Mauricio Pochettino

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#281 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta: 2024. február 3., szombat 21:18
Gaba írta: 2024. február 3., szombat 19:38
Bubi írta: 2024. február 3., szombat 19:14

Azért nézd meg mit csinált a villával idén, szerintem Amorim jóval kisebb név nála.

Egyébként Emeryvel rövidtávon gondolkoznék. Ha építkezni kell ő abban speciális.
Tény, hogy jó munkát végez, de azt is nézzük meg, hogy milyen csapatoknál sikeres az építkezése! Egy Villareal vagy egy Aston Villa...Egy Arsenal, PSG öltöző megette reggelire, akárcsak a szurkolóik! Nálunk pontosan ugyanez lenne, mert az edzői felfogása nem működik egy ekkora csapatnál, hiába nem nagy sztárokkal vagyunk tele..Ezek a srácok azoknak képzelik magukat, már csak azért is, mert a Chelsea Football Club-nál fociznak...
Szerintem ezek a srácok maximum kifelé mutatnak valamit, amit szeretnének elhinni magukról, de nem megy nekik. Nincs önbizalom, nem hiszik el, hogy pl meg tudnak verni egy Poolt az anfilden.

Mi perpillanat nem vagyunk a villa szintjén, a régi villareálén sem. Nagyon mélyről kell ezeket a srácokat felemelni és csúcsrajáratni. Nem sztáredző kell most ide, de szerintem a vezetőség is ezt gondolja és ezért jött Potter aztán meg Pochettino is. Emery taktikailag abszolút világelit és még nagyon fiatal. Hozzáteszem, nem kedvelem túlzottan mert nem elég karakteres, de szerintem ő kell ahhoz, hogy meginduljunk.

Szabi: Levetett rongy?:D Hát ha nálad csak "szűz edző" jöhet szóba akkor nem lesz nagy a választék.
Szigorúan nézve sajnos az. Ettől még egy jó szakember, de neki a topcsapatoknál uralkodó nyomás és teljesítménykényszer talán túl sok. Én hagynám Pochettinót, ha kinövi a hülye berögződéseit és visszakapja a sérültjeit, lehet benne fantázia, mert ez a csapat a tavalyival ellentétben legalább mar tud gólt lőni és néhanapján kombinatívan játszani.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#282 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Sasur írta: 2024. február 3., szombat 20:14
Még valami, ha már benne vagyok, nehogy bennem maradjon... :D Mi ez, hogy nagy rangadókon egy lyuk a középpályánk, így aztán, hogy gondolja, hogy bármi keresnivalónk lesz?
Gondolok a 3 gyász idegenbeli meccsre, MU,Newcastle és most Pool. Konkrétan középpályán úgy mentek át azon az 1 szem Caicedon, mint kés a vajon...Ez milyen profi taktika? :D
Az a baj, hogy ettől mar Caicedo is full idegbeteg. Most pool ellen is eldurrant már elég korán az agya. Jött is a lap. De ez totál érhető. Csak azt látod, hogy egyszerre több embert kell fognia, miközben lohol mindig egy játékos után. Aztán csak úgy éri utol, hogy bedarálja. Ja és közben Enzo elöl veri a brét és nézi, hogyan hozzák fel a többiek a labdát. Holott neki lenne ez a feladata, hiszen zseniálisan tud osztogatni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Mauricio Pochettino

#283 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Sasur írta: 2024. február 3., szombat 20:14 Még valami, ha már benne vagyok, nehogy bennem maradjon... :D Mi ez, hogy nagy rangadókon egy lyuk a középpályánk, így aztán, hogy gondolja, hogy bármi keresnivalónk lesz?
Gondolok a 3 gyász idegenbeli meccsre, MU,Newcastle és most Pool. Konkrétan középpályán úgy mentek át azon az 1 szem Caicedon, mint kés a vajon...Ez milyen profi taktika? :D
Ennek leginkább az az oka, hogy a komolyabb ellenfeleknél olyan középhátvédek vannak, akik be tudnak segíteni a középpályára is mind védekezésben és támadásban, ezzel kvázi létszámfölényt alakítanak ki. Sajnos nálunk teljesen alkalmatlan volt erre a feladatra Silva és Badiashile is eltérő okokból. Érdemes megnézni egy heatmap-et is erről (lentebb linkeltem), nagyon szépen kirajzolódik, hogy mekkora lyuk tátong a középhátvédek és a középpályások között, ami lényegében ellehetetleníti a labdaszerzést és a támadásépítést is. Ezért sem elég ma már egy középhátvédtől annyi, hogy jól tud védekezni (bár ez a veszély Badiashilet nem fenyegeti :D). Pontosan emiatt lenne kifejezetten fontos, hogy a védősorban gyors és jó játékintelligenciával rendelkező játékosaink legyenek, viszont ebből az egyik sérült (Fofana), a másik pedig rendszeresen balhátvédet játszik (Colwill). Ez csak egy a sok taktikai probléma közül, de amíg ez nem lesz orvosolva, addig nem mi leszünk az esélyesebbek egy-egy rangadón (már ha még lehet egyáltalán így nevezni).

https://www.sofascore.com/liverpool-che ... d:11352365

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#284 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta: 2024. február 3., szombat 19:38
Bubi írta: 2024. február 3., szombat 19:14
Gaba írta: 2024. február 3., szombat 19:12 Emery.... :shock: Szépen leadtuk srácok... :D Pochettino nem fog itt maradni, én ezt érzem! A szezon végén tuti hogy távozni fog, de lehet hogy még szezon közben! Mennek a belsős infók, hogy a vezetőség is tárgyalja, hogy mi lehet az oka Enzo vagy Caicedo rossz szereplésének..Néhány kulcsjátékos elégedetlen az adott taktikával, és tudjuk hogy ennek mi lesz a vége! Ha már fiatal edzőben gondolkodunk, akkor elhoznám Amorimot! A három védős rendszere nagyon feküdne a jelenlegi keretünknek!
Azért nézd meg mit csinált a villával idén, szerintem Amorim jóval kisebb név nála.

Egyébként Emeryvel rövidtávon gondolkoznék. Ha építkezni kell ő abban speciális.
Tény, hogy jó munkát végez, de azt is nézzük meg, hogy milyen csapatoknál sikeres az építkezése! Egy Villareal vagy egy Aston Villa...Egy Arsenal, PSG öltöző megette reggelire, akárcsak a szurkolóik! Nálunk pontosan ugyanez lenne, mert az edzői felfogása nem működik egy ekkora csapatnál, hiába nem nagy sztárokkal vagyunk tele..Ezek a srácok azoknak képzelik magukat, már csak azért is, mert a Chelsea Football Club-nál fociznak...
Szerintem ezek a srácok maximum kifelé mutatnak valamit, amit szeretnének elhinni magukról, de nem megy nekik. Nincs önbizalom, nem hiszik el, hogy pl meg tudnak verni egy Poolt az anfilden.

Mi perpillanat nem vagyunk a villa szintjén, a régi villareálén sem. Nagyon mélyről kell ezeket a srácokat felemelni és csúcsrajáratni. Nem sztáredző kell most ide, de szerintem a vezetőség is ezt gondolja és ezért jött Potter aztán meg Pochettino is. Emery taktikailag abszolút világelit és még nagyon fiatal. Hozzáteszem, nem kedvelem túlzottan mert nem elég karakteres, de szerintem ő kell ahhoz, hogy meginduljunk.

Szabi: Levetett rongy?:D Hát ha nálad csak "szűz edző" jöhet szóba akkor nem lesz nagy a választék.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Mauricio Pochettino

#285 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Gaba írta: 2024. február 3., szombat 19:12 Emery.... :shock: Szépen leadtuk srácok... :D
És ez így van nagyon sok dologgal már a csapat körül, rengeteg szurkoló mércéje nagyon a béka feneke alá került, sajnos.
Voltam kint a Chelsea-Fulhamen, ilyen csönd még 1 nb1-es meccsen se volt tapasztalható, mint azon a meccsen.
Semmi élet, semmi érzelem, semmi...csak tényleg nézők nézték a meccset, nem szurkolók.
Köszönjük Boehlynek és társainak, a szuper amerikai csoda terv műkődik.

Hogy valamit az edzősödéről is hozzászólják, én szerintem egy olyan edző kéne, mint Sarri volt, vagy maga Sarri.
Meg is indokolnám, hogy miért. RLC nyilatkozta anno, hogy Sarri megmondta mit csináljon, milyen területet járjon be, tűpontosan, mikor, hol legyen, mit csináljon.
CHO is nála "szárnyalt" egyedül sérülés ide vagy oda.
Úgy gondolom ez nagyon hiányzik a mostani projektből, pl. Mudryk szerintem 3x jobb lenne.
Sokszor azt látom, hogy oldd meg vagy valami, de ők nem tapasztalt játékosok, ez nem egy PSG, hogy Messi oldd meg, vagy Verratti osztogasd el.
De a többiekre is igaz.

