatom fel magam minden egyes kibaszott alkalommal a reménytelenséggel, hogy még pletykák sincsenek arról, hogy inogna a pad!

Nagyon jó nekünk trust the process, minden jó lesz...ha nyertünk volna ma, akkor is mi a faszom lett volna a jó? Ekkora ótvar kilátástalan szar játékot bazdmeg.
Kibaszott Sp*rs és arsenal lettünk, vagy még ezeknél is röhejesebbek és szarabbak, akiken én/mi röhögtünk egész végig! Siralom, szánalom.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Mauricio Pochettino

#83 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pochettino: “The draw today is fair result, it’s correct”.

“This is a new team and we are learning. The process always takes time. It's not a magic thing. It's a project, a three or fiv year process to build a team”.

:lol: :lol: :lol: Takarodj az anyádba te szerencsétlen.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#84 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Tehát a rend kedvéért: ellenük ikszeltünk.

Kép

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Mauricio Pochettino

#85 Hozzászólás Szerző: Traxver »

mit nyilatkozott? valaki olvasta?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#86 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 7., vasárnap 20:57
andrewm93 írta: 2024. április 7., vasárnap 20:43 Arra mondjuk kíváncsi lennék, ti kit hoznátok a helyére? Vegyük azt is figyelembe, hogy milyen idióta jönne ide derékba törni a karrierjét?
Messze nem olyan rossz a helyzet, mint tavaly. Most már sokkal erősebb a keret, volt egy edző, aki megkapta a bizalmat. Messze nem érzem olyan rossznak a szitut, sztem még ha nem is egy Alonso de lesz, aki elvállalja.
Én elvállalom :lol: Ha nem csinálok semmit, csak hagyom a srácokat kurvázni meg piálni és felmennek random a pályára, még akkor is eredményesebbek leszünk. Pochettino az az arc, akit LEHETETLEN ALÁBECSÜLNI :P

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#87 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

andrewm93 írta: 2024. április 7., vasárnap 20:43 Arra mondjuk kíváncsi lennék, ti kit hoznátok a helyére? Vegyük azt is figyelembe, hogy milyen idióta jönne ide derékba törni a karrierjét?
Messze nem olyan rossz a helyzet, mint tavaly. Most már sokkal erősebb a keret, volt egy edző, aki megkapta a bizalmat. Messze nem érzem olyan rossznak a szitut, sztem még ha nem is egy Alonso de lesz, aki elvállalja.

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#88 Hozzászólás Szerző: Sindu »

AwayRoller írta: 2024. április 7., vasárnap 20:45 Szerencsére egy ideje a hétvégi időt nem veszem el a családomtól, így csak most látom.
AwayRoller írta: 2024. április 7., vasárnap 9:58 Ezek a hírek mindig előjönnek egy-egy mákos eredmény után. Nem kell tőlük tartani a kispocok hamar elintézi, hogy feledésbe merüljenek a pozitív eredmények. Jön egy Sheffield 2-2, meg egy Everton szopó és máris a jelöltek soráról érkeznek a hírek.
Erre 15ős szorzó volt basszus :roll: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:

Na most már nálam is teljesen betelt a pohár, remélem találunk vmi értelmes embert jövő szezonra, de egy középszerűvel is megelégednék

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Mauricio Pochettino

#89 Hozzászólás Szerző: kazomester »

andrewm93 írta: 2024. április 7., vasárnap 20:43 Arra mondjuk kíváncsi lennék, ti kit hoznátok a helyére? Vegyük azt is figyelembe, hogy milyen idióta jönne ide derékba törni a karrierjét?
Én csak azt tudom kit nem szeretnék a csapat élén látni. Az pedig ez a semmirekellő címeres lúzer.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#90 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szerencsére egy ideje a hétvégi időt nem veszem el a családomtól, így csak most látom.
AwayRoller írta: 2024. április 7., vasárnap 9:58 Ezek a hírek mindig előjönnek egy-egy mákos eredmény után. Nem kell tőlük tartani a kispocok hamar elintézi, hogy feledésbe merüljenek a pozitív eredmények. Jön egy Sheffield 2-2, meg egy Everton szopó és máris a jelöltek soráról érkeznek a hírek.
Erre 15ős szorzó volt basszus :roll: :mrgreen:

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Mauricio Pochettino

#91 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Arra mondjuk kíváncsi lennék, ti kit hoznátok a helyére? Vegyük azt is figyelembe, hogy milyen idióta jönne ide derékba törni a karrierjét?

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Mauricio Pochettino

#92 Hozzászólás Szerző: Moldván »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 7., vasárnap 20:29 Én csak egyet szeretnék kérdezni: mikor jelentik már be hogy a szezon végén eltakarodik a kva anyjába? Amúgy már Midettino nevet se érdemli meg, szimplán egy senkiházi szardarab. Shitettinonak fogom mostantól hívni, remélem már csak a szezon végéig.
Láttam facen Pöcsettino becenevet is, de ez sem rossz. :lol: Mondjuk ki, a utcalány anyjat!!!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#93 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én csak egyet szeretnék kérdezni: mikor jelentik már be hogy a szezon végén eltakarodik a kva anyjába? Amúgy már Midettino nevet se érdemli meg, szimplán egy senkiházi szardarab. Shitettinonak fogom mostantól hívni, remélem már csak a szezon végéig.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#94 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 7., vasárnap 10:30 Azt nem lehetne hogy becsorogjunk EL helyre de kibasszák? :D az lenne a tökéletes forgatókönyv
Az + FA álom kategória. Én sajnos a másik végletet valószínűbbnek tartom, hogy mindenről lecsúszunk és csak jövő ősz/tél környékén teszik ki a szűrét.

Kizárólag csak a hírek fluktuációjára gondoltam, hogy egész szezonban ez a váltakozás ment :roll:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#95 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

AwayRoller írta: 2024. április 7., vasárnap 9:58
BlueBlood1993 írta: 2024. április 7., vasárnap 9:19
kecske01 írta: 2024. április 7., vasárnap 7:18 Chelsea owners want to see good results between now and the end of the season and are currently not discussing any replacement for Mauricio Pochettino. (@FabrizioRomano @caughtoffside) #CFC

Ezt lehet úgy értelmezni, ha El hely megvan akkor marad Poch :lol:
Na pontosan ettől tartottam...Palmer a hátán becipeli a seggünket az EL-be és ez a fogalmatlan fasz itt marad. Ez hihetetlen hogy nem ismeri fel bolyhos hogy köze nincs az eredményekhez. Az edzőnknèl már tényleg csak a tulajunk nagyobb homály.
Ezek a hírek mindig előjönnek egy-egy mákos eredmény után. Nem kell tőlük tartani a kispocok hamar elintézi, hogy feledésbe merüljenek a pozitív eredmények. Jön egy Sheffield 2-2, meg egy Everton szopó és máris a jelöltek soráról érkeznek a hírek.
Azt nem lehetne hogy becsorogjunk EL helyre de kibasszák? :D az lenne a tökéletes forgatókönyv

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4823
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#96 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 7., vasárnap 9:19
kecske01 írta: 2024. április 7., vasárnap 7:18 Chelsea owners want to see good results between now and the end of the season and are currently not discussing any replacement for Mauricio Pochettino. (@FabrizioRomano @caughtoffside) #CFC

Ezt lehet úgy értelmezni, ha El hely megvan akkor marad Poch :lol:
Na pontosan ettől tartottam...Palmer a hátán becipeli a seggünket az EL-be és ez a fogalmatlan fasz itt marad. Ez hihetetlen hogy nem ismeri fel bolyhos hogy köze nincs az eredményekhez. Az edzőnknèl már tényleg csak a tulajunk nagyobb homály.
Ezek a hírek mindig előjönnek egy-egy mákos eredmény után. Nem kell tőlük tartani a kispocok hamar elintézi, hogy feledésbe merüljenek a pozitív eredmények. Jön egy Sheffield 2-2, meg egy Everton szopó és máris a jelöltek soráról érkeznek a hírek.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#97 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. április 7., vasárnap 7:18 Chelsea owners want to see good results between now and the end of the season and are currently not discussing any replacement for Mauricio Pochettino. (@FabrizioRomano @caughtoffside) #CFC

Ezt lehet úgy értelmezni, ha El hely megvan akkor marad Poch :lol:
Na pontosan ettől tartottam...Palmer a hátán becipeli a seggünket az EL-be és ez a fogalmatlan fasz itt marad. Ez hihetetlen hogy nem ismeri fel bolyhos hogy köze nincs az eredményekhez. Az edzőnknèl már tényleg csak a tulajunk nagyobb homály.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6952
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#98 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea owners want to see good results between now and the end of the season and are currently not discussing any replacement for Mauricio Pochettino. (@FabrizioRomano @caughtoffside) #CFC

Ezt lehet úgy értelmezni, ha El hely megvan akkor marad Poch :lol:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3596
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#99 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

BlueBlood1993 írta: 2024. március 30., szombat 18:58 Az utóbbi időben kifejezetten megszerettem a válogatott szüneteket mert addig sem kellett idegeskednem hogy ez a címeres balfasz hogy tudja újra és újra alulmulni önmagát és egyre nagyobb szègyenbe hozni a csapatot.
Ki várja mèg rajtam kívül a következő válogatott szünetet? :lol:

Sindu
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#100 Hozzászólás Szerző: Sindu »

broduer írta: 2024. április 2., kedd 12:32 Potter alatt megmaradt a szar helyzetkihasználás, mellé járult még egy minimális védelmi gyengülés, és a csávó karizmátlansága.
+ Potternél voltak olyan félidők, ahol kapura lövésünk sem volt, nemhogy kaput eltaláló. És még csak nem is top csapatok ellen. Nálam az volt a legalja, letargikus fos volt, még ha a végére voltak jobb meccseink is.

Válasz küldése