Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Graham Potter

#241 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Amúgy ez valamiféle hoax, ami kering itt a fórumon, mert nem nyert bajnokságot Potter az Östersunddal, legjobb helyezése ötödik volt a kiscsapattal. :D Felvitte őket a negyedik vonalból és az EL-ben meneteltek, de svéd bajnok sosem volt.

Brighton előtt pedig 10. lett a Swansea-val a Champo-ban, az se annyira acélos.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#242 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. február 28., kedd 20:36
Ti meg azt nem ertitek meg nem Potteren van a hangsuly. Barmelyik edző a vilagon nem tartana ettol elorebb jelenlegi helyzetben. Nem derulne ki senkirol ilyen rovid ido alatt hogy milyen edző. Miert tudott az osszes korabbi csapatanal sikeres lenni?

Meg ez a "mi a jateka", erre mit mondjak? Akkor a dortmundnak mi volt a jateka? Vagy a sotonnak? Mert ha mi lojuk be a helyzeteket, akkor mi nyerunk, ez mit mulik az edzőn. Meg persze varjuk el a latvanyos jo jatekot 7 uj jatekossal, 10 serulttel es 33 fős kerettel.

De feladom mar a dolgot, nyilvan itt a forumon mindenki par honap utan tudja ki a jo es ki nem. Eddig egy edzőt se marasztalt itt soha senki, utcalány mindegy.

Akkor varom veletek az uj edzőt es a csodat.
Ezt amúgy te honnan tudod így előre? Nostradamus vagy? Csak mert a kókler nem nagyon rakta magasra a lécet ezzel a 16/2-vel és a havi egy rúgott góllal :D Valszeg ezt még pokettinó is lehozta volna, ráadásul úgy hogy az egyik keze a seggében van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#243 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. február 28., kedd 20:36 Ti meg azt nem ertitek meg nem Potteren van a hangsuly. Barmelyik edző a vilagon nem tartana ettol elorebb jelenlegi helyzetben. Nem derulne ki senkirol ilyen rovid ido alatt hogy milyen edző. Miert tudott az osszes korabbi csapatanal sikeres lenni?

Meg ez a "mi a jateka", erre mit mondjak? Akkor a dortmundnak mi volt a jateka? Vagy a sotonnak? Mert ha mi lojuk be a helyzeteket, akkor mi nyerunk, ez mit mulik az edzőn. Meg persze varjuk el a latvanyos jo jatekot 7 uj jatekossal, 10 serulttel es 33 fős kerettel.

De feladom mar a dolgot, nyilvan itt a forumon mindenki par honap utan tudja ki a jo es ki nem. Eddig egy edzőt se marasztalt itt soha senki, utcalány mindegy.

Akkor varom veletek az uj edzőt es a csodat.
Mi az hogy nem Potter-en van a hangsúly? Nem neki kellene vezetnie a csapatot ahelyett hogy földbe állítja? Kin van akkor a hangsúly? Az meg hogy senki nem tartana ettől előrébb az nettó baromság már ne haragudj, olyan számokat hoz hogy azokat szerintem legrosszabb rémálmában sem gondolta volna senki. Az meg elég relatív hogy mindenhol sikeres volt, bajnok lett a svéd bajnokságban, a Brighton-ban volt egy 15. meg egy 16. helye, utána volt 1 erősebb idénye, ezektől ne essünk már hasra.

Mindenki szeretne már egy edzőt hosszú távra, de aki nem látja hogy Potter alkalmatlan és mással kellene megkezdeni ezt a projektet az valamit nagyon benézett.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#244 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. február 28., kedd 17:47
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 14:32
edeskeves írta: 2023. február 28., kedd 14:16

