Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#701 Hozzászólás Szerző: Bandi »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 4., szerda 22:56
James Lee írta: 2023. január 4., szerda 22:35

Rendben van a véleményed, egyet is értek valamennyire. Azonban akkor tudnék teljesen igazat adni neked, ha egy-másfél év múlva még mindig ugyanitt tartanánk vele. Akár bejön Potter habitusa és gesztusvilága, akár nem (nekem sem), nem szabad elfelejteni, hogy nem neki vásároltak be, és tele van barommal a keret. Komolyan, rossz belegondolni, mennyi léhűtőnk van jelenleg. Meg merem kockáztatni, hogy ezzel a csürhével Potter szerződtetésekor elérhető "top" edzők egy fikarcnyit sem lennének képesek többre. Ennélfogva szerintem igazságtalan egyedül Potterre húzni a vizes lepedőt, mert ez az általad emlegetett középcsapat mentalitás egyáltalán nem Potter érkezésével kezdődött, az első problémák igazából már a klubvilágbajnokság idején látszottak. Potter viselkedése és nyilatkozatai ide vagy oda, erre nem lehet ráfogni az egészet.
Azt pedig még nagyobb problémának tartom, hogy egy komolyan vehető edző sem fog idejönni, ha azt látják, hogy a board az ősszel kinevezett edzőnek már januárban megköszöni a részvételt. Nem hülyék, védik a saját seggüket és az imidzsüket, amivel teljesen egyet is tudok érteni. Nem beszélve arról, hogy ez már egyértelművé tenné, hogy idióták vették át Abráéktól a kormányt.
Hidd el, a klub nem engedheti meg magának Potter menesztését és az azzal járó felhajtást, egyáltalán nem igaz, hogy fél év után senki nem emlékezne rá. Illetve lehet, hogy magát az embert simán elfelejtené mindenki, a történetét senki.
Ez. Aki Potter menesztését követeli, könyörgöm gondoljon ebbe bele, képzelje magát BÁRKI más edző helyébe. _Biztos_ nem választanám a CFC-t ezek után...
Kb 15 éve váltogatjuk már folyamatosan az edzőket, szóval szerintem elég régóta tudja már mindenki hogy ide nem hosszútávra kell jönni, mégis mindig találtunk edzőt. Nem hiszem hogy pont Potter menesztése lenne az utolsó csepp a pohárban minden edzőnél... De persze várhatunk nyárig, hátha akkor nagyobb lesz a választék, ez a szezon úgyis kuka, de ha a következő szezont is Potter-el kezdjük akkor tényleg csak az időnket vesztegetjük.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#702 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

James Lee írta: 2023. január 4., szerda 22:35
Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:56
James Lee írta: 2023. január 4., szerda 21:47
Mou nagyon jól érzi magát Rómában, a szerződése is asszem legalább jövő nyárig érvényes. Én szintén jól érzem magam, hogy ő jól érzi magát.
Pityee, baromi kíváncsi lennék, hogy kit hoznál Potter helyett. Többszöri alkalommal kérdezek/zünk rá, de az érdemi válasz valahogy mindig szarni megy.
Nem tudok neked konkrét nevet mondani, de Potter egyszerűen nem győztes/bajnok edzőtípus. Ő egy tipikus középcsapat/kiesés ellen küzdő csapat élére való. Elég megnézni a nyilatkozatait. Pár hónap alatt középcsapat mentalitást csinált itt. Nincs ezzel gond, vannak ilyen edzők akik nem TOP csapat élére valók, képtelenek megugrani a szintet.

Assszem legutolsó nyilatkozata arról szólt, hogy igazából örülnünk kellene az egy pontnak is, legalább nem vereség. Hát köszi.

Egész pontosan: “Chelsea head coach Graham Potter admits that his side did not deserve a win against Nottingham Forest after his side were held to a draw on Sunday evening.”

Tehát magyarul Potter elismerte, hogy igazságtalan lett volna ha egy pontnál többet elviszünk egy kiesőjelölt csapat ellen. Neked ez nem olyan mintha egy Brighton edző nyilatkozna? Mert hogy anno egyik edzőnk se így nyilatkozott volna, miután nem sikerül nyernünk egy kiesőjelölt ellen se az tuti.

Vagy világosítsák fel Pottert, hogy nem a Brightonnál van, vagy zavarják el a fenébe. Fél év múlva garantáltan senki se emlékezne rá, annyira jelentéktelen karakter.
Rendben van a véleményed, egyet is értek valamennyire. Azonban akkor tudnék teljesen igazat adni neked, ha egy-másfél év múlva még mindig ugyanitt tartanánk vele. Akár bejön Potter habitusa és gesztusvilága, akár nem (nekem sem), nem szabad elfelejteni, hogy nem neki vásároltak be, és tele van barommal a keret. Komolyan, rossz belegondolni, mennyi léhűtőnk van jelenleg. Meg merem kockáztatni, hogy ezzel a csürhével Potter szerződtetésekor elérhető "top" edzők egy fikarcnyit sem lennének képesek többre. Ennélfogva szerintem igazságtalan egyedül Potterre húzni a vizes lepedőt, mert ez az általad emlegetett középcsapat mentalitás egyáltalán nem Potter érkezésével kezdődött, az első problémák igazából már a klubvilágbajnokság idején látszottak. Potter viselkedése és nyilatkozatai ide vagy oda, erre nem lehet ráfogni az egészet.
Azt pedig még nagyobb problémának tartom, hogy egy komolyan vehető edző sem fog idejönni, ha azt látják, hogy a board az ősszel kinevezett edzőnek már januárban megköszöni a részvételt. Nem hülyék, védik a saját seggüket és az imidzsüket, amivel teljesen egyet is tudok érteni. Nem beszélve arról, hogy ez már egyértelművé tenné, hogy idióták vették át Abráéktól a kormányt.
Hidd el, a klub nem engedheti meg magának Potter menesztését és az azzal járó felhajtást, egyáltalán nem igaz, hogy fél év után senki nem emlékezne rá. Illetve lehet, hogy magát az embert simán elfelejtené mindenki, a történetét senki.
Ez. Aki Potter menesztését követeli, könyörgöm gondoljon ebbe bele, képzelje magát BÁRKI más edző helyébe. _Biztos_ nem választanám a CFC-t ezek után...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#703 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:56
James Lee írta: 2023. január 4., szerda 21:47
Mou nagyon jól érzi magát Rómában, a szerződése is asszem legalább jövő nyárig érvényes. Én szintén jól érzem magam, hogy ő jól érzi magát.
Pityee, baromi kíváncsi lennék, hogy kit hoznál Potter helyett. Többszöri alkalommal kérdezek/zünk rá, de az érdemi válasz valahogy mindig szarni megy.
Nem tudok neked konkrét nevet mondani, de Potter egyszerűen nem győztes/bajnok edzőtípus. Ő egy tipikus középcsapat/kiesés ellen küzdő csapat élére való. Elég megnézni a nyilatkozatait. Pár hónap alatt középcsapat mentalitást csinált itt. Nincs ezzel gond, vannak ilyen edzők akik nem TOP csapat élére valók, képtelenek megugrani a szintet.

Assszem legutolsó nyilatkozata arról szólt, hogy igazából örülnünk kellene az egy pontnak is, legalább nem vereség. Hát köszi.

Egész pontosan: “Chelsea head coach Graham Potter admits that his side did not deserve a win against Nottingham Forest after his side were held to a draw on Sunday evening.”

Tehát magyarul Potter elismerte, hogy igazságtalan lett volna ha egy pontnál többet elviszünk egy kiesőjelölt csapat ellen. Neked ez nem olyan mintha egy Brighton edző nyilatkozna? Mert hogy anno egyik edzőnk se így nyilatkozott volna, miután nem sikerül nyernünk egy kiesőjelölt ellen se az tuti.

Vagy világosítsák fel Pottert, hogy nem a Brightonnál van, vagy zavarják el a fenébe. Fél év múlva garantáltan senki se emlékezne rá, annyira jelentéktelen karakter.
Rendben van a véleményed, egyet is értek valamennyire. Azonban akkor tudnék teljesen igazat adni neked, ha egy-másfél év múlva még mindig ugyanitt tartanánk vele. Akár bejön Potter habitusa és gesztusvilága, akár nem (nekem sem), nem szabad elfelejteni, hogy nem neki vásároltak be, és tele van barommal a keret. Komolyan, rossz belegondolni, mennyi léhűtőnk van jelenleg. Meg merem kockáztatni, hogy ezzel a csürhével Potter szerződtetésekor elérhető "top" edzők egy fikarcnyit sem lennének képesek többre. Ennélfogva szerintem igazságtalan egyedül Potterre húzni a vizes lepedőt, mert ez az általad emlegetett középcsapat mentalitás egyáltalán nem Potter érkezésével kezdődött, az első problémák igazából már a klubvilágbajnokság idején látszottak. Potter viselkedése és nyilatkozatai ide vagy oda, erre nem lehet ráfogni az egészet.
Azt pedig még nagyobb problémának tartom, hogy egy komolyan vehető edző sem fog idejönni, ha azt látják, hogy a board az ősszel kinevezett edzőnek már januárban megköszöni a részvételt. Nem hülyék, védik a saját seggüket és az imidzsüket, amivel teljesen egyet is tudok érteni. Nem beszélve arról, hogy ez már egyértelművé tenné, hogy idióták vették át Abráéktól a kormányt.
Hidd el, a klub nem engedheti meg magának Potter menesztését és az azzal járó felhajtást, egyáltalán nem igaz, hogy fél év után senki nem emlékezne rá. Illetve lehet, hogy magát az embert simán elfelejtené mindenki, a történetét senki.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#704 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:33 Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
ezt komoly forrás nem hozta le, nem lenne túl okos dolog

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#705 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2023. január 4., szerda 21:47
Mou nagyon jól érzi magát Rómában, a szerződése is asszem legalább jövő nyárig érvényes. Én szintén jól érzem magam, hogy ő jól érzi magát.
Pityee, baromi kíváncsi lennék, hogy kit hoznál Potter helyett. Többszöri alkalommal kérdezek/zünk rá, de az érdemi válasz valahogy mindig szarni megy.
Nem tudok neked konkrét nevet mondani, de Potter egyszerűen nem győztes/bajnok edzőtípus. Ő egy tipikus középcsapat/kiesés ellen küzdő csapat élére való. Elég megnézni a nyilatkozatait. Pár hónap alatt középcsapat mentalitást csinált itt. Nincs ezzel gond, vannak ilyen edzők akik nem TOP csapat élére valók, képtelenek megugrani a szintet.

Assszem legutolsó nyilatkozata arról szólt, hogy igazából örülnünk kellene az egy pontnak is, legalább nem vereség. Hát köszi.

Egész pontosan: “Chelsea head coach Graham Potter admits that his side did not deserve a win against Nottingham Forest after his side were held to a draw on Sunday evening.”

Tehát magyarul Potter elismerte, hogy igazságtalan lett volna ha egy pontnál többet elviszünk egy kiesőjelölt csapat ellen. Neked ez nem olyan mintha egy Brighton edző nyilatkozna? Mert hogy anno egyik edzőnk se így nyilatkozott volna, miután nem sikerül nyernünk egy kiesőjelölt ellen se az tuti.

Vagy világosítsák fel Pottert, hogy nem a Brightonnál van, vagy zavarják el a fenébe. Fél év múlva garantáltan senki se emlékezne rá, annyira jelentéktelen karakter.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2023. január 4., szerda 22:01-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#706 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta: 2023. január 4., szerda 21:40
Traxver írta: 2023. január 4., szerda 21:38
Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:33 Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
az szép :lol:
a cirkusz folytatódik
Oké, tegyük fel, kibasszuk... Kit hoznál? És nehogy nekem Pochettinot vagy Luis Enriquet mondd, mert az még rosszabb. Illetve Zidanet se emlegessük, mert ő meg esélytelen.
Nem ez a lényeg, hanem hogy ha ez igaz ismét bebizonyosodik hogy Boelhyék inkompetens barmok, akik épp most rombolják le a klubbot az ad hoc, Fifa-üzemmódos lépésekkel.

Mondom ezt úgy hogy én nem szeretem Pottert, de nálam már Tuchel kirúgásánál és Cechék elküldésénél elvágta magát. Szóval folytatódik a bohózat.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#707 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta: 2023. január 4., szerda 21:44
fst200 írta: 2023. január 4., szerda 21:43
cech19960320 írta: 2023. január 4., szerda 21:40 Oké, tegyük fel, kibasszuk... Kit hoznál? És nehogy nekem Pochettinot vagy Luis Enriquet mondd, mert az még rosszabb. Illetve Zidanet se emlegessük, mert ő meg esélytelen.
Lampard vissza :D vagy Mourinho :D
egyebként tényleg a fent említett neveken kívül senki se mozdítható/megfelelő
Előbbi jelenleg nem áll túl fényesen egy Evertonnal sem, utóbbit meg elismerem az eredményei miatt, de kösz, többet nee :D
Mou nagyon jól érzi magát Rómában, a szerződése is asszem legalább jövő nyárig érvényes. Én szintén jól érzem magam, hogy ő jól érzi magát.
Pityee, baromi kíváncsi lennék, hogy kit hoznál Potter helyett. Többszöri alkalommal kérdezek/zünk rá, de az érdemi válasz valahogy mindig szarni megy.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#708 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:33 Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
Könyörgöm ne. Mi a forrás? Remélem kamu...eleve ez a világ baromsága, mit akarunk a City ellen?

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#709 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta: 2023. január 4., szerda 21:43
cech19960320 írta: 2023. január 4., szerda 21:40
Traxver írta: 2023. január 4., szerda 21:38

az szép :lol:
a cirkusz folytatódik
Oké, tegyük fel, kibasszuk... Kit hoznál? És nehogy nekem Pochettinot vagy Luis Enriquet mondd, mert az még rosszabb. Illetve Zidanet se emlegessük, mert ő meg esélytelen.
Lampard vissza :D vagy Mourinho :D
egyebként tényleg a fent említett neveken kívül senki se mozdítható/megfelelő
Előbbi jelenleg nem áll túl fényesen egy Evertonnal sem, utóbbit meg elismerem az eredményei miatt, de kösz, többet nee :D

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Graham Potter

#710 Hozzászólás Szerző: fst200 »

cech19960320 írta: 2023. január 4., szerda 21:40
Traxver írta: 2023. január 4., szerda 21:38
Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:33 Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
az szép :lol:
a cirkusz folytatódik
Oké, tegyük fel, kibasszuk... Kit hoznál? És nehogy nekem Pochettinot vagy Luis Enriquet mondd, mert az még rosszabb. Illetve Zidanet se emlegessük, mert ő meg esélytelen.
Lampard vissza :D vagy Mourinho :D
egyebként tényleg a fent említett neveken kívül senki se mozdítható/megfelelő

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#711 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta: 2023. január 4., szerda 21:38
Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:33 Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
az szép :lol:
a cirkusz folytatódik
Oké, tegyük fel, kibasszuk... Kit hoznál? És nehogy nekem Pochettinot vagy Luis Enriquet mondd, mert az még rosszabb. Illetve Zidanet se emlegessük, mert ő meg esélytelen.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Graham Potter

#712 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2023. január 4., szerda 21:33 Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
az szép :lol:
a cirkusz folytatódik

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#713 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Állítólag a következő 2 meccs dönt Potter sorsáról. Ultimátumot kapott. Mivel mindkettő meccs city elleni, remélhetőleg nem sokáig kell már bámulni a tapsikolós bohóc bárgyú képét.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Graham Potter

#714 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bár én se lettem nagy Potter fan az elmúlt néhány hónapban, de nagyot nőne a szememben, ha leb@szná végre a tartalékok közé azt a semmirekellő gaboni selejtet, mert számomra vérlázító, hogy derogál neki még a futás is a meccseken. Jobb helyeken ez elfogadhatatlan (nálunk ilyen retorzió sosem történik, sőt az lesz a jutalma, hogy kezdeni fog az egyik City elleni meccsen), hogy egy játékos ennyire félvállról veszi azt, amit csinál. Köszönet ezúttal is Tuchelnek, hogy idehozatta.

Szóval nekem így pár hónap után az is elegendő lenne, ha kitenné a motiválatlan személyek szűrét, de ez ennél a klubnál nem divat, szóval hiába kergetek hiú ábrándokat.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#715 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta: 2023. január 2., hétfő 19:42
Bandi írta: 2023. január 2., hétfő 19:40 Szerintem senki nem mondta hogy ugrálnia kell az oldalvonal mellett, sőt le is írtam hogy nem kell egy vadállat edző. De a Potter féle tesze-tosza hozzáállás és mondjuk egy Conte féle őrjöngés között vannak lépcsőfokok és valahol feljebb kéne lépkednie Potternek. Érdemes megnézni az edzésről készült unseen videókat, korábbi edzőket mindig mutatták hogy beszélgettek vagy poénkodtak a játékosokkal, Potter gyakorlatilag láthatatlan ott os :D Hogy fog ő hatni ezekre az agyonfizetett, primadonna játékosokra, hogy fogja motiválni őket?
remélhetőleg úgy, hogy az új klubvezetés kibaszkodja majd azokat, akiről az edző azt mondja, hogy nem motivált vagy beleszarik a dologba.
Hát hogyne, mert évek óta arról vagyunk híresek, hogy kibaszkodjuk az egész keretet.

Jimmy Floyd #Hasselbaink: Fogatlan oroszlán ez a Chelsea!

Egykori játékosunk és jelenlegi Sky Sport szakértő értékelte a csapat teljesítményét a Nottingham Forest elleni döntetlen után:

"Ez messze nem volt elég jó a #Chelsea-től. Tudnod kell, hogy 1:0-nál a Forest valamin változtatni fog és erre reagálnod kell."

"Ami igazán aggaszt az az, hogy nem teremtenek helyzeteket. A tabella alján tanyázó csapatok ellen nyerned kell. Nem számít, hogyan: elutazol hozzájuk és győznöd kell."

"És ha netán döntetlent is játszol, a legjobb játékosnak az ellenféltől minimum Dean Hendersonnak kell lennie, és ez nem így volt. Rosszul védekezett a Chelsea. Mindenki a labdát bámulta [a bekapott gólnál] és megfeledkeznek Aurierről.
"

Úgy látszik nem csak én látom úgy hogy mennyire kabaré ez a Potter féle bohóc felfogású csapat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#716 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2023. január 2., hétfő 19:42
Bandi írta: 2023. január 2., hétfő 19:40 Szerintem senki nem mondta hogy ugrálnia kell az oldalvonal mellett, sőt le is írtam hogy nem kell egy vadállat edző. De a Potter féle tesze-tosza hozzáállás és mondjuk egy Conte féle őrjöngés között vannak lépcsőfokok és valahol feljebb kéne lépkednie Potternek. Érdemes megnézni az edzésről készült unseen videókat, korábbi edzőket mindig mutatták hogy beszélgettek vagy poénkodtak a játékosokkal, Potter gyakorlatilag láthatatlan ott os :D Hogy fog ő hatni ezekre az agyonfizetett, primadonna játékosokra, hogy fogja motiválni őket?
remélhetőleg úgy, hogy az új klubvezetés kibaszkodja majd azokat, akiről az edző azt mondja, hogy nem motivált vagy beleszarik a dologba.
Aha, az jó, akkor ha így folytatjuk marad nagyon max 2-3 ember a csapatban :D Szerintem annyi pénze Boehly-nek sincs hogy ennyi embert pótoljon :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#717 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2023. január 2., hétfő 19:40 Szerintem senki nem mondta hogy ugrálnia kell az oldalvonal mellett, sőt le is írtam hogy nem kell egy vadállat edző. De a Potter féle tesze-tosza hozzáállás és mondjuk egy Conte féle őrjöngés között vannak lépcsőfokok és valahol feljebb kéne lépkednie Potternek. Érdemes megnézni az edzésről készült unseen videókat, korábbi edzőket mindig mutatták hogy beszélgettek vagy poénkodtak a játékosokkal, Potter gyakorlatilag láthatatlan ott os :D Hogy fog ő hatni ezekre az agyonfizetett, primadonna játékosokra, hogy fogja motiválni őket?
remélhetőleg úgy, hogy az új klubvezetés kibaszkodja majd azokat, akiről az edző azt mondja, hogy nem motivált vagy beleszarik a dologba.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#718 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szerintem senki nem mondta hogy ugrálnia kell az oldalvonal mellett, sőt le is írtam hogy nem kell egy vadállat edző. De a Potter féle tesze-tosza hozzáállás és mondjuk egy Conte féle őrjöngés között vannak lépcsőfokok és valahol feljebb kéne lépkednie Potternek. Érdemes megnézni az edzésről készült unseen videókat, korábbi edzőket mindig mutatták hogy beszélgettek vagy poénkodtak a játékosokkal, Potter gyakorlatilag láthatatlan ott is :D Nem ezek a legfontosabb dolgok, de ezek annak a jelei hogy nem nagyon van kapcsolat közte és a játékosok között. Hogy fog ő hatni ezekre az agyonfizetett, primadonna játékosokra, hogy fogja motiválni őket? Mert szerintem sehogy…
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandi 2023. január 2., hétfő 19:42-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#719 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Dante írta: 2023. január 2., hétfő 18:59 Érdekes, hogy sokaknak számít, hogy az edző produkálja e magát az oldalvonal mellet, vagy sem. Persze, érthető, hogyha valaki ugrál, mutogat, mint egy bohóc, akkor az "dolgozik", védhetőbb minden eredmény, mert láttuk, hogy rajta nem múlt.

Szerintem ez egy téves megítélés, egy rossz beidegződés. Potter-nek bőven elég az edzőpályán mutogatnia, kiabálnia - ott kellene a kívánsagokat, észrevételeket megosztania, nem meccs közben, utólag próbálkozni korrigálni. Nem jók az eredmények, de nem az tesz valakit naggyá, vagy alkalmassá, ha produkálja magát. Van hogy segít, de semmiféle módon nem alapvető elvárás.

Hatalmas vállalás ez Potter-nek, de mint az egyik legígéretesebb edző a korosztában, akinek sikerült Brighton-ban identitást létrehoznia talán kicsit korai egy ilyen foghíjas, szünetekkel tűzdelt félszezon után a menesztését követelni, mert "nem mutatja a kamera".

Ha már itt tartunk, az egyébként elég visszafogott Tuchel viselkedése is kínos volt néha, nem hogy a többi elődé.
Hasonlót figyeltem meg az egyik itthoni csapatnál aminek a meccseire járok. Az előző edző bármit csinált, nem volt jó. A mostani nagyon hasonló eredményeket ér el annyi különbséggel, hogy talán 10%-al több helyzet van elől, cserébe még több hiba hátul. És elég látványosan a kerettel van baj. De az új ugrál, kiabál, hadonászik, ő mennyivel jobb. Semennyivel sem valójában, és nem is lesz jobb eredmény ha nincs egy pár létfontosságú igazolás.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#720 Hozzászólás Szerző: Dante »

Érdekes, hogy sokaknak számít, hogy az edző produkálja e magát az oldalvonal mellet, vagy sem. Persze, érthető, hogyha valaki ugrál, mutogat, mint egy bohóc, akkor az "dolgozik", védhetőbb minden eredmény, mert láttuk, hogy rajta nem múlt.

Szerintem ez egy téves megítélés, egy rossz beidegződés. Potter-nek bőven elég az edzőpályán mutogatnia, kiabálnia - ott kellene a kívánsagokat, észrevételeket megosztania, nem meccs közben, utólag próbálkozni korrigálni. Nem jók az eredmények, de nem az tesz valakit naggyá, vagy alkalmassá, ha feltűnően viselkedik. Van hogy segít, de semmiféle módon nem alapvető elvárás.

Hatalmas vállalás ez Potter-nek, de mint az egyik legígéretesebb edző a korosztában, akinek sikerült Brighton-ban identitást létrehoznia talán kicsit korai egy ilyen foghíjas, szünetekkel tűzdelt félszezon után a menesztését követelni, mert "nem mutatja a kamera".

Ha már itt tartunk, az egyébként elég visszafogott Tuchel viselkedése is kínos volt néha, nem hogy a többi elődé.

Válasz küldése