Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#781 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 14:09
BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 13:53 Mi az Istent látnak hátrapasszban, amit mi nem??!
Lehet hozza a bójákat edzésen, összeszedi labdákat edzés végén stb :D
Egyébként én ha nem is ilyesmire gondolok, de pl biztos iszonyatosan kommunikativ és rengeteget beszelget az edzőkkel a stáb tagokkal.

Nagyon jófiús és mindent meg akar oldani tipus. Szerintem intelligens ember is, főleg a sok sudribunkó, tanulatlan, nagyképű focista között.

Az edzőknek meg kell 1-1 ilyen ember, akik a csapatban jól tudnak kommunikalni, amolyan az edző visszhangja az öltözőben és a palyan.
Az mar mas kérdés, hogy ezzel akarja kompenzalni azt, hogy a Premier leaguebe lassú és kevés. Voltak jó meccsei, voltak jó megmozdulásai, padról beállva néha hoz is egy OK teljesítményt, de amugy összesítve ő egy szürke low budget obi mikel. Én még őt se birtam, mert ő is csak azt tudta mint jorghi.
Minden érában van 1-1 hasonló jatekos, mikel, matic, most jorgi. Lehet ha lejár jorghi ideje, kapunk egy hasonló lókötő haszontalan, masoktól helyet elvevő senkihazit.

Potternel sem usszuk meg a jorginho varázst, hihetetlen. Komolyan mar sírok, de tényleg el kell azon gondolkoznom, hogy tényleg csak mi nem értünk a focihoz. :D

Vagy! van egy masik konteom vele kapcsolatban: Ő az új világrend vezetője és ezért nem meri senki kirakni a kezdőből, mert különben válságba dönti az egész egyesült kiralysagot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#782 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Azért érdekes ez, mert a Brightonban akik középen játszottak nála, azok futottak előre mint a gép, egyáltalán nem Jorginho féle "regista" emberek.

De sztem se mondott ilyet, biztos egy darab edzés után már ezt hajtogatja és ez a noname ujságiro meghalotta, full faszság.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Graham Potter

#783 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 13:53 Mi az Istent látnak hátrapasszban, amit mi nem??!
Akkor ezek szerint, ha jól számolom, Potter a 4. edzőnk, aki nem ért a focihoz. :D
Jorginho játéka abszolút nem látványos, de okkal nem hagyta ki eddig egyik edző sem a csapatából, az pedig nem lehet érv, hogy nem volt lehetőségük igazolni a helyére. Soha nem fogom megérteni, miért tud ilyen szintű ellenszenvet kiváltani egyesekből, mert az elmúlt években volt pár unszimpatikus játékos a keretünkben, de ők általában ezt a hozzáállásukkal vagy a viselkedésükkel érdemelték ki, viszont nála erre sohasem lehetett panasz. Jorginho valószínűleg nem lesz itt sosem legenda, ugyanakkor sokszor lehet olvasni, hogy igazi vezéregyéniségként tekintenek rá csapaton belül, nem véletlenül volt eddig is ő a csk helyettes.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#784 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
És ez a Gibbs gondolatolvasó? Vagy Potter a 2.-3. edzés után felüvöltött hogy "heuréka", Gdzsordzsinnyó lesz a új csk?

Fura... Kétlem, hogy megtenné ezt Azpival.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Graham Potter

#785 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
Inkább lett volna meccsnap, és nem lettek volna ilyen meglátásai...🤦‍♂️
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Graham Potter

#786 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Botond9797 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 14:53
Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
csak egyszerűen nem egy angol (elvileg) topklub kezdőcsapatába való.
Akkor mégis csak érted. :D

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Graham Potter

#787 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
Szerintem ez még semmit sem jelent. Érteni vélem, mit látnak az alapvetően hátulról építkezős labdatartásra alapozó edzők Jorgi-ban, de egész biztosan Potter is tapasztalja majd, hogy brazil-olasz középpályásunk az intenzíven presszingelő elllenfelekkel, így pl. L**ds, Soton, Pool stb., főleg Kanté hiányában használhatatlan. Jorginho szvsz abszolút nincs a helyén kezelve, túlzás volt a tavalyi sztárolása is, de túlzásnak érzem azt az utálatot is, amit sok szurkolótól kap, holott Jorgninho-ban, mint emberben semmi elenszenves nincs, nem egoista, nem balhés, interjúkban nem szidja a klubot, küzd, hajt, dolgozik, csak egyszerűen nem egy angol (elvileg) topklub kezdőcsapatába való.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#788 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bazsi írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 14:27
edeskeves írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:51 Ugy tunik amig le nem jar a szerzodese itt ragad a kezdoben..
Akkor már csak 1 év szerencsére, mert a nyilatkozatai és az ügynöke olaszok felé twerkelése alapján ő is arra játszik, hogy majd ingyen dobbant, mint christensen és Rüdiger.
Az a baj hogy szerintem jól érzi ő itt magát, simán lehet hogy hosszabbítunk majd vele….

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Graham Potter

#789 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

edeskeves írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:51
Moldván írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:26
Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
Nagy tétben mertem volna erre fogadni, de mondom nem írom le, mert megtörténik... :mrgreen: :lol:

Ugy tunik amig le nem jar a szerzodese itt ragad a kezdoben..
Akkor már csak 1 év szerencsére, mert a nyilatkozatai és az ügynöke olaszok felé twerkelése alapján ő is arra játszik, hogy majd ingyen dobbant, mint christensen és Rüdiger.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#790 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 13:53 Mi az Istent látnak hátrapasszban, amit mi nem??!
Lehet hozza a bójákat edzésen, összeszedi labdákat edzés végén stb :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#791 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Mi az Istent látnak hátrapasszban, amit mi nem??!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Graham Potter

#792 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Rekord idő alatt veszítette el a szimpátiámat. Na nem baj, majd a portugál fickonál újra visszatérünk a dologra 8)

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#793 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Moldván írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:26
Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
Nagy tétben mertem volna erre fogadni, de mondom nem írom le, mert megtörténik... :mrgreen: :lol:
Ennyi edzo nem lehet vak, mi nem ertjuk csak :D :D

Ugy tunik amig le nem jar a szerzodese itt ragad a kezdoben..

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Graham Potter

#794 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 12:23 Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
Nagy tétben mertem volna erre fogadni, de mondom nem írom le, mert megtörténik... :mrgreen: :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#795 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Graham Potter sees Jorginho as a Perfect player for his plans and also considering making him the Team's New Captain after today's Training session.

[stevenGibbs]
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#796 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 20:12 Kösse fel a gatyeszt, egy top klubot irányítani tuti más kávéház, mint egy középcsapatot. Én szkeptikus vagyok vele kapcsolatba, de drukkolok neki hogy megugorja a szintet. Azért az aggasztó, hogy a 2020/2021es szezonban csak 16. lett a brightonnal, pedig már 2019ben átvette őket. Ja és annak se örülök, hogy valszeg marad ez a 3 védős förmedvény, hiszen világéletébe ezt játszatta a brightonnál is. Na mindegy, ez van, esélyt megkapta, mostmár csak rajta múlik.
Igaz, csak Whoscored, de ahogy néztem az összesítést, sokkal kevésbé ragaszkodik a 3 védőhöz Potter mint Tuchel. Jóval több meccs volt, ahol Whoscored szerint 4 védős rendszerben játszott a csapata, valamint a 3 védősből is rengeteg különböző típust használt.... És a nagy különbség, hogy a szervezettség, és a meghatározott feladatkörök híve szemben Tuchellel, aki ugye próbálta szabadjára engedni a csapatot, csak rosszul sült el..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#797 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kösse fel a gatyeszt, egy top klubot irányítani tuti más kávéház, mint egy középcsapatot. Én szkeptikus vagyok vele kapcsolatba, de drukkolok neki hogy megugorja a szintet. Azért az aggasztó, hogy a 2020/2021es szezonban csak 16. lett a brightonnal, pedig már 2019ben átvette őket. Ja és annak se örülök, hogy valszeg marad ez a 3 védős förmedvény, hiszen világéletébe ezt játszatta a brightonnál is. Na mindegy, ez van, esélyt megkapta, mostmár csak rajta múlik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Graham Potter

#798 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Kivancsi vagyok mit tud kezdeni egy "masik ligaban" jatszo klubbal. Nem sokat adnek ra, hogy kitolti az 5 eves szerzodeset, de drukkolok neki, vele kapcsolatban nincsen semmifajta eloiteletem, mint mondjuk Tuchelnel.
Sajnos jelenleg nem igazan volt megfelelo alternativa (Pochettinot hagyjuk), esetleg Zidane-ban lehetett volna fantazia, de o ugy hallottam nem tud angolul... En 2015 ota Kloppot sajnalom, ha 2 honappal korabban rugjuk ki Mourinho-t, akkor itt epithetett volna egy brutal focit jatszo csapatot. Na hatha Potter...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#799 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gyors volt. Hajrá Potter, rakd rendbe a fejeket!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#800 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 17:51
emsanya írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 17:50
Szabi írta: 2022. szeptember 8., csütörtök 17:46
Látom nagyon megérintett, hogy kirúgták a nagy mágust. Csak nehogy pont tőled lássam itt fél év múlva az egekig magasztalást, ha mégis beválik Potter.

Az a noname portugál ember mitől lenne jobb?
Igen ahogy irtan mar ezerszer szerettem Tuchelt. Ha jol teljesit magasztalom, ahogy mindenkit. De mindegy ugyis figyelmeztetsz majd, mented az összes hozzaszolasom visszamenoleg 20 evre es aztan jossz hogy na mi fasz van...azt hittem nincs Tuchel mar leszallsz rolam.

A portugal semmitol se lesz jobb, csak mondtam hogy ugyse lesz ez se hosszutavu megoldas, megvan mar a masik edzo.
Ez most kivételesen nem kötözködés a részemről, csak nem értem minek kell előre temetni valakit és ilyen középszerű Moyes, Rodgers féle pojácákhoz hasonlítani.
Moyes evertonnal ugyanigy jol dolgozott, SAF valasztotta ki utodjanak, azonnal bannert kapott "a kiválasztott" aztan besült. Rodgers ugyanigy aztan kezdhették ujra felepiteni magukat.

Potter ugyanigy belebukhat ez nem a Brighton lesz ahol van türelem meg idő dolgozni, meg ősszel megszerzed a pontokat aztan tavasszal már nyaralás. No meg nem dolgozott sztarokkal, az is egy kulon műfaj.

Szurkolok neki is, latom a PL-ben jol teljesit, de benne van hogy sajat magaval baszik ki most ezzel.

Válasz küldése