Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#761 Hozzászólás Szerző: Pityee »

broduer írta: 2022. november 25., péntek 17:07
Én inkább veled értek egyet, mint Pityeeevel, de azért az is igaz, hogy van különbség aközött, hogy valaki állandóan üvölt mint egy állat, meg hogy az edző minden pocsék meccset, ócska megmozdulást megtapsol mint valami infantilis ovóbácsi. Guardiola sem egy ordibálós idióta, de ha kell akkor odapörköl. Na valami ilyesmire lenne szükség...
Pontosan így van, ahogy írod. Egy Gvárdióla féle edző mindig tudja és érzi, hogy mikor kell letépni egy-egy játékosának a fejét. Olyankor rendesen betud ő is pöccenni.

Dante: Ha ez miatt lett ide hozva Potter, akkor elég lett volna leigazolni egy komolyabb sportpszichológust is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#762 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dante írta: 2022. november 25., péntek 15:23
Pityee írta: 2022. november 25., péntek 13:52 Érdemes meghallgatni a Szaud arábiai szövetségi kapitány félidei beszédét az argentinok elleni meccsen. 1 gólos vesztésre álltak a félidőben, végül megfordították.

https://youtu.be/I4w-jB3mVuI

Pontosan egy ilyen karizmatikus vadbarom edzőre lenne szüksége a mi csapatunknak is. Rendesen látni hogy bevannak tőle fosva a játékosok.

Na ez az amit egyáltalán nem néz ki a mi halvérű szerencsétlen Potterünkből. Aki simán tapsikol olyankor is mikor szívunk mint a torkosborz.
Az ilyen edzői viselkedés olyan játékosok is kellenek, akiket így lehet motiválni.
Chelsea szurkolóként régóta tudhatnád, hogy ahány ember annyi pszichológiai megközelítés szükséges.

Abramovich és Mourinho olyan csapatot építettek 2004-ben ami hasonló személyiségekből állt. Gondolom volt olyan is, aki kevésbé preferálta a "lebaszós" motiválást, de a csordaszellem vitte magával.

A mostani keretünkben kevés az ilyen ember. Ez nem azt jelenti, hogy puhanyabbak (vagyis nem ezen múlik, hogy azok e) hanem hogy másra van szükségük annak az állapotnak az eléréséhez amikor a legtöbbet tudják kihozni magukból.

Potter egyébként nagyrészt emiatt lett kiválasztva, valószínűleg ebben a legjártasabb, megismerni az embereit, felmérni a pszichés állapotot és a megfelelő módon motiválni őket.

Nem kell üvöltözős idegbeteg ember a padra, hosszú távon nem működik.
Én inkább veled értek egyet, mint Pityeeevel, de azért az is igaz, hogy van különbség aközött, hogy valaki állandóan üvölt mint egy állat, meg hogy az edző minden pocsék meccset, ócska megmozdulást megtapsol mint valami infantilis ovóbácsi. Guardiola sem egy ordibálós idióta, de ha kell akkor odapörköl. Na valami ilyesmire lenne szükség...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#763 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 25., péntek 13:52 Érdemes meghallgatni a Szaud arábiai szövetségi kapitány félidei beszédét az argentinok elleni meccsen. 1 gólos vesztésre álltak a félidőben, végül megfordították.

https://youtu.be/I4w-jB3mVuI

Pontosan egy ilyen karizmatikus vadbarom edzőre lenne szüksége a mi csapatunknak is. Rendesen látni hogy bevannak tőle fosva a játékosok.

Na ez az amit egyáltalán nem néz ki a mi halvérű szerencsétlen Potterünkből. Aki simán tapsikol olyankor is mikor szívunk mint a torkosborz.
Az ilyen edzői viselkedés olyan játékosok is kellenek, akiket így lehet motiválni.
Chelsea szurkolóként régóta tudhatnád, hogy ahány ember annyi pszichológiai megközelítés szükséges.

Abramovich és Mourinho olyan csapatot építettek 2004-ben ami hasonló személyiségekből állt. Gondolom volt olyan is, aki kevésbé preferálta a "lebaszós" motiválást, de a csordaszellem vitte magával.

A mostani keretünkben kevés az ilyen ember. Ez nem azt jelenti, hogy puhanyabbak (vagyis nem ezen múlik, hogy azok e) hanem hogy másra van szükségük annak az állapotnak az eléréséhez amikor a legtöbbet tudják kihozni magukból.

Potter egyébként nagyrészt emiatt lett kiválasztva, valószínűleg ebben a legjártasabb, megismerni az embereit, felmérni a pszichés állapotot és a megfelelő módon motiválni őket.

Nem kell üvöltözős idegbeteg ember a padra, hosszú távon nem működik.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#764 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Érdemes meghallgatni a Szaud arábiai szövetségi kapitány félidei beszédét az argentinok elleni meccsen. 1 gólos vesztésre álltak a félidőben, végül megfordították.

https://youtu.be/I4w-jB3mVuI

Pontosan egy ilyen karizmatikus vadbarom edzőre lenne szüksége a mi csapatunknak is. Rendesen látni hogy bevannak tőle fosva a játékosok.

Na ez az amit egyáltalán nem néz ki a mi halvérű szerencsétlen Potterünkből. Aki simán tapsikol olyankor is mikor szívunk mint a torkosborz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#765 Hozzászólás Szerző: emsanya »

BlueBlood1993 írta: 2022. november 11., péntek 22:35
emsanya írta: 2022. november 11., péntek 17:57 If Graham Potter does not get Chelsea into the Top 4, Chelsea are unlikely to sack him.

@JacobsBen


Ha nem leszünk benne a top4-ben, Potter akkor se lesz kirúgva. Szóval nyugodtan dolgozhat.
Ez jó, csak miért ő? Bár nekem nincsen bajom a személyével, csak annyira látszik már most is hogy kevés ide. Remélem tévedek.
Mert vele kepzelik el a hosszutavu projektet, amit az uj vezetoseg megtervezett.

Ő nem egy kész edző ehhez a szinthez, csak türelemmel derulhet ki.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#766 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2022. november 11., péntek 17:57 If Graham Potter does not get Chelsea into the Top 4, Chelsea are unlikely to sack him.

@JacobsBen


Ha nem leszünk benne a top4-ben, Potter akkor se lesz kirúgva. Szóval nyugodtan dolgozhat.
Ez jó, csak miért ő? Bár nekem nincsen bajom a személyével, csak annyira látszik már most is hogy kevés ide. Remélem tévedek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#767 Hozzászólás Szerző: emsanya »

If Graham Potter does not get Chelsea into the Top 4, Chelsea are unlikely to sack him.

@JacobsBen


Ha nem leszünk benne a top4-ben, Potter akkor se lesz kirúgva. Szóval nyugodtan dolgozhat.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Graham Potter

#768 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta: 2022. november 8., kedd 0:52 Amúgy nekem az se tetszik Potterbe, hogy rohadtul halvérű egy pali. Kívülről teljesen az látszik, hogy egyáltalán nem éli át a meccseket, csak áll egy helyben a partvonal mellett. Nem várom el töle, hogy Conte vagy Simeone habitusú legyen, de még Arteta is 100x aktívabb volt tőle most a hétvégén. Valszeg sosem fogunk látni tőle egy Tuchel féle oldalvonal melletti sprintet egy egy gól után. De legalább könnyű lesz elfelejteni őt, miután kicsapják a szezon végén.
Az a baj hogy rajta kívül egy nagy név se volt a piacon aki jött volna, Zidane nem akart ugye jonni, Pochettinot meg nem tartom egy jó edzőnek, ezenkívül a régi nevek közül mar nincs senki aki ne járt volna itt, vagy éppen nem országon belüli konkurencianal van, aztán vannak a feltorekvo edzők, de ők se tündökölnek a csapataikkal, szóval ha mar TT nél beborult az öltöző es a vezetőséggel való viszonya es uj edző kellett, Potter volt a legjobb név

