Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Graham Potter

#221 Hozzászólás Szerző: Izland »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 10:43 Chelsea are interested in replacing under-fire manager Graham Potter with Roberto de Zerbi, the man who took over from Potter at Brighton.

Source: Football Insider


Na kicsit kesobbre vartam, de csak bejohet. De Zerbi jo kis tamado felfogasu edző, jol szerepel a Brightonnal.
Ennél még az is kisebb szégyen lenne, hogyha idén végül kiesnénk a másodosztályba Potterrel. :roll:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#222 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 9:30
AwayRoller írta: 2023. március 1., szerda 9:16
emsanya írta: 2023. március 1., szerda 8:56 Mesti nagyon szep gyujtemeny, csak egyik kinevezes sem volt olyan allapotban amiben mi voltunk, vagyunk, amit irtam a rengeteg serult, meg egy uj csapatnyi ember leigazolasa szezon kozben (soha senki nem kapott ennyi uj emberr teli atigazolasban) . Ilyen egy csapatnal se volt korabban, ne is faraszd magad a keresessel.

Hetvegen hajra L**ds jovoheten meg a Dortmund ellen kell elbukni de lehetoleg minnel tobb kapott gollal.
Ez most nem pro vagy kontra Potter, de ez szerintem kb egy álomszitu egy edzőnek. Errefel rendre úgy van feltüntetve, hogy negatív hatása van a csapatra. Szerintem bármelyik eddigi edzőnk lef*sta volna a bokáját ha ilyen minőségi erősítést kap szezon közben.
Szerintem meg ez minden edzőnek inkabb nehez, nem hinnem alom kategorianak. Telen betomsz egy-ket lyukat, oke, még azt is nehez egy mukodo rendszerbe berakni. Nem hogy a vilag minden pontjarol erkezo emberekbol. Milyen jatek kapcsolatokat lehet elvarni tőlük ennyi idő alatt? Es akkor vannak olyan kulonleges esetek mint Mudryk, aki nem is jatszott tetmeccseket aztan a PL-ben talalja magat.

Ez nem a fifa hogy berakod az uj embereket es hopp ugy jatszanak mint korabban. Mind hosszutavra jottek amugyis es volt koztuk olyan aki biztatoan mozgott.

A regi banda meg kb nem letezik, annyi volt a serult. Mikor Enzo megjott a 18 eves Hall volt az egyetlen bevetheto kozeppalyas. Es sorolni lehetne még hany emberunk volt halott vagy még mindig az.

Egy normalis felkeszulest kellett volna megvarni, meg a tultoltott keretbol eladni akik mar nem kellenek, utana lehetett volna erdemi munkat csinalni szerintem.
Valóban ez nem a fifa. De egy minimális szintet azért lehessen már elvárni az aktuális menedzserünktől, főleg 600milliós új igazolásokkal a nyakán. Egyszerűen ezt kifogásként használni teljesen nevetséges dolog. Havi egy gólt rúgni ezzel a kerettel olyan ellenfelek ellen, akik ellen játszottunk egyszerűen olyan szinten vérlázító, hogy nem igaz. Basszus 16-ból 2 győztes meccset egy tök utolsó csapatnál nem néznének el, nem egy Chelseanél ahol megszokták a győzelmeket, nehülyéskedj már komolyan :D Ahogy írták előttem, 10/9 edző bokán fosta volna magát ha Enzo vagy Mudryk féle kalibereket igazolnak neki, ez a kókler pedig a minimális szintet sem tudja kihozni belőlük. De nem is csodálkozom, annyira nincs karizmája potternek, hogy sztem a játékosok egymás között valszeg jókat röhögnek a tapsikoló fején. Csak is azért lehet még állása, mert az amcsi bohóc beakarja bizonyítani, hogy igenis a megfelelő embert választották ki a hosszútávú projektjükre. Viszont ami tény, hogy volt itt már egy-két edző, de ilyen mértékű tüntetés és egyetértés még sosem volt a Chelsea szurkolók között, hogy rúgják már ki ezt a kóklert. Egyszerűen nincs maradása, neki lőttek. Szóval lehet ezt a döntést húzni-halasztani, de a vége ugyanaz lesz, csak még cserébe leépíti a maradék top játékosainkat is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#223 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 1., szerda 11:13
emsanya írta: 2023. március 1., szerda 10:43 Chelsea are interested in replacing under-fire manager Graham Potter with Roberto de Zerbi, the man who took over from Potter at Brighton.

Source: Football Insider


Na kicsit kesobbre vartam, de csak bejohet. De Zerbi jo kis tamado felfogasu edző, jol szerepel a Brightonnal.
Oh wow könyörgöm ne. Már csak babonából sem, meg amúgy is rögtön mínuszból indulna a csávó, csak azért sem tisztelnék.
Olasz, ő nem nyugodt típus :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#224 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 10:43 Chelsea are interested in replacing under-fire manager Graham Potter with Roberto de Zerbi, the man who took over from Potter at Brighton.

Source: Football Insider


Na kicsit kesobbre vartam, de csak bejohet. De Zerbi jo kis tamado felfogasu edző, jol szerepel a Brightonnal.
Oh wow könyörgöm ne. Már csak babonából sem, meg amúgy is rögtön mínuszból indulna a csávó, csak azért sem tisztelnék.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#225 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. március 1., szerda 10:49
emsanya írta: 2023. március 1., szerda 10:43 Chelsea are interested in replacing under-fire manager Graham Potter with Roberto de Zerbi, the man who took over from Potter at Brighton.

Source: Football Insider


Na kicsit kesobbre vartam, de csak bejohet. De Zerbi jo kis tamado felfogasu edző, jol szerepel a Brightonnal.
Egyik már csak bejön onnan :D
Egyszerűbb lett volna ha Boehly a Brighton-t veszi meg, éléggé rájuk van izgulva :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#226 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 10:43 Chelsea are interested in replacing under-fire manager Graham Potter with Roberto de Zerbi, the man who took over from Potter at Brighton.

Source: Football Insider


Na kicsit kesobbre vartam, de csak bejohet. De Zerbi jo kis tamado felfogasu edző, jol szerepel a Brightonnal.
Egyik már csak bejön onnan :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#227 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea are interested in replacing under-fire manager Graham Potter with Roberto de Zerbi, the man who took over from Potter at Brighton.

Source: Football Insider


Na kicsit kesobbre vartam, de csak bejohet. De Zerbi jo kis tamado felfogasu edző, jol szerepel a Brightonnal.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#228 Hozzászólás Szerző: emsanya »

White írta: 2023. március 1., szerda 10:38 Az a régi banda ami szerinted nem létezik megnyerte a BL-t :lol:
James, Chilly, Rudiger, Christensen, Werner, Mendy, Kante, Kova, Puli, RLC vagy kikre gondolsz? Vagy nincsenek mar itt vagy serultek voltak vegig, hasznalhatatlanok voltak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2023. március 1., szerda 10:45-kor.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Graham Potter

#229 Hozzászólás Szerző: White »

Az a régi banda ami szerinted nem létezik megnyerte a BL-t :lol:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#230 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta: 2023. március 1., szerda 9:16
emsanya írta: 2023. március 1., szerda 8:56 Mesti nagyon szep gyujtemeny, csak egyik kinevezes sem volt olyan allapotban amiben mi voltunk, vagyunk, amit irtam a rengeteg serult, meg egy uj csapatnyi ember leigazolasa szezon kozben (soha senki nem kapott ennyi uj emberr teli atigazolasban) . Ilyen egy csapatnal se volt korabban, ne is faraszd magad a keresessel.

Hetvegen hajra L**ds jovoheten meg a Dortmund ellen kell elbukni de lehetoleg minnel tobb kapott gollal.
Ez most nem pro vagy kontra Potter, de ez szerintem kb egy álomszitu egy edzőnek. Errefel rendre úgy van feltüntetve, hogy negatív hatása van a csapatra. Szerintem bármelyik eddigi edzőnk lef*sta volna a bokáját ha ilyen minőségi erősítést kap szezon közben.
Szerintem meg ez minden edzőnek inkabb nehez, nem hinnem alom kategorianak. Telen betomsz egy-ket lyukat, oke, még azt is nehez egy mukodo rendszerbe berakni. Nem hogy a vilag minden pontjarol erkezo emberekbol. Milyen jatek kapcsolatokat lehet elvarni tőlük ennyi idő alatt? Es akkor vannak olyan kulonleges esetek mint Mudryk, aki nem is jatszott tetmeccseket aztan a PL-ben talalja magat.

Ez nem a fifa hogy berakod az uj embereket es hopp ugy jatszanak mint korabban. Mind hosszutavra jottek amugyis es volt koztuk olyan aki biztatoan mozgott.

A regi banda meg kb nem letezik, annyi volt a serult. Mikor Enzo megjott a 18 eves Hall volt az egyetlen bevetheto kozeppalyas. Es sorolni lehetne még hany emberunk volt halott vagy még mindig az.

Egy normalis felkeszulest kellett volna megvarni, meg a tultoltott keretbol eladni akik mar nem kellenek, utana lehetett volna erdemi munkat csinalni szerintem.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#231 Hozzászólás Szerző: Bandi »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 8:56 Mesti nagyon szep gyujtemeny, csak egyik kinevezes sem volt olyan allapotban amiben mi voltunk, vagyunk, amit irtam a rengeteg serult, meg egy uj csapatnyi ember leigazolasa szezon kozben (soha senki nem kapott ennyi uj emberr teli atigazolasban) . Ilyen egy csapatnal se volt korabban, ne is faraszd magad a keresessel.

Hetvegen hajra L**ds jovoheten meg a Dortmund ellen kell elbukni de lehetoleg minnel tobb kapott gollal.
Mondom egy az egyben Potter magyarhangja vagy :D Jajj sok a sérült, sok az új igazolás, most a 2. félidő 20. másodpercében gólt kaptunk, minden kapus meg védő ellenünk van élete formájában, nem lehet edzeni mert megsérülnek a játékosok, mindenre van kifogás :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Graham Potter

#232 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 8:56 Mesti nagyon szep gyujtemeny, csak egyik kinevezes sem volt olyan allapotban amiben mi voltunk, vagyunk, amit irtam a rengeteg serult, meg egy uj csapatnyi ember leigazolasa szezon kozben (soha senki nem kapott ennyi uj emberr teli atigazolasban) . Ilyen egy csapatnal se volt korabban, ne is faraszd magad a keresessel.

Hetvegen hajra L**ds jovoheten meg a Dortmund ellen kell elbukni de lehetoleg minnel tobb kapott gollal.
Ez most nem pro vagy kontra Potter, de ez szerintem kb egy álomszitu egy edzőnek. Errefel rendre úgy van feltüntetve, hogy negatív hatása van a csapatra. Szerintem bármelyik eddigi edzőnk lef*sta volna a bokáját ha ilyen minőségi erősítést kap szezon közben.

Amennyiben nem elég jók az új igazolások, a régi bandával ugyanúgy lehetne minimális eredményt elérni(ahogy azt tették az elődök) mivel túl sok távozó nem volt. Ha pedig elég jók, akkor ez az 1-1.5 hónap integráció bőven elég kéne legyen(ugyancsak minimális eredményekről meg pár lőtt góltól beszélek). A helyzet javulása helyett pedig rendre csak romlást észlelünk, hiába, hogy telik az idő és térnek sorra vissza a sérültek is.

Minden ugyanoda mutat, hogy épp az aktuális edzőnek(tökm1, hogy Potternek vagy Zidanenak hívják) vagy a szakmai felkészültsége vagy az edzésmódszere elégtelen, hogy ehhez a helyzethez alkalmazkodjon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#233 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mesti nagyon szep gyujtemeny, csak egyik kinevezes sem volt olyan allapotban amiben mi voltunk, vagyunk, amit irtam a rengeteg serult, meg egy uj csapatnyi ember leigazolasa szezon kozben (soha senki nem kapott ennyi uj emberr teli atigazolasban) . Ilyen egy csapatnal se volt korabban, ne is faraszd magad a keresessel.

Hetvegen hajra L**ds jovoheten meg a Dortmund ellen kell elbukni de lehetoleg minnel tobb kapott gollal.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#234 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2023. március 1., szerda 1:45 Sztem tegyünk egy szívességet magunknak és offojuk a következő két meccset. El fogjuk simán veszíteni mind a kettőt és pontosan egy hét múlva kirúgják minden idők valaha volt legrosszabb CFC edzőjèt. Én is nagyon várom! Végre ismét izgalommal lehet meccset nézni, remélem hogy az újak nem kerültek mèg túl nagy gödörbe.
Bl-t azért meg kéne nézni. :D egy darabig nem fogunk most ott játszani.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#235 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sztem tegyünk egy szívességet magunknak és offojuk a következő két meccset. El fogjuk simán veszíteni mind a kettőt és pontosan egy hét múlva kirúgják minden idők valaha volt legrosszabb CFC edzőjèt. Én is nagyon várom! Végre ismét izgalommal lehet meccset nézni, remélem hogy az újak nem kerültek mèg túl nagy gödörbe.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#236 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mesti írta: 2023. március 1., szerda 0:42
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 Meg a top edzők nem vallalnak be szezon kozben csapatot, ez alap dolog. Aki meg nem top, de jo edző, mind foglalkoztatottak, azok meg nem fognak kiugrani a csapatukbol (a feyenordos edzo akik csutka elsők vagy a sporting edzője peldaul). Azert kerulnek elő a Pochettinok.
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 Nem derulne ki senkirol ilyen rovid ido alatt hogy milyen edző.

On 4 January 2016, Real Madrid announced the dismissal of Rafael Benítez and on the same day Zidane was appointed the new head coach of the club on a two-and-a-half-year deal.
In La Liga, Madrid ended up finishing second, with 90 points and just one point behind champions Barcelona.On 28 May, Real Madrid's eleventh Champions League title was won after a 5–3 penalty shoot-out victory over Atlético Madrid.
On 8 October 2015, Klopp agreed a three-year deal to become Liverpool manager, replacing Brendan Rodgers.
On 28 February, Liverpool lost the League Cup Final at Wembley to Manchester City on penalties.
On 5 May, Klopp guided Liverpool to their first European final since 2007 by beating Villarreal 3–1 on aggregate in the semi-finals of the Europa League.
When Kovač left Bayern by mutual consent on 3 November 2019, Flick was promoted to the interim manager position.
During the 2019–20 season, Flick successfully guided Bayern to win the Bundesliga, DFB-Pokal and UEFA Champions League.
On 23 December 2011, Simeone was unveiled as the new Atlético Madrid coach, succeeding Gregorio Manzano.
His first season ended with the team winning the UEFA Europa League by beating Athletic Bilbao 3–0 in the final in Bucharest.
On 26 January 2021, Tuchel signed an 18-month contract (with the option for an additional year) with Premier League club Chelsea, replacing Frank Lampard.
On 17 April, courtesy of a Hakim Ziyech goal, Tuchel led Chelsea to the FA Cup Final, defeating league leaders Manchester City 1–0 in the semi-final.
He eventually led Chelsea to European glory with a 1–0 win over Manchester City in the final.
On 20 December 2019, Arteta was appointed head coach at former club Arsenal.
On 18 July 2020, Arsenal beat Arteta's former employer Manchester City 2–0 in the FA Cup semi-final, leading Arsenal to their fourth FA Cup Final in seven years, and Arteta's first in charge. Arsenal went on to win the final 2–1 over Chelsea for a record 14th victory.
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 Ti meg azt nem ertitek meg nem Potteren van a hangsuly. Barmelyik edző a vilagon nem tartana ettol elorebb jelenlegi helyzetben.Miert tudott az osszes korabbi csapatanal sikeres lenni?
Kép

Kép
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 De lefosom már, jojjon az uj bohoc, hetvegen meg hajra L**ds azt essunk tul ezen.
Ámen!
Ne olj bele ennyi munkat a keresesbe (amik tenyek) mert ugysem fogod tudni meggyozni, semmi esely ra :D Volt mar itt annyi egyertelmu statisztika amibol 100/98 ember megallapitja, hogy ez egy nagy nulla meg teljesen alkalmatlan szemely erre a munkara, mindhiaba majd meg +30 meccs utan erik be a munkaja :D
Amugy tenyleg megdobbento, hogy mennyire sz.rok a statisztikai, teljes homaly, hogy mire varnak a kirugasaval.

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Graham Potter

#237 Hozzászólás Szerző: Mesti »

emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 Meg a top edzők nem vallalnak be szezon kozben csapatot, ez alap dolog. Aki meg nem top, de jo edző, mind foglalkoztatottak, azok meg nem fognak kiugrani a csapatukbol (a feyenordos edzo akik csutka elsők vagy a sporting edzője peldaul). Azert kerulnek elő a Pochettinok.
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 Nem derulne ki senkirol ilyen rovid ido alatt hogy milyen edző.

On 4 January 2016, Real Madrid announced the dismissal of Rafael Benítez and on the same day Zidane was appointed the new head coach of the club on a two-and-a-half-year deal.
In La Liga, Madrid ended up finishing second, with 90 points and just one point behind champions Barcelona.On 28 May, Real Madrid's eleventh Champions League title was won after a 5–3 penalty shoot-out victory over Atlético Madrid.
On 8 October 2015, Klopp agreed a three-year deal to become Liverpool manager, replacing Brendan Rodgers.
On 28 February, Liverpool lost the League Cup Final at Wembley to Manchester City on penalties.
On 5 May, Klopp guided Liverpool to their first European final since 2007 by beating Villarreal 3–1 on aggregate in the semi-finals of the Europa League.
When Kovač left Bayern by mutual consent on 3 November 2019, Flick was promoted to the interim manager position.
During the 2019–20 season, Flick successfully guided Bayern to win the Bundesliga, DFB-Pokal and UEFA Champions League.
On 23 December 2011, Simeone was unveiled as the new Atlético Madrid coach, succeeding Gregorio Manzano.
His first season ended with the team winning the UEFA Europa League by beating Athletic Bilbao 3–0 in the final in Bucharest.
On 26 January 2021, Tuchel signed an 18-month contract (with the option for an additional year) with Premier League club Chelsea, replacing Frank Lampard.
On 17 April, courtesy of a Hakim Ziyech goal, Tuchel led Chelsea to the FA Cup Final, defeating league leaders Manchester City 1–0 in the semi-final.
He eventually led Chelsea to European glory with a 1–0 win over Manchester City in the final.
On 20 December 2019, Arteta was appointed head coach at former club Arsenal.
On 18 July 2020, Arsenal beat Arteta's former employer Manchester City 2–0 in the FA Cup semi-final, leading Arsenal to their fourth FA Cup Final in seven years, and Arteta's first in charge. Arsenal went on to win the final 2–1 over Chelsea for a record 14th victory.
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 Ti meg azt nem ertitek meg nem Potteren van a hangsuly. Barmelyik edző a vilagon nem tartana ettol elorebb jelenlegi helyzetben.Miert tudott az osszes korabbi csapatanal sikeres lenni?
Kép

Kép
emsanya írta: 2023. február 28., kedd 15:20 De lefosom már, jojjon az uj bohoc, hetvegen meg hajra L**ds azt essunk tul ezen.
Ámen!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Graham Potter

#238 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Engem ez a szitu arra emlékeztet, mint amikor eleged van az alkalmi párkapcsolatokból és eldöntöd, hogy a következő partnerednél megállapodsz.

Közben kiderül, hogy a partnered smink nélkül nem néz ki jól, unalmas, buta, híján van minden ambíciónak és még a lába is büdös, de mivel te eldöntötted, hogy megállapodsz, nem lépsz ki ebből a kapcsolatból, akkor sem, ha szar.

Ha jól emlékszem 16 éve szurkolok a Chelsea-nak, láttam már sokmindent a klub háza táján. Viszont Potter-nél reménytelenebb edzőt nem, egyenesen döbbenetesnek tartom, hogy valaki még reménykedik abban, hogy valaha tartósan egy ekkora csapathoz méltó teljesítményt produkáljon. Azoktól pedig, akik továbbra is bíznak benne megkérdezném: mégis mire fel? Mi az, a viselkedésében illetve a csapat teljesítményében, ami bármilyen szintű bizakodásra adna okot? Emberünk az égvilágon semmit nem tett le az asztalra.

Ideje lenne már annak a beszélgetésnek, amiben a felek megegyeznek abban, hogy ez a kapcsolat nem működik és szépen, békésen elválnak, hogy megadják az esélyt egy sokkal pozitívabb vegkifejletnek mindkét fél részére, amiben otthonosan érzik magukat. A Chelsea-nek ez trófeák nyerésében manifesztálódna, Potter pedig folytathatja a kis -és középcsapatok felpörgetését, amihez valóban ért.
211! NEW RECORD!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#239 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. március 1., szerda 0:11 Mint jelenseg ami nalunk van, arra gondoltam hogy nem Potteren van a hangsuly, barki lehetne a padon ugyis repul meg fikazva lesz szarabb periodusban.

Nem vagyok Nostramadamus, de soroljatok mar fel azokat az edzőket akik szezon kozben atvettek egy csapatot, majd lerohadt 10 jatekos, télen meg érkezett 6-7 új jatekos akiket be kell épiteni a keretbe és emellett sikeresek voltak :D

De lefosom már, jojjon az uj bohoc, hetvegen meg hajra L**ds azt essunk tul ezen.
Senki nem lenne az, ebben tök igazad van, de van egy minimum szint szerintem, amit a mindenkori Chelsea-edzőnek, a mindenkori kerettel meg kell ütni. Nem normális az, hogy 1 gólt rúgunk februárban és mindenki játszva győz le. Képesnek kellene arra lennie, hogy alapvető dolgokat kiaknázzon a csapatból. Például Chilly és James klasszisát teljesen kiöli, pedig 2 éven keresztül ők voltak a legveszélyesebb embereink támadásban. És ez nem idő kérdése, hanem egyszerű taktika, hogy nem jutnak a kapu közelébe, mert Potter taktikája nem viszi el őket oda. Tuchel sem véletlenül 3 védőzött klasszis befejezők hiányában. Rendre le is mélytorkoztatta a nagycsapatokat fontos meccseken.
Egyébként meg megint durván általánosítasz. Nyilván mindenki kritikákat fogalmaz meg rossz periódusokban edzőkről, de kirúgni azonnal mindenkit csak nagyon kevés fórumozó szeretne. Tuchelt például pár ember kivételével senki sem rúgta volna ki, noha (jogosan) kritizálva volt.
A türelem mindennél fontosabb lehet, de szerinted a játékosok még hisznek ebben az emberben? A 10. vesztes meccs után mit lehet mondani az öltözőben? Elfogynak a szavak, túl mély lesz a válság és elveszik a (nem létező) tekintély. Ilyen eredmények mellett szerintem még Guardiola menesztésén is elgondolkodnának a vezetők, nemhogy egy "0" kilóméteres, még igazán nem bizonyított edző esetében. Ha a Bayern München, MU, Real Madrid, Barcelona, Psg, stb. 4 gólt rúgna az évben és ilyen mérleggel rendelkezne, azonnal menesztené az edzőjét. Mi ide akarunk tartozni, és van egy szint, ami alá egyszerűen nem szabad süllyedni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#240 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mint jelenseg ami nalunk van, arra gondoltam hogy nem Potteren van a hangsuly, barki lehetne a padon ugyis repul meg fikazva lesz szarabb periodusban.

Nem vagyok Nostramadamus, de soroljatok mar fel azokat az edzőket akik szezon kozben atvettek egy csapatot, majd lerohadt 10 jatekos, télen meg érkezett 6-7 új jatekos akiket be kell épiteni a keretbe és emellett sikeresek voltak :D

De lefosom már, jojjon az uj bohoc, hetvegen meg hajra L**ds azt essunk tul ezen.

Válasz küldése