Még valami, ha már benne vagyok, nehogy bennem maradjon... :D Mi ez, hogy nagy rangadókon egy lyuk a középpályánk, így aztán, hogy gondolja, hogy bármi keresnivalónk lesz?
Gondolok a 3 gyász idegenbeli meccsre, MU,Newcastle és most Pool. Konkrétan középpályán úgy mentek át azon az 1 szem Caicedon, mint kés a vajon...Ez milyen profi taktika? :D
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Mauricio Pochettino

#286 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Emery közröhej tárgya volt az Arsenalnál. Szép, amit a Villával csinál, de ettől még másnak a levetett rongya, ne már...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Mauricio Pochettino

#287 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta: 2024. február 3., szombat 19:14
Gaba írta: 2024. február 3., szombat 19:12 Emery.... :shock: Szépen leadtuk srácok... :D Pochettino nem fog itt maradni, én ezt érzem! A szezon végén tuti hogy távozni fog, de lehet hogy még szezon közben! Mennek a belsős infók, hogy a vezetőség is tárgyalja, hogy mi lehet az oka Enzo vagy Caicedo rossz szereplésének..Néhány kulcsjátékos elégedetlen az adott taktikával, és tudjuk hogy ennek mi lesz a vége! Ha már fiatal edzőben gondolkodunk, akkor elhoznám Amorimot! A három védős rendszere nagyon feküdne a jelenlegi keretünknek!
Azért nézd meg mit csinált a villával idén, szerintem Amorim jóval kisebb név nála.

Egyébként Emeryvel rövidtávon gondolkoznék. Ha építkezni kell ő abban speciális.
Tény, hogy jó munkát végez, de azt is nézzük meg, hogy milyen csapatoknál sikeres az építkezése! Egy Villareal vagy egy Aston Villa...Egy Arsenal, PSG öltöző megette reggelire, akárcsak a szurkolóik! Nálunk pontosan ugyanez lenne, mert az edzői felfogása nem működik egy ekkora csapatnál, hiába nem nagy sztárokkal vagyunk tele..Ezek a srácok azoknak képzelik magukat, már csak azért is, mert a Chelsea Football Club-nál fociznak...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#288 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta: 2024. február 3., szombat 19:12 Emery.... :shock: Szépen leadtuk srácok... :D Pochettino nem fog itt maradni, én ezt érzem! A szezon végén tuti hogy távozni fog, de lehet hogy még szezon közben! Mennek a belsős infók, hogy a vezetőség is tárgyalja, hogy mi lehet az oka Enzo vagy Caicedo rossz szereplésének..Néhány kulcsjátékos elégedetlen az adott taktikával, és tudjuk hogy ennek mi lesz a vége! Ha már fiatal edzőben gondolkodunk, akkor elhoznám Amorimot! A három védős rendszere nagyon feküdne a jelenlegi keretünknek!
Azért nézd meg mit csinált a villával idén, szerintem Amorim jóval kisebb név nála.

Egyébként Emeryvel rövidtávon gondolkoznék. Ha építkezni kell ő abban speciális.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Mauricio Pochettino

#289 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Emery.... :shock: Szépen leadtuk srácok... :D Pochettino nem fog itt maradni, én ezt érzem! A szezon végén tuti hogy távozni fog, de lehet hogy még szezon közben! Mennek a belsős infók, hogy a vezetőség is tárgyalja, hogy mi lehet az oka Enzo vagy Caicedo rossz szereplésének..Néhány kulcsjátékos elégedetlen az adott taktikával, és tudjuk hogy ennek mi lesz a vége! Ha már fiatal edzőben gondolkodunk, akkor elhoznám Amorimot! A három védős rendszere nagyon feküdne a jelenlegi keretünknek!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#290 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2024. február 3., szombat 18:24
Bubi írta: 2024. február 3., szombat 17:57
Pityee írta: 2024. február 3., szombat 16:28