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#769 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amúgy nekem az se tetszik Potterbe, hogy rohadtul halvérű egy pali. Kívülről teljesen az látszik, hogy egyáltalán nem éli át a meccseket, csak áll egy helyben a partvonal mellett. Nem várom el töle, hogy Conte vagy Simeone habitusú legyen, de még Arteta is 100x aktívabb volt tőle most a hétvégén. Valszeg sosem fogunk látni tőle egy Tuchel féle oldalvonal melletti sprintet egy egy gól után. De legalább könnyű lesz elfelejteni őt, miután kicsapják a szezon végén.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#770 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Mondanám, hogy nem lenne túl konzisztens döntés kirúgni egy 5 éves szerződéssel rendelkező edzőt 1 év után, de ez igazából csak egy lenne az eddigi kitűnő elhatározások közül.
Ha Bőliék azt hiszik, hogy egy januári bevásárlással pontot lehet tenni a jelenleg uralkodó káoszra, elcsípve valamelyik BL helyet a szezon végéig, akkor nagyon el vannak tévedve. Valahogy nem látom magam előtt, hogy akár egyetlen minőségi ugrást jelentő játékost is elengedne a klubja januárban, hacsak nem akarunk Dagobert bácsit játszani, ismét nevetségessé téve magunkat.
Jó lenne ennek a szerencsétlennek 2-3 évet adni, hogy beérjen a víziója (ha van).

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#771 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. november 7., hétfő 11:45
kecske01 írta: 2022. november 7., hétfő 11:31 "Champions League qualification is regarded as a fundamental part of the business model [at Chelsea]."

- @liam_twomey

hát igen, ettől tartok én is.
Es mi lesz ha nem lesz meg? Kirugjak az edzot? Felbontja a three a szerzodest?
gondolom kirúgják, arra utalhat liam.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#772 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2022. november 7., hétfő 11:31 "Champions League qualification is regarded as a fundamental part of the business model [at Chelsea]."

- @liam_twomey

hát igen, ettől tartok én is.
Es mi lesz ha nem lesz meg? Kirugjak az edzot? Felbontja a three a szerzodest?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#773 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

"Champions League qualification is regarded as a fundamental part of the business model [at Chelsea]."

- @liam_twomey

hát igen, ettől tartok én is.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#774 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 23:04
Dante írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 22:32

Egyébként az utolsó pár szezonját leszámítva Matic is kiemelkedő teljesítményt nyújtott, Kante PL-be érkezése előtt szezonokig az egyik leghatékonyabb védekező középpályás volt.
Ezek a statisztikák néha becsapósak. Maticnak mondog utcalány jó statjai voltak, közben nem ütközött, nem fejelt jól, nem volt gyors sem aktív, a passzai pedig pár méteresek voltak.

Aki sose látta játszani annak a statjai alapján egy klasszis CDM lehet. Boehly biztos rácsapna.
De én láttam játszani. Az utolsó két szezonjában botrányos volt, mindenki bójanak gúnyolta, teljesen jogosan. Előtte viszont 2-3 szezonon keresztül kiemelkedő teljesítményt nyújtott. A negatív emlékek néha megszépülnek az idővel, néha pedig felülírják a tényeket.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 22:32

Egyébként az utolsó pár szezonját leszámítva Matic is kiemelkedő teljesítményt nyújtott, Kante PL-be érkezése előtt szezonokig az egyik leghatékonyabb védekező középpályás volt.
Ezek a statisztikák néha becsapósak. Maticnak mondog utcalány jó statjai voltak, közben nem ütközött, nem fejelt jól, nem volt gyors sem aktív, a passzai pedig pár méteresek voltak.