Hat a jelenlegi tulajoknal nem biztos, mert akkor Potter alatt rezegne mar vagy 3 honapja :D Egyre jobban biztos vagyok benne, hogy te nem erted mirol van szo ebben a Potter sztoriban :D 3 vereseg meg 2 dontetlen az pontosan Februar honap eredmenyei amugy, de az a lec meg se mozdul, nemhogy remeg.
De tudom dilettans hulye a Potter, jojjon a kovetkezo bohóc, ez a lényeg.
Szándékosan nem akarod megérteni, hogy a fórum (és a szurkolók) jelentős része azt szeretné, amit te: állandóságot. Csak ne a klub történetének eddigi legrosszabb mérlegével rendelkező, karizmátlan edzővel, aki még egy jó meccstervet képtelen volt kidolgozni. Miért ő? Miért az eddigi (számok alapján is) legrosszabb kapjon meg pénzt, fegyvert, paripát? Miért nem Tuchel vagy Conte kapta meg? Vagy Ancelotti vagy a bagós olasz, akinél legalább látszott mit akarunk játszani (még ha szar is volt). Vagy Lampard, aki legalább a klub legendája. (Én utóbbi kettőt nem akarnám egyébként).
Nem akarod megérteni, mi az emberek 99%-ának a problémája Potterrel, ahogy például arra sem tudtál/akartál válaszolni Szabinak, hogy mi Potter játéka.
Ti meg azt nem ertitek meg nem Potteren van a hangsuly. Barmelyik edző a vilagon nem tartana ettol elorebb jelenlegi helyzetben. Nem derulne ki senkirol ilyen rovid ido alatt hogy milyen edző. Miert tudott az osszes korabbi csapatanal sikeres lenni?

Meg ez a "mi a jateka", erre mit mondjak? Akkor a dortmundnak mi volt a jateka? Vagy a sotonnak? Mert ha mi lojuk be a helyzeteket, akkor mi nyerunk, ez mit mulik az edzőn. Meg persze varjuk el a latvanyos jo jatekot 7 uj jatekossal, 10 serulttel es 33 fős kerettel.

De feladom mar a dolgot, nyilvan itt a forumon mindenki par honap utan tudja ki a jo es ki nem. Eddig egy edzőt se marasztalt itt soha senki, utcalány mindegy.

Akkor varom veletek az uj edzőt es a csodat.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#245 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2023. február 28., kedd 18:31
Bubi írta: 2023. február 28., kedd 16:22 Én sem bízom teljesen Potterben, de ha most őt is kibasszuk így, hogy fél éve van itt és 5 éves szerződése van annak végérvényes következményei lesznek. Biztos vagyok benne, hogy a szezon maradék részében sokkal jobb lenne a focink, legyen bárki az új edző. Ki is tartana jövő decemberig aztán szokásosan kipukkanna a lufi. Ugyan olyan hektikus lenne a szereplésünk mint eddig. 1 jó szezont követ két nagyon szar, mert nem először vagyunk 10. helyen Abra óta.

Szerintem, ez egyszerűen nem mehet így tovább, senkinek sem jó. Igazoltunk egy új csapatot a régi gerincére, nem szabad hagyni hogy ezek is úgy uralkodjanak mint a régiek, most kell megmutatni, hogy hol a helyük, legyen bármilyen következménye. Akinek ez nem tetszik az nyugodtan mehet a picsába. (Mármint nem Ti)
Marmint mi nem lehet tovább? Az hogy 3-4 évente nyerünk egy rohadt PL cimet? meg néha egy Fa kupa meg lehet egy Bl cimet? Szörnyű, szörnyű volt tuchellel is az a bl cim megszerzése.
Én aláírom, ha közben kidobunk pár kutyaütő managert.
Nem latom potterban mit akar, mi az irány, nem fejlődünk és reagálva arra hogy elég volt a managerek kibaszkodásából, ha mondjuk ne adj isten jövő év elején elkapjuk a fonalat, mi van akkor ha fél év mulva jön egy gödör es megint visszazuhanunk? Ebből, az idei évből tisztan latszik, hogy potter nem tudja összekapni a srácokat. Szóval ha jól menne a játék, de közben valami félrecsúszik, nem fogja tudni korrigálni a hibákat potter.
Most sem tudja megoldani az alapvető dolgokat, késöbb sem fogja tudni beragasztani a sebeket amik a csapaton keletkeznek.
Nincs múltunk, jelenünk és jövőnk vele. Semmit sem bizonyitott és sehova sem tartunk.
Ja jó volt BLt nyerni, csak kicsit baszta a csőröm, hogy a bajnokságban az 5. helyen végeztünk aztán meg két évig sehol se voltunk, mindkétszer. Lehet, hogy ez neked okés, elfogadom, nekem viszont a tököm tele van azzal, hogy a folyamatos pénzszórás ellenére 10 év alatt van kb 3 szezon amikor büszke tudok lenni a csapatra, mert a maradék időben a minimumot se hozzák.

