Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 729
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Mauricio Pochettino

#101 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta: 2024. április 2., kedd 12:06 “Mauricio #Pochettino irányítása alatt a #Chelsea közel van ahhoz, hogy beállítsa a Premier League 1992-es indulása óta az egy szezon alatti legtöbb kapott gólt a londoni egyesületnél.

Sajnos mindössze 8 gól hiányzik az 1994/95 és 1996/97 szezonban elért 55 gólos negatív rekordhoz.”


Közel az egyik 20 éves negativ rekord megdöntése a Pokketino érában.
Ezt 9 forduló alatt, bőven túlteljesítjük :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Mauricio Pochettino

#102 Hozzászólás Szerző: broduer »

Pityee írta: 2024. április 2., kedd 12:06 “Mauricio #Pochettino irányítása alatt a #Chelsea közel van ahhoz, hogy beállítsa a Premier League 1992-es indulása óta az egy szezon alatti legtöbb kapott gólt a londoni egyesületnél.

Sajnos mindössze 8 gól hiányzik az 1994/95 és 1996/97 szezonban elért 55 gólos negatív rekordhoz.”


Közel az egyik 20 éves negativ rekord megdöntése a Pokketino érában.
Nekem nagy félelmem, hogy a vezetőség nem fogja kirúgni év végén, pedig előrelépés nincs, vagy elenyésző.

Egyébként érdekes ívet jár be a mutatott játékunk. A helyzetkihasználás (világi balfaszkodások a kapu előtt) már megvoltak Tuchel alatt is anno. Ott viszont a védelem iszonyú stabil volt. Gólokat nem kaptunk, igaz nem is igen rúgtunk. Potter alatt megmaradt a szar helyzetkihasználás, mellé járult még egy minimális védelmi gyengülés, és a csávó karizmátlansága. Pochnál a helyzetkihasználás továbbra is rotty, cserébe a védelem valami irdatlanul minősíthetetlen. És a védelemhez hozzá is kellene nyúlni nyáron, ha megy Poch, ha marad. Silva vélhetően megy, Badiashille számomra értelmezhetetlen, egyszerűen katasztrófa minden meccse, őt is el kellene adni. Fofanával én nem számolok. Így maradna Disasi és Colwill, akikre még lehet is bizonyos fokig építeni. Gondolom Badi sem lesz eladva, de még így is kellene 2 minőségi CB. Pénz gondolom sok már nincs az agyatlan pénzszórás miatt, szóval szép nyárnak nézünk elébe.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6782
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#103 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Mauricio #Pochettino irányítása alatt a #Chelsea közel van ahhoz, hogy beállítsa a Premier League 1992-es indulása óta az egy szezon alatti legtöbb kapott gólt a londoni egyesületnél.

Sajnos mindössze 8 gól hiányzik az 1994/95 és 1996/97 szezonban elért 55 gólos negatív rekordhoz.”


Közel az egyik 20 éves negativ rekord megdöntése a Pokketino érában.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1680
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Mauricio Pochettino

#104 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Sindu írta: 2024. március 31., vasárnap 1:07
- Az aktuálisan legerősebb kezdőt küldi a pályára. Ha vki huzamosabb ideig szar, kikerül a csapatból. Lásd Sanchez, most Sterling, de voltak mások is.
ezzel nem értek egyet, Sanchez pl azé került ki a kezdőből mert megsérült előtte is csinált bakikat és nem tette padra. Sokszor Jackson se kerül ki a kezdőből pedig bűn gyenge tegnap is kihagyott nem 1 nagy helyzetet. de csütörtökön ugyan úgy kezdeni fog. Tudom nincs cseréje de ilyenkor bekell baszni egy fiatalt, hogy érezze hogy ez itt a premier liga ha nem teljesítesz jön egy fiatal aki ugyan azt a teljesítményt lehozza.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#105 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Sindu írta: 2024. március 31., vasárnap 1:07
Bandi írta: 2024. március 30., szombat 20:51 Amúgy arra van magyarázat hogy ez az agyhalott minek nevez egyáltalán fiatalokat a keretbe? Biztos sok tapasztalatot gyűjt Casadei vagy Washington a padozással de mondjuk lehet be lehetne dobni őket egy 15 percre a végén ha már úgyis mindig ég a ház. Sok vesztenivalója nem lett volna… Casadei visszahívásáért meg külön prémiumot adnék az ötletgazdának :lol:
Na mondjuk ha vmelyik fiatalt felküldte volna a 85. percben, akkor az lett volna a gond, hogy tőlük várja ez a lúzer a megváltást :)
Nem hiszem hogy bárkinek gondja lett volna ezzel. Kitől kellett volna a megváltást várni, botláb Jackson-tól, Mudryk-tól, vagy a kifingott Enzo-tól, aki pár nappal a meccs előtt ért vissza a világ másik végéről?

Sindu
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#106 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ugyanaz a hiányossága, mint Lampardnak, nem tudja megszervezni a védelmet. És stabil védelem nélkül nem lehet trófeákért küzdeni. És nagy általánosságban sem tűnik egy taktikai zseninek.

Én értékelem benne a következőket:
– tudott úgy padoztatni és mellőzni játékosokat, hogy azok nem fordultak ellene vagy a csapat ellen (Maudeke, Mudryk). Jót is tett nekik a szünet, mindketten jobbak, mint szezon elején.
- úgy általában egyik játékossal sem romlott meg a viszonya (max Silvával), és nincsenek hírek arról, hogy bárki is le akarna innen mindenképp lécelni. Pedig a szar eredmények alapján ez nem lenne csoda, ha menekülni akarnának.
- Az aktuálisan legerősebb kezdőt küldi a pályára. Ha vki huzamosabb ideig szar, kikerül a csapatból. Lásd Sanchez, most Sterling, de voltak mások is.
- a Pool elleni meccsen gyávaság és ostobaság volt defenzív cseréket hoznia, de inkább az jellemző rá, hogy hátrányban felküldi az extra 1-2 támadót a pályára a középpálya vagy a védelem rovására.
- Nálam az is jó pont, h Gallaghert minden áron itt tartaná, az amcsi nyomás ellenére.

Szóval, én ezt a démonizálást, meg földbe döngölést nem szeretem. Szerintem igenis fejlődött a csapat vele, de tény, hogy nem elég konzisztensek, és nem biztos, hogy vele valaha azok is lennének.

De kelleni fog új edző jövőre. Én kipróbálnám Sarrit akár, ha más nincs. Ő legalább hozna magával egy rendszert, amibe beterelné a játékosokat.
Bandi írta: 2024. március 30., szombat 20:51 Amúgy arra van magyarázat hogy ez az agyhalott minek nevez egyáltalán fiatalokat a keretbe? Biztos sok tapasztalatot gyűjt Casadei vagy Washington a padozással de mondjuk lehet be lehetne dobni őket egy 15 percre a végén ha már úgyis mindig ég a ház. Sok vesztenivalója nem lett volna… Casadei visszahívásáért meg külön prémiumot adnék az ötletgazdának :lol:
Na mondjuk ha vmelyik fiatalt felküldte volna a 85. percben, akkor az lett volna a gond, hogy tőlük várja ez a lúzer a megváltást :)

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#107 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amúgy arra van magyarázat hogy ez az agyhalott minek nevez egyáltalán fiatalokat a keretbe? Biztos sok tapasztalatot gyűjt Casadei vagy Washington a padozással de mondjuk lehet be lehetne dobni őket egy 15 percre a végén ha már úgyis mindig ég a ház. Sok vesztenivalója nem lett volna… Casadei visszahívásáért meg külön prémiumot adnék az ötletgazdának :lol:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6280
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#108 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ma azért volt töke, felküldte, akiket lehetett, támadó szellemben cserélt. Gallaghernek rohadt sz@r meccse volt sárgával a zsebében, lekapta elsőként. A vak Caicedo se játszott végig, bár lehet csak a válogatott meccs miatti fáradtság okán. Arról már nem ő tehet, hogy Badiashile nem tud fejpárbajt nyerni, Petrovic pedig mellényúl. Gondolom nem erre kérte őket a szünetben. És ezzel nem védem, mielőtt valaki ezzel vádolna. Felőlem is elküldhetnék szezon végén, de nem fogják, ezért nem háborgok feleslegesen minden egyes rosszabb meccs után.

Silva hirtelen jegelését se értem - bár a hátterét nyilván lehet sejteni -, hiába öreg és lassú, nehogy már egy Badiashile előrébb legyen a sorban... A végén a brazil jelenléte azért sokat számított volna.

