Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#641 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

broduer írta: 2023. január 8., vasárnap 22:42
emsanya írta: 2023. január 8., vasárnap 22:33 ‘You can make excuses and look for reasons or you can say it isn't good enough, and both of those answers are correct. So we have to keep improving, stick together because clearly we're suffering as a football club and it's not nice at all. But that's where we are at the moment.

‘We can't do anything apart from do our jobs better and work harder and you understand the supporters’ frustration, that's understandable and we respect that.’


Meccs utáni pozitiv és tanulságos nyilatkozat.

Most kell mindenkinek egy kurv@ nagyot nyelni és állni a sarat. Tudtuk, hogy pofonok lesznek ezek a meccsek a city ellen, ugy kell felfogni mint egy edzőmeccs és a fiataloknak lehetöség, hogy szokják a légkört.

Egy uj szurkoloi kultura is kell, amit végig kell vinni az amerikaiknak és ki kell állniuk Potter mellett. Ahogy mondtam korábban, felejtse el mindenki egy időre a kupadöntöket meg meneteléseket, itt egy teljes átalakulás lesz ami kb. 3 év mulva lesz láthato. Talán már jövőre is lesznek jelek, ha full keret lesz.

Nagyon sok fájdalom lesz még és kesergés, de ha kibirta mindenki, utána lesz komoly gyümölcse.

WE TRUST THE PROCESS / BÍZUNK A FOLYAMATBAN
Kérdés, hogy mi a garancia arra, hogy a process meghozza idővel a kívánt eredményt? Mi van, ha inkább lehúzzuk magunkat nagyon nagyon mélyre, csak mert éppen annál edzőnél adjuk meg a bizalmat, aki eddig messze a leggyengébb teljesítményt hozza ki az adott csapatból? Sok korábbi edzőnek szívesebben megadtam volna a bizalmat. De kívánom, hogy legyen igazad és bízom a folyamatban, csak éppen keresek jobb időtöltést mint minden héten ezt a szart nézni. Néha-néha belenézek majd meccsekbe, de szerintem a mostani játék olyan fájdalmas mint még sosem. Aztán reméljük a legjobbakat...
Semmire nincs garancia :D akkor jöhet az újabb edző és dolgozhat az előző edző játékosaival ami jól nézett ki mindig is nálunk.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#642 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Majd szóljatok azért ha elkezdődik a Process nehogy lemaradjunk róla :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#643 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta: 2023. január 8., vasárnap 22:33WE TRUST THE PROCESS / BÍZUNK A FOLYAMATBAN
Függetlenül a témától; kezd értelmet nyerni számomra a profilképed. :D

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#644 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. január 8., vasárnap 22:33 ‘You can make excuses and look for reasons or you can say it isn't good enough, and both of those answers are correct. So we have to keep improving, stick together because clearly we're suffering as a football club and it's not nice at all. But that's where we are at the moment.

‘We can't do anything apart from do our jobs better and work harder and you understand the supporters’ frustration, that's understandable and we respect that.’


Meccs utáni pozitiv és tanulságos nyilatkozat.

Most kell mindenkinek egy kurv@ nagyot nyelni és állni a sarat. Tudtuk, hogy pofonok lesznek ezek a meccsek a city ellen, ugy kell felfogni mint egy edzőmeccs és a fiataloknak lehetöség, hogy szokják a légkört.

Egy uj szurkoloi kultura is kell, amit végig kell vinni az amerikaiknak és ki kell állniuk Potter mellett. Ahogy mondtam korábban, felejtse el mindenki egy időre a kupadöntöket meg meneteléseket, itt egy teljes átalakulás lesz ami kb. 3 év mulva lesz láthato. Talán már jövőre is lesznek jelek, ha full keret lesz.

Nagyon sok fájdalom lesz még és kesergés, de ha kibirta mindenki, utána lesz komoly gyümölcse.

WE TRUST THE PROCESS / BÍZUNK A FOLYAMATBAN
Kérdés, hogy mi a garancia arra, hogy a process meghozza idővel a kívánt eredményt? Mi van, ha inkább lehúzzuk magunkat nagyon nagyon mélyre, csak mert éppen annál edzőnél adjuk meg a bizalmat, aki eddig messze a leggyengébb teljesítményt hozza ki az adott csapatból? Sok korábbi edzőnek szívesebben megadtam volna a bizalmat. De kívánom, hogy legyen igazad és bízom a folyamatban, csak éppen keresek jobb időtöltést mint minden héten ezt a szart nézni. Néha-néha belenézek majd meccsekbe, de szerintem a mostani játék olyan fájdalmas mint még sosem. Aztán reméljük a legjobbakat...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#645 Hozzászólás Szerző: emsanya »

‘You can make excuses and look for reasons or you can say it isn't good enough, and both of those answers are correct. So we have to keep improving, stick together because clearly we're suffering as a football club and it's not nice at all. But that's where we are at the moment.

‘We can't do anything apart from do our jobs better and work harder and you understand the supporters’ frustration, that's understandable and we respect that.’


Meccs utáni pozitiv és tanulságos nyilatkozat.

Most kell mindenkinek egy kurv@ nagyot nyelni és állni a sarat. Tudtuk, hogy pofonok lesznek ezek a meccsek a city ellen, ugy kell felfogni mint egy edzőmeccs és a fiataloknak lehetöség, hogy szokják a légkört.

Egy uj szurkoloi kultura is kell, amit végig kell vinni az amerikaiknak és ki kell állniuk Potter mellett. Ahogy mondtam korábban, felejtse el mindenki egy időre a kupadöntöket meg meneteléseket, itt egy teljes átalakulás lesz ami kb. 3 év mulva lesz láthato. Talán már jövőre is lesznek jelek, ha full keret lesz.

Nagyon sok fájdalom lesz még és kesergés, de ha kibirta mindenki, utána lesz komoly gyümölcse.

WE TRUST THE PROCESS / BÍZUNK A FOLYAMATBAN

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#646 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. január 8., vasárnap 22:19
kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 22:01
Pityee írta: 2023. január 8., vasárnap 21:57 Na látványos foci aztán van itt dögivel :lol: A 0/0 kapuralövéses félidők árulkodóak rendesen :lol:
Ez eddig gyenge nagyon igen, Boehlynek kell erősen megtámogatnia már most télen is, mert ha nem jön 4-5 játékos nem érdemes a tavaszt nézni.
Persze, gyenge a keret, de a PL edzők nagy része szerintem még ezekkel a játékosokkal is jobb focit tudna játszani. Megnéztem az előző meccseken az xg mutatónk így alakult:
0,09
0,49
1,37
1,91
0,36
0,28
1,08
1,20
0,56

Azért ezek brutál adatok és ezt a sok sérülttel sem lehet magyarázni…
Nehéz úgy bármit kezdeni, hogy a kezdőcsapatból 5-6 játékos nem elérhető, de igen ezek nagyon gyenge számok. Megnézzük Boehly mit reagál Januárban a piacon. Ha semmit én elengedtem az egészet.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#647 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 22:01
Pityee írta: 2023. január 8., vasárnap 21:57 Na látványos foci aztán van itt dögivel :lol: A 0/0 kapuralövéses félidők árulkodóak rendesen :lol:
Ez eddig gyenge nagyon igen, Boehlynek kell erősen megtámogatnia már most télen is, mert ha nem jön 4-5 játékos nem érdemes a tavaszt nézni.
Persze, gyenge a keret, de a PL edzők nagy része szerintem még ezekkel a játékosokkal is jobb focit tudna játszani. Megnéztem az előző meccseken az xg mutatónk így alakult:
0,09
0,49
1,37
1,91
0,36
0,28
1,08
1,20
0,56

Azért ezek brutál adatok és ezt a sok sérülttel sem lehet magyarázni…

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#648 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. január 8., vasárnap 21:57 Na látványos foci aztán van itt dögivel :lol: A 0/0 kapuralövéses félidők árulkodóak rendesen :lol:
Ez eddig gyenge nagyon igen, Boehlynek kell erősen megtámogatnia már most télen is, mert ha nem jön 4-5 játékos nem érdemes a tavaszt nézni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#649 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na látványos foci aztán van itt dögivel :lol: A 0/0 kapuralövéses félidők árulkodóak rendesen :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#650 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. január 8., vasárnap 21:42
kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 21:03
Pityee írta: 2023. január 8., vasárnap 20:57
Jaj hagyjuk már :lol: Ha Potter savazása megvan szólva, hogy 100x ugyanaz levan írva, akkor azt se írjuk le 100x hogy adjunk neki időt. Ugyanúgy a fórum teleszemetelése az is. Más edzőtől amúgyis mit vársz? Örülnek hogy középcsapat lettünk.
Ilyen baromságot, edzők azért egymás között nem ilyen egyszerűen gondolkodnak, hogy hála isten hogy gyenge a másik most :D

Azért van leírva 100x mert szerintem mi akik támogatjuk Pottert azok jobban voltak képbe az eddigi munkájával, gondolom a többség itt nem olvas twittert meg hallgatja a focis mainstream podcasteket. Sokszor ez jön le pár ember megnyilvánulásából itt.
De azt mondja már el valaki hogy mi az a nagy dolog amit elért a korábbi munkái során ami miatt támogatni kellene? Mert a Brighton-al volt egy 15. meg 16. helye, utána volt a tavalyi szezonja erős, de ennyi. Előtte Svédországban volt egy csomó ideig, biztos jó munkát végzett ott de azért abból ne vonjunk le nagy következtetéseket…. Szerintem nem várt itt senki tőle Tuchel féle csodát, de azért kb 20 meccset lehúzott már itt és ennyi idő alatt odáig jutottunk el hogy lassan örülni kell ha van kaput eltaláló lövésünk egy meccsen. Szóval ha lenne legalább 1-2 aprócska pozitívum amibe kapaszkodni lehetne, akkor biztos nem lenne ekkora utálat vele szemben, de én nem látok ilyesmit…
Amikor a tabella vége fele végzett a brightonnal akkor is top8 körül volt az xg-jük, azért szeretik annyira Pottert, mert nagyon látványos focit nyomtak mindig hulladék játékosokkal többnyire, vagy elvitték a legjobbjaikat útközben. Meri használni a fiatalokat (ügye Tuchelnél ez volt az egyik probléma, hogy nem szeret a fiatalokhoz nyúlni, ő Brojat is hagyta volna elmenni nyáron, Boehlyek léptek közbe)
Svédeknél a 4. osztályból hozta fel Európa liga nyolcaddöntőig a csapatát.

Nyilván lófasz habbal amit eddig nyújtott vele a csapat, de várjuk meg már azt legalább, hogy James meg Chilly együtt legyen pályán 10 meccset folyamatosan :D

Nekem sem tetszik ez a helyzet, de azt a szégyent nem akarom, hogy rajtunk nevessen mindenki, hogy milyen nyomorult az egész klub, hogy hónapokat adunk edzőknek.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#651 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 21:03
Pityee írta: 2023. január 8., vasárnap 20:57
Jaj hagyjuk már :lol: Ha Potter savazása megvan szólva, hogy 100x ugyanaz levan írva, akkor azt se írjuk le 100x hogy adjunk neki időt. Ugyanúgy a fórum teleszemetelése az is. Más edzőtől amúgyis mit vársz? Örülnek hogy középcsapat lettünk.
Ilyen baromságot, edzők azért egymás között nem ilyen egyszerűen gondolkodnak, hogy hála isten hogy gyenge a másik most :D

Azért van leírva 100x mert szerintem mi akik támogatjuk Pottert azok jobban voltak képbe az eddigi munkájával, gondolom a többség itt nem olvas twittert meg hallgatja a focis mainstream podcasteket. Sokszor ez jön le pár ember megnyilvánulásából itt.
De azt mondja már el valaki hogy mi az a nagy dolog amit elért a korábbi munkái során ami miatt támogatni kellene? Mert a Brighton-al volt egy 15. meg 16. helye, utána volt a tavalyi szezonja erős, de ennyi. Előtte Svédországban volt egy csomó ideig, biztos jó munkát végzett ott de azért abból ne vonjunk le nagy következtetéseket…. Szerintem nem várt itt senki tőle Tuchel féle csodát, de azért kb 20 meccset lehúzott már itt és ennyi idő alatt odáig jutottunk el hogy lassan örülni kell ha van kaput eltaláló lövésünk egy meccsen. Szóval ha lenne legalább 1-2 aprócska pozitívum amibe kapaszkodni lehetne, akkor biztos nem lenne ekkora utálat vele szemben, de én nem látok ilyesmit…

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Graham Potter

#652 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:53 Pep Guardiola on Graham Potter:

"Give him time. I know at big clubs results are important but give him time. What he did at Brighton as outstanding, but all the managers need time he is right. In Barcelona I didn’t need two seasons because I had Messi there."

[via @AdamNewson]
Ebből pedig azt veszi le Boehly, hogy le kell igazolni Messit, így 2 hét múlva jön a bejelentés :D :D :D
Köszi Pep a tanácsot 8)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#653 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. január 8., vasárnap 20:57
kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:53 Pep Guardiola on Graham Potter:

"Give him time. I know at big clubs results are important but give him time. What he did at Brighton as outstanding, but all the managers need time he is right. In Barcelona I didn’t need two seasons because I had Messi there."

[via @AdamNewson]
Jaj hagyjuk már :lol: Ha Potter savazása megvan szólva, hogy 100x ugyanaz levan írva, akkor azt se írjuk le 100x hogy adjunk neki időt. Ugyanúgy a fórum teleszemetelése az is. Más edzőtől amúgyis mit vársz? Örülnek hogy középcsapat lettünk.
Ilyen baromságot, edzők azért egymás között nem ilyen egyszerűen gondolkodnak, hogy hála isten hogy gyenge a másik most :D

Azért van leírva 100x mert szerintem mi akik támogatjuk Pottert azok jobban voltak képbe az eddigi munkájával, gondolom a többség itt nem olvas twittert meg hallgatja a focis mainstream podcasteket. Sokszor ez jön le pár ember megnyilvánulásából itt.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#654 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:53 Pep Guardiola on Graham Potter:

"Give him time. I know at big clubs results are important but give him time. What he did at Brighton as outstanding, but all the managers need time he is right. In Barcelona I didn’t need two seasons because I had Messi there."

[via @AdamNewson]
Én is ezt mondanám ha látnám hogy az egyik riválist épp leépíti valaki (mondjuk távol vagyunk attól hogy mi a city riválisai legyünk). Solksjaer-t például én is nagyon tudtam támogatni, szerintem több időt kellett volna adni neki :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#655 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 20:53 Pep Guardiola on Graham Potter:

"Give him time. I know at big clubs results are important but give him time. What he did at Brighton as outstanding, but all the managers need time he is right. In Barcelona I didn’t need two seasons because I had Messi there."

[via @AdamNewson]
Jaj hagyjuk már :lol: Ha Potter savazása megvan szólva, hogy 100x ugyanaz levan írva, akkor azt se írjuk le 100x hogy adjunk neki időt. Ugyanúgy a fórum teleszemetelése az is. Más edzőtől amúgyis mit vársz? Örülnek hogy középcsapat lettünk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#656 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pep Guardiola on Graham Potter:

"Give him time. I know at big clubs results are important but give him time. What he did at Brighton as outstanding, but all the managers need time he is right. In Barcelona I didn’t need two seasons because I had Messi there."

[via @AdamNewson]

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#657 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta: 2023. január 8., vasárnap 14:31 Itt van egyebkent a full interju, erdemes megnézni:

https://youtu.be/SCDT7uIcHZ4

Nem nagyon tudjak megfogni az ujsagirok, ertelmesen es intelligensen valaszol mindem kerdesre. Nagyon tanult ember. Es egy kis szenvedely is atjon amit hianyolnak sokan tőle a meccseken. Arrol is beszel.
Nyilatkozatokban lehet intelligens meg szenvedelyes, de a palyan teljesen mast latni. Jo lenne ha at tudna ezt vinni oda is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#658 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Itt van egyebkent a full interju, erdemes megnézni:

https://youtu.be/SCDT7uIcHZ4

Nem nagyon tudjak megfogni az ujsagirok, ertelmesen es intelligensen valaszol mindem kerdesre. Nagyon tanult ember. Es egy kis szenvedely is atjon amit hianyolnak sokan tőle a meccseken. Arrol is beszel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Graham Potter

#659 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta: 2023. január 8., vasárnap 10:55Ritkan van a top4-nek angol edzője.
Most se rajtunk múlik, hogy lesz-e :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#660 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. január 8., vasárnap 8:14 Kicsit bekeményített most az interjún :D nagyokat mondott, most kezd ráérezni.

Mondta, hogy nem vállalta volna el a munkát, ha attól kéne tartania, hogy kirúgják egy rossz szezon miatt.
Ezt a pozitiv szemleletet mondtam. Sose adja fel a folyamatot.

Válasz küldése