Aki sose látta játszani annak a statjai alapján egy klasszis CDM lehet. Boehly biztos rácsapna.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#776 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mikel mellett Makelele, Essien, Lampard, Ballack és Deco játszott. Amíg ennyire domináns emberek alá dolgozott, addig semmit nem mutatott azon kívül, hogy elvette a labdát a támadótól és odaadta a legközelebbi társnak. Mourinho második edzősködése alatt már nem voltak ekkora nevek a keretben és Mikel is többet vállalhatott. Abban a szezonban - igaz már ő is korosodott - rengeteg kulcspassza volt és kifejezetten kreatívan játszott. Emellett kialakult egy running joke vele kapcsolatban, hogy amikor pályára küldte José, akkor vége volt a meccsnek. (1-0, 60. min, Mikel on)
Mai kontextusban - ahol Jorginho játéktudása vitatéma és vannak akik szerint fontos tagja egy élcsapatnak - Mikel egy nagyon jó cdm-nek számítana.

Egyébként az utolsó pár szezonját leszámítva Matic is kiemelkedő teljesítményt nyújtott, Kante PL-be érkezése előtt szezonokig az egyik leghatékonyabb védekező középpályás volt.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#777 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mikel borzasztóan középszerű volt. Volt pár jobb meccse, de összességében tényleg olyasmit nyomott mint Matic vagy Jorginho.

Sose felejtem el, hogy aláírt a manuhoz, megvolt a szokásos mezfelvétel, vigyorgós kép és kézfogás........aztán bejelentettük hivatalosan. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#778 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Cappy írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 21:12
Dízel írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 20:37
kecske01 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 14:09

Lehet hozza a bójákat edzésen, összeszedi labdákat edzés végén stb :D
Egyébként én ha nem is ilyesmire gondolok, de pl biztos iszonyatosan kommunikativ és rengeteget beszelget az edzőkkel a stáb tagokkal.

Nagyon jófiús és mindent meg akar oldani tipus. Szerintem intelligens ember is, főleg a sok sudribunkó, tanulatlan, nagyképű focista között.

Az edzőknek meg kell 1-1 ilyen ember, akik a csapatban jól tudnak kommunikalni, amolyan az edző visszhangja az öltözőben és a palyan.
Az mar mas kérdés, hogy ezzel akarja kompenzalni azt, hogy a Premier leaguebe lassú és kevés. Voltak jó meccsei, voltak jó megmozdulásai, padról beállva néha hoz is egy OK teljesítményt, de amugy összesítve ő egy szürke low budget obi mikel. Én még őt se birtam, mert ő is csak azt tudta mint jorghi.
Minden érában van 1-1 hasonló jatekos, mikel, matic, most jorgi. Lehet ha lejár jorghi ideje, kapunk egy hasonló lókötő haszontalan, masoktól helyet elvevő senkihazit.

Potternel sem usszuk meg a jorginho varázst, hihetetlen. Komolyan mar sírok, de tényleg el kell azon gondolkoznom, hogy tényleg csak mi nem értünk a focihoz. :D

Vagy! van egy masik konteom vele kapcsolatban: Ő az új világrend vezetője és ezért nem meri senki kirakni a kezdőből, mert különben válságba dönti az egész egyesült kiralysagot.
Azert Mikelt igy leszolni.. O joval tobb volt itt, mint hatrafele passzolgato jatekos. O labdaszerzo jatekos volt, abbol is a jobbik fajta. Gondolom akkor Makelelet es Kantet sem kedvelted/kedveled.
Én őt is ugyan olyan szürke jatekosnak tartottam mint jorghit, de egy fokkal azért jobb volt. Persze abba a csapatba elfért egy gyengébb jatékos is.
Makelele essien es kante mas kávéház volt, meg mas szerepkörben is voltak, mindegyik cdm volt és a korszak zsenijei. Ők klasszisok voltak abban az időben. Nem véletlen, hogy mikelt sehol sem emlegetik a top jatekosaink között.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Graham Potter

#779 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dízel írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 20:37
kecske01 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 14:09
BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 13:53 Mi az Istent látnak hátrapasszban, amit mi nem??!
Lehet hozza a bójákat edzésen, összeszedi labdákat edzés végén stb :D
Egyébként én ha nem is ilyesmire gondolok, de pl biztos iszonyatosan kommunikativ és rengeteget beszelget az edzőkkel a stáb tagokkal.

Nagyon jófiús és mindent meg akar oldani tipus. Szerintem intelligens ember is, főleg a sok sudribunkó, tanulatlan, nagyképű focista között.

Az edzőknek meg kell 1-1 ilyen ember, akik a csapatban jól tudnak kommunikalni, amolyan az edző visszhangja az öltözőben és a palyan.
Az mar mas kérdés, hogy ezzel akarja kompenzalni azt, hogy a Premier leaguebe lassú és kevés. Voltak jó meccsei, voltak jó megmozdulásai, padról beállva néha hoz is egy OK teljesítményt, de amugy összesítve ő egy szürke low budget obi mikel. Én még őt se birtam, mert ő is csak azt tudta mint jorghi.
Minden érában van 1-1 hasonló jatekos, mikel, matic, most jorgi. Lehet ha lejár jorghi ideje, kapunk egy hasonló lókötő haszontalan, masoktól helyet elvevő senkihazit.

Potternel sem usszuk meg a jorginho varázst, hihetetlen. Komolyan mar sírok, de tényleg el kell azon gondolkoznom, hogy tényleg csak mi nem értünk a focihoz. :D

Vagy! van egy masik konteom vele kapcsolatban: Ő az új világrend vezetője és ezért nem meri senki kirakni a kezdőből, mert különben válságba dönti az egész egyesült kiralysagot.
Azert Mikelt igy leszolni.. O joval tobb volt itt, mint hatrafele passzolgato jatekos. O labdaszerzo jatekos volt, abbol is a jobbik fajta. Gondolom akkor Makelelet es Kantet sem kedvelted/kedveled.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#780 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 20:37
kecske01 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 14:09
BlueBlood1993 írta: 2022. szeptember 11., vasárnap 13:53 Mi az Istent látnak hátrapasszban, amit mi nem??!
Lehet hozza a bójákat edzésen, összeszedi labdákat edzés végén stb :D
Egyébként én ha nem is ilyesmire gondolok, de pl biztos iszonyatosan kommunikativ és rengeteget beszelget az edzőkkel a stáb tagokkal.

Nagyon jófiús és mindent meg akar oldani tipus. Szerintem intelligens ember is, főleg a sok sudribunkó, tanulatlan, nagyképű focista között.

Az edzőknek meg kell 1-1 ilyen ember, akik a csapatban jól tudnak kommunikalni, amolyan az edző visszhangja az öltözőben és a palyan.
Az mar mas kérdés, hogy ezzel akarja kompenzalni azt, hogy a Premier leaguebe lassú és kevés. Voltak jó meccsei, voltak jó megmozdulásai, padról beállva néha hoz is egy OK teljesítményt, de amugy összesítve ő egy szürke low budget obi mikel. Én még őt se birtam, mert ő is csak azt tudta mint jorghi.
Minden érában van 1-1 hasonló jatekos, mikel, matic, most jorgi. Lehet ha lejár jorghi ideje, kapunk egy hasonló lókötő haszontalan, masoktól helyet elvevő senkihazit.

Potternel sem usszuk meg a jorginho varázst, hihetetlen. Komolyan mar sírok, de tényleg el kell azon gondolkoznom, hogy tényleg csak mi nem értünk a focihoz. :D

Vagy! van egy masik konteom vele kapcsolatban: Ő az új világrend vezetője és ezért nem meri senki kirakni a kezdőből, mert különben válságba dönti az egész egyesült kiralysagot.
Megnéztem twitteren ezt az újságírót..Ghana Chelsea fc fanson hozták ezt le :D nagy jelentőséget nem kell neki tulajdonítani.

Válasz küldése