Todd Boehly

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#1 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Chelsea Supporters Trust sent a 1,500 word letter to Behdad Egbhali and Todd Boehly last month, where an urgent requirement to engage with the wider fanbase and set out of host of issues.

• A fast growing lack of trust towards the board
• The feeling Chelsea is becoming a laughing stock
• Broken pledges on pricing
• A failure of existing supporter mechanisms

And the threat of protests. (@Matt_Law_DT)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Todd Boehly

#2 Hozzászólás Szerző: Pityee »

frankieboy08 írta: 2024. január 30., kedd 12:49 Ez se kifogás, csak egy a sok olyan meccs közül, ami a helyzetkihasználáson ment el idén, ami (szerintem) nem Poch hibája. Egy egyértelműen nem top 3-as kerettel mi alakítjuk ki a legtöbb nagy helyzetet a ligában. Ez szerintem kifejezetten az edző érdeme, az hogy folyton kihadjuk a ziccereket már kevésbé.
Mondjuk az azért elég gáz szerintem, hogy majd 1milliárdból nem sikerült egy top3as keretet összerakni. De ugye ez mellékes :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Todd Boehly

#3 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12
Félreteszem, hogy többszáz millás kerettel reaktív focit játszunk valamint, hogy 250 milla szaladgál a középpályán, hogy aztán 0 labda menjen át rajtuk...
Az idei progressive passes stat: Enzo-122, Conor-108, Palmer-101, Caicedo-81. Nem tudom hogy érted a 0 labdát, mert ennél többet nem nagyon lehetne a labda náluk.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12
“If you are in a club like Chelsea, you can’t talk about doing a nice job and playing well,”
“Of course, I can do a good job, play well and in our style and culture but, of course, it’s to win. If you don’t win in a club like Chelsea, for sure, you are going to suffer. I don’t want to make excuses or talk about the past.”
“I don’t want to make excuses to the players to say first of all we need time to rebuild, we need time to work, we need, we need, we need. No, no excuses”.
Ez a PR része az edzői munkának, aminek kb annyi súlyt kell adni, mint amikor a politikusok jóemberkednek. Ezeket azért mondja, mert vannak olyan szurkolók akik örülnek ha ilyeneket hallanak, meg ki is ne értene egyet azzal hogy nyerni jó meg egy ilyen nagy csapatnál fontosak az eredmények. Nahát kösz Poch, erre magamtól rá se jöttem volna, de amúgy meg nem is érdekel. Nekem fontosabb hogy egy edző a játékosaival tudjon jól komunikálni, minthogy a szurkolókkal meg amúgy is jobban szeretem a visszafogottabb edzőket, de ez személyes preferencia.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12 - túl sok a sérültünk
Akármennyire is kifogásszagú, ez egy tény ami itt is sokszor meg lett vitatva.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12 - hopp túl kevés nap volt a meccsek közt(amikor nem is szereplünk nemzetközi porondon)
Ez is a sérülések esernyő alá tartozik, de ez már nekem is büdös.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12 - hopp túl sok nap volt(ez ilyenkor valamiért az ellennek jó)
- 10-en tolták a fiúk a Brighton ellen, fáradtak voltak, de végülis mindent beleadtak(egy olyan meccs után, ahol 4-5 góllal is bedarálhattak volna)
Ezeket egybe veszem, mert a Castle meg a United elleni meccsek egyértelműen a szezon mélypontjai voltak. Védhetetlen volt a produkció mind a két meccsen. Nem is az41 eredmény volt a fő baj, hanem hogy semmi energia nem volt egyik meccsen se, a csapat meg Poch is gyenge volt itt.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12 - agresszívebbnek kell lennünk
Ez se nem kifogás, se nem bullshit csak egy megállapítás, amit nyilván az edzésen a játékosoknak is elmondott, nem értem ezzel mi a baj.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12 - uraltuk a meccset, csak hát 2-0-ra kisz*ptunk
Ez se kifogás, csak egy a sok olyan meccs közül, ami a helyzetkihasználáson ment el idén, ami (szerintem) nem Poch hibája. Egy egyértelműen nem top 3-as kerettel mi alakítjuk ki a legtöbb nagy helyzetet a ligában. Ez szerintem kifejezetten az edző érdeme, az hogy folyton kihadjuk a ziccereket már kevésbé.
AwayRoller írta: 2024. január 30., kedd 1:12 - két kapust teszek padra mert az jobb performanszra sarkallja azt a maradék 3 embert, akit úgy sem küldök be
- Boro-s kamu
- Cai sztori
Ezeket meg azért veszem egybe, mert ezek nálam mind a "mindegy mi csak olvassunk valamit Poch fejére" kategóriában vannak. Ki a szart érdekel hogy egy 10 emberes padon ki lesz a 10., aki úgy se áll be. Alapból is fiatal a keret, fölösleges nagy megfejtéseket várni a 18 évesektől, de még így is sokan debütáltak már eddig is. Gilchrist, Burstow, Matos, Castledine, Humphreys, Golding, Moreira mind beszálltak idén és még csak Január van. A Boros sztori ha jól értem az volt, hogy Moises rosszul emlékezett egy tavalyi meccsre és ezt megismételte Poch, na bumm. A legfrissebb meg hogy Caicedo játszik pedig nincs is 100%-ig itt fejben? Még jó hogy játszik, tekintve hogy nincs is épkézláb cseréje. De ha meg nem játszana akkor az lenne a baj. Nálam ezek egyszerűen nem ütik meg az ingerküszöböm, de lehet ez az én szegénységi bizonyítványom nem tudom.

Összességében én ott látom a nagy disconnectet, hogy kinek milyen hosszú a cérnája az edzővel, játékosokkal, új vezetőséggel és ezen valszeg nem is nagyon fog senki se változtatni. Én egy türelmesebb szurkoló vagyok, szeretném mindenkinek megadni az időt, AVB óta nem nagyon volt olyan edzői menesztés amivel teljesen egyet értettem volna (talán Sarri), de ez én vagyok. Megértem ha valakinek hamarabb telik be a pohár, csak jelezni szeretném hogy a jelenlegi Chelsea-t nem az elmúlt 20 év átlagához kell viszonyítani, de ez csak átmeneti. Nem fogok én se 3 évig ezzel takarózni ha nem jön fejlődés és nem indulunk el felfele a tabellán, de jelenleg korainak érzem az asztalcsapkodást. Hiába nem kedveled Poch-ot egy ideig még itt lesz, szóval talán próbálj egy kicsit több jóhiszeműséget kölcsönözni neki, hátha úgy te is jobb kedvel ülsz le meccset nézni hétről hétre.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#4 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ten Hagnak sem jött be, hogy kritizálta a saját játékosát a médiában, meg is lett az eredménye. Ilyen dolgok miatt lehet elveszteni egy öltözőt.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Todd Boehly

#5 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Köszi a jól feléptített hszt, flatley.

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Todd Boehly

#6 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Attól függetlenül, hogy mit gondolok Poch-ról, mint ebberről meg a munkásságáról, arra reagálva, hogyan vonunk párhuzamot aközött amitt a szezon elején mondott illetve amiket meg mostanában kommunikált.

Tehát hagy edző szezon elején azt mondja nem akar kifogásokat felhozni...majd szezon közben 10-en - vagy még tőbben - a 25 fős keretből lesérülnek akkor ezt nem hozhatja fel magyarázatként a rosszabb teljesítményekre? Lesarkított példa de szerintem érthető. Ez szerintem nem kifogás...hanem magyarázat.
Persze, ki lehet hegyezni a mondandóját sok féleképpen de szerintem a mondatokkal, mint "we want to win from first day" stb nem arra gondolt, hogy bajnokok leszünk már ebben a szezonban. Illetve, szerintem a lenti mondatokból a "good job, play well" rész is azt mutatja, hogy tisztában vele, hogy a kritika irányába jogos...pont ezért mondja, "if you do not win, you suffer".

Igen, a takarózást fel lehet hozni neki...de nem tudhatjuk mi lehet a háttérben. Lehet szezon elején nem ilyen helyztere számított. Nem tudjuk ki és hogyan vágta alatta a fát...mit basztak el a háta mögött. Mit kéne mondania? Borítani az asztalt és ujjal mutogatnia mindenkire, mint Conte? Nyilvánosan beleállni ebbe vagy abba a játékosba, mint Mourinho? Az jobban sülne el?

Amit Bubi írt, szerintem azzal ő is arra cézott, hogy jobb levenni a felelősséget legalább riportokban a játékosokról. A Média, meg a közvélemény kikezdi már őket enélkül is eléggé. Ettől lehet, hogy Poch ha nem is szétveri a fejüket ajtó mögött de biztos, hogy rájuk olvas.
A párhuzam, amit vonsz Gardioula és Klopp-pal kapcsolatban igaz, félig-meddig. Guardiola biztos csúcsra járatja az önbizalmat és nem védelmezi őket ilyen formában a médiában...de nem is volt rá szüksége. Nem került olyen helyzetbe, ahol a csap olyan szinten gyengén teljesített volna, hogy mindent magyaráznia kellett. De biztos lehetsz benne, hogy ő is kiállt volna a játékosok mellet a nyilvánosság előtt, még ha konkrétan talált is volna bűnbakot. Még a 70 milláért majd két meccset nem játszó Philips-es is fényere nyalta a nyilatkozataiban, hogy milyen nagyszerű karakter és sportember...ahelyett, hoyg azt mondta volna, hogy szar igazolás volt, meg kevés ide... De pl Klopp is igen erőse védelmezi minden alkalommal a kihagyhatatlant is kihagyó Nunez-t hogy milyen keményen dolgozik, meg idő kell neki és a gólok jönni fognak.

Ezektől függetlenűl, nem akarom felmenteni Poch-ot mert van sok faszsága amit egyszer úgy nyugodtan elmagyarázhatna meg az eredmények sem jönnek és a játék is kérdéses gyakran. Viszont a lentieket ebben a formában szreintem nem jogos felróni neki...a mentegetőzést, stb. Azt csinálja minden edző...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Todd Boehly

#7 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2024. január 29., hétfő 13:46 Azért az pl nem lett volna rossz, ha anno Salah, De Bruyne vagy Lukaku megkapja a bizalmat és a türelmet, nem?

Sok potenciálisan klasszis játékost teljesen tönkretesz, ha nem érzik a bizalmat vagy ha úgy érzik sosem hibázhatnak.
Nem értem ezt miért "ellenérvként" hozod fel. Bizalom és türelem, ha leültetek valakit, mert fejben nincs rendben, ezáltal megkímélem a gyalázatos teljesítményektől, ennél fogva a nagyobb nyomástól. Amikor visszatér mentálisan, akkor pedig irány a pálya és bizonyíthat tiszta fejjel. De mint a hszem elején megjegyeztem, teszek Caicedora; Poch politikusokat megszégyenítő kifogás kálváriája az, ami miatt esélytelen, hogy győztes mentalitás legyen a csapatnál.

Ha már a fentebbi nevek és a győztes mentalitás. Klopp és Guardiola szerinted elhitette azzal a két állattal, hogy a posztjukon bárkit képesek halomra hágni vagy inkább biztosították mindenkoron, hogy puszit kapnak a bibijükre?

Attól, hogy pár tehetségünkből az akkori körülmények hatására nem hoztuk ki ami bennük rejlett és elvesztegettük őket, ez most azt jelenti, hogy örökké rettegni kell, nehogy valami botlábút véletlenül eladjunk, mert máshol tuti sikeres lesz?! Szerencsére nem, és De Bruyne - Salah a ritka példa, attól még a nagyja, mint Werner, Havertz, Mount, Tomori, Zouma, CHO, stb. ugyanolyan hulladékok.
frankieboy08 írta: 2024. január 29., hétfő 13:44

Caicedotól eltekinteve, mi az amit Poch úgy benézett és nem változtatott volna rajta? Átvett egy teljesen új keretet tele fiatalokkal és új igazolásokkal szóval igazi viszonyítási alapunk sincs, de a tavalyi szezonnál objektívan jobban teljesítünk. Január végén ott vagyunk egy kupadöntőben, a másik sorozatban is talpon vagyunk és belátható távolságra vannak az európai helyek a bajnokságban (kicsit jobb helyzetkihasználással már most ott lennénk). Nem tudom ki az, aki ezt a szezon elején látatlanban ne írta volna alá.

Persze, lehet hogy nem azt a formációt és/vagy azokkal a játékosokkal játszik a csapat, amit te szeretnél, de amíg ne te ülsz majd a padon, valszeg minden edzőnél lesznek olyanok amikkel nem fogsz egyet érteni, csak úgy mint minden más szurkoló. Ez a több cb-s asszimetrikus támadójáték meg simán lehet az új meta lesz, mint anno az inverted wingerek voltak, de ha Pep meg Klopp is ezt tolja akkor olyan nagyon nagy hülyeség nem lehet, csak mi egy szerényebb verzióját játszuk, alkalmazkodva a keret limitációihoz.

Az meg megint egy rohadt bonyolult kérdés, hogy hogyan kell hozzáállni egy olyan kerethez, ami tele van pályájuk elején lévő fiatalokkal. (Gondolom) Te sem vagy pszichológus, én meg biztos nem, de valszeg az a módszer, amit mondjuk Mou használt itt 2005 környékén ezzel a kerettel nem működne. Ezek a játékosok nem 28-30 éves sokmindent megélt vérprofik, hanem szinte pályakezdő fiatalok. Azt nem tudjuk, hogy Poch hogy bánik velük a színfalak mögött, bár gyanús hogy nem ordítja le a hajukat de szerintem nem is kell. Azt meg tuti ne várd, hogy majd egy elvesztett meccs után a kamerák előtt fog beleszállni valamelyik játékosba jellemfejlődés céljából, ez nem módi.
Félreteszem, hogy többszáz millás kerettel reaktív focit játszunk valamint, hogy 250 milla szaladgál a középpályán, hogy aztán 0 labda menjen át rajtuk...
Igazad van, nem én ülök a padon és nem vagyok sem edző, sem pszihomókus. Ember vagyok és az embereket a szavaik és a tetteik által tudom megítélni. Értelemszerűen amikor ez a kettő nem talál, az kimozdítja valamely irányba a riszpekt-o-métert.

“If you are in a club like Chelsea, you can’t talk about doing a nice job and playing well,”
“Of course, I can do a good job, play well and in our style and culture but, of course, it’s to win. If you don’t win in a club like Chelsea, for sure, you are going to suffer. I don’t want to make excuses or talk about the past.”
“I don’t want to make excuses to the players to say first of all we need time to rebuild, we need time to work, we need, we need, we need. No, no excuses”.


Ezeket a'sszem nem én mondtam. Ennek fényében az elmúlt fél év tömörítve:
- túl sok a sérültünk
- hopp túl kevés nap volt a meccsek közt(amikor nem is szereplünk nemzetközi porondon)
- hopp túl sok nap volt(ez ilyenkor valamiért az ellennek jó)
- 10-en tolták a fiúk a Brighton ellen, fáradtak voltak, de végülis mindent beleadtak(egy olyan meccs után, ahol 4-5 góllal is bedarálhattak volna)
- agresszívebbnek kell lennünk
- uraltuk a meccset, csak hát 2-0-ra kisz*ptunk
- két kapust teszek padra mert az jobb performanszra sarkallja azt a maradék 3 embert, akit úgy sem küldök be
- Boro-s kamu
- Cai sztori

Emma Hayes-nek több töke van, mint Pochettinonak és ez a csapataik teljesítményén is meglátszik.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Todd Boehly

#8 Hozzászólás Szerző: broduer »

Gaba írta: 2024. január 29., hétfő 23:56
broduer írta: 2024. január 29., hétfő 19:42 A Caicedo-témához kiegészítésként: Azért azt sem szabad elfelejteni,hogy a srác még éppen csak a húszas évei elején jár. Az ő posztján általában a "beérés" ideje 25-26 év és utána jönnek a csúcsévek. Még elég kiforratlan éppen ezek miatt, plusz az árcédulája indokolatlanul magas volt, de nem egy halott ügy.
Ellentétben Mudrykkal, aki szélső, és emiatt az "aranyévei" inkább a huszas évei elején lennének. Ha a sebessége elkopik, egy szélső megy a kukába (lásd pl Hazard). Mudryk már 24 lassan, ha jól tudom, és láthatóan buta ehhez a játékhoz. Ő az abszolút flop a listán.
Ha jól rémlik, játszott nálunk egy fiatal egyiptomi szélső, aki kevésnek tűnt még akkor, pedig egyértelműen látszott hogy, mindene megvan ahhoz, hogy jó játékos legyen. Türelmetlenek voltunk, és meglett az eredménye. Mudryk egyértelműen klasszis képességekkel rendelkezik, de neki is időre lesz szüksége, valószínűleg évekre, hogy beérjen a játéka. Persze el lehetne adni, mert a BL, bajnokság bónusz nélkül "csak" 62 millióba került nekünk, de bármibe mernék fogadni, hogy 3-4 éven belül sírnánk, hogy mit sikerült újra elveszíteni...
Ez az analógia nem állja meg a helyét. Salahnak alig volt itt meccse (13), semmi nem látszott akkoriban belőle, főleg nem egyértelműen. (Ha már valakit ilyen téren ki akarunk emelni, akkor az De Bruyne, de ő ugye megint más poszt.) Én Mudrykban inkább látom azt, hogy 3-4 év múlva egy Notthingamben fog játszani, mint mondjuk CHO. Látszik rajta a nyers tehetség néha, de taktikailag és fejben láthatóan képtelen a fejlődésre. Már egy éve itt van, több mint 30 meccsel a lábában, és ugyanazokat az átlátszó cseleket húzza meg, ugyanúgy integetni kell neki/veszekedni kell vele, hogy hova helyezkedjen, ugyanúgy 6 rossz meccsére jut egy jó. Valami nagyon nem klappol a fiúnál, és nem véletlen hogy ha egészségesek a szélsőink, már mindenki előtte van a sorban.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Todd Boehly

#9 Hozzászólás Szerző: Gaba »

broduer írta: 2024. január 29., hétfő 19:42 A Caicedo-témához kiegészítésként: Azért azt sem szabad elfelejteni,hogy a srác még éppen csak a húszas évei elején jár. Az ő posztján általában a "beérés" ideje 25-26 év és utána jönnek a csúcsévek. Még elég kiforratlan éppen ezek miatt, plusz az árcédulája indokolatlanul magas volt, de nem egy halott ügy.
Ellentétben Mudrykkal, aki szélső, és emiatt az "aranyévei" inkább a huszas évei elején lennének. Ha a sebessége elkopik, egy szélső megy a kukába (lásd pl Hazard). Mudryk már 24 lassan, ha jól tudom, és láthatóan buta ehhez a játékhoz. Ő az abszolút flop a listán.
Ha jól rémlik, játszott nálunk egy fiatal egyiptomi szélső, aki kevésnek tűnt még akkor, pedig egyértelműen látszott hogy, mindene megvan ahhoz, hogy jó játékos legyen. Türelmetlenek voltunk, és meglett az eredménye. Mudryk egyértelműen klasszis képességekkel rendelkezik, de neki is időre lesz szüksége, valószínűleg évekre, hogy beérjen a játéka. Persze el lehetne adni, mert a BL, bajnokság bónusz nélkül "csak" 62 millióba került nekünk, de bármibe mernék fogadni, hogy 3-4 éven belül sírnánk, hogy mit sikerült újra elveszíteni...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Todd Boehly

#10 Hozzászólás Szerző: broduer »

A Caicedo-témához kiegészítésként: Azért azt sem szabad elfelejteni,hogy a srác még éppen csak a húszas évei elején jár. Az ő posztján általában a "beérés" ideje 25-26 év és utána jönnek a csúcsévek. Még elég kiforratlan éppen ezek miatt, plusz az árcédulája indokolatlanul magas volt, de nem egy halott ügy.
Ellentétben Mudrykkal, aki szélső, és emiatt az "aranyévei" inkább a huszas évei elején lennének. Ha a sebessége elkopik, egy szélső megy a kukába (lásd pl Hazard). Mudryk már 24 lassan, ha jól tudom, és láthatóan buta ehhez a játékhoz. Ő az abszolút flop a listán.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Todd Boehly

#11 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta: 2024. január 29., hétfő 11:33
kecske01 írta: 2024. január 29., hétfő 9:59 Caicedo már elég jó számokat hozz hosszú meccsek óta, de nagyon messze van még a tavalyi formájától. Poch mondta, hogy nem is nagyon a játékon járt az esze mióta volt Diaz szüleinek is az emberrablás, mert Ő is féltette a családját. Ő meg Páez családja is kapott 0-24 biztonsági szolgálatot.
Legalább Ő meg Enzo sem sérülékenyek, akkor lennénk csak igazán szarba
Caicedotol eltekintve; Pochnál szerintem már direkt szál van húzva az atomreaktortól, hogy elláthassa a kifogásgenerátort. Mikor lesz egy olyan, hogy "Oké fiúk, benéztem, de javítom a hibát". Így esélytelen, hogy valaha is győztes mentalitás alakuljon ki a csaptnál, ha soha senki nincs rákényszerülve egy kis önelemzésre és fejlődésre, mert az edző bá majd úgyis kitalál valami bullshitet.

Ha mentálisan nincs rendben valaki, akkor azt ne játszassa, ha meg rendben van, akkor ne kelljen magyarázkodni
Azért az pl nem lett volna rossz, ha anno Salah, De Bruyne vagy Lukaku megkapja a bizalmat és a türelmet, nem?

Sok potenciálisan klasszis játékost teljesen tönkretesz, ha nem érzik a bizalmat vagy ha úgy érzik sosem hibázhatnak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Todd Boehly

#12 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

AwayRoller írta: 2024. január 29., hétfő 11:33
kecske01 írta: 2024. január 29., hétfő 9:59 Caicedo már elég jó számokat hozz hosszú meccsek óta, de nagyon messze van még a tavalyi formájától. Poch mondta, hogy nem is nagyon a játékon járt az esze mióta volt Diaz szüleinek is az emberrablás, mert Ő is féltette a családját. Ő meg Páez családja is kapott 0-24 biztonsági szolgálatot.
Legalább Ő meg Enzo sem sérülékenyek, akkor lennénk csak igazán szarba
Caicedotol eltekintve; Pochnál szerintem már direkt szál van húzva az atomreaktortól, hogy elláthassa a kifogásgenerátort. Mikor lesz egy olyan, hogy "Oké fiúk, benéztem, de javítom a hibát". Így esélytelen, hogy valaha is győztes mentalitás alakuljon ki a csaptnál, ha soha senki nincs rákényszerülve egy kis önelemzésre és fejlődésre, mert az edző bá majd úgyis kitalál valami bullshitet.

Ha mentálisan nincs rendben valaki, akkor azt ne játszassa, ha meg rendben van, akkor ne kelljen magyarázkodni
Caicedotól eltekinteve, mi az amit Poch úgy benézett és nem változtatott volna rajta? Átvett egy teljesen új keretet tele fiatalokkal és új igazolásokkal szóval igazi viszonyítási alapunk sincs, de a tavalyi szezonnál objektívan jobban teljesítünk. Január végén ott vagyunk egy kupadöntőben, a másik sorozatban is talpon vagyunk és belátható távolságra vannak az európai helyek a bajnokságban (kicsit jobb helyzetkihasználással már most ott lennénk). Nem tudom ki az, aki ezt a szezon elején látatlanban ne írta volna alá.

Persze, lehet hogy nem azt a formációt és/vagy azokkal a játékosokkal játszik a csapat, amit te szeretnél, de amíg ne te ülsz majd a padon, valszeg minden edzőnél lesznek olyanok amikkel nem fogsz egyet érteni, csak úgy mint minden más szurkoló. Ez a több cb-s asszimetrikus támadójáték meg simán lehet az új meta lesz, mint anno az inverted wingerek voltak, de ha Pep meg Klopp is ezt tolja akkor olyan nagyon nagy hülyeség nem lehet, csak mi egy szerényebb verzióját játszuk, alkalmazkodva a keret limitációihoz.

Az meg megint egy rohadt bonyolult kérdés, hogy hogyan kell hozzáállni egy olyan kerethez, ami tele van pályájuk elején lévő fiatalokkal. (Gondolom) Te sem vagy pszichológus, én meg biztos nem, de valszeg az a módszer, amit mondjuk Mou használt itt 2005 környékén ezzel a kerettel nem működne. Ezek a játékosok nem 28-30 éves sokmindent megélt vérprofik, hanem szinte pályakezdő fiatalok. Azt nem tudjuk, hogy Poch hogy bánik velük a színfalak mögött, bár gyanús hogy nem ordítja le a hajukat de szerintem nem is kell. Azt meg tuti ne várd, hogy majd egy elvesztett meccs után a kamerák előtt fog beleszállni valamelyik játékosba jellemfejlődés céljából, ez nem módi.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Todd Boehly

#13 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. január 29., hétfő 9:59 Caicedo már elég jó számokat hozz hosszú meccsek óta, de nagyon messze van még a tavalyi formájától. Poch mondta, hogy nem is nagyon a játékon járt az esze mióta volt Diaz szüleinek is az emberrablás, mert Ő is féltette a családját. Ő meg Páez családja is kapott 0-24 biztonsági szolgálatot.
Legalább Ő meg Enzo sem sérülékenyek, akkor lennénk csak igazán szarba
Caicedotol eltekintve; Pochnál szerintem már direkt szál van húzva az atomreaktortól, hogy elláthassa a kifogásgenerátort. Mikor lesz egy olyan, hogy "Oké fiúk, benéztem, de javítom a hibát". Így esélytelen, hogy valaha is győztes mentalitás alakuljon ki a csaptnál, ha soha senki nincs rákényszerülve egy kis önelemzésre és fejlődésre, mert az edző bá majd úgyis kitalál valami bullshitet.

Ha mentálisan nincs rendben valaki, akkor azt ne játszassa, ha meg rendben van, akkor ne kelljen magyarázkodni

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Todd Boehly

#14 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 29., hétfő 1:04
Sindu írta: 2024. január 28., vasárnap 19:00 Most, több mint másfél év elteltével megnéztem az igazolásainkat: Mennyit ért 1 milliárd euró?

A kölcsönbeadós csodagyerekes igazolásokat, mint Casadei, Andrey Santos, kivettem.

Négy kategória van: kórház, flop, bevált/nem reménytelen, és Cole Palmer

Kórház - 283M €

Lavia - 60M
Nkunku - 60M
Ugochukwu - 27M
W. Fofana - 80M
Badiashile - 38M
Chucky - 18M

Flop - 201M €

Mudryk - 70M
Cucurella 65M
Koulibaly 38M
Sanchez - 28M


Jó/OK/nem reménytelen - 447M €

Sterling - 56M
Madueke - 35M
Gusto - 30M
E. Fernandez - 120M
Caicedo: 110M
Disasi - 45M
Petrovic (kapus) - 14M
Jackson - 37M

Cole Palmer - 47M €

Összesen: 978M €
Mondjuk azt nem tudom mi alapján flop Mudryk, de Caicedo nem. Nálam sajnos egyelőre csúfos kudarc mindkettő de őszintèn Mudrykban néha a tehetség halvány szikráját látom, Caicedonál sokszor ennyit sem (ellenben támadás lelassitast és hátra passzt annál többet). Ahhoz képest hogy 40 millával mèg dragabb is volt ez nekem sovány
Caicedo már elég jó számokat hozz hosszú meccsek óta, de nagyon messze van még a tavalyi formájától. Poch mondta, hogy nem is nagyon a játékon járt az esze mióta volt Diaz szüleinek is az emberrablás, mert Ő is féltette a családját. Ő meg Páez családja is kapott 0-24 biztonsági szolgálatot.
Legalább Ő meg Enzo sem sérülékenyek, akkor lennénk csak igazán szarba

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Todd Boehly

#15 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Természetesen szubjektív a lista. Mudryknak sikerül(get) kihasználni az ellenfél hibáit, de ha ő birtokolja a labdát, katasztrófa, nagyon sok labdát veszít. Madueke is beelőzte a rangsorban, ezért tartom most már flopnak. Elsősorban a kórházra akartam kihegyezni a listát, a vásárolt játékosok harmada (6/19) sérült szinte folyamatosan, de a mostani szezont nézve akár Sánchezt és Cucut is ide sorolhatnánk, ami már tényleg röhej. Bár Sánchez hiányával valszeg jól jártunk eddig. Cucu meg adna is, meg el is venne. :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Todd Boehly

#16 Hozzászólás Szerző: Szabi »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 29., hétfő 1:04
Sindu írta: 2024. január 28., vasárnap 19:00 Most, több mint másfél év elteltével megnéztem az igazolásainkat: Mennyit ért 1 milliárd euró?

A kölcsönbeadós csodagyerekes igazolásokat, mint Casadei, Andrey Santos, kivettem.

Négy kategória van: kórház, flop, bevált/nem reménytelen, és Cole Palmer

Kórház - 283M €

Lavia - 60M
Nkunku - 60M
Ugochukwu - 27M
W. Fofana - 80M
Badiashile - 38M
Chucky - 18M

Flop - 201M €

Mudryk - 70M
Cucurella 65M
Koulibaly 38M
Sanchez - 28M


Jó/OK/nem reménytelen - 447M €

Sterling - 56M
Madueke - 35M
Gusto - 30M
E. Fernandez - 120M
Caicedo: 110M
Disasi - 45M
Petrovic (kapus) - 14M
Jackson - 37M

Cole Palmer - 47M €

Összesen: 978M €
Mondjuk azt nem tudom mi alapján flop Mudryk, de Caicedo nem. Nálam sajnos egyelőre csúfos kudarc mindkettő de őszintèn Mudrykban néha a tehetség halvány szikráját látom, Caicedonál sokszor ennyit sem (ellenben támadás lelassitast és hátra passzt annál többet). Ahhoz képest hogy 40 millával mèg dragabb is volt ez nekem sovány
Az okosok megmondták, nem a posztján jatszik, ezért látod soványkának, olvass twittert! Valamit amúgy fejlődött (bár a Villa ellen is egyszer gyönyörűen kötényben bebőrözték a felezővonal környékén, mely után nem volt hajlandó kísérni a támadásukat normális sebességben, csak kocogott visszafele, de gondolom ez is a taktika/felállás hibája), de még mindig egy színtelen-szagtalan maximum 30-40 milliós játékos benyomását kelti.

Legalább mostanában nem hibázik olyan orbitálisakat és nincs minden második meccsen egy elkésett narancssárgás belépője, ez is haladás. Igazából elvan, konkurenciája nincs, nyomás sincs nagyon rajta, ha három öngólt rúg, akkor is kezdeni fog. Mudryk valóban sz@r a kisebb sérülése óta, csak helyette van kapásból 4-5 ember, akit be lehet dobni.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Todd Boehly

#17 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2024. január 29., hétfő 1:04
Sindu írta: 2024. január 28., vasárnap 19:00 Most, több mint másfél év elteltével megnéztem az igazolásainkat: Mennyit ért 1 milliárd euró?

A kölcsönbeadós csodagyerekes igazolásokat, mint Casadei, Andrey Santos, kivettem.

Négy kategória van: kórház, flop, bevált/nem reménytelen, és Cole Palmer

Kórház - 283M €

Lavia - 60M
Nkunku - 60M
Ugochukwu - 27M
W. Fofana - 80M
Badiashile - 38M
Chucky - 18M

Flop - 201M €

Mudryk - 70M
Cucurella 65M
Koulibaly 38M
Sanchez - 28M


Jó/OK/nem reménytelen - 447M €

Sterling - 56M
Madueke - 35M
Gusto - 30M
E. Fernandez - 120M
Caicedo: 110M
Disasi - 45M
Petrovic (kapus) - 14M
Jackson - 37M

Cole Palmer - 47M €

Összesen: 978M €
Mondjuk azt nem tudom mi alapján flop Mudryk, de Caicedo nem. Nálam sajnos egyelőre csúfos kudarc mindkettő de őszintèn Mudrykban néha a tehetség halvány szikráját látom, Caicedonál sokszor ennyit sem (ellenben támadás lelassitast és hátra passzt annál többet). Ahhoz képest hogy 40 millával mèg dragabb is volt ez nekem sovány
Szerintem Caicedo is fejlődik, a Villa ellen az egyik legjobb volt. Nem egy Kanté a srác, de szerintem elégedettek leszünk vele.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Todd Boehly

#18 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sindu írta: 2024. január 28., vasárnap 19:00 Most, több mint másfél év elteltével megnéztem az igazolásainkat: Mennyit ért 1 milliárd euró?

A kölcsönbeadós csodagyerekes igazolásokat, mint Casadei, Andrey Santos, kivettem.

Négy kategória van: kórház, flop, bevált/nem reménytelen, és Cole Palmer

Kórház - 283M €

Lavia - 60M
Nkunku - 60M
Ugochukwu - 27M
W. Fofana - 80M
Badiashile - 38M
Chucky - 18M

Flop - 201M €

Mudryk - 70M
Cucurella 65M
Koulibaly 38M
Sanchez - 28M


Jó/OK/nem reménytelen - 447M €

Sterling - 56M
Madueke - 35M
Gusto - 30M
E. Fernandez - 120M
Caicedo: 110M
Disasi - 45M
Petrovic (kapus) - 14M
Jackson - 37M

Cole Palmer - 47M €

Összesen: 978M €
Mondjuk azt nem tudom mi alapján flop Mudryk, de Caicedo nem. Nálam sajnos egyelőre csúfos kudarc mindkettő de őszintèn Mudrykban néha a tehetség halvány szikráját látom, Caicedonál sokszor ennyit sem (ellenben támadás lelassitast és hátra passzt annál többet). Ahhoz képest hogy 40 millával mèg dragabb is volt ez nekem sovány

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Todd Boehly

#19 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az az igazság, hogy máshol se lenne jobb az arány. Ha a legjobb 10 csapat elköltene ugyan ennyit abból 9 ugyan ennyit hibázna.

Nem igazoltunk egy olyan játékost sem, akire ne csettintettünk volna. Az összegekkel van a baj, de sajnos ez a csúf valóság.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Todd Boehly

#20 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Most, több mint másfél év elteltével megnéztem az igazolásainkat: Mennyit ért 1 milliárd euró?

A kölcsönbeadós csodagyerekes igazolásokat, mint Casadei, Andrey Santos, kivettem.

Négy kategória van: kórház, flop, bevált/nem reménytelen, és Cole Palmer

Kórház - 283M €

Lavia - 60M
Nkunku - 60M
Ugochukwu - 27M
W. Fofana - 80M
Badiashile - 38M
Chucky - 18M

Flop - 201M €

Mudryk - 70M
Cucurella 65M
Koulibaly 38M
Sanchez - 28M


Jó/OK/nem reménytelen - 447M €

Sterling - 56M
Madueke - 35M
Gusto - 30M
E. Fernandez - 120M
Caicedo: 110M
Disasi - 45M
Petrovic (kapus) - 14M
Jackson - 37M

Cole Palmer - 47M €

Összesen: 978M €

Válasz küldése