Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#161 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2023. március 7., kedd 14:19 Ezt csak úgy itthagynám:

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ai-2944523

Ten Hag a 7 gólos brutális vereség után, nem plusz szabadnapokat adott a játékosainak, hanem büntetést.
Kíváncsi leszek meddig fogja előre vinni az, hogy úgy kezeli őket mint a kisgyerekeket. Van Gaal is keménykedett egy darabig a MUnál...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#162 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta: 2023. március 7., kedd 15:06
Pityee írta: 2023. március 7., kedd 14:19 Ezt csak úgy itthagynám:

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ai-2944523

Ten Hag a 7 gólos brutális vereség után, nem plusz szabadnapokat adott a játékosainak, hanem büntetést.
Klopp meg adott pihenőt. Nagy Ten Hag utd 10 góllal többet kapott, mint mi a bajnokságban :D van egy Rashfordjuk az ennyivel vannak előttünk.
Meg +15 ponttal meg +17el tobb lott gollal es BL helyen. Rossz erzes ez nekem is, de el kell ismerni, hogy ezerszer jobb munkat vegez es Rashfordot is o hozta fel ilyen szintre. Barcsak nalunk legalabb 1 tamado bombaformaban lenne..

Klopp meg hogy szabadnapot adott egy 7-0 gyozelem utan egy kicsit jobban fest, mint folyamatos goltalan vesztes/dontetlen meccsek utan.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#163 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. március 7., kedd 14:19 Ezt csak úgy itthagynám:

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ai-2944523

Ten Hag a 7 gólos brutális vereség után, nem plusz szabadnapokat adott a játékosainak, hanem büntetést.
Klopp meg adott pihenőt. Nagy Ten Hag utd 10 góllal többet kapott, mint mi a bajnokságban :D van egy Rashfordjuk az ennyivel vannak előttünk.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Graham Potter

#164 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Pityee írta: 2023. március 7., kedd 14:19 Ezt csak úgy itthagynám:

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ai-2944523

Ten Hag a 7 gólos brutális vereség után, nem plusz szabadnapokat adott a játékosainak, hanem büntetést.
Igen, ezt hivjak tokossegnek, Potter ezt maximum lexikonokbol ismerheti.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#165 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezt csak úgy itthagynám:

https://www.nemzetisport.hu/angol_labda ... ai-2944523

Ten Hag a 7 gólos brutális vereség után, nem plusz szabadnapokat adott a játékosainak, hanem büntetést.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#166 Hozzászólás Szerző: Bandi »

paliczandras írta: 2023. március 7., kedd 11:11 Kíváncsi vagyok mennyire fogja befolyásolni a mai meccs Potter sorsát. Ilyen széria után normális vezetőségnél csak a továbbjutás lenne elfogadható, de én már nem bízom semmiben, szombaton egy szenvedős 1-0-ra sikerült megverni a PL. 17. helyezettjét, majd ez lesz max a szöveg, hogy már van előrelépés, megvan 2023. második gólja.
Szerintem azzal az 1-0-ás győzelemmel bebiztosította magát minimum a szezon végéig. Nincsenek nagy elvárások, álom munkahely :D

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Graham Potter

#167 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Kíváncsi vagyok mennyire fogja befolyásolni a mai meccs Potter sorsát. Ilyen széria után normális vezetőségnél csak a továbbjutás lenne elfogadható, de én már nem bízom semmiben, szombaton egy szenvedős 1-0-ra sikerült megverni a PL. 17. helyezettjét, majd ez lesz max a szöveg, hogy már van előrelépés, megvan 2023. második gólja.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#168 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. március 4., szombat 21:59 Nyertunk es mas nem szamit. Potter bebizonyitotta, hogy helye van itt. Rengeteget fejlodtunk annak ellennere, hogy 3 szabadnapot kaptak a jatekosaink, ez a Potter magia.
Chelsea win their first Premier League game since January 15

Gratulálok mester, egy zseni vagy 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#169 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nyertunk es mas nem szamit. Potter bebizonyitotta, hogy helye van itt. Rengeteget fejlodtunk annak ellennere, hogy 3 szabadnapot kaptak a jatekosaink, ez a Potter magia.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#170 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Ohh kva életebe ezzel a mai meccsel, itt fogjuk még bámulni ezek után fél évet ezt a bamba kóklert :lol:

Édes istenem mekkora egy kütyaütő csapat ez a L**ds...várható volt, hogy nem rúgnak gólt ezzel a p*nci 5 védős felállással nekünk. Így is volt egy csomó helyzetük és a végén Gallagher a szögletzászlóhoz vitte a labdát a 17. helyezett ellen és húzta az időt...hova jutottunk. Egy szögletgól, azon felül volt 1 kapufa meg 1-2 helyzet, de gyakorlatilag ugyanolyan fos játékot játszottunk, mint 1 hete, csak most az ellenfél is borzalmas volt. Sosem fogunk megszabadulni a Potter varázslattól...

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#171 Hozzászólás Szerző: Bandi »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 4., szombat 15:55 Az a baj, hogy otthon lesz, lehet összejön egy 0-0...bár most nézem a L**ds a legutóbbi bajnokin megverte a southamptont, ők meg ugye minket kettővel ezelőtt, szóval mehet pénz ház paripa a vendégekre :lol:
Az a baj hogy a nagy számok törvénye alapján még Potter-nek is becsúszhat egy-egy győzelem, félek hogy ez most fog összejönni. De bízzunk a legjobbakban, akkora mazochista nem vagyok hogy a meccset nézzem, de bízok egy 3-0-ás L**ds győzelemben :lol:

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#172 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az a baj, hogy otthon lesz, lehet összejön egy 0-0...bár most nézem a L**ds a legutóbbi bajnokin megverte a southamptont, ők meg ugye minket kettővel ezelőtt, szóval mehet pénz ház paripa a vendégekre :lol:

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#173 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta: 2023. március 4., szombat 14:55 March 4th 2023
FT: Chelsea 0-1 L**ds United.

‘The Chelsea board still trust and believe in Graham Potter. They want to give him time to turn results around’

Sorry just practicing for tomorrow.
:lol:
Gondolom ma is az 1 pont mar sikerrel erne fel, mert legalabb nem vereseg es igy maradna a helyen, mert egy het alatt fejlodott a csapat :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#174 Hozzászólás Szerző: Pityee »

March 4th 2023
FT: Chelsea 0-1 L**ds United.

‘The Chelsea board still trust and believe in Graham Potter. They want to give him time to turn results around’

Sorry just practicing for tomorrow.
:lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#175 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea were very impressed with Ruben Amorim before they hired Potter - Thomas Frank is someone that the owners might see as a good fit, very data orientated, Pochettino could come back into the mix, they are still hoping Potter turns things around.

@JacobsBen

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#176 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. március 4., szombat 10:39
BlueBlood1993 írta: 2023. március 4., szombat 9:55 Az a baj hogy ha ma kirúgják már nem fogja az új edző összekapni a csapatot a Dortmund ellen...mármint ettől még óriási lenne ha kirúgnák már ma csak ha már a mai is dönthet az állásáról, akkor nem értem minek kellett megvárni hogy a BL-ből is kiessünk? Mert amúgy ez a keret papíron kva erős, én simán kinèzek egy mèretes menetelèst belőlük.

Na mindegy, remélem nagyon simán kikapunk ma ugyanolyan értékelhetetlen játékkal mint egy hete, sosem szurkoltam mèg ennyire a leedsnek :lol:
Az a baj, hogy ha ma kirúgják? :D Az év híre lenne konkrétan, ha végre megszabadulnánk ettől a halvérű kóklertől. Hideg kiráz ha belegondolok, hogy a bamba tehetetlen fejét kell nézni a partvonal mellett.
Nem baj, csak érted, ha már a mai meccsnek is tétje van (ergo egy vereség elég lehet, hogy végre elhúzzon innen), akkor nem értem miért nem mondjuk a spuri elleninek volt hasonló tétje és ott rúgták volna ki. Akkor lett volna 1,5 hetünk felkészülni a BVB ellen, ami kifogásmestert kivéve minden más normális edzőnek menni és simán elpicsázná őket hazai pályán.

Szóval kurvára fogok örülni, ugyanakkor rettentő bosszantó ez a helyzet.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#177 Hozzászólás Szerző: Pityee »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 4., szombat 9:55 Az a baj hogy ha ma kirúgják már nem fogja az új edző összekapni a csapatot a Dortmund ellen...mármint ettől még óriási lenne ha kirúgnák már ma csak ha már a mai is dönthet az állásáról, akkor nem értem minek kellett megvárni hogy a BL-ből is kiessünk? Mert amúgy ez a keret papíron kva erős, én simán kinèzek egy mèretes menetelèst belőlük.

Na mindegy, remélem nagyon simán kikapunk ma ugyanolyan értékelhetetlen játékkal mint egy hete, sosem szurkoltam mèg ennyire a leedsnek :lol:
Az a baj, hogy ha ma kirúgják? :D Az év híre lenne konkrétan, ha végre megszabadulnánk ettől a halvérű kóklertől. Hideg kiráz ha belegondolok, hogy a bamba tehetetlen fejét kell nézni a partvonal mellett.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#178 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az a baj hogy ha ma kirúgják már nem fogja az új edző összekapni a csapatot a Dortmund ellen...mármint ettől még óriási lenne ha kirúgnák már ma csak ha már a mai is dönthet az állásáról, akkor nem értem minek kellett megvárni hogy a BL-ből is kiessünk? Mert amúgy ez a keret papíron kva erős, én simán kinèzek egy mèretes menetelèst belőlük.

Na mindegy, remélem nagyon simán kikapunk ma ugyanolyan értékelhetetlen játékkal mint egy hete, sosem szurkoltam mèg ennyire a leedsnek :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#179 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. március 4., szombat 9:28 Luis Enrique isn’t viewed as the right fit for Chelsea.

They are also not talking to any managers at this time as they continue to back Graham Potter.

@JacobsBen
Ha ma nem nyerünk akkor ez valószínű megváltozik ahogy Matt Law is írta.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#180 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Luis Enrique isn’t viewed as the right fit for Chelsea.

They are also not talking to any managers at this time as they continue to back Graham Potter.

@JacobsBen

Válasz küldése