Sztem tuti, hogy ezt a szezont meg a jövő szezont is megkapja pokettino. Egyszerűen nincs értelmes opció a helyére. Potter és pokketino után, nem szivesen jön ide még egy edző tönkretenni a karrierjét.
Emery lenne a legjobb. Ő jó lenne egy ilyen fiatal, tapasztalatlan csapat élére. A nagy nevekkel nem tud bánni, de a szarból is várat épít.
Na de az a kérdés, hogy miért hagyná el a jól felépített Aston Villát egy olyan kockázatos projektért mint mi vagyunk? Főleg ha idén beviszi őket a BL helyre is. Egyszer már kivágták egy Londoni csapatból :D
Otthagyná, hidd el. Össze se hasonlítható a két brand és jóval vonzóbb a keretünk és az anyagi hátterünk mint a villáé. Abban minden "szakértő" egyetért, hogy ez a keret sokkal többre hivatott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#291 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2024. február 3., szombat 17:57
Pityee írta: 2024. február 3., szombat 16:28
Bubi írta: 2024. február 3., szombat 11:01
Igen, sajnos nagyon képben vannak és már tartok tőle, hogy a visszatérőkkel annyit fog javulni a játékunk, hogy poch megkapja a következő szezon felét is.
Sztem tuti, hogy ezt a szezont meg a jövő szezont is megkapja pokettino. Egyszerűen nincs értelmes opció a helyére. Potter és pokketino után, nem szivesen jön ide még egy edző tönkretenni a karrierjét.
Emery lenne a legjobb. Ő jó lenne egy ilyen fiatal, tapasztalatlan csapat élére. A nagy nevekkel nem tud bánni, de a szarból is várat épít.
Na de az a kérdés, hogy miért hagyná el a jól felépített Aston Villát egy olyan kockázatos projektért mint mi vagyunk? Főleg ha idén beviszi őket a BL helyre is. Egyszer már kivágták egy Londoni csapatból :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#292 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2024. február 3., szombat 16:28
Bubi írta: 2024. február 3., szombat 11:01
kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 18:33

Nagyon jól látják, erről beszéltem én is. Mudrykos résszel is egyetértek
Igen, sajnos nagyon képben vannak és már tartok tőle, hogy a visszatérőkkel annyit fog javulni a játékunk, hogy poch megkapja a következő szezon felét is.
Sztem tuti, hogy ezt a szezont meg a jövő szezont is megkapja pokettino. Egyszerűen nincs értelmes opció a helyére. Potter és pokketino után, nem szivesen jön ide még egy edző tönkretenni a karrierjét.
Emery lenne a legjobb. Ő jó lenne egy ilyen fiatal, tapasztalatlan csapat élére. A nagy nevekkel nem tud bánni, de a szarból is várat épít.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#293 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2024. február 3., szombat 11:01
kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 18:33
broduer írta: 2024. február 2., péntek 16:56 https://www.youtube.com/watch?v=6i7YFQzz-zQ

44:00-tól érdemes hallgatni!
Nagyon jól látják, erről beszéltem én is. Mudrykos résszel is egyetértek
Igen, sajnos nagyon képben vannak és már tartok tőle, hogy a visszatérőkkel annyit fog javulni a játékunk, hogy poch megkapja a következő szezon felét is.
Sztem tuti, hogy ezt a szezont meg a jövő szezont is megkapja pokettino. Egyszerűen nincs értelmes opció a helyére. Potter és pokketino után, nem szivesen jön ide még egy edző tönkretenni a karrierjét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Mauricio Pochettino

#294 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2024. február 2., péntek 18:33
broduer írta: 2024. február 2., péntek 16:56 https://www.youtube.com/watch?v=6i7YFQzz-zQ

44:00-tól érdemes hallgatni!
Nagyon jól látják, erről beszéltem én is. Mudrykos résszel is egyetértek
Igen, sajnos nagyon képben vannak és már tartok tőle, hogy a visszatérőkkel annyit fog javulni a játékunk, hogy poch megkapja a következő szezon felét is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#295 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2024. február 2., péntek 16:56 https://www.youtube.com/watch?v=6i7YFQzz-zQ

44:00-tól érdemes hallgatni!
Nagyon jól látják, erről beszéltem én is. Mudrykos résszel is egyetértek

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Mauricio Pochettino

#296 Hozzászólás Szerző: broduer »

https://www.youtube.com/watch?v=6i7YFQzz-zQ

44:00-tól érdemes hallgatni!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#297 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2024. február 1., csütörtök 9:39 Mauricio #Pochettino mondta a meccs utáni nyilatkozatában:

“Nem akarok magyarázkodni. Megérdemelték a győzelmet, jobbak voltak nálunk. Maradjunk a témánál, a büntetőkről nem akarok beszélni, mert ez a futball része. Az első akciótól kezdve jobbak voltak nálunk. Egy ilyen meccs, el kell fogadni és azt mondani, hogy 'jól csinálta a Liverpool'".

Szar duma. Kedves pokettino talan azon kellene dolgozni egesz heten az edzeseken, hogy az elso akciotol ne legyenek nalunk jobb csapat. Úgyh a legjobbjuk (Salah), nem is játszott. Egyébként eddig legalább a pool ellen tudtunk játszani. Utoljára 2020ben vertek meg minket és ilyen méretű zakót 2012ben kaptunk tőlük. Negatív rekordok megdöntésében világbajnok pokketino mester.
Az a fő bajom, hogy visszafejlődtünk. A szezon legelejèn ez mèg egy szoros meccs volt, talán döntetlen is lett?

Hoztuk a kötelezőt kiscsapatok ellen, ami mindenképp előrelépés a tavalyi szezonhoz képest, de leírtam már többször: azért kellene kirúgni az edzőnket, mert ennél több benne nincsen. Középszet, közèpcsapathoz de elvileg nem ez a cél.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mauricio Pochettino

#298 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. február 1., csütörtök 10:10
Bandi írta: 2024. február 1., csütörtök 8:45 Persze, egyértelmű hogy Poch sincs a helyzet magaslatán, ő egy átlagos edző, viszont sztáredzőkben nem nagyon gondolkodhatunk, épeszű ember nem jön ide a karrierjét rombolni (láthatjuk hogy Potter is hogy eltűnt a süllyesztőben). Szóval ahogy te is írtad, egy olyan 7-8. helyet ki lehetne hozni ebből a bagázsból, de sokkal előrébb akkor se lennénk. Itt magasabb szinten van a gond, ott meg úgyse lesz változás…
Nem muszáj sztáredző legyen, fogadni mernék, hogy ezt a performanszt egy átlag Dyche, Allardyce vagy Hodgsonbis hozná :roll:

Ha a vezetőség tököt növeszt(itt jön be amit írtál, hogy úgysem lesz változás) és vállalják a konfrontációt/kockázatot, ott van szabadon Conte vagy JM. Kísérletezni meg Flick, esetleg Terry. Biztos akad még jó képességű edző, akiről nem tudok és simán elvállalnák a projektet. Zidanet azért nem írtam, mert nem biztos elvállalná, bár szerintem van az a pénz.
Zidanet úgy írod mintha ilyen magasan jegyzett elérhetetlen top edző lenne :D kicsivel van kb Lampard felett szakmai tudásban. Egy komolyabb edző rendre kifújta az orrát mikor már Cr7 nem volt, meg kezdett a keret kiégni alatta.

Józsit megnézném nyárig már csak a poén kedvéért is. Rajtunk nevetne mindenki, de már így is közröhej tárgya vagyunk szóval mindegy

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Mauricio Pochettino

#299 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bandi írta: 2024. február 1., csütörtök 8:45 Persze, egyértelmű hogy Poch sincs a helyzet magaslatán, ő egy átlagos edző, viszont sztáredzőkben nem nagyon gondolkodhatunk, épeszű ember nem jön ide a karrierjét rombolni (láthatjuk hogy Potter is hogy eltűnt a süllyesztőben). Szóval ahogy te is írtad, egy olyan 7-8. helyet ki lehetne hozni ebből a bagázsból, de sokkal előrébb akkor se lennénk. Itt magasabb szinten van a gond, ott meg úgyse lesz változás…
Nem muszáj sztáredző legyen, fogadni mernék, hogy ezt a performanszt egy átlag Dyche, Allardyce vagy Hodgsonbis hozná :roll:

Ha a vezetőség tököt növeszt(itt jön be amit írtál, hogy úgysem lesz változás) és vállalják a konfrontációt/kockázatot, ott van szabadon Conte vagy JM. Kísérletezni meg Flick, esetleg Terry. Biztos akad még jó képességű edző, akiről nem tudok és simán elvállalnák a projektet. Zidanet azért nem írtam, mert nem biztos elvállalná, bár szerintem van az a pénz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Mauricio Pochettino

#300 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mauricio #Pochettino mondta a meccs utáni nyilatkozatában:

“Nem akarok magyarázkodni. Megérdemelték a győzelmet, jobbak voltak nálunk. Maradjunk a témánál, a büntetőkről nem akarok beszélni, mert ez a futball része. Az első akciótól kezdve jobbak voltak nálunk. Egy ilyen meccs, el kell fogadni és azt mondani, hogy 'jól csinálta a Liverpool'".

Szar duma. Kedves pokettino talan azon kellene dolgozni egesz heten az edzeseken, hogy az elso akciotol ne legyenek nalunk jobb csapat. Úgyh a legjobbjuk (Salah), nem is játszott. Egyébként eddig legalább a pool ellen tudtunk játszani. Utoljára 2020ben vertek meg minket és ilyen méretű zakót 2012ben kaptunk tőlük. Negatív rekordok megdöntésében világbajnok pokketino mester.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése