Graham Potter

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Graham Potter

#741 Hozzászólás Szerző: broduer »

emsanya írta: 2023. január 2., hétfő 0:27 Hagyjuk mar ezt, nem kell elkuldeni. Minimum 3 évben kell gondolkodni, nem honapokban. Igy soha nem lesz semmi.

Pedig en aztan kulonosen kedveltem Tuchelt, de Pottert se kell azonnal kivagni. Ahogy szakmailag Tuchelt se kellett volna, sőt ő előbb járt nála, top-edző kategoria, addig Potter most epiti fel magát.

Ismetelni tudom csak magam, 3-4 év es türelem. Potternek nalunk kell beletanulnia dolgokba, nem vezetett nagy csapatot, viszont a stilust ha meg tudja honositani amit kepvisel, az bejöhet. Csak sok idő még es gyötrelem. Ennek nem lesz hetek, honapok alatt eredménye.

A habitusa meg ilyen ezzel is baratkozni kell. Cserébe nem lesznek biro szidasok, veszekedesek az oldalvonal mellett, jatekos kritizalasok. Tuchelnek ezt is felhoztak, meg anno Contenak is kritikának, hogy nehez emberek.

Na Potter nem ilyen, rendesen pedagogus a pali. Mindenkivel beszelget es mindig pozitiv.
Meg kell adni az időt, csak nem mindegy hogy kinek. Tuchelnek, Conténak vagy anno Ancelottinak például meg kellett volna. Lampard, AVB, Sarri nem volt ilyen, és szerintem Potter sem az.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#742 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hagyjuk mar ezt, nem kell elkuldeni. Minimum 3 évben kell gondolkodni, nem honapokban. Igy soha nem lesz semmi.

Pedig en aztan kulonosen kedveltem Tuchelt, de Pottert se kell azonnal kivagni. Ahogy szakmailag Tuchelt se kellett volna, sőt ő előbb járt nála, top-edző kategoria, addig Potter most epiti fel magát.

Ismetelni tudom csak magam, 3-4 év es türelem. Potternek nalunk kell beletanulnia dolgokba, nem vezetett nagy csapatot, viszont a stilust ha meg tudja honositani amit kepvisel, az bejöhet. Csak sok idő még es gyötrelem. Ennek nem lesz hetek, honapok alatt eredménye.

A habitusa meg ilyen ezzel is baratkozni kell. Cserébe nem lesznek biro szidasok, veszekedesek az oldalvonal mellett, jatekos kritizalasok. Tuchelnek ezt is felhoztak, meg anno Contenak is kritikának, hogy nehez emberek.

Na Potter nem ilyen, rendesen pedagogus a pali. Mindenkivel beszelget es mindig pozitiv.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#743 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2023. január 1., vasárnap 23:09 Egyes hírek szerint Graham Potter-t meneszthetik.

Jaj bárcsak, de sajnos biztos csak kamu.
és jöhet Pochettino és többet chelsea meccset tuti nem nézek :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Graham Potter

#744 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyes hírek szerint Graham Potter-t meneszthetik.

Jaj bárcsak, de sajnos biztos csak kamu.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#745 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta: 2023. január 1., vasárnap 22:21
Nézz vissza pár meccset Artetáról a kinevezése utánról.. rengeteg hasonlóságot fogsz látni a mostani Potterrel, de még a kirúgás előtti Tuchellel is ;)
Lassan a mi meccseinket se lesz lelki erőm nézni, 4 évvel ezelőtti Arsenal meccseket meg végképp nem fogok visszanézni :D De fölösleges is összehasonlítani őket, Arteta-nak azok voltak az első meccsei edzői pályafutása során, ráadásul egy szerintem sokkal gyengébb kerettel mint amilyen most a miénk, Potter viszont több mint 10 éve edzősködik.... De mondom nem akarom Arteta-t dicsőíteni, nem is én hoztam be a beszélgetésbe, nekem csak Potter-el van bajom. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#746 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 22:10
Cappy írta: 2023. január 1., vasárnap 21:50

Artetaban kisugarzas? :D Egy Guardiola klonkent probal viselkedni, es marha szarul all neki.

En legalabb 2 atigazolasi idoszakot adnek Potternek, ha addig sem mutat semmit a csapat akkor nyilvan ajtot kell mutatni neki.
Mivel Guardiola alatt dolgozott pár évet, így biztos átvett tőle dolgokat, de mondjuk jelenleg 7 ponttal veri Pep-et szóval azért biztos tanult is tőle valamit.