Jöttek itt a kommentek egyesektől, hogy el kell felejteni Silvát, aztán mióta nincs, csak több gólt kapunk gyengébb csapatok ellen, mint előtte. Én nyugodtabb vagyok, ha ő ott van a védelemben, jelentse ez azt, hogy mélyebb a védelmi vonal, tökmindegy, a másik verzió semmivel se működőképesebb hatékonyság terén.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#109 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2024. március 30., szombat 19:06
BlueBlood1993 írta: 2024. március 30., szombat 18:58 Az utóbbi időben kifejezetten megszerettem a válogatott szüneteket mert addig sem kellett idegeskednem hogy ez a címeres balfasz hogy tudja újra és újra alulmulni önmagát és egyre nagyobb szègyenbe hozni a csapatot.
Látod, hogy mégis vannak itt, a fórumon is olyan emberek, akik még védik. Pedig, egyetlen oka van annak, hogy nem rúgták ki: Nincs pénz rá. Innentől pedig nem értem azokat, akik védik.
Ki védi? Én már elég rég nem olvastam ilyen kommentet. Talán Szabi említette, hogy a sérüléseket ne kenjük rá (amivel részint egyetértek), de kb ennyi. Sztem senki nem szeretné itt már, értelmetlen.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#110 Hozzászólás Szerző: Izland »

BlueBlood1993 írta: 2024. március 30., szombat 18:58 Az utóbbi időben kifejezetten megszerettem a válogatott szüneteket mert addig sem kellett idegeskednem hogy ez a címeres balfasz hogy tudja újra és újra alulmulni önmagát és egyre nagyobb szègyenbe hozni a csapatot.
Látod, hogy mégis vannak itt, a fórumon is olyan emberek, akik még védik. Pedig, egyetlen oka van annak, hogy nem rúgták ki: Nincs pénz rá. Innentől pedig nem értem azokat, akik védik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3594
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#111 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az utóbbi időben kifejezetten megszerettem a válogatott szüneteket mert addig sem kellett idegeskednem hogy ez a címeres balfasz hogy tudja újra és újra alulmulni önmagát és egyre nagyobb szègyenbe hozni a csapatot.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6949
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#112 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

It's understood if Chelsea make a change of manager they will move in a different direction. De Zerbi also is not thought to be looking at a potential Chelsea move as a priority.

Hansi Flick and Julen Lopetegui could be looked at, and even Eddie Howe.

Several of Chelsea's hierarchy feel a move for Jose Mourinho could back-fire in the long term

(JacobsBen)

Egyre jobb nevek :D megyünk lefele

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Mauricio Pochettino

#113 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ez a Maetsen sztori is amúgy félelmetes....
Én értem hogy pénz meg nyomás meg stb. De Cucu lenyomott egy kegyetlen szar évet majd egy ugyanolyan rossz előszezont és hozott kb. 1 jó meccset addig amíg bevethető volt....
Konkrétan nyáron az egész fórum látta, hogy Cucu szar lesz és hogy Chilwell pedig megsérül. 10-ből 9 ember Cucut küldte volna el és tartotta volna itt Maetsen és Hallt , Chilwell mögött. Emlékszem nyáron mindenki ezen a vélemény volt kb.
Annyira nyílvánvaló volt ez a balhátvéd sztori hogy utcalány nagy bukta lesz, hogy az egészen döbbenetes... és erre csak azért is úgy néz ki elpazaroljuk a két tehetséges játékosunkat és rajtunk maradt a drága "szar" meg a sztárunk aki fél szezonokra lesérül minden évben és lassan lehet nézni hogy kit lehet venni még arra a posztra.

Aztán ez a Casadei sztori is... visszahozza Poch egy valszeg bajnok Leicestertől, hogy 0 percet játszon. Angelot egy fasza előszezon után semmilyen módon nem próbáljuk beépíteni miközben olyan játékos mint Ugocsukuvuki meg lehetőséget kap és közben a kp meg kiált legalább egy csere opcióért.

Mármint ezek szerintem annyira nyílvánvaló nagy hülyeségek, hogy esküszöm ha mi itt 10-en leülnék Poch helyére vagy aki ezeket a faszságokat kitalálta, sokkal eredményesebb lenne a csapat. Borzasztó végig nézni ezeket a rossz döntéseket és ahogy leépítik vele a csapatot.

Már eljutottam oda, hogy nem nézem meg a meccseinket csak ha éppen rohadtul semmi dolgom nincs.
Ha De Zebri jön akkor valszeg ugyanígy marad. A csávó beleült egy tuti rendszerbe, amit a Brighton már lassan több mint 10 éve építget. Az első évében valamennyi lendületet hozzá tudott adni, ami szezon végére el is fogyott. Egyébként teljesen nulla, a hozzá adott értéke, ahhoz amit Potter is csinált ott. A védekezését a csapatnak egyszerűen képtelen összerakni függetlenül melyik évét nézzük. Hatalmas bukta lenne akárcsak bárki akit eddig a Birghtontól elhoztunk. Igazi nímand ő is, .... Eret vágok ha ő jön hozzánk.

Akkor inkább jöjjön ez az Armorim vagy ki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6782
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#114 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://x.com/Philipmelo126/status/1763 ... 88962?s=20

Maatsen első gólja a dortmundban. Jó, hogy ide nem fért be.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6949
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#115 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. március 5., kedd 18:48
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 18:18 Melyik németnek volt Tuchel korábban az edzője? Pulisicnek volt szerintem maximum.

Meg a németeinknek azért elég nagy szerepe volt a bl tavaszban
Az volt a duma, hogy azért lett ő a befutó a jelöltek közül, mert egy nyelvet beszélnek s így majd jobban beilleszkednek, kihozza belőlük TT a maxot és nem lesz kidobott pénz, amit elszórtunk rájuk. Ergo bizonyos játékosok "miatt" választották őt, ahogy ez lenne a Colwill-Caicedo miatt kiválasztott Zerbi eset is.

Nagy szerepük volt, mert egyszerűen nem volt más épkézláb játékos a posztjaikra. Chalobának is nagy szerepe volt a szuperkupában, csak nem azért, mert túlnőtt Silvan, hanem mert ő volt bevethető.

Nyáron Wernert ki is ebrudalta és szvsz ha Giroud nem lép le, a másik zseni elküldését se bánta volna.
Emlékeim szerint Werner meg Havertz játéka a befejezéseken kívül rendben volt azon a tavaszon. Imádtam ahogy szét futottuk az ellenfeleket, Werner rohadt jól pressingelt (redbull suli), de Kai is erős volt ebben.

Egyelőre tartsunk ott, hogy Pöcsi megy. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4821
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#116 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 18:18 Melyik németnek volt Tuchel korábban az edzője? Pulisicnek volt szerintem maximum.

Meg a németeinknek azért elég nagy szerepe volt a bl tavaszban
Az volt a duma, hogy azért lett ő a befutó a jelöltek közül, mert egy nyelvet beszélnek s így majd jobban beilleszkednek, kihozza belőlük TT a maxot és nem lesz kidobott pénz, amit elszórtunk rájuk. Ergo bizonyos játékosok "miatt" választották őt, ahogy ez lenne a Colwill-Caicedo miatt kiválasztott Zerbi eset is.

Nagy szerepük volt, mert egyszerűen nem volt más épkézláb játékos a posztjaikra. Chalobának is nagy szerepe volt a szuperkupában, csak nem azért, mert túlnőtt Silvan, hanem mert ő volt bevethető.

Nyáron Wernert ki is ebrudalta és szvsz ha Giroud nem lép le, a másik zseni elküldését se bánta volna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6949
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#117 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. március 5., kedd 17:47
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Ilyen gondolatszálon lett idehozva Tuchel, aztán a német kontingens ugyanolyan haszontalan volt a kezei közt, mint előtte.
Melyik németnek volt Tuchel korábban az edzője? Pulisicnek volt szerintem maximum.

Meg a németeinknek azért elég nagy szerepe volt a bl tavaszban

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4821
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#118 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 7:47

Akkor legyen de zerbi
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Ilyen gondolatszálon lett idehozva Tuchel, aztán a német kontingens ugyanolyan haszontalan volt a kezei közt, mint előtte.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6949
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#119 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szabi írta: 2024. március 5., kedd 17:29
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Fele ekkora nyomás nem volt az említett kluboknál ezeken a játékosokon, azt azért ne felejtsük ki a képletből. Attól, hogy De Zerbi lenne az edző, nem biztos, hogy Caicedo sokkal gyakrabban találna ember helyett labdát.
Nekem már az is elég lenne, ha nem lennének kilométerek a középpályások között. Meg ha mindenki rendesen a posztján lenne használva.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6280
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#120 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 13:08
Bandi írta: 2024. március 5., kedd 12:31
kecske01 írta: 2024. március 5., kedd 7:47

Akkor legyen de zerbi
Hagyjuk már a Brighton-t könyörgöm, rosszul vagyok már tőlük :lol:
Oké csak itt vannak azok a játékosok akik de Zerbi alatt lettek kulcsemberek. Colwill is sokkal jobban nézett ki tavaly. Mudrykra meg ő mondta, hogy aranylabdás matéria (shaktarban edzette őt). Nekem mind2 edző teljesen jó lenne. 3 védőset nem félik használni, Amorim elég komoly kultúrát épített ki Sportingnál. Én a latin edzőket mindig is szerettem.
Fele ekkora nyomás nem volt az említett kluboknál ezeken a játékosokon, azt azért ne felejtsük ki a képletből. Attól, hogy De Zerbi lenne az edző, nem biztos, hogy Caicedo sokkal gyakrabban találna ember helyett labdát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése