Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#161 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Izland írta: 2024. március 3., vasárnap 10:20
Dízel írta: 2024. március 3., vasárnap 10:15 Fixen veheto, hogy poch tavozik a szezon vegen.
11.ek vagyunk, brentford ellen egy ikszre futotta. Mindenki mas nyert, ez igy ennyi.

Kik a lehetseges utodok, kik a realitas? Kik azok akik elerhetoek? Es ti kiknek orulnetek?
Tudom ez eleg szar keresztmetszet.
Én elhoznék valami radar alatti, viszonylag fiatal edzőt. Dino Toppmöller esetleg? Nagelsmannal dolgozott korábban együtt.
Elérhetőek és örülnék kategória: Zidane-JM-Amorim-Allegri?-Lőw Zsolt-JT
Elérhetőek és nem örülnék: Xavi, Tuchel, Nagelsmann, Potter, De Zerbi?
A helyezésünket eltekintve, lehet az Allardyce-Hodgson vonal a reálisabb.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#162 Hozzászólás Szerző: Izland »

Dízel írta: 2024. március 3., vasárnap 10:15 Fixen veheto, hogy poch tavozik a szezon vegen.
11.ek vagyunk, brentford ellen egy ikszre futotta. Mindenki mas nyert, ez igy ennyi.

Kik a lehetseges utodok, kik a realitas? Kik azok akik elerhetoek? Es ti kiknek orulnetek?
Tudom ez eleg szar keresztmetszet.
Én elhoznék valami radar alatti, viszonylag fiatal edzőt. Dino Toppmöller esetleg? Nagelsmannal dolgozott korábban együtt.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#163 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Fixen veheto, hogy poch tavozik a szezon vegen.
11.ek vagyunk, brentford ellen egy ikszre futotta. Mindenki mas nyert, ez igy ennyi.

Kik a lehetseges utodok, kik a realitas? Kik azok akik elerhetoek? Es ti kiknek orulnetek?
Tudom ez eleg szar keresztmetszet.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Mauricio Pochettino

#164 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

kecske01 írta: 2024. március 3., vasárnap 9:15 Chelsea manager Mauricio Pochettino: “1 point is important for the team. In 6 days we have had 3 games and therefore it is massive.” (BBC)

What is this Tottenham mentality …

Az komoly :D
Tudja, hogy bolyhos es bandaja ev vegeig itt kell tartsak oszt azt csinal amit akar. Meg aggasztobb az hogy bolyhosek regnalasuk ota meg 1 jo edzot nem talaltak el...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#165 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea manager Mauricio Pochettino: “1 point is important for the team. In 6 days we have had 3 games and therefore it is massive.” (BBC)

What is this Tottenham mentality …

Az komoly :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#166 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Chelsea priority is to decide and review at the end of the season about Pochettino, let’s see on next games, they want results and pressure is on since 2 months ago. Liverpool, Chelsea and also other clubs appreciate Ruben Amorim who has a €30m RC. (@FabrizioRomano) #CFC

Chelsea do not want to sack Pochettino this season, this is the plan. (@FabrizioRomano)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#167 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta: 2024. február 28., szerda 15:08 Mauricio Pochettino: "I think we are doing an amazing job!"

:mrgreen:
Eleg sok pletyka van róla, hogy ha ma bukik a csapat, akkor felállítják. Meglátjuk :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Mauricio Pochettino

#168 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Mauricio Pochettino: "I think we are doing an amazing job!"

:mrgreen:

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Mauricio Pochettino

#169 Hozzászólás Szerző: Crap »

Pityee írta: 2024. február 27., kedd 17:40 “Mauricio #Pochettino mondta a sajtótájékoztatón a döntő utáni történésekről:

"A tulajdonosok támogatásukról biztosítottak a döntő után. Todd #Boehly is küldött nekem egy kedves üzenetet."

"A döntő után, az éjszaka folyamán találkoztam Behdad #Eghbali-val és beszélgettünk. Megosztottuk a véleményünket a játékról és a kihagyott lehetőségről."

Forrás: Fabrizio Romano”

Jolvan, meg lehet nyugodni akkor :D
Őszintén, szerintem bolyhos még örül is hogy nem nyertünk.
Annyi bónusz meg szarsag aktovalodott volna hogy nyáron egyből 50 millioval csökken az ffp szerint koltheto pénzünk.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#170 Hozzászólás Szerző: Dízel »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 27., kedd 18:31
Pityee írta: 2024. február 27., kedd 17:40 “Mauricio #Pochettino mondta a sajtótájékoztatón a döntő utáni történésekről:

"A tulajdonosok támogatásukról biztosítottak a döntő után. Todd #Boehly is küldött nekem egy kedves üzenetet."

"A döntő után, az éjszaka folyamán találkoztam Behdad #Eghbali-val és beszélgettünk. Megosztottuk a véleményünket a játékról és a kihagyott lehetőségről."

Forrás: Fabrizio Romano”

Jolvan, meg lehet nyugodni akkor :D
Akkor a utcalány anyját mindkettőnek. Könyörgöm essünk ki valahogy holnap, és jelentsék be hogy legkésőbb szezon végén megköszönik a munkásságát.
Bologato janos… ilyen kellett bolyhoseknak.
Egy conte elkuldte volna oket a picsaba, bar o mar pont emiatt nem lenne itt. :D
Nem hiaba nem kerul kepbe egyetlen egy karakteres, eros kezu edzo sem.

Csak ilyen potter meg poch fele felkegyelmu nyamnyila alakok.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#171 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2024. február 27., kedd 17:40 “Mauricio #Pochettino mondta a sajtótájékoztatón a döntő utáni történésekről:

"A tulajdonosok támogatásukról biztosítottak a döntő után. Todd #Boehly is küldött nekem egy kedves üzenetet."

"A döntő után, az éjszaka folyamán találkoztam Behdad #Eghbali-val és beszélgettünk. Megosztottuk a véleményünket a játékról és a kihagyott lehetőségről."

Forrás: Fabrizio Romano”

Jolvan, meg lehet nyugodni akkor :D
Akkor a utcalány anyját mindkettőnek. Könyörgöm essünk ki valahogy holnap, és jelentsék be hogy legkésőbb szezon végén megköszönik a munkásságát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#172 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Mauricio #Pochettino mondta a sajtótájékoztatón a döntő utáni történésekről:

"A tulajdonosok támogatásukról biztosítottak a döntő után. Todd #Boehly is küldött nekem egy kedves üzenetet."

"A döntő után, az éjszaka folyamán találkoztam Behdad #Eghbali-val és beszélgettünk. Megosztottuk a véleményünket a játékról és a kihagyott lehetőségről."

Forrás: Fabrizio Romano”

Jolvan, meg lehet nyugodni akkor :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Sindu
Hozzászólások: 762
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#173 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Dízel írta: 2024. február 27., kedd 10:41
Szabi írta: 2024. február 27., kedd 9:23
Dízel írta: 2024. február 27., kedd 6:48

Vegre van valami elvaras… el se hiszem.
Eddig is volt, nem tudom honnan szedtétek azt az ökörséget (és szajkóztátok minden egyes vereség után) néhányan, hogy nincs. Nem volt kommunikálva, de attól még evidens, hogy valamiféle elvárást támasztottak vele szemben, amikor megkezdte itt a munkát.
Rosszul fogalmaztam, elvaras volt, de nekem ugy tunt egesz evben, hogy ez az elvaras alacsony.

Masfelol ezekszerint akkor boritekolhato, hogy poch tavozik a szezon vegen, mivel top6ban nem fogunk vegezni ez fix, fa kupa meg hatalmas lutri.
A 7. valszeg elég lesz az EL-hez idén, a top 5 a BL-hez. Szezon végén felőlem elhúzhat, pedig "nem találunk jobbat" agendát nyomom :D azt továbbra is tartom h szezon közepén hülyeseg lenne elküldeni, hacsak nem tudunk elhozni már most vkit, aki nyáron lelép nagycsapattól.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#174 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nem hiába, hogy legtöbb helyen De Zerbi, illetve Amorim neve merül fel és nem felső(bb) polcos edzőké.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#175 Hozzászólás Szerző: James Lee »

BlueBlood1993 írta: 2024. február 27., kedd 15:20 Ezért lenne jó résen lenni és időben lèpni akár fű alatt a színfalak mögött házalni azoknál, akikre lehet számítani hogy távoznak. Xavit simán megnèznèm itt, sztem ő csak menekül ugyanúgy a kaoszbol, de pont emiatt esélytelen hogy egy másik káoszba üljön le.
Pesszimistábban látom a dolgot. Pont úgy értettem, hogy hiába az időben lépés, meg a házalás, ha minden (papíron) magasra értékelt edző olyan csapatok közül válogathat, amelyek jelenleg fényévekkel vannak előttünk, és teljesen publikus, hogy üresedés lesz náluk. Nekik a kivárás most kifizetődőbb lesz. Meglátjuk.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#176 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

James Lee írta: 2024. február 27., kedd 14:56
Dízel írta: 2024. február 27., kedd 10:41
Rosszul fogalmaztam, elvaras volt, de nekem ugy tunt egesz evben, hogy ez az elvaras alacsony.

Masfelol ezekszerint akkor boritekolhato, hogy poch tavozik a szezon vegen, mivel top6ban nem fogunk vegezni ez fix, fa kupa meg hatalmas lutri.
A türelem nem egyenlő az alacsony elvárással. Ezen kívül, nyilván a klubnak is kellemetlen lenne, ha a Tuchel, Potter, és Lampard után szezon elején kinevezett edzőt kiraknák, ha nem látszik az első pillanattól kezdve a csapatkohézió, meg úgy egyáltalán a játszani kívánt taktika. Nem a legjobb üzenet lenne az edzők felé, legyenek akármilyen polcon. Úgyhogy szerintem az elvárások igenis ott vannak, de baromi érdekes lenne, ha Poch állásával lenne tele a sajtó minden egyes kapott gól után.

De abban egyetértünk, hogy Poch nagyon nagy eséllyel távozik a szezon végén, és szerintem ez eredményektől függetlenül fog bekövetkezni. Más kérdés, hogy bármennyire is égető lenne elzavarni innen ezt a szerencsétlent, ezen a nyáron felszabadul majd a Bayern, a Pool, a bőrszalonna meg jó eséllyel a tehenek padja is és ki tudja, mik zajlanak még a színfalak mögött más kluboknál, amikről nem tudunk. Egész biztos, hogy top szinten jegyzett edzők keringője lesz idén, de a miénk a legkevésbé vonzó a nyáron felszabaduló kispadok közül, úgyhogy mindenképp nehéz lesz jól kijönni ebből a szituációból.
Ezért lenne jó résen lenni és időben lèpni akár fű alatt a színfalak mögött házalni azoknál, akikre lehet számítani hogy távoznak. Xavit simán megnèznèm itt, sztem ő csak menekül ugyanúgy a kaoszbol, de pont emiatt esélytelen hogy egy másik káoszba üljön le.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#177 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta: 2024. február 27., kedd 10:41
Rosszul fogalmaztam, elvaras volt, de nekem ugy tunt egesz evben, hogy ez az elvaras alacsony.

Masfelol ezekszerint akkor boritekolhato, hogy poch tavozik a szezon vegen, mivel top6ban nem fogunk vegezni ez fix, fa kupa meg hatalmas lutri.
A türelem nem egyenlő az alacsony elvárással. Ezen kívül, nyilván a klubnak is kellemetlen lenne, ha a Tuchel, Potter, és Lampard után szezon elején kinevezett edzőt kiraknák, ha nem látszik az első pillanattól kezdve a csapatkohézió, meg úgy egyáltalán a játszani kívánt taktika. Nem a legjobb üzenet lenne az edzők felé, legyenek akármilyen polcon. Úgyhogy szerintem az elvárások igenis ott vannak, de baromi érdekes lenne, ha Poch állásával lenne tele a sajtó minden egyes kapott gól után.

De abban egyetértünk, hogy Poch nagyon nagy eséllyel távozik a szezon végén, és szerintem ez eredményektől függetlenül fog bekövetkezni. Más kérdés, hogy bármennyire is égető lenne elzavarni innen ezt a szerencsétlent, ezen a nyáron felszabadul majd a Bayern, a Pool, a bőrszalonna meg jó eséllyel a tehenek padja is és ki tudja, mik zajlanak még a színfalak mögött más kluboknál, amikről nem tudunk. Egész biztos, hogy top szinten jegyzett edzők keringője lesz idén, de a miénk a legkevésbé vonzó a nyáron felszabaduló kispadok közül, úgyhogy mindenképp nehéz lesz jól kijönni ebből a szituációból.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#178 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Szabi írta: 2024. február 27., kedd 9:23
Dízel írta: 2024. február 27., kedd 6:48
Pityee írta: 2024. február 26., hétfő 23:55
“The minimum target for Mauricio Pochettino this season was to qualify for Europe. Pochettino knows that he will face pressure if Chelsea fall short.

[Matt Law]“

Kár reménykedni. A szezon végét biztos megvárják vele. Viszont amennyiben valamilyen csoda folytán nem tudja bevinni valamelyik Európai kupába a csapatot, akkor a következő szezont már nem vele kezdjük meg sztem. Szóval vagy megnyeri az FA kupát vagy 6-7 hely a bajnokságban, ez a két esélye maradt, hogy megmentse az állását.
Vegre van valami elvaras… el se hiszem.
Eddig is volt, nem tudom honnan szedtétek azt az ökörséget (és szajkóztátok minden egyes vereség után) néhányan, hogy nincs. Nem volt kommunikálva, de attól még evidens, hogy valamiféle elvárást támasztottak vele szemben, amikor megkezdte itt a munkát.
Rosszul fogalmaztam, elvaras volt, de nekem ugy tunt egesz evben, hogy ez az elvaras alacsony.

Masfelol ezekszerint akkor boritekolhato, hogy poch tavozik a szezon vegen, mivel top6ban nem fogunk vegezni ez fix, fa kupa meg hatalmas lutri.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#179 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dízel írta: 2024. február 27., kedd 6:48
Pityee írta: 2024. február 26., hétfő 23:55
BlueBlood1993 írta: 2024. február 26., hétfő 21:58
Na végre valami jó hír, remélem kiesunk a faszba.
“The minimum target for Mauricio Pochettino this season was to qualify for Europe. Pochettino knows that he will face pressure if Chelsea fall short.

[Matt Law]“

Kár reménykedni. A szezon végét biztos megvárják vele. Viszont amennyiben valamilyen csoda folytán nem tudja bevinni valamelyik Európai kupába a csapatot, akkor a következő szezont már nem vele kezdjük meg sztem. Szóval vagy megnyeri az FA kupát vagy 6-7 hely a bajnokságban, ez a két esélye maradt, hogy megmentse az állását.
Vegre van valami elvaras… el se hiszem.
Eddig is volt, nem tudom honnan szedtétek azt az ökörséget (és szajkóztátok minden egyes vereség után) néhányan, hogy nincs. Nem volt kommunikálva, de attól még evidens, hogy valamiféle elvárást támasztottak vele szemben, amikor megkezdte itt a munkát.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#180 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Pityee írta: 2024. február 26., hétfő 23:55
BlueBlood1993 írta: 2024. február 26., hétfő 21:58
kecske01 írta: 2024. február 26., hétfő 21:43 BREAKING: Pochettino now faces a crucial run of matches to determine his long term future at Stamford Bridge with the club DESPARATE to play in Europe next year. (@SamiMokbel81_DM) #CFC

Whispers are already floating out of Stamford Bridge. Pochettino cannot afford to lose to L**ds. (@JacobSteinberg)

Kezd forró lenni a talaj, ha szerdán kiesünk L**ds ellen akkor lehet kibasszák.

Amorimot írják most mint esetleges opció
Na végre valami jó hír, remélem kiesunk a faszba.
“The minimum target for Mauricio Pochettino this season was to qualify for Europe. Pochettino knows that he will face pressure if Chelsea fall short.

[Matt Law]“

Kár reménykedni. A szezon végét biztos megvárják vele. Viszont amennyiben valamilyen csoda folytán nem tudja bevinni valamelyik Európai kupába a csapatot, akkor a következő szezont már nem vele kezdjük meg sztem. Szóval vagy megnyeri az FA kupát vagy 6-7 hely a bajnokságban, ez a két esélye maradt, hogy megmentse az állását.
Vegre van valami elvaras… el se hiszem.

Válasz küldése