Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#21 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem talalok szavakat, egybol jobb kedvem lett. Nyitom is a sort, erre vartam hosszu honapok ota. Ettol mar nincs lentebb, barki is erkezzen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#22 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta: 2023. április 2., vasárnap 22:22 Habár én nagyon örülök hogy kirúgtak , azt kár tagadni hogy nagyon fárasztó voltál Pityee az utolsó hónapokban :D
Akkor örüljünk annak együtt, hogy elhúzott végre a kókler.

James Lee: Nincs igazán mire reagálni, meg úgy őszintén szólva nem is érdekel igazán tovább, így hogy kirúgták végre. Az adminok lezárják ez a topicot valszeg előbb-utóbb és feledésbe merül ez a fekete időszak. Nincs veled bajom, üdvözöllek 8)

Bubi: részemről sincs harag, elég regota itt vagy a fórumon, és szeretném is hogy itt legyél. Bírlak amúgy.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#23 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:18 Hűha, jöhetnek a támadások fiúk, éld ki magad te is egész nyugodtan :lol:
Feladom :lol: nem is arra reagálsz, amit mondanak neked az emberek. Sem most, sem a korábbiakban.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Graham Potter

#24 Hozzászólás Szerző: White »

Habár én nagyon örülök hogy kirúgtak , azt kár tagadni hogy nagyon fárasztó voltál Pityee az utolsó hónapokban :D
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#25 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:13
Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:05 Elég csak megnézni az utolsó kommentjét amit beidéztem, aztán újra gondold át, hogy mennyi ész érv sorakozott fel ott. De igazábol nem is érdekel már, így hogy ez a kókler el lett távolítva, részemről ez az egész lezárva. Remélem jön egy olyan edző, aki elfelejteti ezt az egész katasztrofális potter időszakot 8) Végre lesz miért újra meccset nézni!!!!
Kiragadtál egyet, ami ráadásul egy óriási trollkodás, pont amiről beszéltem. Bravo :D Nyilván a korábbi folyamatos eszmefuttatásai meg sem történtek, ahogy senkié, aki próbált veled normális módon elbeszélgetni. Néha nem értem az embereket.
Fél év múlva tala, amikor kapunk egy gólt és ki akarod baszni Nagelsmannt, vagy bánom is én ki jön ide. Gyúrjál sokat addig, és készülj fel sok-sok hazugsággal a mostani időszak alatti megnyilvánulásaiddal kapcsolatban, ahogy a Lampard-érát követően is tetted. :lol:
Hűha, jöhetnek a támadások fiúk, éld ki magad te is egész nyugodtan :lol:

Lényeg, hogy Londonban jó a buli, ugyanis a szurkolók jelenleg is kint vannak az utcán 8)

Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#26 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Srácok ne essünk egymásnak, ez egy örömteli nap, mindenki bontson egy sört és ünnepeljünk 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#27 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:08
Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 22:04
Na Te meg se szólalj. Fél éve szemeteled tele a fórumot azzal, ahogy próbálod postról - postra frappánsabban leírni, hogy szerinted mekkora egy kókler szar tapsihapsi az emberünk. Ha valaki provokál az TE vagy.

Elfogadom, hogy a többség szerint nem elég jó a padunkra, lehet kritizálni, kell is, de azért annyira szívesen megismernélek, hogy megtudjam ki az a Pityee aki szerint potter egy senkiházi kókler szar tapsihapsi. Csak azért, mert ha eljutott egy topcsapat padjáig akkor mérget vehetsz rá, hogy egy kibaszott zseni minimum 150es IQval, mint a legtöbb topedző. Persze lehet, hogy hozzád képest egy kókler szar, nem tudom.

Gondolhatnám azt is, hogy szeretsz túlozni, de ha valaki 200x leírja ugyan azt akkor az biztos a mondandójában.
Bubi, bármikor megismerhetsz, szívesen leülök veled egy sörre is akár. Ne gondold hogy most olyan nagyfiú vagy és nagyot mondtál. Azt meg főleg pont te ne akard megszabni, hogy ki mikor szólalhat meg. Nem tudom kinek képzeled magad, de vegyél vissza az arcodból öreg. Te nekem ne akarjál görbetükröt tartani, mert tudtommal nem őriztünk együtt birkákat 8)

Legszebb, hogy folyton fröcsögöd itt a no offense meg a ne személyeskedjünk dumát, de azért te vagy az egyik legjobb abban, hogy kell elkezdeni szépen csendben személyeskedni.
Jólvan, ne idegeskedj, nincs harag ;))
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#28 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:05 Elég csak megnézni az utolsó kommentjét amit beidéztem, aztán újra gondold át, hogy mennyi ész érv sorakozott fel ott. De igazábol nem is érdekel már, így hogy ez a kókler el lett távolítva, részemről ez az egész lezárva. Remélem jön egy olyan edző, aki elfelejteti ezt az egész katasztrofális potter időszakot 8) Végre lesz miért újra meccset nézni!!!!
Kiragadtál egyet, ami ráadásul egy óriási trollkodás, pont amiről beszéltem. Bravo :D Nyilván a korábbi folyamatos eszmefuttatásai meg sem történtek, ahogy senkié, aki próbált veled normális módon elbeszélgetni. Néha nem értem az embereket.
Fél év múlva tala, amikor kapunk egy gólt és ki akarod baszni Nagelsmannt, vagy bánom is én ki jön ide. Gyúrjál sokat addig, és készülj fel sok-sok hazugsággal a mostani időszak alatti megnyilvánulásaiddal kapcsolatban, ahogy a Lampard-érát követően is tetted. :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#29 Hozzászólás Szerző: Bubi »

flatley09 írta: 2023. április 2., vasárnap 22:07
Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 21:54
edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 21:48.

Amit meg emsanya kiprovokalt belolunk az utobbi honapokban, azokutan szerintem jogos, hogy most visszanyal a fagyi.
Nem jogos, baszki, minden posztját elolvasom és SOSEM személyeskedik. Még akkor sem amikor itt egyesek igencsak... Mindig normális modorban válaszol. Egyszerűen bassza a csőrötöket hogy más a véleménye. Vagyunk itt páran (nem sokan) akik egyetértünk vele, még sincsenek mások úgy basztatva mint ő.

Sanya lett az ellenállásunk mártírja:D
A másik meg, hogy melyik volt hamarabb? Nem mondom, hogy ahogy Sanya kiállt Potter mellett, elvakultan, nem lehet bicskanyitogató egyesek számára...de akkor nézzük már meg az ő kommunikációja minek köszönhető. Mert igazából ez csak egy reakció volt a teljesen összefüggéstelen fosáradatnak ami itt Potterrel szemben ment néha. Nem mindneki de legtöbben csak anniyt tudtak felhozni ellene, hogy kókler, meg semmirekellő...hogy miért, azt már nem sikerült jobban kifejteni, csak, hogy szarul megy a csapatnak. Konkértan mindenért ő volt a hibás, minden logika nélkül...holott szerintem tiszta sor, hogy a problémák máshol gyökereznek.
Kíváncsi leszek, az új edzővel - legyen az bárki - mennyire fejéődünk majd és meddig tart a lendület. Mert az biztos, hogy a problémák amikkel Potter küzdött, nem szűnnek meg a távozásával.
Persze hogy nem, nem véletlen, hogy Tuchel eltávolítása után nem volt meg a szokásos edzőbuktatós lendület.

De amúgy szinte biztos, hogy jobb, tapasztaltabb edző fog leülni a padra. Meglátjuk, Conte után nagyot ugrottunk, de ott más volt a helyzet, az olasz összeveszett mindenkivel. (Boehly sose fogja kinevezni, arra a nyakamat teszem)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#30 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:05
James Lee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:00
Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 21:52 Eléggé egyoldalú vagy emsanyaval kapcsolatban nem gondolod? :D Értem én hogy megkedveltétek egymást ebben a szituban, hogy úgy védtétek pottert mint a hímestojást. De azér ezeket a felesleges provokáciokat inkabb ő gyartotta mint fordítva.
Egy dolgot azért elég rendesen elfelejtesz. Sanya akkor kezdett bele ebbe a trollkodó-provokáló stílusba, amikor már (ahogy írta is) kifogyott az objektív érvekből. A faszságokat könnyű fröcsögni, és páran itt nagyon mesteri módra emeltétek ezt a képességeteket. Ésszerű, logikus érvekkel próbálkozni már annál fárasztóbb. Természetesen tisztelet a kivételnek, bőven voltak olyanok is, akik nagyon ki szerették volna rúgni Pottert, de érdekes módon képesek voltak normális módon kommunikálni. Nahát, lehet ezt másképp is, ezt hívják vitának.
Más kérdés, hogy mennyire helyes sanya választott stílusa, ez egyéni ízlés kérdése. De az tény (a visszakereshető hozzászólások nem felejtenek), hogy a fórum hangulatát ti kezdtétek el gyilkolni a toxikus, minden objektivitást nélkülöző, más véleményét figyelembe nem vevő és sértő hozzászólásaitokkal.
Elég csak megnézni az utolsó kommentjét amit beidéztem, aztán újra gondold át, hogy mennyi ész érv sorakozott fel ott. De igazábol nem is érdekel már, így hogy ez a kókler el lett távolítva, részemről ez az egész lezárva. Remélem jön egy olyan edző, aki elfelejteti ezt az egész katasztrofális potter időszakot 8) Végre lesz miért újra meccset nézni!!!!
Persze, hogy 3-4 hónap, maximum 1 év után megint telokádd a fórumot azzal, hogy az aktuális edző mekkora gyökér, fogalmatlasz fasz...és, hogy nem méltó a te klubod vezetésére. Meg hogy te már akkor tudtad, hogy szar alak amikor ki lett nevezve. Persze, közben hangsúlyozod, hogy te mindenkinek megadod ugyanazt azt a mennyiségű türelmet és időt:D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#31 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 22:04
Na Te meg se szólalj. Fél éve szemeteled tele a fórumot azzal, ahogy próbálod postról - postra frappánsabban leírni, hogy szerinted mekkora egy kókler szar tapsihapsi az emberünk. Ha valaki provokál az TE vagy.

Elfogadom, hogy a többség szerint nem elég jó a padunkra, lehet kritizálni, kell is, de azért annyira szívesen megismernélek, hogy megtudjam ki az a Pityee aki szerint potter egy senkiházi kókler szar tapsihapsi. Csak azért, mert ha eljutott egy topcsapat padjáig akkor mérget vehetsz rá, hogy egy kibaszott zseni minimum 150es IQval, mint a legtöbb topedző. Persze lehet, hogy hozzád képest egy kókler szar, nem tudom.

Gondolhatnám azt is, hogy szeretsz túlozni, de ha valaki 200x leírja ugyan azt akkor az biztos a mondandójában.
Bubi, bármikor megismerhetsz, szívesen leülök veled egy sörre is akár. Ne gondold hogy most olyan nagyfiú vagy és nagyot mondtál. Azt meg főleg pont te ne akard megszabni, hogy ki mikor szólalhat meg. Nem tudom kinek képzeled magad, de vegyél vissza az arcodból öreg. Te nekem ne akarjál görbetükröt tartani, mert tudtommal nem őriztünk együtt birkákat 8)

Legszebb, hogy folyton fröcsögöd itt a no offense meg a ne személyeskedjünk dumát, de azért te vagy az egyik legjobb abban, hogy kell elkezdeni szépen csendben személyeskedni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#32 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 21:54
edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 21:48.

Amit meg emsanya kiprovokalt belolunk az utobbi honapokban, azokutan szerintem jogos, hogy most visszanyal a fagyi.
Nem jogos, baszki, minden posztját elolvasom és SOSEM személyeskedik. Még akkor sem amikor itt egyesek igencsak... Mindig normális modorban válaszol. Egyszerűen bassza a csőrötöket hogy más a véleménye. Vagyunk itt páran (nem sokan) akik egyetértünk vele, még sincsenek mások úgy basztatva mint ő.

Sanya lett az ellenállásunk mártírja:D
A másik meg, hogy melyik volt hamarabb? Nem mondom, hogy ahogy Sanya kiállt Potter mellett, elvakultan, nem lehet bicskanyitogató egyesek számára...de akkor nézzük már meg az ő kommunikációja minek köszönhető. Mert igazából ez csak egy reakció volt a teljesen összefüggéstelen fosáradatnak ami itt Potterrel szemben ment néha. Nem mindneki de legtöbben csak anniyt tudtak felhozni ellene, hogy kókler, meg semmirekellő...hogy miért, azt már nem sikerült jobban kifejteni, csak, hogy szarul megy a csapatnak. Konkértan mindenért ő volt a hibás, minden logika nélkül...holott szerintem tiszta sor, hogy a problémák máshol gyökereznek.
Kíváncsi leszek, az új edzővel - legyen az bárki - mennyire fejéődünk majd és meddig tart a lendület. Mert az biztos, hogy a problémák amikkel Potter küzdött, nem szűnnek meg a távozásával.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#33 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2023. április 2., vasárnap 22:00
Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 21:52 Eléggé egyoldalú vagy emsanyaval kapcsolatban nem gondolod? :D Értem én hogy megkedveltétek egymást ebben a szituban, hogy úgy védtétek pottert mint a hímestojást. De azér ezeket a felesleges provokáciokat inkabb ő gyartotta mint fordítva.
Egy dolgot azért elég rendesen elfelejtesz. Sanya akkor kezdett bele ebbe a trollkodó-provokáló stílusba, amikor már (ahogy írta is) kifogyott az objektív érvekből. A faszságokat könnyű fröcsögni, és páran itt nagyon mesteri módra emeltétek ezt a képességeteket. Ésszerű, logikus érvekkel próbálkozni már annál fárasztóbb. Természetesen tisztelet a kivételnek, bőven voltak olyanok is, akik nagyon ki szerették volna rúgni Pottert, de érdekes módon képesek voltak normális módon kommunikálni. Nahát, lehet ezt másképp is, ezt hívják vitának.
Más kérdés, hogy mennyire helyes sanya választott stílusa, ez egyéni ízlés kérdése. De az tény (a visszakereshető hozzászólások nem felejtenek), hogy a fórum hangulatát ti kezdtétek el gyilkolni a toxikus, minden objektivitást nélkülöző, más véleményét figyelembe nem vevő és sértő hozzászólásaitokkal.
Elég csak megnézni az utolsó kommentjét amit beidéztem, aztán újra gondold át, hogy mennyi ész érv sorakozott fel ott. De igazábol nem is érdekel már, így hogy ez a kókler el lett távolítva, részemről ez az egész lezárva. Remélem jön egy olyan edző, aki elfelejteti ezt az egész katasztrofális potter időszakot 8) Végre lesz miért újra meccset nézni!!!!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#34 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 21:52
Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 21:38
Az abra éra legrosszabb statját produkálta, így lett kirúgva. Ráadásul nincsenek eredmények a múltjában, csak a személyisége és a tehetsége ami eljuttatta hozzánk, na most ezeket földig romboltuk. Lefogadom, hogy soha többet nem kap munkát topcsapatnál, de talán még egy erős középcsapatnál sem.

Mások:
Hagyjátok már Sanyát, örüljetek a 20. kirúgott edzőnek meg a végkielégítésekre elköltött 500. milliónak, szívetek joga, nem kell kárörvendeni meg beszólogatni.

Könnyű kiállni valami mellett amiben nincs kockázat, hiszen tudjuk, hogy meg fog ismétlődni és majd a következő szar szériánal is jönni fog a "ki kell rúgni" duma, aztán úgy is kirúgják és jöhet az "én megmondtam...".
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Eléggé egyoldalú vagy emsanyaval kapcsolatban nem gondolod? :D Értem én hogy megkedveltétek egymást ebben a szituban, hogy úgy védtétek pottert mint a hímestojást. De azér ezeket a felesleges provokáciokat inkabb ő gyartotta mint fordítva.
Na Te meg se szólalj. Fél éve szemeteled tele a fórumot azzal, ahogy próbálod postról - postra frappánsabban leírni, hogy szerinted mekkora egy kókler szar tapsihapsi az emberünk. Ha valaki provokál az TE vagy.

Elfogadom, hogy a többség szerint nem elég jó a padunkra, lehet kritizálni, kell is, de azért annyira szívesen megismernélek, hogy megtudjam ki az a Pityee aki szerint potter egy senkiházi kókler szar tapsihapsi. Csak azért, mert ha eljutott egy topcsapat padjáig akkor mérget vehetsz rá, hogy egy kibaszott zseni minimum 150es IQval, mint a legtöbb topedző. Persze lehet, hogy hozzád képest egy kókler szar, nem tudom.

Gondolhatnám azt is, hogy szeretsz túlozni, de ha valaki 200x leírja ugyan azt akkor az biztos a mondandójában.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#35 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 21:52 Eléggé egyoldalú vagy emsanyaval kapcsolatban nem gondolod? :D Értem én hogy megkedveltétek egymást ebben a szituban, hogy úgy védtétek pottert mint a hímestojást. De azér ezeket a felesleges provokáciokat inkabb ő gyartotta mint fordítva.
Egy dolgot azért elég rendesen elfelejtesz. Sanya akkor kezdett bele ebbe a trollkodó-provokáló stílusba, amikor már (ahogy írta is) kifogyott az objektív érvekből. A faszságokat könnyű fröcsögni, és páran itt nagyon mesteri módra emeltétek ezt a képességeteket. Ésszerű, logikus érvekkel próbálkozni már annál fárasztóbb. Természetesen tisztelet a kivételnek, bőven voltak olyanok is, akik nagyon ki szerették volna rúgni Pottert, de érdekes módon képesek voltak normális módon kommunikálni. Nahát, lehet ezt másképp is, ezt hívják vitának.
Más kérdés, hogy mennyire helyes sanya választott stílusa, ez egyéni ízlés kérdése. De az tény (a visszakereshető hozzászólások nem felejtenek), hogy a fórum hangulatát ti kezdtétek el gyilkolni a toxikus, minden objektivitást nélkülöző, más véleményét figyelembe nem vevő és sértő hozzászólásaitokkal.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#36 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2023. április 2., vasárnap 21:48
Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 21:17 Annyira éreztem. Biztos voltam benne, hogy most kirúgják. Fontos a BL és még előtte akartak változtatni.

Nagyon sajnálom Grahemet, valszeg tönkretettük a karrierjét. Ennek ellenére közös megegyezéssel távozik, úgy hogy minden tiszteletem.

Srácok, most imádkozzatok, hogy Nagelsmann jöjjön, mert Pochettinoval vagy Hansival nem leszünk tartósan jobbak. Vele se biztos, de benne legalább van lehetőség.
Egyetértek. Szerintem is tönkretettük a karrierjét. Ne felejtsük el, hogy nem 2 szezon között igazoltuk le, hanem a futó bajnokság alatt kivásároltuk egy riválistól. Nem tudom mikor volt erre utoljára precedens, ha egyáltalán volt, azt pedig főleg nem tudom, hogy volt-e már olyan, hogy kivásárolnak szezon közben egy edzőt, majd ki is rúgják ugyanabban a szezonban még.
Függetlenül az eredményektől, én sem rúgtam volna ki Pottert. Én nagyon sajnálom, mert Ancelotti után talán a legemberibb edzőnk volt az elmúlt 20 évből.
Ha normális támadóink vannak elől, és berúgják a helyzeteiket nagy ritkán, akkor most Potter lenne az isten, így pedig, hogy amit csak lehet kihagynak, marad a legtöbb ember szemében egy kókler.
Mindenesetre ez az egész Potter történet nem a rossz eredményeink, hanem a kivásárlása és a kirúgása miatt nagyon sokáig rossz fényt fog vetni a csapatra.
Elég szomorú, hogy egy Brightont a riválisunknak tekintünk...nem ugyanaz a szint 2 klub ne vicceljünk már. Nyilván most sem rivális, csak most másik a tabella aljáról nem :lol:

Nyilván rossz fényt vet, Boelhy egy balfasz, hogy elküldte TT-t ilyen hamar, balfasz, hogy Potterrel 5 éves szerződést kötött és balfasz, hogy nem volt töke hamarabb kirúgni, tehát ha nem költött volna el egy vagon pénzt a csapatra, én már a utcalány anyjába elküldtem volna rég, ez az egy mentsége gyakorlatilag, de egy inkompetens balfasz.

Nyilván sajnálom Pottert, de ez nem kifogás, hogy XY nem rúgja be. Akkor tessék maradni edzés után kapura lövést gyakorolni, ha meg fejben van a gond (ott), az meg már az edző hibája. Egyébként meg fel lehet állni emelt fővel és ezt mondani, hogy úgy érzem, hogy a csapattal nincs meg a tökéletes összhang és továbbmenni máshova - ha ezt meglép 2 hónapja, emelt fővel megtapsolom.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#37 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 21:48.

Amit meg emsanya kiprovokalt belolunk az utobbi honapokban, azokutan szerintem jogos, hogy most visszanyal a fagyi.
Nem jogos, baszki, minden posztját elolvasom és SOSEM személyeskedik. Még akkor sem amikor itt egyesek igencsak... Mindig normális modorban válaszol. Egyszerűen bassza a csőrötöket hogy más a véleménye. Vagyunk itt páran (nem sokan) akik egyetértünk vele, még sincsenek mások úgy basztatva mint ő.

Sanya lett az ellenállásunk mártírja:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Graham Potter

#38 Hozzászólás Szerző: Izland »

edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 21:45
Cappy írta: 2023. április 2., vasárnap 21:36 Egyreszt orulok a hirnek, masreszt sajnalom is.
Nagyon szervezetlen es kilatastalan volt vele a csapat jateka.

Nekem mint szemely szimpatikus volt, magam reszerol en adtam volna meg idot neki, ez a szezon mar amugy sem oszt vagy szoroz sokat. Sajnalom, hogy ilyen tores lesz most a karrierjeben, bizom benne, hogy egy kozepcsapatnal ujra felepiti magat es valahol egy masik top klubnal kesobb sikeresebb lesz.

Nagelsmann erkezeset varom, en Contet nem szeretnem itt latni ujra, Pochettino meg vicc kategoria.
Miert kellene sajnalni ot? Olyan szintu erositest kapott telen, ami keves edzonek adatik meg. Erre nemhogy elorelepes tortent volna, de meg hatrebb is kerultunk a tabellan.
Egyszeruen nem ez a szintje ahogy kiderult, nehogy mar aldozatnak legyen beallitva, hogy szegenynek nem alltak jol a csillagok. Masreszt meg az a nagy karrierje eddig egy Brighton szintu csapatban merult ki, mar az elejen mondtam, hogy egy BL-t eddig Tv-ben lato edzot kinevezni egy nemreg BL gyoztes csapat elere oriasi hulyeseg volt, teljesen tapasztalatlan nagy csapat elen, sokkal nagyobb nyomas, sokkal jobban kell meccselni, menedzselni TOP jatekosokat stb.

Ez egy nagy lehetoseg lett volna neki, hogy megmutassa magat egy elcsapat elen, de ezt nem tudta kihasznalni. Szerintem egy ilyen kerethez barmelyik edzo szivesen jonne dolgozni.
Azért a téli nagy költekezést 2 dolog árnyalja.
1. Biztos, hogy Potter akarta ezeket a játékosokat, vagy abba a hibába esünk ismét, hogy a vezetőség igazol az edző helyett játékosokat, "ahogy, akit sikerül" módon.
2. Nagy költekezések voltak, respect a boardnak, de azt is tegyük hozzá, hogy szinte mindenkit nagyon nagy felárral hoztunk el. Mudryk a jelenlegi teljesítménye alapján nem ér 15milliót se például.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#39 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 21:49
cech19960320 írta: 2023. április 2., vasárnap 21:47 Apropó, még egy TOP edző aki ma elérhetővé vált még nem is került szóba :twisted: :twisted:
Kiaz? André Villas-Boas?
Rodgers :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#40 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 21:38
Az abra éra legrosszabb statját produkálta, így lett kirúgva. Ráadásul nincsenek eredmények a múltjában, csak a személyisége és a tehetsége ami eljuttatta hozzánk, na most ezeket földig romboltuk. Lefogadom, hogy soha többet nem kap munkát topcsapatnál, de talán még egy erős középcsapatnál sem.

Mások:
Hagyjátok már Sanyát, örüljetek a 20. kirúgott edzőnek meg a végkielégítésekre elköltött 500. milliónak, szívetek joga, nem kell kárörvendeni meg beszólogatni.

Könnyű kiállni valami mellett amiben nincs kockázat, hiszen tudjuk, hogy meg fog ismétlődni és majd a következő szar szériánal is jönni fog a "ki kell rúgni" duma, aztán úgy is kirúgják és jöhet az "én megmondtam...".
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Eléggé egyoldalú vagy emsanyaval kapcsolatban nem gondolod? :D Értem én hogy megkedveltétek egymást ebben a szituban, hogy úgy védtétek pottert mint a hímestojást. De azér ezeket a felesleges provokáciokat inkabb ő gyartotta mint fordítva.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése