Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#81 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:40
broduer írta: 2023. április 2., vasárnap 13:23
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Ne hasonlítsd magad Bubihoz. Ő képes érvelni és árnyalni, te meg már jóideje csak egy troll vagy, aki elsősorban provokál, érv nincs. Ez nem a személyed ellen szól, hanem a stílus ellen, amit itt képviselsz. Éppen ezért is felesleges leírni, hogy a fórumozók 90 %-a miért elégedetlen Potterrel és miért lenne jobb projekt Nagelsmann...
Ugyanazt valljuk Bubival, lényegtelen milyen a stilusom. Nagelsmann projekt, Pochettino projekt vagy bármi, itt képtelenség ebben gondolkodni, ez a lényeg. Személytől független, bárkivel merek fogadni ha most kinevezik Nagelsmannt 1-2 szezonon belül meg fog inogni mert nem fog tudni ilyen rövid idő alatt olyan eredményt hozni ami itt mindenkinek megfelel. (Mondom ezt ugy hogy már Tuchel előtt nagyon nagyra tartottam Nagelsmann-t és vártam hátha hozzábk jön)
Igen, egészen biztos, hogy lennének olyanok, akik egy rosszabb félév után kiakarnák vágni Nagelsmannt. Csak a német jelenleg világszinten top edző. Ahogy az volt Tuchel, Conte vagy Ancelotti is. Ők tőlem kaphattak volna még 3-4 évet is, függetlenül az eredményektől (nyugodtan keresd vissza a kommenteimet, ha van időd). Lampard idején a kirúgását követeltem, mert képességekben egy gyenge edző, ahogy Potter is az. Taktikailag sincs rendben, de elsősorban a karaktere és a karizmája nem teszi lehetővé, hogy itt nagy eredményeket érjen el.

Ettől még Potter egy áldozat, aki pokolian nehéz feladatot kapott és ezt nem fogja tudni megoldani, kevés hozzá. Mindenki rajta veri el a dolgot, holott Boelhy a fő hibás. Ad egy irgalmatlan nagy szerződést egy még nem bizonyított edzőnek, majd amikor az már nagyjából kezdi kialakítani a saját képét, igazol a nyakába fifa-üzemmódba játékosokat 0 koncepció alapján. Ősszel leginkább háromvédőztünk, ami nem nézett ki rosszul és amihez a jelenlegi keret jól ki van alakítva (Reece és Chilwell miatt). Boelhy a télen igazolt neki két tipikus szélsőt, irgalmatlan nagy pénzért, akiknek a háromvédős rendszerben nincs helyük. Potter próbált ezért újratervezni, átállt négy védőre Mudrykék miatt, akkor amiatt anyázott mindenki, hogy Jamesék képessége nincs kiaknázva. Most visszaállt háromvédőre, a milliós igazolásainknak nincs posztja, megy le a értékük, az egész klub és a keret megy a pöcegödör felé, hála amiatt, mert az új tulaj azt hiszi ő szarja a spanyol viaszt. És sokan még tapsolnak neki, hogy elköltötte a világ pénzét, mindenféle szakmaiság és vízió nélkül.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Graham Potter

#82 Hozzászólás Szerző: White »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:40
broduer írta: 2023. április 2., vasárnap 13:23
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Ne hasonlítsd magad Bubihoz. Ő képes érvelni és árnyalni, te meg már jóideje csak egy troll vagy, aki elsősorban provokál, érv nincs. Ez nem a személyed ellen szól, hanem a stílus ellen, amit itt képviselsz. Éppen ezért is felesleges leírni, hogy a fórumozók 90 %-a miért elégedetlen Potterrel és miért lenne jobb projekt Nagelsmann...
Ugyanazt valljuk Bubival, lényegtelen milyen a stilusom. Nagelsmann projekt, Pochettino projekt vagy bármi, itt képtelenség ebben gondolkodni, ez a lényeg. Személytől független, bárkivel merek fogadni ha most kinevezik Nagelsmannt 1-2 szezonon belül meg fog inogni mert nem fog tudni ilyen rövid idő alatt olyan eredményt hozni ami itt mindenkinek megfelel. (Mondom ezt ugy hogy már Tuchel előtt nagyon nagyra tartottam Nagelsmann-t és vártam hátha hozzábk jön)
És mi a garancia arra hogy hosszútávon sikeres lenne Potter?
Már most is szinte amatőr hibákat csinál , vezetünk az Everton ellen és lecseréli az összes kreatív játékost és magunkra húzzuk az ellenfelet, mint ha meg mindig a Brightonban lennénk
#OnceABlueAlwaysABlue

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#83 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:40 Ugyanazt valljuk Bubival, lényegtelen milyen a stilusom. Nagelsmann projekt, Pochettino projekt vagy bármi, itt képtelenség ebben gondolkodni, ez a lényeg. Személytől független, bárkivel merek fogadni ha most kinevezik Nagelsmannt 1-2 szezonon belül meg fog inogni mert nem fog tudni ilyen rövid idő alatt olyan eredményt hozni ami itt mindenkinek megfelel.
Szerintem senkinek nincs gondja azzal hogy a klub hosszútávra tervez, sőt jó lenne ha végre találnánk egy hosszútávú megoldást, de ennek a legfontosabb kritériuma az hogy a megfelelő ember kerüljön a posztra, az elég nagy baromság hogy ez személytől független már ne haragudj. Akkor ennyi erővel Ole-t is kinevezhetnénk vagy Lampard-ot akik bizonyították hogy nem alkalmasak nagy csapat vezetésére a lényeg hogy 4-5 évig itt legyenek és akkor tuti a siker? Vagy még mindig abba kapaszkodsz hogy Potter-nek volt egy jó szezonja a Brighton-al meg egy random svéd csapattal és írt egy szakdolgozatot szociológiából? Mert akkor ezeket engedd el, nem lesz elég ez ide…

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#84 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 13:38
broduer írta: 2023. április 2., vasárnap 13:23
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Ne hasonlítsd magad Bubihoz. Ő képes érvelni és árnyalni, te meg már jóideje csak egy troll vagy, aki elsősorban provokál, érv nincs. Ez nem a személyed ellen szól, hanem a stílus ellen, amit itt képviselsz. Éppen ezért is felesleges leírni, hogy a fórumozók 90 %-a miért elégedetlen Potterrel és miért lenne jobb projekt Nagelsmann...
Nagyon sokan vannak itt a másik oldalon akikre igaz amit írsz, és szerintem sanya sokszor érvelt már, csak gondolom ő is unja ugyan azt leírni 100x.

De mindegy, nem baj, hogy nem értünk egyet, csak ezért ne személyeskedjünk.
Tudom, a másik oldalon is vannak ez így van. Én is tudnék neveket írni. Csak itt most sanya esetében azt érzem, hogy szándékosan heccel és gerjeszti a tüzet. Régóta nem is írtam a fórumra (a meccseinket sem nézem már), éppen azért mert mindenki ismeri a másik álláspontját, felesleges feszültség keletkezik csak belőle, ha tovább rágjuk. Előre nem visz. És nem akartam személyeskedni, nem vele van bajom, hanem azzal a stílussal, amit képvisel (ez több fórumozóra is igaz, csak ez most nagyon kirívó provokáció szerintem).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#85 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: 2023. április 2., vasárnap 13:23
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Ne hasonlítsd magad Bubihoz. Ő képes érvelni és árnyalni, te meg már jóideje csak egy troll vagy, aki elsősorban provokál, érv nincs. Ez nem a személyed ellen szól, hanem a stílus ellen, amit itt képviselsz. Éppen ezért is felesleges leírni, hogy a fórumozók 90 %-a miért elégedetlen Potterrel és miért lenne jobb projekt Nagelsmann...
Ugyanazt valljuk Bubival, lényegtelen milyen a stilusom. Nagelsmann projekt, Pochettino projekt vagy bármi, itt képtelenség ebben gondolkodni, ez a lényeg. Személytől független, bárkivel merek fogadni ha most kinevezik Nagelsmannt 1-2 szezonon belül meg fog inogni mert nem fog tudni ilyen rövid idő alatt olyan eredményt hozni ami itt mindenkinek megfelel. (Mondom ezt ugy hogy már Tuchel előtt nagyon nagyra tartottam Nagelsmann-t és vártam hátha hozzábk jön)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#86 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta: 2023. április 2., vasárnap 13:23
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Ne hasonlítsd magad Bubihoz. Ő képes érvelni és árnyalni, te meg már jóideje csak egy troll vagy, aki elsősorban provokál, érv nincs. Ez nem a személyed ellen szól, hanem a stílus ellen, amit itt képviselsz. Éppen ezért is felesleges leírni, hogy a fórumozók 90 %-a miért elégedetlen Potterrel és miért lenne jobb projekt Nagelsmann...
Nagyon sokan vannak itt a másik oldalon akikre igaz amit írsz, és szerintem sanya sokszor érvelt már, csak gondolom ő is unja ugyan azt leírni 100x.

De mindegy, nem baj, hogy nem értünk egyet, csak ezért ne személyeskedjünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Graham Potter

#87 Hozzászólás Szerző: White »

Az rendben van emsanya hogy véget kell vetni a játékos uralomnak de ne az tartson itt valakit hogy nem küldjük el a játékosok miatt , ilyen alapon én is lehetnék az edző .
Nekem is rossz kimondani de Potter megbukott ezen a szinten
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#88 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ezeket csak úgy itt hagyom...de lényeg, hogy kell adni neki egy preseasont oh wait Emery később jött egy sokkal szarabb csapathoz és láss csodát.

Kép

Kép

Szerk: itt meg egy elemzés arról, hogy ez a relatíve jó XG stat miért félrevezető (röviden: állandóan betömörült védelmek ellen próbálunk lőni ahova egy világklasszis csatár kéne mint Lewa vagy Benzema, hogy ellője pontosan--->jó példa nem tudom ki emlékszik Felix lövésére, aminél talán el is esett, de amúgy 2-3 méterről 1 méterre mellélőtt egy elépattanót->na egy ilyet pl egy legenda belő, de minimum kaput talál, viszont nagyon ritka és nem elvárt, ergo tényleg kidolgozott helyzet kéne több mint Mudryké volt)

https://twitter.com/hbrooks_coach/statu ... 8375183362
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BlueBlood1993 2023. április 2., vasárnap 13:35-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#89 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:12 BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)
Ne hasonlítsd magad Bubihoz. Ő képes érvelni és árnyalni, te meg már jóideje csak egy troll vagy, aki elsősorban provokál, érv nincs. Ez nem a személyed ellen szól, hanem a stílus ellen, amit itt képviselsz. Éppen ezért is felesleges leírni, hogy a fórumozók 90 %-a miért elégedetlen Potterrel és miért lenne jobb projekt Nagelsmann...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#90 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 12:47
Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 11:17
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 9:51

Kezdodik. Ugy picsan rugnam az osszeset mint annak a rendje.
Nem lesz itt változás Sanya, kezdem belátni. Nem csak nálunk megy ez, a Poolt és az Atletit leszámítva mindenhol ez megy.

Azonnali eredmények kellenek, nincs idő építkezni. A szurkolók türelmetlenek és sokkal egyszerűbb edzőt váltani mint keretet.
Téged is elvesztettelek Bubi, egyedül maradtam, Forever Alone. De nem érdekel, majd megtanulják egyszer.
Én amúgy teljesen elégedett lennék azzal ha maradna, de most azt gondolom, hogy nincs visszaút.

Az a baj, hogy Potter nem tud szerepelni, mert manapság egy edzőnek létfontosságú, hogy kifelé jól mutasson.

Sajnos kifelé nem tűnik elég tökösnek, nem tudja maga mellé állítani a médiát mint Guardiola vagy Klopp vagy annak idején Mourinho, márpedig ahogy én látom ez nélkülözhetetlen.
Amikor Mou népszerű volt mindenki csodálta ahogy eltereli a média figyelmét a játékosokról, de amíg kedvelték könnyű volt, most hogy nem megy a szekér rendszeresen kritizálja nyilvánosan a játékosait.

Nem tudsz követni vakon egy olyan embert akit az egész világ kóklernek tart. Biztos vagyok benne, hogy jó edző és tudja hogy mit csinál, csak nem tudja magát menedzselni. Gondolom az az izzadságszagú "megnyerjük a kibaszott BLt" mondat is ezért volt, tetszett is, aranyos volt, de nem így kell...

Manapság vezetőedzőnek inkább egy showman kell, a szakmai részét megoldják a másodedzők.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#91 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BREAKING: Chelsea’s backing of Graham Potter remains intact.

@AdrianJKajumba


BUBI GYŐZTÜNK!!! HAH!

MIVAN?? MIVAN??? (artikulálatlan üvöltés)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#92 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. április 2., vasárnap 13:08
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:02
Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 12:58 Ne vergődjél már emsanya, rossz nézni :D Valszeg amilyen fogalmatlan vadbarom a klub új vezetése, úgy sem rúgják ki a kiskedvencedet.
Akkor viszont most már az edzö mellett a tulajdonosok is fogalmatlan buta vak emberek és a jatekosok is szarok, nagyon sok mindenkit le kell cserélni nyáron (vezetöség+edző+keret).
Valami gyógyszertár csak van ott a közeledben nyitva, kezdek aggódni, hogy túl régen vehetted be az utolsó adagodat a pirulákból. Bár nem kedveljük egymást, sosem vagyunk egy véleményen, de kezdek aggódni az egészségedért, ennyit nem ér a klub iránti szeretet.
Nekem ez a klub az életem és ha kell meghalok érte.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Graham Potter

#93 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 13:02
Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 12:58 Ne vergődjél már emsanya, rossz nézni :D Valszeg amilyen fogalmatlan vadbarom a klub új vezetése, úgy sem rúgják ki a kiskedvencedet.
Akkor viszont most már az edzö mellett a tulajdonosok is fogalmatlan buta vak emberek és a jatekosok is szarok, nagyon sok mindenkit le kell cserélni nyáron (vezetöség+edző+keret).
Valami gyógyszertár csak van ott a közeledben nyitva, kezdek aggódni, hogy túl régen vehetted be az utolsó adagodat a pirulákból. Bár nem kedveljük egymást, sosem vagyunk egy véleményen, de kezdek aggódni az egészségedért, ennyit nem ér a klub iránti szeretet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Graham Potter

#94 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 12:55
Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 10:23 Konkrétan Tuchel bajnokság elején szerzett 10pontja menti meg a csapatot attól, hogy jelenleg ne a kiesésért kelljen harcolni :D
Igen és ő is hülye volt, nézhetetlen impotens volt a játékunk, szar játékosokat igazolt meg elbukott minden döntőt. Mi lett volna ha jo edzönk van?

Azért mikor 1 hónapon belül 3x fektette le a City-t Guardiolaval együtt, Kloppot, meg a Real-t stb, az megmutatta, hogy Tuchel nagy koponya.
Az, hogy a buzi politika, oroszgyűlölés miatt tönkre tette a klubot, minden edző megérezte volna.....

Tuchel szétrúgta volna a kispadot mérgében, a 85.-ik percben, Potter meg tapsikolt a fantasztikus megmozdulásnak....annyira fogalmatlan, hogy azt se tudja merre van előre.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#95 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 12:58 Ne vergődjél már emsanya, rossz nézni :D Valszeg amilyen fogalmatlan vadbarom a klub új vezetése, úgy sem rúgják ki a kiskedvencedet.
Akkor viszont most már az edzö mellett a tulajdonosok is fogalmatlan buta vak emberek és a jatekosok is szarok, nagyon sok mindenkit le kell cserélni nyáron (vezetöség+edző+keret).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#96 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ne vergődjél már emsanya, rossz nézni :D Valszeg amilyen fogalmatlan vadbarom a klub új vezetése, úgy sem rúgják ki a kiskedvencedet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#97 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bandi írta: 2023. április 2., vasárnap 10:16
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 9:51
Gaba írta: 2023. április 2., vasárnap 6:15 🚨 Being told that players support for Graham Potter is now at an all time low. Key players in the dressing room are unhappy. #CFC

-sam_c345
Kezdodik. Ugy picsan rugnam az osszeset mint annak a rendje.
Én sem érezném jól magam ha a főnököm teljesen alkalmatlan lenne a munkájára és úgy dirigálna nekem. Szóval jelen helyzetben abszolút megértem a játékosokat.
Ja majd jön egy 35 éves edző, fél év mulva ujra igy döntenenek és megeszik majd reggelire ahogy azt kell, hajrá!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#98 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2023. április 2., vasárnap 10:23 Konkrétan Tuchel bajnokság elején szerzett 10pontja menti meg a csapatot attól, hogy jelenleg ne a kiesésért kelljen harcolni :D
Igen és ő is hülye volt, nézhetetlen impotens volt a játékunk, szar játékosokat igazolt meg elbukott minden döntőt. Mi lett volna ha jo edzönk van?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#99 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2023. április 2., vasárnap 9:53
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 9:51
Gaba írta: 2023. április 2., vasárnap 6:15 🚨 Being told that players support for Graham Potter is now at an all time low. Key players in the dressing room are unhappy. #CFC

-sam_c345
Kezdodik. Ugy picsan rugnam az osszeset mint annak a rendje.
En meg megveregetnem a vallukat hogy igen, ti akartok, hajtotok mint az allatok, de a mesteretek olyan taktikat huz fel ami kimeriti az impotencia es laikussag fogalmat.

Hajra sracok! Lazadjatok! Itt az ido!!!
Milyen taktika kell még? Még 30 kapura lövés vagy még 20 szöglettel több? Mit csináljon még helyettük?? Legközelebb ha Mudryk viszi a kapusra, állitsák meg a játékot és szaladjon be Potter, aztán rugja ő. Vagy rugjon az edző 25-röl, mert a mi játékosaink tegnap is kilövöldözték a picsába.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#100 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 11:17
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 9:51
Gaba írta: 2023. április 2., vasárnap 6:15 🚨 Being told that players support for Graham Potter is now at an all time low. Key players in the dressing room are unhappy. #CFC

-sam_c345
Kezdodik. Ugy picsan rugnam az osszeset mint annak a rendje.
Nem lesz itt változás Sanya, kezdem belátni. Nem csak nálunk megy ez, a Poolt és az Atletit leszámítva mindenhol ez megy.

Azonnali eredmények kellenek, nincs idő építkezni. A szurkolók türelmetlenek és sokkal egyszerűbb edzőt váltani mint keretet.
Téged is elvesztettelek Bubi, egyedül maradtam, Forever Alone. De nem érdekel, majd megtanulják egyszer.

Válasz küldése