Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#501 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Amazing24 írta: 2023. február 18., szombat 19:48 Former Tottenham manager Mauricio Pochettino is near the top of the list to replace Potter at Chelsea.
Fuj

Mondjuk én twitteren nem láttam ilyen hírt

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#502 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Amazing24 írta: 2023. február 18., szombat 19:42 A media szerint Potter-t menesztik es Mauricio Pochettino vagy Flick lesz az utodja.
A media mar eleg sokszor menesztette a koklert. Csak sajnos nem nekik kell cselekedni. Akiknek pedig kellene azok pedig tartjak a vegletekig a hatukat érte. Az meg teljesen mindegy hogy ki jon helyette, mert erre a tapsikolokiralyra barmelyik edzo koroket verne ra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#503 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Former Tottenham manager Mauricio Pochettino is near the top of the list to replace Potter at Chelsea.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#504 Hozzászólás Szerző: Bubi »

edeskeves írta: 2023. február 18., szombat 19:33
Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:18 Szerintem nem a szaktudásával van a baj. Vannak érdekes döntései, de minden edzőnek vannak. Az alapvető gond a csapatnál, hogy egyre növekszik a nyomás amit nem bírnak a játékosok és egyre kevesebb az önbizalom. Szar volt a játék tuchel alatt is és pont ezért lett ő idehozva, ő lett volna az aki újra tudja építeni a játékosokat, de sajnos úgy látom, hogy nem fog menni neki.

Szerintem nem elég nagy név, nem hisznek benne. Nem hagyhatjuk, hogy a kieső zóna közelébe végezzünk és kiessünk a BLből.

Meg kell próbálnunk valaki mással, na de kivel? Hansival hagyjatok békén.
Tuchel utan jott 10 uj jatekos akik eleg magas szintet kepviselnek elvileg. Ez olyan szintu erosites azota, hogy a ket kezet osszetette volna, ha csak a felet idehozzak neki. Pottert kinevezni a klub tortenelmenek egyik legrosszabb dontese volt, Zidane kesz dolgozni hozzak ide mar holnap es vele meg a BL-ben tudnank menetelni, sajnos a bajnoksag minden tekintetben eluszott, de a jovo erdekeben minel hamarabb uj edzo kell, lenne ideje dolgozni nyarig es jovore mehetnenk komolyabb celokert.
Jók is az igazolások, egyénileg. Mint csapat nyilván nem, nincsenek összeszokva, de annyit azért elvárnék, hogy valamennyit lendítsenek, helyette ők is kezdenek halványulni. Szerintem az a gond, hogy nem hisznek benne. Egy kedves, türelmes fickó mint Ancsa akit valszeg kedvelnek, de ő az olaszhoz képest nem tud felmutatni semmit, még annyit sem mint Lampard.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Graham Potter

#505 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

A media szerint Potter-t menesztik es Mauricio Pochettino vagy Flick lesz az utodja.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Graham Potter

#506 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:18 Szerintem nem a szaktudásával van a baj. Vannak érdekes döntései, de minden edzőnek vannak. Az alapvető gond a csapatnál, hogy egyre növekszik a nyomás amit nem bírnak a játékosok és egyre kevesebb az önbizalom. Szar volt a játék tuchel alatt is és pont ezért lett ő idehozva, ő lett volna az aki újra tudja építeni a játékosokat, de sajnos úgy látom, hogy nem fog menni neki.

Szerintem nem elég nagy név, nem hisznek benne. Nem hagyhatjuk, hogy a kieső zóna közelébe végezzünk és kiessünk a BLből.

Meg kell próbálnunk valaki mással, na de kivel? Hansival hagyjatok békén.
Tuchel utan jott 10 uj jatekos akik eleg magas szintet kepviselnek elvileg. Ez olyan szintu erosites azota, hogy a ket kezet osszetette volna, ha csak a felet idehozzak neki. Pottert kinevezni a klub tortenelmenek egyik legrosszabb dontese volt, Zidane kesz dolgozni hozzak ide mar holnap es vele meg a BL-ben tudnank menetelni, sajnos a bajnoksag minden tekintetben eluszott, de a jovo erdekeben minel hamarabb uj edzo kell, lenne ideje dolgozni nyarig es jovore mehetnenk komolyabb celokert.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#507 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Bubi írta: 2023. február 18., szombat 19:18 Szerintem nem a szaktudásával van a baj. Vannak érdekes döntései, de minden edzőnek vannak. Az alapvető gond a csapatnál, hogy egyre növekszik a nyomás amit nem bírnak a játékosok és egyre kevesebb az önbizalom. Szar volt a játék tuchel alatt is és pont ezért lett ő idehozva, ő lett volna az aki újra tudja építeni a játékosokat, de sajnos úgy látom, hogy nem fog menni neki.

Szerintem nem elég nagy név, nem hisznek benne. Nem hagyhatjuk, hogy a kieső zóna közelébe végezzünk és kiessünk a BLből.

Meg kell próbálnunk valaki mással, na de kivel? Hansival hagyjatok békén.
Ha nem lenne gond a szaktudásával akkor valami taktika félénk azért kellene látszódnia. Azért nem hisznek benne mert fingja sincs szerintem senkinek hogy mit kellene játszani, így persze hogy elmegy az önbizalmuk. Volt egy jó szezonja a Brighton-ban, ott valami nagyon összeállt és felkapta őt a média de 0 a csávó. Ranieri is bajnok lett a Leicester-el, mégse lett belőle utána jó edző…

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Graham Potter

#508 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nem a szaktudásával van a baj. Vannak érdekes döntései, de minden edzőnek vannak. Az alapvető gond a csapatnál, hogy egyre növekszik a nyomás amit nem bírnak a játékosok és egyre kevesebb az önbizalom. Szar volt a játék tuchel alatt is és pont ezért lett ő idehozva, ő lett volna az aki újra tudja építeni a játékosokat, de sajnos úgy látom, hogy nem fog menni neki.

Szerintem nem elég nagy név, nem hisznek benne. Nem hagyhatjuk, hogy a kieső zóna közelébe végezzünk és kiessünk a BLből.

Meg kell próbálnunk valaki mással, na de kivel? Hansival hagyjatok békén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Graham Potter

#509 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Bandi írta: 2023. február 18., szombat 19:13
dacultras írta: 2023. február 18., szombat 19:08 És 5 éves szerződése van
Nem jár rosszul akkor sem ha kirúgják
600 millió után szerintem senki se bánná ha kapna egy 15 milliós végkielégítést, vegyen magának egy szép házat a Bahamákon :D A legértelmesebben elköltött pénze lenne Boehly-nek. Be kell nyelni ezt a veszteséget aztán továbblépni, tök mindegy hogy azért röhögnek rajtunk mert pár hónap után elküldjük vagy mert a tök utolsó lecumiztat minket hazai pályán.
Amugy van fizetve Tuchel is még 2024 ig? Vagy kirúgás után egybe megkapja a hátralévő hónapokat a szerződésből?
Mondjuk nekem mind1 nem én pénzem :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#510 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta: 2023. február 18., szombat 19:13
dacultras írta: 2023. február 18., szombat 19:08 És 5 éves szerződése van
Nem jár rosszul akkor sem ha kirúgják
600 millió után szerintem senki se bánná ha kapna egy 15 milliós végkielégítést, vegyen magának egy szép házat a Bahamákon :D A legértelmesebben elköltött pénze lenne Boehly-nek. Be kell nyelni ezt a veszteséget aztán továbblépni, tök mindegy hogy azért röhögnek rajtunk mert pár hónap után elküldjük vagy mert a tök utolsó lecumiztat minket hazai pályán.

Fogalmazzunk úgy, hogy a tök utolsó is
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#511 Hozzászólás Szerző: Bandi »

dacultras írta: 2023. február 18., szombat 19:08 És 5 éves szerződése van
Nem jár rosszul akkor sem ha kirúgják
600 millió után szerintem senki se bánná ha kapna egy 15 milliós végkielégítést, vegyen magának egy szép házat a Bahamákon :D A legértelmesebben elköltött pénze lenne Boehly-nek. Be kell nyelni ezt a veszteséget aztán továbblépni, tök mindegy hogy azért röhögnek rajtunk mert pár hónap után elküldjük vagy mert a tök utolsó lecumiztat minket hazai pályán.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#512 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem kirúgják most. Twitteren eléggé olyan a hangulat.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Graham Potter

#513 Hozzászólás Szerző: Traxver »

dacultras írta: 2023. február 18., szombat 19:08 És 5 éves szerződése van
Nem jár rosszul akkor sem ha kirúgják
ha lenne benne gerinc nem venné fel

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Graham Potter

#514 Hozzászólás Szerző: dacultras »

És 5 éves szerződése van
Nem jár rosszul akkor sem ha kirúgják

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Graham Potter

#515 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Igéretemhez híven nem néztem a meccset, de ahogy látom a mugliivadék összekapta a csapatot a töle várt módon.

Remélem eltakarodik végre ez a dilettáns nyomorult, teljesen mindegy ki lesz az edző csak ez takarodjon a szemünk elől.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6944
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#516 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Megérte Jamest pihentetni meg Silvat…

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Graham Potter

#517 Hozzászólás Szerző: Traxver »

most már nekem is elfogyott a türelmem, ezt már nem lehet a sérülésekre fogni meg az újoncokra.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#518 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nálam elfogytak a negatív jelzők.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Graham Potter

#519 Hozzászólás Szerző: Moldván »

TAKARODJ!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6780
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#520 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na szóval kikaptunk a tökutolsók elleni hazai pályán. Gólt sem tudtunk lőni.

Az utolsó 15meccsből 2-őt sikerült megnyernünk.

Az utolsó 15meccsen 3gólt lőttünk összesen!!!

Remélem ma sem rúgják ki Potterkóklert. Én adnék még neki időt mindenképp. Szerintem kellene még igazolni mentális edzőket, új takarítókat és még el kellene verni 600misit további új játékosokra.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése