Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#261 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta: 2024. február 4., vasárnap 18:50
kecske01 írta: 2024. február 4., vasárnap 18:49 Még mindig nem ment interjút adni Poch :D ilyen sem volt még
Remélhetőleg már pakolja el a citromokat, bár szerintem már elrohadtak.
Előkerült de nem mondott semmi érdemlegeset.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Mauricio Pochettino

#262 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szerintem Conte a szemelyisege miatt szoba sem kerulhet most itt. Elobb hoznak vissza Pottert.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Mauricio Pochettino

#263 Hozzászólás Szerző: broduer »

kecske01 írta: 2024. február 4., vasárnap 18:49 Még mindig nem ment interjút adni Poch :D ilyen sem volt még
Remélhetőleg már pakolja el a citromokat, bár szerintem már elrohadtak.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#264 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Még mindig nem ment interjút adni Poch :D ilyen sem volt még

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#265 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Izland írta: 2024. február 4., vasárnap 18:21 Ja azt elfelejtettem írni, hogy Conte, Conte, Conte a megoldás.

Ha más nem azért, hogy végre valaki elküldje egyszer a durva anyjába az amcsi sleppet. Úgy tűnik senki nem mer ellenkezni velük. Pochettino is egy dologra volt jó, hogy mindenre bólogasson nekik.
Mindent megadnék érte, hogy Conte legyen az edzőnk, de ilyen tulajok mellett ez elképzelhetetlen.
Két arrogáns ember, mint Conte es Bolyhos nem jönnének ki semeddig sem. Max fél évet adnék neki és menne a balhé. :cry:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Mauricio Pochettino

#266 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Izland írta: 2024. február 4., vasárnap 18:16 Már augusztus 20-án írtam ide, hogy Pochettino out kellene, a West Ham elleni 3-1 után.
Pochettino abból él, hogy volt a Spursban egy Kane, Son, Eriksen hármas, előbbi az elmúlt 30 év talán legjobb angol csatára, utóbbi kettő pedig, ha lenne Top10 legalulértékeltebb játékos lista, tuti, hogy rajta lennének.


Szezon elején mondtam azt is mérgemben, hogy hozzuk el Mourinhot, de remélem nem ez fog történni. Ha igen, benne van a pakliban, hogy lesz újabb De Bruyne (Enzo), Salah (Mudryk), Cech (Gallagher) a csapatban, és szétveri a fiatalokat.

Sajnos túl sokat akarok egyszerre, tudom, (Poch távozzon, ne Mourinho jöjjön) de remélem senkit nem fogunk kivásárolni szezon közben. Így is eléggé negatív a megítélése a klubnak. Nem hiányzik ez nekünk.
Attól függetlenül, hogy szerintem nem jönne Jose, azért most mas a dolgok állása.
A csapatban abszolut nincsenek Silva-n kivül tapasztalt érett játékosok, igy jose kénytelen lenne a fiatalokat játszatni, mivel ugye mas nincs.
Lehet kérne 1-2 embert, de valljuk be, rá is férne a csapatra a tapasztalat.
Ha addig huzzák a tulajok a kirugasat mint potternél, akkor rossz híreim vannak, a jövő évet is vele fogjuk megkezdeni, addig, ami nem jön egy kb 10 meccses nyeretlenségi negativ sorozatunk.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Mauricio Pochettino

#267 Hozzászólás Szerző: broduer »

Izland írta: 2024. február 4., vasárnap 18:21 Ja azt elfelejtettem írni, hogy Conte, Conte, Conte a megoldás.

Ha más nem azért, hogy végre valaki elküldje egyszer a durva anyjába az amcsi sleppet. Úgy tűnik senki nem mer ellenkezni velük. Pochettino is egy dologra volt jó, hogy mindenre bólogasson nekik.
Ő abszolút rövidtávon jó csak. Tuchelnél is elviselhetelenebb és balhésabb. Amit a Spurnél csinált, az gyomorforgató volt. Kösz, nem kell.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#268 Hozzászólás Szerző: Izland »

Ja azt elfelejtettem írni, hogy Conte, Conte, Conte a megoldás.

Ha más nem azért, hogy végre valaki elküldje egyszer a durva anyjába az amcsi sleppet. Úgy tűnik senki nem mer ellenkezni velük. Pochettino is egy dologra volt jó, hogy mindenre bólogasson nekik.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#269 Hozzászólás Szerző: Izland »

Már augusztus 20-án írtam ide, hogy Pochettino out kellene, a West Ham elleni 3-1 után.
Pochettino abból él, hogy volt a Spursban egy Kane, Son, Eriksen hármas, előbbi az elmúlt 30 év talán legjobb angol csatára, utóbbi kettő pedig, ha lenne Top10 legalulértékeltebb játékos lista, tuti, hogy rajta lennének.


Szezon elején mondtam azt is mérgemben, hogy hozzuk el Mourinhot, de remélem nem ez fog történni. Ha igen, benne van a pakliban, hogy lesz újabb De Bruyne (Enzo), Salah (Mudryk), Cech (Gallagher) a csapatban, és szétveri a fiatalokat.

Sajnos túl sokat akarok egyszerre, tudom, (Poch távozzon, ne Mourinho jöjjön) de remélem senkit nem fogunk kivásárolni szezon közben. Így is eléggé negatív a megítélése a klubnak. Nem hiányzik ez nekünk.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Mauricio Pochettino

#270 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2024. február 4., vasárnap 18:10
cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 18:07
Bandi írta: 2024. február 4., vasárnap 18:04 Nem jellemző manapság az hogy felmond valaki, akkor nem kapja meg a végkielégítését. Amúgy ha valami csoda folytán elküldik, akkor mehet vele az a 2-3 vezető akiket kinevezett Boehly (fingom nincs már kik ők, annyi pozició van már nálunk :D ) amiért idehozták Poch-ot meg a sok középszert a keretbe.
a játékosokat kevésbé érezném szarnak, ott van bennük a potenciál, de nincs egy elképzelés, egy játékrendszer jelenleg.
Én nem érzem bennük se a potenciált, csak egy rakás áron felül vett semmirekellőt látok. De neked legyen igazad, mert ha nekem van akkor a következő 5-6 évre minimum lőttek ennek a klubnak…
Az áron felül vett, az tény. De nem volt más választás. Mindenki tudta, hogy a fél keretet le kell cserélnünk. Ebben az esetben ugye sok új játékost kell venni, és ha tehetségeseket akarunk, akkor le lehet húzni minket.
De egy jól kialakított játékrendszer nélkül hiába bármennyi tehetség.

Alapból örültem a 4 védős rendszernek, de ez a keret jelenleg egy 3-5-2-ért kiált.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Mauricio Pochettino

#271 Hozzászólás Szerző: focimark »

2 kapust rak a padra aztan meg 2 cbt behoz 3 golos hatranynal. :lol: :lol: alapbol is egy rakat szar amit eddig itt csinalt, de ezek még azt is mutatják, hogy amellett hogy edzőként kevés ide még fogyatékos is. Szezon vegeig mar tuti marad szerintem, de attol felek, ha veletlen bemakkoljuk a ligakupat, akkor utana is.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#272 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2024. február 4., vasárnap 18:07
Bandi írta: 2024. február 4., vasárnap 18:04 Nem jellemző manapság az hogy felmond valaki, akkor nem kapja meg a végkielégítését. Amúgy ha valami csoda folytán elküldik, akkor mehet vele az a 2-3 vezető akiket kinevezett Boehly (fingom nincs már kik ők, annyi pozició van már nálunk :D ) amiért idehozták Poch-ot meg a sok középszert a keretbe.
a játékosokat kevésbé érezném szarnak, ott van bennük a potenciál, de nincs egy elképzelés, egy játékrendszer jelenleg.
Én nem érzem bennük se a potenciált, csak egy rakás áron felül vett semmirekellőt látok. De neked legyen igazad, mert ha nekem van akkor a következő 5-6 évre minimum lőttek ennek a klubnak…

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Mauricio Pochettino

#273 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2024. február 4., vasárnap 18:04
Pityee írta: 2024. február 4., vasárnap 17:58 Remelem van benned annyi gerinc, hogy magadtol eltakarodsz te kutya. Eleg volt a bamba pofadbol.
Nem jellemző manapság az hogy felmond valaki, akkor nem kapja meg a végkielégítését. Amúgy ha valami csoda folytán elküldik, akkor mehet vele az a 2-3 vezető akiket kinevezett Boehly (fingom nincs már kik ők, annyi pozició van már nálunk :D ) amiért idehozták Poch-ot meg a sok középszert a keretbe.
a játékosokat kevésbé érezném szarnak, ott van bennük a potenciál, de nincs egy elképzelés, egy játékrendszer jelenleg.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Mauricio Pochettino

#274 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta: 2024. február 4., vasárnap 17:58 Remelem van benned annyi gerinc, hogy magadtol eltakarodsz te kutya. Eleg volt a bamba pofadbol.
Nem jellemző manapság az hogy felmond valaki, akkor nem kapja meg a végkielégítését. Amúgy ha valami csoda folytán elküldik, akkor mehet vele az a 2-3 vezető akiket kinevezett Boehly (fingom nincs már kik ők, annyi pozició van már nálunk :D ) amiért idehozták Poch-ot meg a sok középszert a keretbe.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Mauricio Pochettino

#275 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Elfogyott a türelmem nekem is
Pedig sokáig kiálltam mellette de a mai az utolsó volt.
Sztem edző buktatóan játszottunk

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Mauricio Pochettino

#276 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Itt van még ez a csöves?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#277 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Remelem van benned annyi gerinc, hogy magadtol eltakarodsz te kutya. Eleg volt a bamba pofadbol.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#278 Hozzászólás Szerző: Szabi »

AwayRoller írta: 2024. február 4., vasárnap 8:54
Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 3:41 Én hagynám Pochettinót, ha kinövi a hülye berögződéseit és visszakapja a sérültjeit, lehet benne fantázia, mert ez a csapat a tavalyival ellentétben legalább mar tud gólt lőni és néhanapján kombinatívan játszani.
Ez az összehasonlítás kissé sántít, mert majdnem két különböző csapatról beszélünk a kezdő játékosállományt tekintve. Colwill, a hátvédek - akiknek úgysincs amiért megjegyezni a nevét, Gusto, Caicedo, néha Ukmukfuk, Palmer, Jackson/Broja, mind újak. Ettől még valószínű, hogy Pochra a több lőtt/több kapott a jellemző, csak nem mehetünk biztosra, hogy valaha ő is rábírta volna Havertzet a góllövésre, Zijest a küzdeni akarásra vagy Pulisicot, hogy ne legyen önmaga. Potterhez képest(nem hiszem el, hogy őt hozom fel pozitív példaként :shock: ) viszont rengeteg az amatőr hiba a védekezésünkben.
A csapatra, mint garnitúrára gondoltam, nem volt szerencsés a megfogalmazás. Nyilván egy az egyben nem lehet összehasonlításokat tenni, maximum tendenciák figyelhetőek meg. Az amatőr védelmi megingások rengeteg apróbb dologból fakadnak. Jövőre, ha esetleg Silva már nem lesz itt, szerintem sok kérdésre választ kapunk, hogy kivel lehet hosszú távon számolni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#279 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pochettino on Mudryk not playing: "Now he is on the bench. It’s about the form – if you keep your form and you are the best during every training session".

"It's about meritocracy".

"He has amazing quality and potential, but it’s team game, it’s not tennis".

Amikor meg formába kezdett lendülni meg padra tette

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#280 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szabi írta: 2024. február 4., vasárnap 3:41 Én hagynám Pochettinót, ha kinövi a hülye berögződéseit és visszakapja a sérültjeit, lehet benne fantázia, mert ez a csapat a tavalyival ellentétben legalább mar tud gólt lőni és néhanapján kombinatívan játszani.
Ez az összehasonlítás kissé sántít, mert majdnem két különböző csapatról beszélünk a kezdő játékosállományt tekintve. Colwill, a hátvédek - akiknek úgysincs amiért megjegyezni a nevét, Gusto, Caicedo, néha Ukmukfuk, Palmer, Jackson/Broja, mind újak. Ettől még valószínű, hogy Pochra a több lőtt/több kapott a jellemző, csak nem mehetünk biztosra, hogy valaha ő is rábírta volna Havertzet a góllövésre, Zijest a küzdeni akarásra vagy Pulisicot, hogy ne legyen önmaga. Potterhez képest(nem hiszem el, hogy őt hozom fel pozitív példaként :shock: ) viszont rengeteg az amatőr hiba a védekezésünkben.

Válasz küldése