Azt meg hogy szerinted minden edző "kutyaütő", inkább nem is kommentálom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Graham Potter

#246 Hozzászólás Szerző: focimark »

Goals scored since 6th November:

🔴 Man United - 50
🔵 Man City - 36
🔴 Arsenal - 26
⚪️ Tottenham - 24
🔴 Liverpool - 23

🔵 Chelsea - 6

:lol: :lol: :lol:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#247 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta: 2023. február 28., kedd 18:58 Egyre tobb helyen felmerult egy olyan lehetoseg, hogy Potter azert nincs meg elkukdve, es a szezon vegeig varhatoan nem is lesz, mert Klopp tavozik a pooltol nyaron.

Nagyon sok a ha, ezert elsore nem is tunik realisnak, de remelem soha az eletbe nem kerul a klubhoz kozel a nemet. A legirratalobb edzo szamomra.
Ő akkor irritáló ha nem a te csapatodban van. Igy volt ez Joseval is. Nem egy szimpi figura ha ellened van. :D

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#248 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Egyre tobb helyen felmerult egy olyan lehetoseg, hogy Potter azert nincs meg elkukdve, es a szezon vegeig varhatoan nem is lesz, mert Klopp tavozik a pooltol nyaron.

Nagyon sok a ha, ezert elsore nem is tunik realisnak, de remelem soha az eletbe nem kerul a klubhoz kozel a nemet. A legirratalobb edzo szamomra.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#249 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta: 2023. február 28., kedd 16:22 Én sem bízom teljesen Potterben, de ha most őt is kibasszuk így, hogy fél éve van itt és 5 éves szerződése van annak végérvényes következményei lesznek. Biztos vagyok benne, hogy a szezon maradék részében sokkal jobb lenne a focink, legyen bárki az új edző. Ki is tartana jövő decemberig aztán szokásosan kipukkanna a lufi. Ugyan olyan hektikus lenne a szereplésünk mint eddig. 1 jó szezont követ két nagyon szar, mert nem először vagyunk 10. helyen Abra óta.

Szerintem, ez egyszerűen nem mehet így tovább, senkinek sem jó. Igazoltunk egy új csapatot a régi gerincére, nem szabad hagyni hogy ezek is úgy uralkodjanak mint a régiek, most kell megmutatni, hogy hol a helyük, legyen bármilyen következménye. Akinek ez nem tetszik az nyugodtan mehet a picsába. (Mármint nem Ti)
Marmint mi nem lehet tovább? Az hogy 3-4 évente nyerünk egy rohadt PL cimet? meg néha egy Fa kupa meg lehet egy Bl cimet? Szörnyű, szörnyű volt tuchellel is az a bl cim megszerzése.
Én aláírom, ha közben kidobunk pár kutyaütő managert.
Nem latom potterban mit akar, mi az irány, nem fejlődünk és reagálva arra hogy elég volt a managerek kibaszkodásából, ha mondjuk ne adj isten jövő év elején elkapjuk a fonalat, mi van akkor ha fél év mulva jön egy gödör es megint visszazuhanunk? Ebből, az idei évből tisztan latszik, hogy potter nem tudja összekapni a srácokat. Szóval ha jól menne a játék, de közben valami félrecsúszik, nem fogja tudni korrigálni a hibákat potter.
Most sem tudja megoldani az alapvető dolgokat, késöbb sem fogja tudni beragasztani a sebeket amik a csapaton keletkeznek.
Nincs múltunk, jelenünk és jövőnk vele. Semmit sem bizonyitott és sehova sem tartunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2023. február 28., kedd 19:05-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#250 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. február 28., kedd 14:32
edeskeves írta: 2023. február 28., kedd 14:16
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 14:03

Majd akkor jon olyan aki aprilisban kikap haromszor egymas utan meg ket dontetlen, akkor nala is rezegni fog a léc, annyi bőven elég.
Hat a jelenlegi tulajoknal nem biztos, mert akkor Potter alatt rezegne mar vagy 3 honapja :D Egyre jobban biztos vagyok benne, hogy te nem erted mirol van szo ebben a Potter sztoriban :D 3 vereseg meg 2 dontetlen az pontosan Februar honap eredmenyei amugy, de az a lec meg se mozdul, nemhogy remeg.
De tudom dilettans hulye a Potter, jojjon a kovetkezo bohóc, ez a lényeg.
Szándékosan nem akarod megérteni, hogy a fórum (és a szurkolók) jelentős része azt szeretné, amit te: állandóságot. Csak ne a klub történetének eddigi legrosszabb mérlegével rendelkező, karizmátlan edzővel, aki még egy jó meccstervet képtelen volt kidolgozni. Miért ő? Miért az eddigi (számok alapján is) legrosszabb kapjon meg pénzt, fegyvert, paripát? Miért nem Tuchel vagy Conte kapta meg? Vagy Ancelotti vagy a bagós olasz, akinél legalább látszott mit akarunk játszani (még ha szar is volt). Vagy Lampard, aki legalább a klub legendája. (Én utóbbi kettőt nem akarnám egyébként).
Nem akarod megérteni, mi az emberek 99%-ának a problémája Potterrel, ahogy például arra sem tudtál/akartál válaszolni Szabinak, hogy mi Potter játéka.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#251 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. február 28., kedd 16:22 Én sem bízom teljesen Potterben, de ha most őt is kibasszuk így, hogy fél éve van itt és 5 éves szerződése van annak végérvényes következményei lesznek. Biztos vagyok benne, hogy a szezon maradék részében sokkal jobb lenne a focink, legyen bárki az új edző. Ki is tartana jövő decemberig aztán szokásosan kipukkanna a lufi. Ugyan olyan hektikus lenne a szereplésünk mint eddig. 1 jó szezont követ két nagyon szar, mert nem először vagyunk 10. helyen Abra óta.

Szerintem, ez egyszerűen nem mehet így tovább, senkinek sem jó. Igazoltunk egy új csapatot a régi gerincére, nem szabad hagyni hogy ezek is úgy uralkodjanak mint a régiek, most kell megmutatni, hogy hol a helyük, legyen bármilyen következménye. Akinek ez nem tetszik az nyugodtan mehet a picsába. (Mármint nem Ti)
Ezt senki nem vitatja, azt vitatjuk, hogy vajon Potter egyáltalán alkalmas személy, vagy szimplán nem elég jó és nem a játékos uralom az, amit látunk. Nyilván ebbe nehéz belelátni távolról, de a jelek nagyon arra utalnak, hogy a jelenlegi edzőnk ennyit tud és kész. Egyszerűen folyamatosan balról jobbra, jobbról balra passzolgatás a játékunk, meddő fölény. Az ellenfél gond nélkül átadja a teret nekünk, mert tudja, hogy semmit nem kezdünk vele.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#252 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én sem bízom teljesen Potterben, de ha most őt is kibasszuk így, hogy fél éve van itt és 5 éves szerződése van annak végérvényes következményei lesznek. Biztos vagyok benne, hogy a szezon maradék részében sokkal jobb lenne a focink, legyen bárki az új edző. Ki is tartana jövő decemberig aztán szokásosan kipukkanna a lufi. Ugyan olyan hektikus lenne a szereplésünk mint eddig. 1 jó szezont követ két nagyon szar, mert nem először vagyunk 10. helyen Abra óta.

Szerintem, ez egyszerűen nem mehet így tovább, senkinek sem jó. Igazoltunk egy új csapatot a régi gerincére, nem szabad hagyni hogy ezek is úgy uralkodjanak mint a régiek, most kell megmutatni, hogy hol a helyük, legyen bármilyen következménye. Akinek ez nem tetszik az nyugodtan mehet a picsába. (Mármint nem Ti)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#253 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2023. február 28., kedd 14:34 Egyébként valóban Zidane-tól sem ájulok el, ahogy Messi is cipelte sokak szekerét, úgy Ronaldo is és valóban emlékszem, hogy szidták őt a realosok. VISZONT még mindig simán előbb nézném meg, mint Pottert...amúgy meg tényleg kva gyenge az (elérhető) edző felhozatal, nem is értem hogy miért van ez a jelenség manapság. Tuchelt kivéve nincsen elérhető sztár edző a piacon.
Meg a top edzők nem vallalnak be szezon kozben csapatot, ez alap dolog. Aki meg nem top, de jo edző, mind foglalkoztatottak, azok meg nem fognak kiugrani a csapatukbol (a feyenordos edzo akik csutka elsők vagy a sporting edzője peldaul). Azert kerulnek elő a Pochettinok.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#254 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Egyébként valóban Zidane-tól sem ájulok el, ahogy Messi is cipelte sokak szekerét, úgy Ronaldo is és valóban emlékszem, hogy szidták őt a realosok. VISZONT még mindig simán előbb nézném meg, mint Pottert...amúgy meg tényleg kva gyenge az (elérhető) edző felhozatal, nem is értem hogy miért van ez a jelenség manapság. Tuchelt kivéve nincsen elérhető sztár edző a piacon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#255 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta: 2023. február 28., kedd 14:16
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 14:03
edeskeves írta: 2023. február 28., kedd 13:59 Ha Potter utan egy ugyanilyen edzo jon akivel 16 meccsbol 2-t nyer egy Chelsea akkor ugyanugy ot is el kell kuldeni. Mondjuk ilyet nehez lenne talalni.
Majd akkor jon olyan aki aprilisban kikap haromszor egymas utan meg ket dontetlen, akkor nala is rezegni fog a léc, annyi bőven elég.
Hat a jelenlegi tulajoknal nem biztos, mert akkor Potter alatt rezegne mar vagy 3 honapja :D Egyre jobban biztos vagyok benne, hogy te nem erted mirol van szo ebben a Potter sztoriban :D 3 vereseg meg 2 dontetlen az pontosan Februar honap eredmenyei amugy, de az a lec meg se mozdul, nemhogy remeg.
De tudom dilettans hulye a Potter, jojjon a kovetkezo bohóc, ez a lényeg.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#256 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta: 2023. február 28., kedd 14:03
edeskeves írta: 2023. február 28., kedd 13:59 Ha Potter utan egy ugyanilyen edzo jon akivel 16 meccsbol 2-t nyer egy Chelsea akkor ugyanugy ot is el kell kuldeni. Mondjuk ilyet nehez lenne talalni.
Majd akkor jon olyan aki aprilisban kikap haromszor egymas utan meg ket dontetlen, akkor nala is rezegni fog a léc, annyi bőven elég.
Hat a jelenlegi tulajoknal nem biztos, mert akkor Potter alatt rezegne mar vagy 3 honapja :D Egyre jobban biztos vagyok benne, hogy te nem erted mirol van szo ebben a Potter sztoriban :D 3 vereseg meg 2 dontetlen az pontosan Februar honap eredmenyei amugy, de az a lec meg se mozdul, nemhogy remeg.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#257 Hozzászólás Szerző: emsanya »

edeskeves írta: 2023. február 28., kedd 13:59 Ha Potter utan egy ugyanilyen edzo jon akivel 16 meccsbol 2-t nyer egy Chelsea akkor ugyanugy ot is el kell kuldeni. Mondjuk ilyet nehez lenne talalni.
Majd akkor jon olyan aki aprilisban kikap haromszor egymas utan meg ket dontetlen, akkor nala is rezegni fog a léc, annyi bőven elég.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#258 Hozzászólás Szerző: Dízel »

En sokakkal ellentetben mindenert az eppen aktualis vezetot hibaztatom, mivel neki kell osszefognia a keretet, a sajat kepere formalhatja es olyan formaban modosithatja a csapatot ahogy o a legjobbnak latja.

A jatekosok csak alkalmazkodni tudnak es a legjobb tudasuk alapjan teljesithetnek.
Ha jo a taktika de nem megy par jatekosnak az kiszurhato es lehet orvosolni, de ha szar a taktika akkor idehozhatnak akarmennyi, akarmilyen jatekost nem fog menni a jatek.
Ezt latjuk most.
Most arra varunk hogy hatha kijon a lepes potternak? Olyat akarunk mint az arsenal a wenger eraban? Mondjuk ok legalabb latvanyos focit jatszottak.

Tudom, mas idoszamitas kezdodott azzal, hogy az amerikaiak vettek at a klubbot. Probalok en is alkalmazkodni ehhez a paradigma valtashoz.
De baromi nehez azok utan, hogy a klub halmozta a trofeakat, most meg csak arrol hallunk hogy turelem, hosszutavu tervek, meg satobbi. Az hogy ez megterul e nem tudjuk, de en nem tamogatom ezt a projectet. Teljes mertekben visszalepes ez a klubnak.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#259 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ha Potter utan egy ugyanilyen edzo jon akivel 16 meccsbol 2-t nyer egy Chelsea akkor ugyanugy ot is el kell kuldeni. Mondjuk ilyet nehez lenne talalni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#260 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta: 2023. február 28., kedd 12:04
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 11:36 Es ki a megfelelo ember? Az elmult 10-12 evben volt vagy 8-9 edző. Mind hulye volt hosszutávra? Sose fog kiderulni, mert ha jon egy rosszabb szeria (nem az hogy rosszabb szezon) akkor ugyis kuka az ember.

Fergusson az elso harom szezonjaban semmit se nyert. Es ezekbol az egyik szezonban 11. lett a masikban meg 13.
Egyikük se volt ennyire inkompetens, mint Potter. Megforditanam a kérdést. Miért pont Potter az, aki a végtelenségig meguszhatja, hogy zéró a játékunk? Itt nem egy rossz sorozatról van szó bakker, hanem, hogy eszméletlenül rosszak vagyunk. Nincs játékunk, nulla, zéró, nada. Nincs elképzelés a játékban, egy hatalmas nagy semmi zajlik a meccseinken. Mikor áll elő a farbával a mágusunk? Semmi bajom vele az ég világon, de mutasson már vmit, hogy mit is akarunk játszani. Olyan nagy kérés ez?

Kérdésedre a válaszom Zidane, és emellett kitartok.
Ha nem is voltak akkor ennyire inkompetensek, mégis repultek. Es milyen vegtelenseg? Fél éve sincs itt az ember. Amiket leirsz vele kapcsolatban, siman lehet fel ev mulva ugyanezeket fogod mondani az uj edzore es akkor a kovetkezo repul 1 ev mulva. Most szemelytol fuggetlenul irtam, barki jon ugyis ki lesz baszva 2 szezonon belul.

Zidane se tudom jelen helyzetben miben lenne jobb. Ő még angolul se tud. Meg speciel nem valami keresett edző, miota otthagyta a real-t. Ahol sikeres volt, amig ott volt egy szezononkent 50 golos Ronaldo aki csucsformaban volt. Azon kivul hogy volt tekintelye, Roni utan mar nem sokat ért.

Mikor kiejtettuk a BL-ből őket Tuchel-el, a madridistak pont ugyanezeket irtak rola, mint most Potterol a forum. Mikor takarodik mar el, nem ért a taktikahoz, mikor rugjak már ki stb.

Válasz küldése