De mindegy, nem Arteta-t akarom dicsérni, mert olyan szinten nem követem azért az Arsenal-t, csak Potter-el kapcsolatban akartam kiemelni hogy nem látok benne semmi olyat ami bizakodásra adhat okot (csak hogy finoman fogalmazzak :D )
Nézz vissza pár meccset Artetáról a kinevezése utánról.. rengeteg hasonlóságot fogsz látni a mostani Potterrel, de még a kirúgás előtti Tuchellel is ;)

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#747 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Cappy írta: 2023. január 1., vasárnap 21:50

Artetaban kisugarzas? :D Egy Guardiola klonkent probal viselkedni, es marha szarul all neki.

En legalabb 2 atigazolasi idoszakot adnek Potternek, ha addig sem mutat semmit a csapat akkor nyilvan ajtot kell mutatni neki.
Mivel Guardiola alatt dolgozott pár évet, így biztos átvett tőle dolgokat, de mondjuk jelenleg 7 ponttal veri Pep-et szóval azért biztos tanult is tőle valamit.

De mindegy, nem Arteta-t akarom dicsérni, mert olyan szinten nem követem azért az Arsenal-t, csak Potter-el kapcsolatban akartam kiemelni hogy nem látok benne semmi olyat ami bizakodásra adhat okot (csak hogy finoman fogalmazzak :D )

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Graham Potter

#748 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 21:08
kecske01 írta: 2023. január 1., vasárnap 20:39
Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 20:28 Nem tudom ki hogy van vele, de engem nagyon irritál az ember. Rossz nézni azt a semmitmondó, bárgyú tekintetet meccs közben, semmi karizma nincs benne... Biztos egy nagyon felkészült szakember taktikailag, ezt aláírom, de szerintem semmi kapcsolat nincs közte és a játékosok között, meccs közben a hangját nem hallani, egyáltalán nem tud motiválni senkit... Ha a tulajok egy jó fej igenembert kerestek, akkor jó eséllyel megtalálták és elégedettek lehetnek, de ha sikeres csapatot akarnak akkor csak az időnket vesztegetjük vele. Egy középcsapatban jó munkát tud végezni, de topcsapatba abszolút nem való...
jaj istenem, Arteta egyből jó volt az Arsenallal?? erre gondoljatok már. 2 évig mindenki rajtuk nevetett most meg oktatják a ligát.
Arteta-nak voltak hibái, de ne feledjük neki ez az első edzői munkája, Potter azért pár évvel tapasztaltabb nála. De nem is ez a lényeg, Arteta-ban megvan az a kisugárzás ami egy top csapat irányításához kell, Potter-ből ez hiányzik és mivel ilyen a természete, ezen nem is nagyon fog tudni változtatni. De mondom, lehet csak én érzek így vele kapcsolatban, sokan Sarri-t vagy mondjuk Benitez-t nem bírták elfogadni, én Potter-el kapcsolatban vagyok úgy hogy zsákutcának látom az ő kinevezését és simán aláírnám ha holnap elküldenék. De nyilvánosan bocsánatot fogok kérni ha 2-3 éven belül bajnokságot nyerünk vele, sőt akkor is ha idén BL helyre odaérünk (mondjuk nem áll fenn ennek a veszélye :D )
Artetaban kisugarzas? :D Egy Guardiola klonkent probal viselkedni, es marha szarul all neki.

En legalabb 2 atigazolasi idoszakot adnek Potternek, ha addig sem mutat semmit a csapat akkor nyilvan ajtot kell mutatni neki.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Graham Potter

#749 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

BlueBlood1993 írta: 2023. január 1., vasárnap 21:11
Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 21:08
kecske01 írta: 2023. január 1., vasárnap 20:39
jaj istenem, Arteta egyből jó volt az Arsenallal?? erre gondoljatok már. 2 évig mindenki rajtuk nevetett most meg oktatják a ligát.
Arteta-nak voltak hibái, de ne feledjük neki ez az első edzői munkája, Potter azért pár évvel tapasztaltabb nála. De nem is ez a lényeg, Arteta-ban megvan az a kisugárzás ami egy top csapat irányításához kell, Potter-ből ez hiányzik és mivel ilyen a természete, ezen nem is nagyon fog tudni változtatni. De mondom, lehet csak én érzek így vele kapcsolatban, sokan Sarri-t vagy mondjuk Benitez-t nem bírták elfogadni, én Potter-el kapcsolatban vagyok úgy hogy zsákutcának látom az ő kinevezését és simán aláírnám ha holnap elküldenék. De nyilvánosan bocsánatot fogok kérni ha 2-3 éven belül bajnokságot nyerünk vele, sőt akkor is ha idén BL helyre odaérünk (mondjuk nem áll fenn ennek a veszélye :D )
Mondjuk sztem az idő "megszépíti", Artetát igazi pojácának tartottuk és savaztuk mi is éveken át. Én sem érzem Potterben az erőt, örülnék ha jönne egy karizmatikusabb arc, de ennek a szezonnak édesmindegy, hát mikor kapja meg egy edző a bizalmat, ha nem most? Azt se felejtsük el, hogy ha egy szezonon belül két edzőt is kirúgunk (mit egy szezon, kevesebb, mint egy félszezon), akkor mégis ki jön ide? Ennek prezstízs értéke is van sajnos.
És mennyiszer állt tanácstalan csendes faszként Arteta is…
Amíg nem jön pàr kulcsigazolás, és nem selejtezzük le a fél keretet addig hozhatunk ide bármilyen edzőt..

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Graham Potter

#750 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 21:08
kecske01 írta: 2023. január 1., vasárnap 20:39
Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 20:28 Nem tudom ki hogy van vele, de engem nagyon irritál az ember. Rossz nézni azt a semmitmondó, bárgyú tekintetet meccs közben, semmi karizma nincs benne... Biztos egy nagyon felkészült szakember taktikailag, ezt aláírom, de szerintem semmi kapcsolat nincs közte és a játékosok között, meccs közben a hangját nem hallani, egyáltalán nem tud motiválni senkit... Ha a tulajok egy jó fej igenembert kerestek, akkor jó eséllyel megtalálták és elégedettek lehetnek, de ha sikeres csapatot akarnak akkor csak az időnket vesztegetjük vele. Egy középcsapatban jó munkát tud végezni, de topcsapatba abszolút nem való...
jaj istenem, Arteta egyből jó volt az Arsenallal?? erre gondoljatok már. 2 évig mindenki rajtuk nevetett most meg oktatják a ligát.
Arteta-nak voltak hibái, de ne feledjük neki ez az első edzői munkája, Potter azért pár évvel tapasztaltabb nála. De nem is ez a lényeg, Arteta-ban megvan az a kisugárzás ami egy top csapat irányításához kell, Potter-ből ez hiányzik és mivel ilyen a természete, ezen nem is nagyon fog tudni változtatni. De mondom, lehet csak én érzek így vele kapcsolatban, sokan Sarri-t vagy mondjuk Benitez-t nem bírták elfogadni, én Potter-el kapcsolatban vagyok úgy hogy zsákutcának látom az ő kinevezését és simán aláírnám ha holnap elküldenék. De nyilvánosan bocsánatot fogok kérni ha 2-3 éven belül bajnokságot nyerünk vele, sőt akkor is ha idén BL helyre odaérünk (mondjuk nem áll fenn ennek a veszélye :D )
Mondjuk sztem az idő "megszépíti", Artetát igazi pojácának tartottuk és savaztuk mi is éveken át. Én sem érzem Potterben az erőt, örülnék ha jönne egy karizmatikusabb arc, de ennek a szezonnak édesmindegy, hát mikor kapja meg egy edző a bizalmat, ha nem most? Azt se felejtsük el, hogy ha egy szezonon belül két edzőt is kirúgunk (mit egy szezon, kevesebb, mint egy félszezon), akkor mégis ki jön ide? Ennek prezstízs értéke is van sajnos.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#751 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2023. január 1., vasárnap 20:39
Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 20:28 Nem tudom ki hogy van vele, de engem nagyon irritál az ember. Rossz nézni azt a semmitmondó, bárgyú tekintetet meccs közben, semmi karizma nincs benne... Biztos egy nagyon felkészült szakember taktikailag, ezt aláírom, de szerintem semmi kapcsolat nincs közte és a játékosok között, meccs közben a hangját nem hallani, egyáltalán nem tud motiválni senkit... Ha a tulajok egy jó fej igenembert kerestek, akkor jó eséllyel megtalálták és elégedettek lehetnek, de ha sikeres csapatot akarnak akkor csak az időnket vesztegetjük vele. Egy középcsapatban jó munkát tud végezni, de topcsapatba abszolút nem való...
jaj istenem, Arteta egyből jó volt az Arsenallal?? erre gondoljatok már. 2 évig mindenki rajtuk nevetett most meg oktatják a ligát.
Arteta-nak voltak hibái, de ne feledjük neki ez az első edzői munkája, Potter azért pár évvel tapasztaltabb nála. De nem is ez a lényeg, Arteta-ban megvan az a kisugárzás ami egy top csapat irányításához kell, Potter-ből ez hiányzik és mivel ilyen a természete, ezen nem is nagyon fog tudni változtatni. De mondom, lehet csak én érzek így vele kapcsolatban, sokan Sarri-t vagy mondjuk Benitez-t nem bírták elfogadni, én Potter-el kapcsolatban vagyok úgy hogy zsákutcának látom az ő kinevezését és simán aláírnám ha holnap elküldenék. De nyilvánosan bocsánatot fogok kérni ha 2-3 éven belül bajnokságot nyerünk vele, sőt akkor is ha idén BL helyre odaérünk (mondjuk nem áll fenn ennek a veszélye :D )

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#752 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2023. január 1., vasárnap 20:28 Nem tudom ki hogy van vele, de engem nagyon irritál az ember. Rossz nézni azt a semmitmondó, bárgyú tekintetet meccs közben, semmi karizma nincs benne... Biztos egy nagyon felkészült szakember taktikailag, ezt aláírom, de szerintem semmi kapcsolat nincs közte és a játékosok között, meccs közben a hangját nem hallani, egyáltalán nem tud motiválni senkit... Ha a tulajok egy jó fej igenembert kerestek, akkor jó eséllyel megtalálták és elégedettek lehetnek, de ha sikeres csapatot akarnak akkor csak az időnket vesztegetjük vele. Egy középcsapatban jó munkát tud végezni, de topcsapatba abszolút nem való...
jaj istenem, Arteta egyből jó volt az Arsenallal?? erre gondoljatok már. 2 évig mindenki rajtuk nevetett most meg oktatják a ligát.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Graham Potter

#753 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem tudom ki hogy van vele, de engem nagyon irritál az ember. Rossz nézni azt a semmitmondó, bárgyú tekintetet meccs közben, semmi karizma nincs benne... Biztos egy nagyon felkészült szakember taktikailag, ezt aláírom, de szerintem semmi kapcsolat nincs közte és a játékosok között, meccs közben a hangját nem hallani, egyáltalán nem tud motiválni senkit... Ha a tulajok egy jó fej igenembert kerestek, akkor jó eséllyel megtalálták és elégedettek lehetnek, de ha sikeres csapatot akarnak akkor csak az időnket vesztegetjük vele. Egy középcsapatban jó munkát tud végezni, de topcsapatba abszolút nem való...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#754 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hat amiket lehet latni a hivatalos edzesekbol, nem az a szarra hajtas van. Meg lehet nem is kell. A kezdő fele meg csak rehabozik ott akik serultek. Masik fele meg a vb-n van van.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#755 Hozzászólás Szerző: Dante »

kecske01 írta: 2022. december 9., péntek 14:23 elég komoly fizikai edzéseket nyomnak a srácok, remélem végre lesz látszata, ha már tuchelék elbaszták nyáron.
A keret jórésze VB-n van. Persze ettől még jó ha utólag megvan az alapozás, csak felesleges, ha amúgy is a VB-n szereplő arcok fognak játszani.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#756 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

elég komoly fizikai edzéseket nyomnak a srácok, remélem végre lesz látszata, ha már tuchelék elbaszták nyáron.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Graham Potter

#757 Hozzászólás Szerző: James Lee »

emsanya írta: 2022. december 8., csütörtök 15:49 Chelsea’s owners remain committed to Graham Potter even if the club miss out on a top four finish and Champions League qualification this season.

Matt_Law


Potter marad barmi tortenik.

Az angol valogatott kispadra pedig nyomjak nagyon Tuchelt. A németre is emlegetik, de az angolra nagyobb az esély, ha őket választja.
Ma hivatalosan is megerősítétték a németek, hogy Flick marad a szövetségi kapitány.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#758 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea’s owners remain committed to Graham Potter even if the club miss out on a top four finish and Champions League qualification this season.

Matt_Law


Potter marad barmi tortenik.

Az angol valogatott kispadra pedig nyomjak nagyon Tuchelt. A németre is emlegetik, de az angolra nagyobb az esély, ha őket választja.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Graham Potter

#759 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Akartam is ajánlani aki kemény kezű edzőt akarna a csapathoz, az a szaudi kapitányt, Hervé Renard-ot biztos szívesen látná a padon.

Elég érdekes pali és imádja az afrikai kalandos projekteket.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Graham Potter

#760 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 25., péntek 19:34 Dante: Ha ez miatt lett ide hozva Potter, akkor elég lett volna leigazolni egy komolyabb sportpszichológust is.
Ezt emsanyanak mondd, ő az illetékes. :D

Válasz küldése