Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#1 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Drogbert írta: 2023. április 3., hétfő 13:18 Van egy olyan is hogy könnyebb kirugni egy edzőt mint 25+ játékost.
Pontosan, de azért azt se felejtsük el hozzátenni, hogy a keret gyakorlatilag egy két különböző, már elküldött edző számára nagyrészt koncepció nélkül összevásárolt csürhe, akik fejetlen csirkeként rohangálnak jobbra-balra a meccsek nagy részén és ez valahogy még működőképes is volt a Potter-éra elején. Egyáltalán nem vitatom Potter hiányosságait, de ebből a szempontból ennek ő a szenvedő alanya és kizárólag a vezetőség okolható érte, ideöntött százmilliók ide vagy oda.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Graham Potter

#2 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 22:47
edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 22:37 Szerintem azzal zarjuk le ezt az egeszet, hogy nem veletlenul orul ennyi ember a tavozasanak, ez azert jelent valamit es nem surun fordul elo ilyen. Pityee sokszor tultolta, viszont sokszor irt olyan dolgokat is amiket erdemben egyikotok sem tudott megcafolni, mert Potter statisztikai vedhetetlenek voltak ami negativ dolgot lehetett azt megdontott.
Igen, csak az a baj, hogy pl amikor Mudryk kihagyja a ziccerét az is Potter statját rontja, innen ered a nézet különbség.

A nagyobb tábor szerint általában az edző a hibás a rossz eredményekért mert nem elég rutinos, vagy szakképzett, vagy tökös.

Szerény ellenállásunk inkább a játékosokban keresi a hibát.
Van egy olyan is hogy könnyebb kirugni egy edzőt mint 25+ játékost.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Graham Potter

#3 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na ez a nap is eljott vegul, az igazat megvallva csak idok kerdese volt.

Ugy gondolom, hogy a klub szempontjabol a legmegfelelobb dontes szuletett meg. Nem tudok Potterre haragudni, mert alapvetoen egy szimpatikus ember benyomasat kelti, viszont ez a kvalitasbeli hianyossagait nem kompenzalja. Minden tiszteletem az ove azert, mert lemondott a vegkielegiteserol, valoszinuleg o is belatta, hogy a klub jelenlegi szituaciojat nem fogja tudni megoldani.

A vezetoseg dontesenek jogossaga szamomra megkerdojelezhetetlen: a klub osszes negativ rekordjat beallitotta, nem volt meg a karizmaja egy elit klub vezetesehez, a meccs utani nyilatkozatai semmitmondoak voltak, az egyetlen pozitivum bennuk az volt, hogy vallalta az eredmenyekert a felelosseget es vedte a jatekosokat. A cserei borzalmasak voltak, keptelen volt megujulni de szamomra a legijesztobb az volt, hogy egy abszolut kozepcsapat-mentalitast kezdett felvenni iranyitasa alatt a Chelsea. Ez attol a csapattol, ami mar minden trofeat megnyert es kis tulzasokkal korlatlan anyagi eroforrasokkal rendelkezik ELFOGADHATATLAN.

Izgatottan varom, hogy ki veszi at a csapat iranyitasat. Bevallom oszinten, nem igazan vagyok tisztaban Nagelsmann munkassagaval, de o legalabb mar vezetett nagycsapatot.

Potternek a legjobbakat kivanom karrierje soran, remelem hamarosan talal maganak egy olyan csapatot, ahol pozitiv valtozast tud majd eloidezni.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#4 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Igen ez is bizonyítja, hogy nem volt vele semmi baj emberileg, de egyszerűen nincs karizmája.

Szerk: Silvának meg óriási pacs és respekt hogy így is 100%ot nyújtott.

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Graham Potter

#5 Hozzászólás Szerző: Crap »

Hát nem tudom, hogy ez most játékosok vagy edző kérdés-e még, de úgy néz ki valamilyen szinten a játékosaink is totál kicsinálták Pottert.
Bár ez sajnos érezhető volt rajta, illetve tudni is lehetett, hogy nem tud ilyen játékosokat kezelni.

"Potter was liked by the Chelsea squad but there were signs of discontent behind the scenes. Some players made Harry Potter references and lacked respect for a manager who had never before managed at elite level...

Analysis meetings at Cobham were said to be very quiet, with leaders in the squad not naturally being vocal or rallying the group. One senior source described how often “everything felt wrong” and that they could not pin down one specific tactical issue to resolve...

Such a large squad could have been unworkable for any manager and some players were surprised to see Boehly and Eghbali around training sessions so often.There was frustration that new signings were picked despite multiple bad performances, while homegrown or older players were not."

Röviden.: A játékosok kedvelték Pottert, de főleg a saját nevelés + idősebb játékosok nem tisztelték. Harry Potter filmekkel kapcsolatos vicceket aggadtak rá. A megbeszélések nem voltak komolyak, nem tudtak egy taktikai problémát se megbeszélni. Senki se állt ki vezérként a csapatból. Meglepően rohadt halkan / üresen teltek el az edzések és megbeszélések.
Rohadt nagy a keret és sok játékos úgy érezte, hogy csak azért nem játszik, mert az újakat kell játszattni az áruk miatt.

Ezt már a cikken túl, csak a szurkolók fejtegették, hogy.:

Nagy valószínűséggel, akik nem voltak mellette.: Silva (hisz a felesége, kb. minden Pottert gúnyoló, kritizáló cikket belájkolt) ;
Illetve Chalobahról írták, hogy nagyon ki van akadva Potterre. Erről volt cikk korábban is, hogy ő nem elégedett a jelenlegi helyzetével. Sokan felvázolták, hogy lehet ő volt az aki 1 nappal a meccs előtt kiszivárogtatta a keretet, de ez nagyon pletyka alapú és erős kritika azért. Mindenesetre, ha tényleg ilyet csinált volna, akkor nincs helye a csapatnál.
Mount, Ziyech tuti ide tartozik még. Jó kérdés, hogy Azpi mit csinált ezeken a meetingeken, de nem nagyon álhatott ki Potter mellet nagy valószínűséggel.

Edit.: amúgy a forrás.: https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 71738.html
Edit2.: Auba + Zakaria belájkolta facebookon a hírt, hogy menesztették Pottert. Gondolom akkor ők is a fenti csoportban voltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Crap 2023. április 3., hétfő 12:57-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#6 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta: 2023. április 3., hétfő 0:34 Látod emsanya Agent D megmondta a 4 ezres twitter fiókjával :D
Most mar kovetni fogom.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#7 Hozzászólás Szerző: Pityee »

- Állítólag a játékosok is az internetről értesültek a menesztésről.

- Idén instán messze egyetlen poszt sem kapott ennyi lájkot, mint Potter menesztésének híre. Többek között JT is belájkolta. (1 millió felett van már a lájkok száma)

- Az új tulajokat megdöbbentette az a mértékű szurkolói düh, amit kapnak miután egy-egy dolog balul sül el.

- Potter ha minden igaz lemondott a teljes 50 milliós végkielégítésről. Gondolom egy részét kapja csak meg. Mindenesetre éhezni tuti nem fog.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#8 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. április 3., hétfő 6:10
Cappy írta: 2023. április 2., vasárnap 21:36 Egyreszt orulok a hirnek, masreszt sajnalom is.
Nagyon szervezetlen es kilatastalan volt vele a csapat jateka.

Nekem mint szemely szimpatikus volt, magam reszerol en adtam volna meg idot neki, ez a szezon mar amugy sem oszt vagy szoroz sokat. Sajnalom, hogy ilyen tores lesz most a karrierjeben, bizom benne, hogy egy kozepcsapatnal ujra felepiti magat es valahol egy masik top klubnal kesobb sikeresebb lesz.

Nagelsmann erkezeset varom, en Contet nem szeretnem itt latni ujra, Pochettino meg vicc kategoria.
Sp*rs meg Leszterbe simán mehet egyből
A csirkék úgyis szeretik a mi levetett edzőinket alkalmazni, úgyhogy benne van a pakliban. Érdekes lesz figyelni hogy mikorra talál majd munkát, mert ha pár héten belül kinevezik valahova akkor gondolom Saltor meg az az 1-2 stábtag aki itt maradt is megy vele, akkor meg nekünk is ki kell nevezni valakit mert elfogyunk (főleg hogy Barry is le fog lépni). Mondjuk ha kiesünk a Real ellen akkor gyakorlatilag vége a szezonnak, utána akár Boehly is leülhet a padra az utolsó hónapra :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#9 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cappy írta: 2023. április 2., vasárnap 21:36 Egyreszt orulok a hirnek, masreszt sajnalom is.
Nagyon szervezetlen es kilatastalan volt vele a csapat jateka.

Nekem mint szemely szimpatikus volt, magam reszerol en adtam volna meg idot neki, ez a szezon mar amugy sem oszt vagy szoroz sokat. Sajnalom, hogy ilyen tores lesz most a karrierjeben, bizom benne, hogy egy kozepcsapatnal ujra felepiti magat es valahol egy masik top klubnal kesobb sikeresebb lesz.

Nagelsmann erkezeset varom, en Contet nem szeretnem itt latni ujra, Pochettino meg vicc kategoria.
Sp*rs meg Leszterbe simán mehet egyből

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#10 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Látod emsanya Agent D megmondta a 4 ezres twitter fiókjával :D

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#11 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 23:27
emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 23:14
U.i.:
Graham Potter could join Leicester City. (@talkSPORT)

Grahammel jövöre valoszinü már jövöre ujra találkozunk. Ég veled papa!
Fú de nagy lenne neki a Leszter. Szakmailag előrelépés a Brightonhoz képest és tökéletes klub számára. Lehet emiatt a lehetőség miatt a közös megegyezés?

Nagyon drukkolok neki.
Szerintem a kozos megegyezes annak tudhato be, hogy Abra elkuldott Potter es Boehley lakasahoz par darab fekete Volgat, es megtortent a csoda. :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#12 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 22:47
edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 22:37 Szerintem azzal zarjuk le ezt az egeszet, hogy nem veletlenul orul ennyi ember a tavozasanak, ez azert jelent valamit es nem surun fordul elo ilyen. Pityee sokszor tultolta, viszont sokszor irt olyan dolgokat is amiket erdemben egyikotok sem tudott megcafolni, mert Potter statisztikai vedhetetlenek voltak ami negativ dolgot lehetett azt megdontott.
Igen, csak az a baj, hogy pl amikor Mudryk kihagyja a ziccerét az is Potter statját rontja, innen ered a nézet különbség.

A nagyobb tábor szerint általában az edző a hibás a rossz eredményekért mert nem elég rutinos, vagy szakképzett, vagy tökös.

Szerény ellenállásunk inkább a játékosokban keresi a hibát.
Nyilván a kettő között van az igazság és lehet Mudryk flop lesz valóban, de fejben kell összerakni az embereket hogy ne roggyanak meg a kapu előtt ilyen szinten mentálisan

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#13 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gyerekek fifazgatok nagyba erre meg ez fogad?? A telefon kiesett a kezembol mikor meglattam a hirt!
Pezsgot, kokot, kurvakat ide! Vege a szenvedesnek!

Ja! Es fontos!! Ha a kovetkezo edzo is szarul vegzi a munkajat, ot is ki lell baszni! Csak hamarabb!!
Ilyen kerettel egy jo edzovel a kiscsapatokat utjuk, a nagyok ellen meg jokat meccselunk! Ki lehet kapni, de normalis keretek kozott!

Yessss!!! 8) 8) 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#14 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. április 2., vasárnap 23:14
U.i.:
Graham Potter could join Leicester City. (@talkSPORT)

Grahammel jövöre valoszinü már jövöre ujra találkozunk. Ég veled papa!
Fú de nagy lenne neki a Leszter. Szakmailag előrelépés a Brightonhoz képest és tökéletes klub számára. Lehet emiatt a lehetőség miatt a közös megegyezés?

Nagyon drukkolok neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#15 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ma Bubit is elvesztettem, akkor már éreztem hogy ebből valamikor ez is lehet. Sajnálom Pottert, én hittem benne, hogy amit máshol felépitett az itt is müködni fog hosszutávon. Tuchelt jobban sajnáltam anno, de szeptemberben is jo néhányaknál ment itt a pezsgö bontás, amikor kirugták meg hogy "ujra van értelme meccset nézni szöveg". Akkor még a milan elleni meccsek után Potter volt a megváltó, és pár honap alatt ugyanoda lyukadtunk ki, csak a személyek mások. Annyi azért változott hogy a vezetöség viszonylag sokáig kitartott, az elözöhöz képest.

Abban az egyben bízom hogy ezt a rohadt két honapot bohockodjuk le Brunoval és ne ültessük le az uj edzőt. Legyen elöszerzödés, üljön a leláton mint a MU-nál ten Hag, de nem kéne bebaszni a katlanba.

Sajnálom ha bárkit megbántottam a stilusommal, ha troll is volt valami általában ugy is gondoltam a dolgokat. Pityee-t is elfogadom, ma is irtam talán hogy az az ő véleménye, legyen úgy.

U.i.:
Graham Potter could join Leicester City. (@talkSPORT)

Grahammel jövöre valoszinü már jövöre ujra találkozunk. Ég veled papa!

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Graham Potter

#16 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 22:37 Szerintem azzal zarjuk le ezt az egeszet, hogy nem veletlenul orul ennyi ember a tavozasanak, ez azert jelent valamit es nem surun fordul elo ilyen. Pityee sokszor tultolta, viszont sokszor irt olyan dolgokat is amiket erdemben egyikotok sem tudott megcafolni, mert Potter statisztikai vedhetetlenek voltak ami negativ dolgot lehetett azt megdontott.
Ez nem igaz. Én pl. sosem vitattam Potter hibáit, megkérdőkelezhető cseréit. Illetve ahogy Bubi kommentjeit olvastam, ő azért elég alaposan meg tudta - próbálta - indokolni és magyarázni a dolgokat. Logikus, felépített elmélettel. Ennél többet nem tehetünk, hiszen a színfalak mőgé együkünk sem lát, tényeket nem tud mondani senki.
Ezzel szemben a másik tábor csupány beceneveket tudott kitalálni. Meg, hogy alkalmatlan és semmit nem tud. Ott értelmesen felépített magyarázat, indoklás mégkevesebb volt, csak az, hogy szar a játékunk. Holott mindenki látja, hogy Potter előtt is az volt, illetve a legtübb probléma megvolt előtte is.

Illetve, ez "zárjuk le a témát ... nem véletlen örül ennyi mindenki a távozásának " komment kicsit olyan szúrjunk oda még politikailag korrekt módon. Lefordítva, maradjunk csendben, de amúgy igazunk volt szóval kuss legyen :D

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#17 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2023. április 2., vasárnap 22:47
edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 22:37 Szerintem azzal zarjuk le ezt az egeszet, hogy nem veletlenul orul ennyi ember a tavozasanak, ez azert jelent valamit es nem surun fordul elo ilyen. Pityee sokszor tultolta, viszont sokszor irt olyan dolgokat is amiket erdemben egyikotok sem tudott megcafolni, mert Potter statisztikai vedhetetlenek voltak ami negativ dolgot lehetett azt megdontott.
Igen, csak az a baj, hogy pl amikor Mudryk kihagyja a ziccerét az is Potter statját rontja, innen ered a nézet különbség.

A nagyobb tábor szerint általában az edző a hibás a rossz eredményekért mert nem elég rutinos, vagy szakképzett, vagy tökös.

Szerény ellenállásunk inkább a játékosokban keresi a hibát.
Ki edzi ezeket a jatekosokat? Ha 1-2 jatekos kihagyja a ziccert oke a jatekos a rossz, de itt szinte barki ziccerbe kerul kimarad. Ilyen esetben lehet az edzo csinal valamit rosszul. Mudryk nekem amugy b.ssza a csorom rendesen, kivancsi vagyok, hogy az uj edzo alatt elkezd e mutatni valamit vegre.

Volt egy par jo huzasa Potternek es azokat rendszerint meg is emlitettem, hogy na ez legalabb jo volt, legutobb Cucurella huzasa ha jol emlekszem. De tenyleg annyi minden negativ dolog volt ami en nem gondolom, hogy csak a veletlen muve.

En nem hiszek benne, hogy ezek a jatekosok ennyire rosszak lennenek, hogy hazai palyan kikapnak egy Sotontol pl, de tobbszor mondtam, hogy BL meg PL gyozelmet se varok, mert egyenlore nem realis, de az sem realis, hogy honapok ota a 7-11 helyek kozott mozgunk es semmi elorelepes nincs.

Ezt amit az utobbi honapokban muvelt Potter nem lesz konnyu helyrehozni es Nagelsmann (vagy barki mas) se hiszem, hogy egybol elkezd nyerni minden meccset, mert ezutan a par honap utan lesz min dolgozni, de 100% biztos vagyok benne, hogy robid idon belul ennel csak jobb eredmenyek jonnek, mert ebben a keretben sokkal tobb van, mint amit Potternek sikerult kihozni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#18 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2023. április 2., vasárnap 22:37 Szerintem azzal zarjuk le ezt az egeszet, hogy nem veletlenul orul ennyi ember a tavozasanak, ez azert jelent valamit es nem surun fordul elo ilyen. Pityee sokszor tultolta, viszont sokszor irt olyan dolgokat is amiket erdemben egyikotok sem tudott megcafolni, mert Potter statisztikai vedhetetlenek voltak ami negativ dolgot lehetett azt megdontott.
Igen, csak az a baj, hogy pl amikor Mudryk kihagyja a ziccerét az is Potter statját rontja, innen ered a nézet különbség.

A nagyobb tábor szerint általában az edző a hibás a rossz eredményekért mert nem elég rutinos, vagy szakképzett, vagy tökös.

Szerény ellenállásunk inkább a játékosokban keresi a hibát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#19 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szerintem azzal zarjuk le ezt az egeszet, hogy nem veletlenul orul ennyi ember a tavozasanak, ez azert jelent valamit es nem surun fordul elo ilyen. Pityee sokszor tultolta, viszont sokszor irt olyan dolgokat is amiket erdemben egyikotok sem tudott megcafolni, mert Potter statisztikai vedhetetlenek voltak ami negativ dolgot lehetett azt megdontott.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#20 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én egy dologban reménykedem; az új edző meggyőzi Mount-ot a hosszabbításról és visszakerül a kezdőbe. Semmi más nem érdekel, legalább annyi örömöt szeretnék ettől a dologtól, hogy van néhány fontos játékos akikről el tudom képzelni, hogy érdekli is milyen méz van rajta.

Válasz küldése